Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Хто винуватий за стан доріг?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.03.2012, 16:19 #1894316   #1
PUP_ZEMLI
 
Аватар для PUP_ZEMLI
Exclamation Хто винуватий за стан доріг?

І мене не оминуло це питання, коли попав в яму 1,3м х 1,0м х 0,18м. Викликав ДАІ, склали протокол ДТП, записали ушкодження, фотографували яму. Втрати більше тисячі гривень. Хочу подавати на відшкодування, може з Вас хтось знає, що далі і на кого писати, бо в Облавтодорі кажуть, що то не до них, в виробничо-технічному відділі ЖКГ посилають на управління благоустрою, а кам кажуть писати на міську раду.
Може хтось мав з тим справу?

Прохання в темі не піднімати питання стану доріг, а описати мої подальші дії.
П.С. сталось по вул. Текстильна

Востаннє редагував PUP_ZEMLI: 12.03.2012 о 16:37.
PUP_ZEMLI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 18:58 #1894463   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

Такі питання вирішито неможливо впринципі. Всюди кругова порука, сам вже міг переконатися. Будуть футболити по кабінетах поки тобі не набридне і не лишиш ту справу.

Навіть якщо і зможеш добитися компенсації то витратиш грошей і часу в десять раз більше. Хіба ради принципу.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 19:49 #1894516   #3
ківі
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

Цитата:
Допис від PUP_ZEMLI Переглянути допис
Хочу подавати на відшкодування, може з Вас хтось знає, що далі і на кого писати
За стан доріг відповідає їх власник, або уповноважена ним особа. Тож в першу чергу треба встановити власника.

Якщо подасте до суду, то програєте з двох причин:

1. "водій під час вибору швидкості та прийомів керування транспортним засобом повинен ураховувати дорожню обстановку - сукупність факторів, що характеризуються дорожніми умовами, наявністю перешкод на певній ділянці дороги, інтенсивністю і рівнем організації дорожнього руху".

2. притягнення до цивільно-правової відповідальності та відшкодування збитків можливе за наявності протиправної дії (бездіяльності) та вини.
А дорожньо-експлуатаційна контора завжди доведе, що виконує всі необхідні роботи, обстеження згідно графіку і т.п. в межах наявного фінансування, тому ні в чому не винна.
ківі зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 16:23 #1896058   #4
2109
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

В цій історії є один,момент.При приїзді,на місце Дтп,працівники Даї,повинні скласти протокол за ст 140 Куап на балансоутримувача дороги-тобто-власника,за неналежний стан утримання дорожнього полотна.Даївці цього як правило ніколи не роблять,від того,автомобіліст не може себе правильно захистити в суді.Тобто зараз треба за матеріалами Дтп,вимагати складання протоколу на власника,дороги,і щоб Вас в протоколі вписалияк потерпілого,якщо хватить натхнення добитися цього протоколу,вважайте,що вже зроблено багато.Інакше будете з тимчасовими правами до суду,потім заплатите приблизно 340 грн,за порушення ПДР,і ремонт машин за власний рахунок,бо страхова пне виплатить,якщо суд признає винним саме Вас,це якщо Осаго.

Додано через 29 хвилин
Щоб взнати хто є власником дороги по вул.Текстильна необхідно звернутися з інформаційним запитом,до місцевої райадміністрації.
При надходженні відповіді,є вже відповідач в судовому процесі.

Востаннє редагував 2109: 14.03.2012 о 16:23. Причина: Пізніше додано
2109 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2012, 06:42 #1896493   #5
yge0607
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

темна і марна справа це ..... но якщо є бажання та фінансові можливості то раді принципа треба пробувати . ще найми дуже хорошого та дорого адвоката +плюс закинь пару статей в пресу та телебачення. чим більше шуму буде тим краще .
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2012, 07:01 #1896500   #6
boob
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

почитайте тут http://www.lancer.com.ua/forum/viewt...1816472690c655
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2012, 20:26 #1897045   #7
ProStoYa
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

Минулої весни на обїздній дорозі біля Ватри попав в яму в результаті чого прийшлося розстатися з двома абсолютно новими шинами nokian (тільки перезув машину) Передю шину розірвало, а на задній вигнало гулю. Прийшлося викликати ДАІ. Чекав біля пів години. Приїхавши ДАІшники розпитали, що сталося оглянули яму і сказали що мусять на мене спершу скласти протокол за "наїзд на перешкоду" (це в нас тепер так ями називаються), адже дорога була суха, тобто яма водою залита не була, а отже я "не вибрав безпечної швиткості та не врахував дорожніх умов" чим порушив ПДР і зобовязаний сплатити штраф. Якщо я не згідний то зі слів міліціянтів мені треба звертатися до суду на дорожників які відшкодують всі матеріальні та моральні витрати в т.ч. сплачений мною штраф за умов якщо суд задовільнить всі мої клопотання. Після того як я з патрулем ДАІ знайшов "спільних знайомих" проткол вони складати не стали, побажали в таку ситуацію більше не попадати і сказали що в "простого смертного" шанси відшкодувати втрати рівні нулю, так як дорожники спеціально документально закріпили конкретні участки доріг за певними робітниками (простими роботягами з шуфлею) Тобто моїм відповідачем в суді з подачі автодору буде дядя Вася чи дядя Петя який получає мінімальну зарплату, має двох неповнолітніх дітей і так далі. В результаті чого наш гуманний суд в кращому для мене випадку призначить випату в ...% від його зарплати, тобто за деілька років я можливо щось отримаю, якщо не враховувати того що штраф мені все таки прийдеться заплатити + оплатити мито за подання заяви до суду. На кінець нашого спілкування ті самі працівники ДАІ розказали мені забавну історію про ту саму яму в яку попав я. Як декілька днів назад вночі їхні колеги по наказу керівництва шукали терміново шини для київського папіка, який повертався з карпат і не замітив тієї "перешкоди" Ось така ситуація: Яма то одна а вирвшення питання залежить виключно від того хто ВИ. Бажаю всім щасливої дороги
ProStoYa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2012, 23:50 #1897245   #8
PUP_ZEMLI
 
Аватар для PUP_ZEMLI
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

Цитата
Допис від ProStoYa Переглянути допис
Минулої весни на обїздній дорозі біля Ватри попав в яму в результаті чого прийшлося розстатися з двома абсолютно новими шинами nokian (тільки перезув машину) Передю шину розірвало, а на задній вигнало гулю. Прийшлося викликати ДАІ. Чекав біля пів години. Приїхавши ДАІшники розпитали, що сталося оглянули яму і сказали що мусять на мене спершу скласти протокол за "наїзд на перешкоду" (це в нас тепер так ями називаються), адже дорога була суха, тобто яма водою залита не була, а отже я "не вибрав безпечної швиткості та не врахував дорожніх умов" чим порушив ПДР і зобовязаний сплатити штраф. Якщо я не згідний то зі слів міліціянтів мені треба звертатися до суду на дорожників які відшкодують всі матеріальні та моральні витрати в т.ч. сплачений мною штраф за умов якщо суд задовільнить всі мої клопотання. Після того як я з патрулем ДАІ знайшов "спільних знайомих" проткол вони складати не стали, побажали в таку ситуацію більше не попадати і сказали що в "простого смертного" шанси відшкодувати втрати рівні нулю, так як дорожники спеціально документально закріпили конкретні участки доріг за певними робітниками (простими роботягами з шуфлею) Тобто моїм відповідачем в суді з подачі автодору буде дядя Вася чи дядя Петя який получає мінімальну зарплату, має двох неповнолітніх дітей і так далі. В результаті чого наш гуманний суд в кращому для мене випадку призначить випату в ...% від його зарплати, тобто за деілька років я можливо щось отримаю, якщо не враховувати того що штраф мені все таки прийдеться заплатити + оплатити мито за подання заяви до суду. На кінець нашого спілкування ті самі працівники ДАІ розказали мені забавну історію про ту саму яму в яку попав я. Як декілька днів назад вночі їхні колеги по наказу керівництва шукали терміново шини для київського папіка, який повертався з карпат і не замітив тієї "перешкоди" Ось така ситуація: Яма то одна а вирвшення питання залежить виключно від того хто ВИ. Бажаю всім щасливої дороги
Мені більше повезло в плані, що мене не визнали винним)) а нормально склали протокол де вказано, що дорога неосвітлена, а яма залита водою, і т.д.
Я рік тому особисто зустрічав людину, що відсудила 2000 грн.
Розізнав - відповідач і балансоутримувач (власник) дороги - управління житлово-комунального господарства, ніякі підрядчики, ні двірники, ні жеки не відповідають за це, тільки власник. А він в свою чергу може судитись з тими хто не виконав зобовязань.
PUP_ZEMLI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2012, 01:49 #1897260   #9
Valuha
Banned
Типово Відповідь: Хто винуватий за стан доріг?

Так, мені здається, що вам дійсно пощастило))
Valuha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:55.