Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.09.2013, 10:58 #2267230   #1
vcat
Учасник
Типово Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Шукаю якусь програму для вступу в ВУЗ в Польщі, чи може хтось підказати?
vcat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2013, 07:40 #2267562   #2
kng71
Учасник
Типово Освітаполь

Програм, котрі дають можливість здобути освіту в Польщі, зараз є досить багато, самі можете подивитися, достатньо вбити в Гуглі «навчання в Польщі» і побачите безліч різних варіантів: універпл, освітаполь, євроунівер, євроосвіта, апстаді і ін.. По ідеї, якщо кожна з цих програм працює на ринку вже не перший рік (а я зі всіма ними вже пересікалася ще минулого року, коли шукала варіант для вступу моєї дочки в Польщу), то і якість послуг в цих всіх програм мала б бути на відповідному рівні, інакше вони б не мали клієнтів. Тут питання вибору – пошукайте відгуки про ці програми, порівняйте ціни і які умови вони пропонують. Хоча щодо відгуків, то тут не завжди зможете знайти правдиву інформацію – доволі часто працівники і представники компаній самі пишуть про свою фірму позитивні відгуки і розміщають їх де тільки можна, також доволі часто компанії пишуть один на одного негативні відгуки, щоб «опустити» своїх конкурентів в очах потенційних клієнтів. Тому якщо будете переглядати відгуки, то може скластися просто хибне враження і в результаті оберете не найкращий варіант для себе.
Особисто я під час пошуку програми освіти в Польщі для своєї дочки зупинилася на фірмі Освітаполь – відгуки про них, якщо чесно, дуже різноманітні, а інколи і суперечливі. До прикладу, на цьому форумі є ціла тема з відгуками, в котрих Освітуполь обливають брудом, причому невідомо, чи це реальні факти, чи ж просто «доброзичливі» дії конкурентів Освітиполь. Я порівнювала між різними програмами і Освітаполь мені сподобалася тим, що працівники доволі уважні і доброзичливі, багато підказують і радять, завжди на зв’язку. А коли відправляєш свою дитину в чужу країну, повірте, це дуже важливо, щоб мати з кого спитати, як вона там буде, чи є на кого покластися при виникненні різноманітних питань. Важливо, що дочка має постійний зв’язок з представником Освітаполь на місці, отож принаймні я маю впевненість, що з нею там буде все гаразд, а для мами то дуже важливо, щоб не переживати за свою дитину.
Не агітую Вас виключно за Освітаполь, можливо Вам сподобається і якась інша програма з перелічених мною. Просто я мала нагоду скористатися послугами саме Освітаполь, чим дуже задоволена.
kng71 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2013, 08:46 #2267599   #3
vcat
Учасник
Типово про освітаполь відгуки вже шукав

Якраз про Освітаполь відгуки я вже переглядав, в тому числі і на цьому форумі, також пробував знайти щось і про інші програми, от тому і зрозумів, наскільки складно зробити вибір.
Зараз мій брат вчиться в 11 класі, от вже потрошки разом з батьками думаємо, куди йому йти вчитися після закінчення школи. Думали над варіантом університету Франка, на географічний факультет, але вартість навчання на платному там така, що вже краще десь в Польщі поступати, та й перспективи європейської освіти трохи кращі. Почав трохи шукати інформацію про різні програми навчання в Польщі, зрозумів, що доволі складно власними силами - там і з оформленням документів купа всього, і орієнтуватися в польських вузах трохи складніше, ніж в наших. От під час пошуків інформації наткнувся на декілька програм: Освітаполь, Універпл, Євроосвіта. Почав трохи читати, шукати якісь коментарі. Що стосується згаданої вище компанії Освітаполь - відгуки про них доволі різноманітні, одні хвалять, інші розповідають, що краще своїми силами. Знаючи, яка в нас бюрократична тяганина з оформленням всяких документів для виїзду за кордон, особливо на навчання, волів би краще скористатися послугами спеціалізованої компанії, тих же самих Освітаполь, якби був впевнений, що дійсно вони гарантують якісні послуги і що потім не виникне купа додаткових проблем і питань. Саме тому хотів би дізнатися про якісь програми освіти в Польщі більше, особливо зі слів і відгуків людей, які вже користувалися якоюсь програмою, або ж чули про неї трохи більше.
Щодо згаданої Вами фірми Освітаполь, то я вже робив перший крок, щоб дізнатися трохи більше - недавно телефонував туди в Освітаполь - саме спілкування з ними сподобалося, доволі гарно все розказали, приємні люди на телефоні сидять. Але спілкування з компанією це одне, хотілось би ще почути думки збоку.
vcat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2013, 14:59 #2267807   #4
ndan
Учасник
Типово есть же другие программы, кроме освитаполь!!

Эта тема сводится к обсуждению одной-единственной программы - все Освитаполь, да Освитаполь... Отзывы о других компаниях тоже, как по мне, интересны. Если бы я выбирал, то скорее бы остановился на проекте Универпл - все-таки это не украинская, а польская компания, зарегистрированная в Польше, а это немаловажный аргумент, ведь поступление в польское учебное заведение - это только пол-дела, там еще и учится нужно, а значит необходимо, чтобы на месте, в Польше было к кому обратиться в случае возникновения вопросов. В случае с Освитаполь студент в Украину из Польши каждый раз звонить должен, что-ли? Так что учитывая этот критерий Универпл предоставляет более весомые преимущества, кроме того об этом проекте можно встретить только положительные отзывы - Освитаполь может и неплохая программа, но для выбора нужно руководствоваться четкими критериями, а не принципом "нравится - не нравится"
P.S. Заранее прошу прощения, что я по-маскальски, не "тутешний" я....
ndan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 09:14 #2268097   #5
lorra75
Учасник
Типово Відповідь: есть же другие программы, кроме освитаполь!!

Цитата
Допис від ndan Переглянути допис
Эта тема сводится к обсуждению одной-единственной программы - все Освитаполь, да Освитаполь... Отзывы о других компаниях тоже, как по мне, интересны.
Цілком з Вами погоджуюся, але ж питання в темі звучить "порадьте якісь програми...", люди ж не можуть радити того, з чим не мали справу - якщо людина відправляла свою дитину вчитися через Освітаполь і задоволена цією програмою, то чому б її не радити? До речі, мій син також поступав через Освітаполь - співпрацею з ними задоволені, надали хорошу підтримку, багато в чому допомогли.

На рахунок інших програм - чи не ліпше просто погуглити і зателефонувати в усі фірми, які пропонують допомогу при вступі в польські вузи? Думаю, що на рівні телефонної розмови вже складеться більш-менш уявлення про кожну з фірм, от тоді і можна робити вибір.
lorra75 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 09:20 #2268101   #6
vcat
Учасник
Типово Відповідь: есть же другие программы, кроме освитаполь!!

Цитата
Допис від ndan Переглянути допис
Эта тема сводится к обсуждению одной-единственной программы - все Освитаполь, да Освитаполь... Отзывы о других компаниях тоже, как по мне, интересны. Если бы я выбирал, то скорее бы остановился на проекте Универпл - все-таки это не украинская, а польская компания, зарегистрированная в Польше, а это немаловажный аргумент
До речі, про універ пл мені так само цікаво було б дізнатися. Що Ви можете про них сказати? Я так розумію, що Ви з цією компанію мали справу?
vcat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 09:34 #2268110   #7
ndan
Учасник
Типово Відповідь: есть же другие программы, кроме освитаполь!!

Цитата
Допис від vcat Переглянути допис
До речі, про універ пл мені так само цікаво було б дізнатися. Що Ви можете про них сказати? Я так розумію, що Ви з цією компанію мали справу?
Я непосредственно не имел, поскольку ребенок у меня еще в школе только учится, но моя хорошая знакомая сына отправляла на учебу в Польше через эту программу - очень довольна и отзывы от нее слышал только хорошие. Теперь ее сын учится уже второй год, имеет постоянную поддержку со стороны компании, офис которой находися там на месте. Лично я, когда ребенок закончит школу, буду в первую очередь рассматривать вариант с универом пл
ndan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2013, 16:21 #2268616   #8
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

WSIZ не розглядали?
я колись туди майже поїхав вчитись )
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 08:31 #2276717   #9
vcat
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
я колись туди майже поїхав вчитись )
А чому не поїхали? Поступати пробували самотужки чи з підтримкою спеціалізованих компаній, які якраз організовують вступ в польські вузи?

Справа в тому, що якраз через це я й розглядаю варіант вступу через одну з таких програм (та ж Освітаполь чи якась інша), оскільки знаю, що самостійно поступити доволі складно, треба багато організаційних моментів повирішувати, з якими ніколи не мав справи.
vcat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 09:34 #2276750   #10
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Wsiz має своіх представників в тернополі
Дівчата які колись там вчились і тепер допомагають тернополянам у вступі.
У них на сайті є контакти
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 22:19 #2277116   #11
anika
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Говорячи про програми освіти в Польщі слід зазначити, що вони не є єдиним рішенням і способом вступити в польський вуз. Якщо Ви чуєтеся в силі (тут мається на увазі – якщо маєте достатньо знань, володієте польською мовою і готові до бюрократичної тяганини з оформлення документів), в такому випадку навіть не варто роздумувати, а поступати лише власними силами, без жодних посередників, що заощадить Вам трохи більше тисячі доларів. Але якщо Ви хочете мати підтримку в вирішенні деяких організаційних питань, якщо потребуєте кваліфікованих консультацій або ж просто потребуєте відчувати більш впевнено і що хтось Вас підтримує – в такому випадку теж не роздумуйте, а звертайтеся до компанії, яка надає відповідні послуги і про яку Ви знайшли більш менш хороші відгуки. Буде це Освітаполь чи якась інша компанія, вирішувати Вам, тим більше, що ціни на послуги дійсно в усіх цих програмах однакові. В даному випадку будьте готові розпрощатися з певною сумою, адже ніхто не буде сперечатися, що за послуги, яких Ви потребуєте, потрібно платити і кожна компанія визначає ціну, за яку вона готова ці послуги надати.
Таким чином, коли стоїть питання «користуватися чи не користуватися послугами Освітаполь чи їм подібним..» варто найперше визначитися – наскільки Ви потребуєте цих послуг і чи може готові до самостійних спроб вступу (що є цілком можливим, хоча і суттєво складнішим, аніж з допомогою Освітиполь)
anika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 22:27 #2277124   #12
vcat
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Wsiz має своіх представників в тернополі
Дівчата які колись там вчились і тепер допомагають тернополянам у вступі.
У них на сайті є контакти
дякую, вже переглянув їх сайт, контакти знайшов )
vcat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 22:51 #2277136   #13
optimus
Учасник
Типово Відповідь: есть же другие программы, кроме освитаполь!!

Мне доводилось сравнивать предложения и качество услуг нескольких программ, в том числе и вышеупомянутой Освитаполь. Складывается впечатление, что все они работают под копирку друг друга, не только перечень услуг, но и цены таких программ абсолютно идентичны. В этом плане Освитаполь ничем не отличается от других, разве только тем, что это одна из первых программ в данной сфере, следовательно другие компании уже могут просто копировать действия Освитаполь. Но раз так, то нелогичным становится вопрос – кто лучше… Все они предоставляют более-менее одинаковое качество услуг, все стараются хоть как-то заботится о клиентах, ведь это их хлеб. Вместо того, чтобы разглагольствовать на тему высоких материй, лучше просто взять телефон и позвонить в Универпл, Ап-Стади, Евроосвиту, Освитуполь и другие компании, пораспрашивать их, сравнить отношение, цены и перечень предлагаемых для вступления университетов – да и все, этого уже достаточно, чтобы сложилось первое впечатление.
optimus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 23:14 #2277151   #14
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Син цього року поступив в Краків від UniverPl...були деякі нюанси, не без того...але ми задоволені. ваша дитина нехай вчить мову і граматику...не шкодуйте грошей на репетитора...хочете знати більше,звертайтесь,допоможу,пишіть в пп

Востаннє редагував Benjamin: 01.10.2013 о 23:22.
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2013, 09:34 #2277905   #15
ivles
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Я вчуся зараз в Університеті інформаційних технологій, поступала минулого року через Освітаполь. Зараз, маючи мої теперішні знання і досвід, я може би і подумала над тим, щоб поступати самостійно, але повірте, після закінчення школи вступ в закордонний вуз – це щось настільки складне.. не тільки для мене, але й для моїх батьків, вони ж не кожного дня вирішують всякі питання з документальним оформленням і т.п. А в Освітіполь просто буквально говорили, що робити, консультували по кожному кроку, давали поради, а більшість питань вони самі вирішували, за що я дуже вдячна Освітіполь. Не скажу, що все там зовсім ідеально – були затримки на кордоні, тяганини з поселенням, але співробітники Освітаполь в ці моменти докладали всіх сил, аби вирішити всі виникаючі питання.
ivles зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2013, 13:33 #2289356   #16
Jarmis
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Усім привіт! В мене минулого року подруга поступила в Польщу, через Центр польської освіти, всім задоволена і головне що за значно менші кошти)
Jarmis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2016, 12:33 #2610101   #17
stepchykirina
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Величезне дякую "ОсвітаПоль" за якісно надані консультації. Молодці дівчата. Рекомендую всім майбутнім студентам.
stepchykirina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2016, 15:07 #2610147   #18
ivan1991
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Користувався послугами компанії Moja Edukacja. Допомогли підготувати усі документи за 2 місяці. Обіцяну підтримку у Польщі надали, хоча я очікував більшого. Загалом працівники дуже приємні та дисципліновані. Радив компанію своїм родичам, претензій потім не було)
ivan1991 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2016, 15:44 #2612257   #19
ilonchik
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Я теж зверталась у Моя Едукація, загалом задоволена. Сподобалось, що є зручний сайт http://mojaedukacja.com/ та можна звертатись до них не тільки перед вступом, а й дзвонити їм під час навчання, якщо є якісь питання. У мене стався посеред навчального року нещасний випадок і по українській страховці хотіли щоб я сама оплатила лікуванння (уявіть, майже 1000 дол!!) а тоді по приїзду в Україну по чеках повертала собі кошти від страхової PZU. Завдяки наполегивості менеджера Едукації, що годину спілкувався з страховою, страхова перерахувала гроші на лікарню в Польщі і мені не довелось нічого платити. Уявіть, звідки було брати такі гроші, ще й за кордоном!! Так що хлопці молодці, за це вдячна.
ilonchik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2016, 21:30 #2646520   #20
Karapuziwe
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Цитата
Допис від vcat Переглянути допис
Шукаю якусь програму для вступу в ВУЗ в Польщі, чи може хтось підказати?
Звертайтеся до mojaedukacja не пошкодуєте, вони знають що роблять, і роблять це на 5 балів.....Мені сподобалося відношення їхнє до клієнтів...Як для себе роблять...тому якщо ще хтось буде питати буду радити тільки їх.
Karapuziwe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
освіта в польщі



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:34.