Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Моє особисте питання до дівчат.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.03.2012, 23:53 #1894780   #21
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
що коли прийдеться "осісти", то це буде вона, або така як вона!
Такої як вона в тебе вже не буде ,не тіш себе пустими ілюзіями.
Кожна людина особлива .

Згадалась фраза :

Чим більше вона тріпала йому нерви, тим сильніше він її любив, і розумів, що таких як вона не існує і саме тому її не можна відпускати ...ніколи не можна відпускати ... ©
Masquerade зараз поза форумом  
Подякували 4:
cheesy (14.03.2012), jew (12.03.2012), Pirjinka (13.03.2012), qazwsx321 (17.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 00:13 #1894788   #22
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
Такої як вона в тебе вже не буде ,не тіш себе пустими ілюзіями.
Кожна людина особлива .

Згадалась фраза :

Чим більше вона тріпала йому нерви, тим сильніше він її любив, і розумів, що таких як вона не існує і саме тому її не можна відпускати ...ніколи не можна відпускати ... ©
напевно ти права, ось і питання: що робити?
ми не змінились, я ще не в змозі їй дати те що хотів би, і те що їй потрібно.
(а їй потрібно багато чого )
З її фейсбука годину назад:
It's like a big circle that always comes back to: What is it you want to remember twenty years down the road? And then, all of the answers are obvious, crystal clear, but the decisions are, impossible to make. For now.
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 00:36 #1894793   #23
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

забий
найди собі іншу людину для проведення часу.
а там далі і всьо остигне.

якшо тебе раз кинули, потім ше й підмітили шо стосунки були ніякі і шо нашо вони вообще були то мабуть то буде дуже низько для самого себе ше шось та й там пробувати.

якшо не твоє то не твоє. і не треба собі зайвого накручувати. максимум мабуть, що можеш зробити то ше раз гарно провести час з тою падругою, якшо звичайно таке і получиться. таке собі прощання =)

а жити треба далі. одне в нас життя...
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 13:44 #1895111   #24
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Тьху бл. вибач, но ти, створивши цю тему, виглядаєш лохом, та ні навіть не лохом, а лошарою! Дівчині абсолютно пофіг на тебе а ти думаєш те, що вона сказала має якесь особливе значення?
Перестань розписувати тут деталі ваших стосунків в надії що можна щось змінити, стосунки закінчились, тепер май мужність.
Пройде не так багато чосу і дана дівчина теж перестане для тебе хоч щось значити, побачиш.
Zer0cool зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (14.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 14:49 #1895164   #25
Dental
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Не хочется быть брюзгой и пессимистом, но с высоты прожитых лет могу вот что сказать:

И у вас и у девушки впереди еще много-много романов. Она - совсем молодая и находится лишь в начале своего любовного пути. Вы - в общем-то тоже. Если у вас не получается с девушкой, пробуйте другие варианты. Когда встретите "свою" даму, вы это почувствуете и оба поймете.
Dental зараз поза форумом  
Подякували 2:
jew (13.03.2012), Malinka (09.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 15:40 #1895193   #26
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Деякі неправильно віднеслись до мого посту:
тема було створенна не для "повернення", а для того щоб зрозуміти.
Да і мужиків я і непитав нічого так як сам знаю свої відповіді (хоча деяким дякую, пишуть хороші речі з висоти прожитих літ), питання було задане для дівчат.
Доречі, є оновлення, тільки що получив від неї смс (перевожу):
Я дуже вибачаюсь, що так розізлилась на тебе на вихідних, тому, щераз, вибач.
Навіть незнаю, що їй написати.
І за що вона на мене розізлилась, видно я знову її нерозумію.
Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
забий
найди собі іншу людину для проведення часу.
а там далі і всьо остигне.

якшо тебе раз кинули, потім ше й підмітили шо стосунки були ніякі і шо нашо вони вообще були то мабуть то буде дуже низько для самого себе ше шось та й там пробувати.

якшо не твоє то не твоє. і не треба собі зайвого накручувати. максимум мабуть, що можеш зробити то ше раз гарно провести час з тою падругою, якшо звичайно таке і получиться. таке собі прощання =)

а жити треба далі. одне в нас життя...
"Просто провести час" з нею не получиться, тому то я з нею і був.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
Тьху бл. вибач, но ти, створивши цю тему, виглядаєш лохом, та ні навіть не лохом, а лошарою! Дівчині абсолютно пофіг на тебе а ти думаєш те, що вона сказала має якесь особливе значення?
Перестань розписувати тут деталі ваших стосунків в надії що можна щось змінити, стосунки закінчились, тепер май мужність.
Пройде не так багато чосу і дана дівчина теж перестане для тебе хоч щось значити, побачиш.
Читай вище, видно вона зрозуміла, що як мінімум її поводження було не коректним".
Та і на даний момент повертати я її не збираюсь, треба спочатку своїх жуків в голові позбутись і "побудувати себе", хоча дійсно маю надію на майбутнє(поки що), як то кажуть: дочекаєтьсь - добре, ні - теж добре. (вона не з тих дівчат котрі починають відношення, щоб не бути одній чи на короткий період, тільки не подумайте що я її ідеалізую - у неї теж є дуже багато мінусів, як і кожного з нас)

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Dental Переглянути допис
Не хочется быть брюзгой и пессимистом, но с высоты прожитых лет могу вот что сказать:

И у вас и у девушки впереди еще много-много романов. Она - совсем молодая и находится лишь в начале своего любовного пути. Вы - в общем-то тоже. Если у вас не получается с девушкой, пробуйте другие варианты. Когда встретите "свою" даму, вы это почувствуете и оба поймете.
Було це "відчуття", хоча може просто до попередніх дівчат не було ніяких почутів.
Доречі, після розтавання у мене було щось "невеличке" з одною дівчиною, но я зрозумів що це просто блідно і "пістно" якось. (немає інтриг, сварок, напруження - сміюсь)

Востаннє редагував jew: 13.03.2012 о 15:43. Причина: Пізніше додано
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 16:07 #1895230   #27
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Може дійсно їй надоїли сварки і ваш запальний характер? Може те що вона каже слід буквально сприймати. Хоча якщо пару раз наголосила що більше нічого не почуває то це наводить на роздуми. А раз в тиждень хто до кого дзвонив? А коли ви намагались згладити, то може не так, а може вона чекала ще однієї спроби(показати гордість). Дуже багато може. І взагалі може воно того не варта щоб ним так перейматись?
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 16:29 #1895249   #28
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

jew,
слухай,ти хоть раз в житті знімав дівчину на вечір?
памятаєш як ти до неї ставився?
правильно,тобі не треба було ні кохання,ні розмов,ні женячки,ні жити разом,неі цьомки бомки,ні всяка інша амурна фігня. Ти в той момент хотів одного і бажано поскорше.

Якшо можеш взяти себе в руки і хоть на пару хвилин забути,шо ти страшно влюбльонний. То позвони їй,але поводься так,ніби ти знімаєш її на вечір. Чуєш? не на сватання просишся,а хочеш просто порозважатися...

....після того як отримаєш бажане,цілуєш в лобик,хлопаєш по попі і тікаєш додому! нічо не обіцяй,ні звонити,ні дружити,ні женитись тим більше!

Потім не пишеш,не дзвониш,хочаб зо 3-4 дня,якшо втримаєшся звичайно ну або якшо сама не почне видзвонювати,шо дуже імовірно. Ну там по ситуації,можеш процедуру повторити,якшо получиться,можеш переключитись на когось іншого,якшо попустить любов,шо врятлі!

Не забувай,на один вечір знімаєш,ставишся як до звичайної дівки,а не як до коханої і єдиної.
Розізлись кінець кінцем,тобою підлогу витирають. Повитягуй яйця з під каблуків і покажи хто командує.

Всі ці дії призведуть до як найшвидшого розставлення всіх крапок. Так ти точно будеш знати чого вона від тебе хоче,якшо хоче. Як тільки вона відчує,шо вона тобі не потрібна,прибюіжить і на шию вішатись буде.

Ну а якшо вона відморозиться ше на першому етапі,запрошення.
То повний ігнор,це єдине шо тобі допоможе!
Federico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vitalchuk (13.03.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (14.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 17:34 #1895298   #29
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
тема було створенна не для "повернення", а для того щоб зрозуміти.
Ага, два роки думали і так ніц не зрозуміли а аж тепер всьо має прояснитись.. Видно це добряча **** мозгів.
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 10:46 #1895800   #30
cheesy
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
Спілкувались по телефону +- раз в тиждень, на рівні: "Привіт, як справи? Все добре? Ну до побачення."
І ось на минуломі тижні ми були в одній компанії, а потім разом повертались і вона декілька разів підкреслила при розмові, що не знає як це ми раніше не розійшлись (із-за сварок) і що вона більше нічого, але нічого до мене не почуває. А ще кинула декілька "язвительних" коментарів у мою сторону, при подібних ситуаціях з нашого минулого. (я лише посміхнувся)
Так ось питаннячко: вона це щоб зробити неприємно, усе "навпаки" чи дійсно так? як вважаєте?[/B]
В неї зараз такий період, коли вона дуже сумнівається в своєму рішенні і тому кожне слово її видає. Якого біса ображати колишнього хлопця і підкреслювати як їй добре самій? Це така молитва, всі люди так роблять. Тому тут важко сказати спеціально чи неспеціально.Така категорія взагалі до ситуації не підходить. Це підсвідомість помжножена на бажання керувати ситуацією, - публічно встановити рамки. Вона буде говорити ще мабуть багато всіляких дурниць (сподіваємся, тобі - по мінімуму, собі - мільйони), бо відносини недавно лиш закінчились, і очевидно були якісь взаємні почуття, які тепер треба перевтілювати в досвід. (мені 21, я знаю!!!)

А те, що ти сказав їй, що вона неправа в тому, що вона тобі говорила при останній зустрічі означає шо в тебе є достатньо мозгів шоб провернути всю цю ситуацію. Тільки треба слухати себе.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (17.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2012, 09:27 #1898016   #31
Йорік
 
Аватар для Йорік
Типово Відповідь: Моє особисте питання до дівчат.

Jew : забий на неї. І нєфіг соплі жувати. Погрались трохи в любов, ти їй проївся, так от і вона вшила тебе. А зараз ті її смс, повідомлення в соц.мережах лише для того щоби пограти на твоїх почуттях, доброті, чутливості романтичної натури. Будь мужиком, а не тряпкою, тим більше краще що її фокуси показались зараз, а нє вже після шлюбу.
Йорік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:34.