Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.02.2018, 20:58 #2722007   #241
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата Renault Zoe R110 — более заряженная модификация. Электромобиль заряжается до 80% за полтора часа. Зимой модель на одном заряде проедет 200 км, а летом 300. Машина имеет мультимедийный центр с поддержкой Android Auto. Заказать автомобиль можно будет уже с марта во Франции, а чуть позже — и в других странах.
https://transmissia.net/renault-zoe-...prezentatsiya/
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2018, 21:03 #2722009   #242
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
https://transmissia.net/renault-zoe-...prezentatsiya/
Важно не тільки за скільки часу може машина зарядитись, але і яка зарядка. Старі ліфи теж мають фастчардж порти деякі, і можуть заряджатись швидко, але шо з того якщо зарядок мало таких.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 09:45 #2722024   #243
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Не розумію суті розмови? У темі є прихильники електромобілів, а ті кому вони не по душі намагаються всіляко довести протилежне: неефективні, магнітні поля, дорогі, мало заряду і зарядних станцій і т.д. Ви ж зрозумійте, що електромобілі це своя окрема ніша, яка не всім підходить. І вас тут ніхто не намагається переконати чи заставити купувати електромобіль.

Мені, наприклад, не подобаються мотоцикли. Але ж я не заходжу в теми про мотоцикли, щоб довести наскільки вони незручні. Чи візьмем якогось буса, чи спортивне купе - теж не ідеальні авто, але є люди, яким ці авто просто ідеальні.

Тому пропоную ділитися корисною інформацією про електромобілі, досвідом експлуатації, новинки, поломки і т.д. А то заходжу в тему, а тут одне й те саме - які ці електромобілі погані.

Додано через 7 хвилин
Цитата Важно не тільки за скільки часу може машина зарядитись, але і яка зарядка. Старі ліфи теж мають фастчардж порти деякі, і можуть заряджатись швидко, але шо з того якщо зарядок мало таких.
Мені, наприклад, не так важливо скільки тих зарядок по дорозі до Києва і як швидко вони заряджають електромобіль. Я б розглядав електромобіль як друге авто, для поїздок по місту. А на дальні подорожі є звичайне авто на паливі.
Тобто, ми далі тут зациклюємось на швидкості заряду, а не на тому, що авто в статті проїжджає зимою 200км, а літом 300км, що для їзди по місту більш ніж достатньо.

Але як бачимо є дві категорії людей: одні бачуть стакан наполовину порожній, а інші - наполовину наповнений водою.

Востаннє редагував .: 21.02.2018 о 09:45. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Подякували 3:
Emmi (22.02.2018), igorslf (21.02.2018), Kokorakatan (21.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 12:54 #2722044   #244
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата Renault Zoe R110
дивлюся на цей авто як альтернативу ліфу, бо вони є в європі і не треба тягнути з сша, але поки не розібрався з батареями, на сайтах пише одна батарея і така потужність. Там є варіанти 2-3 батареї в машинах 15-16 року?
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 14:31 #2722057   #245
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний презентував нову сучасну екологічну техніку для прибирання парків.«Сьогодні ми презентуємо дев’ять із 157 одиниць придбаної техніки. Серед неї: перший в Україні вантажний електромобіль ALKE ATX 230 для прибирання парків із запасом ходу понад 130 км (аналогічні за характеристиками бензинові авто за рік споживають пального на понад 550 000 грн)

електричні вакуумні пилососи Tenax Elektra

https://hmarochos.kiev.ua/2018/02/21...rannya-vulits/
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (21.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 15:43 #2722071   #246
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
дивлюся на цей авто як альтернативу ліфу, бо вони є в європі і не треба тягнути з сша, але поки не розібрався з батареями, на сайтах пише одна батарея і така потужність. Там є варіанти 2-3 батареї в машинах 15-16 року?
Мова про нові чи бу?
Якщо нові то в чому проблема з ліфами в Європі?
https://www.nissan.pl/pojazdy/nowe-pojazdy/leaf.html
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 16:08 #2722077   #247
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Не розумію суті розмови? У темі є прихильники електромобілів, а ті кому вони не по душі намагаються всіляко довести протилежне: неефективні, магнітні поля, дорогі, мало заряду і зарядних станцій і т.д. Ви ж зрозумійте, що електромобілі це своя окрема ніша, яка не всім підходить. І вас тут ніхто не намагається переконати чи заставити купувати електромобіль.

Мені, наприклад, не подобаються мотоцикли. Але ж я не заходжу в теми про мотоцикли, щоб довести наскільки вони незручні. Чи візьмем якогось буса, чи спортивне купе - теж не ідеальні авто, але є люди, яким ці авто просто ідеальні.

Тому пропоную ділитися корисною інформацією про електромобілі, досвідом експлуатації, новинки, поломки і т.д. А то заходжу в тему, а тут одне й те саме - які ці електромобілі погані.

Додано через 7 хвилин

Мені, наприклад, не так важливо скільки тих зарядок по дорозі до Києва і як швидко вони заряджають електромобіль. Я б розглядав електромобіль як друге авто, для поїздок по місту. А на дальні подорожі є звичайне авто на паливі.
Тобто, ми далі тут зациклюємось на швидкості заряду, а не на тому, що авто в статті проїжджає зимою 200км, а літом 300км, що для їзди по місту більш ніж достатньо.

Але як бачимо є дві категорії людей: одні бачуть стакан наполовину порожній, а інші - наполовину наповнений водою.
Хуя се тираду вистрелив

До речі, а ти на електромобілі катаєшся? Бо я катаюсь

Ну і може тобі не влом платити ше за одне авто шоб виїхати за місто, а мені влом, тому я при тому шо мені подобаються електромобілі шукаю альтернативу в вигляді плагбл гібридів або електомобілів з екстендером, бо мені хочеться мати і елекромобіль в місті, і при потребі їхати за місто. І повір, як тільки батареї дойдуть до пробігу 500+ миль або зарядка буде займати 10-15хв і зарядних буде хоча б третину від того що зараз заправок - я навіть думати не буду про шось інше як електромобілі

На рахунок статті шо ти скинув, я відкоментував саме то шо час зарядки залежить від зарядки, і півтори години це скоріш за все максимально короткий час.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 22:38 #2722139   #248
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Попит породжує пропозицію
Буде більше автомобілів зявиться більше зарядок
Зараз при дорозі яблука і бараболі продають, а якщо буде багато електромобілів то люди будуть робити коло своєї хати місця для заправок і робити бізнес на рівному місці. Можливо навіть дешевше чим на офіційній заправці.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 22:52 #2722144   #249
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Зараз при дорозі яблука і бараболі продають, а якщо буде багато електромобілів то люди будуть робити коло своєї хати місця для заправок і робити бізнес на рівному місці. Можливо навіть дешевше чим на офіційній заправці.
Нажаль ні, то шо ти пишеш нереально. Одне облпднане місце з Level 2 зарядкою коштує кількj,а тисяч баксів, фастчардж - кілька десятків тисяч. При чому наприклад на Level 2 треба хоча б кіловат 25-50 лінію. Тобто не в кожній хаті є така можливість навіть.

Як варіант можна робити просту розетку і чарджер level 1, але на такій зарядці машина буде заряджатись від кількох годин (для ліфа) до більше нід добу (тесла). Шо робить ідею такої кустарної підзарядки не життєздатною.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (22.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 08:53 #2722157   #250
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Хуя се тираду вистрелив

До речі, а ти на електромобілі катаєшся? Бо я катаюсь

Ну і може тобі не влом платити ше за одне авто шоб виїхати за місто, а мені влом, тому я при тому шо мені подобаються електромобілі шукаю альтернативу в вигляді плагбл гібридів або електомобілів з екстендером, бо мені хочеться мати і елекромобіль в місті, і при потребі їхати за місто. І повір, як тільки батареї дойдуть до пробігу 500+ миль або зарядка буде займати 10-15хв і зарядних буде хоча б третину від того що зараз заправок - я навіть думати не буду про шось інше як електромобілі

На рахунок статті шо ти скинув, я відкоментував саме то шо час зарядки залежить від зарядки, і півтори години це скоріш за все максимально короткий час.
Не катаюсь, але придивляюсь.

Так дружині авто теж подрібне. А там де ти, то часто в сім"ї не одне і не два авто - і це нормально.

Більшість людей, хто купує електромобіль курсує переважно по місту або доїжджає з передмістя. А якщо є потреба подорожувати десь далі, тоді треба прокладати маршрут повз зарядні станції і розраховувати відповідно час. Або вдома мають інше авто з ДВЗ.

Додано через 2 хвилини
Цитата Як варіант можна робити просту розетку і чарджер level 1, але на такій зарядці машина буде заряджатись від кількох годин (для ліфа) до більше нід добу (тесла). Шо робить ідею такої кустарної підзарядки не життєздатною.
Як це недієздатної? У готелях/мотелях/садибах саме то.

Востаннє редагував .: 22.02.2018 о 08:53. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 10:30 #2722162   #251
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Нажаль ні, то шо ти пишеш нереально. Одне облпднане місце з Level 2 зарядкою коштує кількj,а тисяч баксів, фастчардж - кілька десятків тисяч. При чому наприклад на Level 2 треба хоча б кіловат 25-50 лінію. Тобто не в кожній хаті є така можливість навіть.

Як варіант можна робити просту розетку і чарджер level 1, але на такій зарядці машина буде заряджатись від кількох годин (для ліфа) до більше нід добу (тесла). Шо робить ідею такої кустарної підзарядки не життєздатною.
Я по тому не спеціалыст тому сперечатися не буду. Але якщо дивитися логічно то на багато що ціни в Європі дорожчі в рази, але наші примудряються знайти де на чому зекономити. Шроти з непотребом в Україні процвітають бо люди не мають грошей вбо і свідомо не хочуть купувати нове за завищеною ціною.
Не треба щоб в кожному селі всі робили пункти зарядки. Достатньо щоб один зробив на ділянці 50 км.
Там ще й сонячні батареї поставити можна. Частину обладнання зробити самому, або замовити і це дуже здешевить процес.
Як тільки стане багато електромобілів - все це почне появлятися. З місцем і землею під електричну заправу в селі проблем не буде.

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Не розумію суті розмови? У темі є прихильники електромобілів, а ті кому вони не по душі намагаються всіляко довести протилежне: неефективні, магнітні поля, дорогі, мало заряду і зарядних станцій і т.д. Ви ж зрозумійте, що електромобілі це своя окрема ніша, яка не всім підходить. І вас тут ніхто не намагається переконати чи заставити купувати електромобіль.

Мені, наприклад, не подобаються мотоцикли. Але ж я не заходжу в теми про мотоцикли, щоб довести наскільки вони незручні. .
Мені неподобаються великі машини які більшість вважає престижними. Типу мерседесів чи БМВ 7-ї серії. На мою думку вони незрручні ні в керуванні ні в паркуванні, дорогі і на 1 жопокілометр витрачають більше пального . Мінусів дуууже багато, але я теж не заходжу в теми про ці машини і не пояснюю всім що вони всі дурні. )))

Востаннє редагував Emmi: 22.02.2018 о 10:30. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 14:54 #2722210   #252
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата Якщо нові то в чому проблема з ліфами в Європі?
йдеться про бу.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 15:29 #2722212   #253
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від . Переглянути допис

Як це недієздатної? У готелях/мотелях/садибах саме то.
В готелях мотелях якраз воно дієздатне (як додатковий сервіс), а в селі при дорозі сенсу в тому мало, бо зупинятись на дорозі і заряджатись кілька годин це дуже незручно.

Додано через 9 хвилин
Цитата Так дружині авто теж подрібне. А там де ти, то часто в сім"ї не одне і не два авто - і це нормально.

Більшість людей, хто купує електромобіль курсує переважно по місту або доїжджає з передмістя. А якщо є потреба подорожувати десь далі, тоді треба прокладати маршрут повз зарядні станції і розраховувати відповідно час. Або вдома мають інше авто з ДВЗ.
Всьо правильно, а тепер давай подумаєм нашо купують електрокари - шоб економити на бензі. А тепер подумай шо ти зекономиш якщо будеш тримати ше одну машину шоб їздити за місто будеш платити ціну самої машини, кожен рік за реєстрацію і кожен місяць за страховку.

На рахунок дружини теж не аргумент в мому випадку, бо дружина працює і їй машину треба практично кожен день, а мені крім добратись на/з, на/з обіда, возити по гуртках дітей, деколи треба ше й відїхати кудись далі.

Я не кажу шо нема таких людей яким не підійде ліф, чи фокус електричні, просто то не я і ті люди не будуть їзати за місто А мені треба їздити за місто і не треба ше одну тачку для того.
Мені б по пробігу + інфраструктурі тесла підійшла, але наразі модел S це типу лакшарі дорога машина, а модел 3 ше досі не доступна через то шо проблема з масовим виробництвом, там ше рік-два будуть тільки інснуючу чергу розгрібати.

Востаннє редагував vanco2: 22.02.2018 о 15:29. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 15:34 #2722214   #254
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата Всьо правильно, а тепер давай подумаєм нашо купують електрокари - шоб економити на бензі. А тепер подумай шо ти зекономиш якщо будеш тримати ше одну машину шоб їздити за місто будеш платити ціну самої машини, кожен рік за реєстрацію і кожен місяць за страховку.

На рахунок дружини теж не аргумент в мому випадку, бо дружина працює і їй машину треба практично кожен день, а мені крім добратись на/з, на/з обіда, возити по гуртках дітей, деколи треба ше й відїхати кудись далі.
Мдя... туговато...
Що тут думати? Одне авто в тебе в сім"ї звичайне на паливі, інше в дружини для роботи - електро. От і вся матиматика. Для потреби собі міняєтесь чи їдете разом десь далі на паливі.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 15:53 #2722224   #255
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Мдя... туговато...
Що тут думати? Одне авто в тебе в сім"ї звичайне на паливі, інше в дружини для роботи - електро. От і вся матиматика. Для потреби собі міняєтесь чи їдете разом десь далі на паливі.
Ну дякую за підказку, я б сам ніколи не додумався Але нє не підходить, по перше ми живем за містом, тупо всюди треба їздити на машині, і 75-100 миль може просто не вистачити, жінка раніше їздила на роботу і в коледжі ше вчилась, в неї пробіг за день просто на роботу-додому - більше 50 миль, а якщо поїхати пообідати і в коледж або відвезти на гуртки - то для електрокара це вже буде дуже близько до максимального пробігу. Тобто в ідеальні ситуації - може вистачити, а рельно - буде купа днів коли буде запара, бо і мені і їй треба більший пробіг. Крім того батареє реально деградує з роками, пробіг залежить від купи факторів - від погоди (кондюк, пічка), їдеш по трасі - пробіг менший, і тд. Тому реально твої проектовані 100 миль можуть перетворитись в 75 а то і в 60.
Повір я розглядав всякі варіанти, пробував комбінувати, тестував форд фокус електричний, всьо порахував, почитав відгуки і тд І прийшов до того шо мені підходить або беха з екстендером (но тоді вона була дорога дуже, бу не було зовсім), або тесла (ше дорожча), або плагбл гібриди, які частину дороги їдуть на електриці і покривають 60-70% того шо я їду кожен день, але є можливість залити бензу і їхати скільки і куда хочеш.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 16:14 #2722228   #256
romio
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

https://qz.com/1212279/teslas-model-...ans-in-europe/

Цитата За даними автомобільної дослідницької компанії Jato, продажі моделі Model S у 2017 році зросли на 30% до 16132 у Європі, випереджаючи продажі Mercedes S-Class, що лише зросла на 3% до 13 359. Поставки BMW 7-ї серії впали на 13% до 11 735.

Тесла також добре працює в сегменті позашляховиків: у 2017 році вона продала 12 000 моделей X в Європі - приблизно на 2000 більше, ніж у BMW X6, і приблизно так само, як і Porsche Cayenne.

Тесла набирає обертів.
romio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 16:30 #2722229   #257
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата Повір я розглядав всякі варіанти, пробував комбінувати, тестував форд фокус електричний, всьо порахував, почитав відгуки і тд І прийшов до того шо мені підходить або беха з екстендером (но тоді вона була дорога дуже, бу не було зовсім), або тесла (ше дорожча), або плагбл гібриди, які частину дороги їдуть на електриці і покривають 60-70% того шо я їду кожен день, але є можливість залити бензу і їхати скільки і куда хочеш.
Не розумію, до чого ця розмова? Не підходить, то й не бери. Ніхто не заставляє і не переконує.

А може краще пікап купити? У ньому можна газонокосилку возити, а в електро незручно...

Додано через 10 хвилин
Цитата Тесла набирає обертів.
Ага, і в Україні теж
Цитата Перший пішов: В Україні розмитнили Tesla за нульовою ставкою
http://mmr.net.ua/autoworld/news/64111

Востаннє редагував .: 22.02.2018 о 16:30. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 17:11 #2722234   #258
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата Не розумію, до чого ця розмова? Не підходить, то й не бери. Ніхто не заставляє і не переконує.

А може краще пікап купити? У ньому можна газонокосилку возити, а в електро незручно...
Та розмова з того шо я думав ти відповів на мій попередній допис шо мол за містом не поїдеш і скинув оцього французика, а я відповів шо все одно в нього час зарядки такий шо тільки для міста, а ти чось почав злитись
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 18:12 #2724966   #259
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Хтось в нас реально має електромобіль? Цікаво було би почитати відгуки власника.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 18:20 #2724967   #260
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Хтось в нас реально має електромобіль? Цікаво було би почитати відгуки власника.
В мене ford fusion energy
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:21.