Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Змінювати себе заради коханої людини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.07.2011, 08:56 #1702888   #1
Neisa
 
Аватар для Neisa
Типово Змінювати себе заради коханої людини

варто змінювати себе, свої звичні буденні речі заради збереження стосунків?
чи все ж таки потрібно сприймати людину такою якою вона є, з усіма + та - ?
а можливо обоє повинні щось для себе змінити?
цікавлять ваші думки
Neisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 09:00 #1702892   #2
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від Neisa Переглянути допис
варто змінювати себе, свої звичні буденні речі заради збереження стосунків? чи все ж таки потрібно сприймати людину такою якою вона є, з усіма + та - ? а можливо обоє повинні щось для себе змінити? цікавлять ваші думки
залежить які звички. починати курити план шоб бути біля коханого наркомана явно не варто. а от кинути його курити треба полюбому...
вся суть справжньої любові в тому аби віддати своє життя коханій людині. відповідно треба стати таким,щоб бути їй потрібним! ну і в ідеалі це має бути взаємно!
ecosvyat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gia9107 (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 12:12 #1702908   #3
VovaTern
Учасник
 
Аватар для VovaTern
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

потрібно завжди себе змінювати в кращу сторону, - а для коханої людини тим-більше)
VovaTern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 12:29 #1702930   #4
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Так чи інакше люди, живучи разом, притираються один до одного, тобто змінюються. Якщо цього не відбувається, то постійні сварки через дрібниці, промивання мізків... Короче хепі енд навряд чи буде.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ramochnik (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 12:48 #1702962   #5
Neisa
 
Аватар для Neisa
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

звичайно йдеться про зміни тільки в кращу сторону, але де межа?
можна ж зовсім так людині змінитись до неможливості.
а можна просто знайти іншу людину з якою у вас буде взаєморозуміння чи просто всіх все буде влаштовувати. нікому нічого змінюваи не прийдеться. мається на увазі чи потрібно щось робити для збереження стосунків, чи шукати як то кажуть "ідеальний варіант" - свою половинку
Neisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 12:50 #1702964   #6
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Люди не міняються. Просто коли кохаєш дуже сильно - як це буває на початках, готовий поламати себе як завгодно щоб бути поряд. Коли почуття слабнуть(не те щоб гаснуть, а просто слабнуть з часом) - відкривається справжня натура людини.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 7:
cheesy (03.08.2011), DDD&bluz (25.05.2012), dich (06.06.2012), Dinara (20.07.2011), villkies (21.07.2011), ZnaiMene (20.07.2011), zumnuj (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 13:01 #1702979   #7
Neisa
 
Аватар для Neisa
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

такої ж дукми, навіщо ламати себе-когось на початка чи на середині якшо вкінці результат один
Neisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 13:03 #1702980   #8
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Люди не міняються. Просто коли кохаєш дуже сильно - як це буває на початках, готовий поламати себе як завгодно щоб бути поряд. Коли почуття слабнуть(не те щоб гаснуть, а просто слабнуть з часом) - відкривається справжня натура людини.
На початках ніякого кохання нема, це закоханість, пристарсть, гормони. А кохання приходить тільки з роками. Коли любиш людину з усіма за і проти. Мені, наприклад, у чоловікоові подобається, що він старається змінити те, що мені не подобається. Виходить чи не виходить, то вже інше питання. Головне, що намагається, адже, це означає, що тобі хочуть догодити, тобто, Ти є важлива.
Пе. Се. сутність людини навряд чи міняється, а от якісь дрібнички...
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 2:
NzpN (20.07.2011), regman (25.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 13:05 #1702984   #9
VovaTern
Учасник
 
Аватар для VovaTern
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

межі немає), тому що ми все життя повинні вдосконалюватись! З ідеальним варіантом рідко кому щастить...але все ж таки щастить)
VovaTern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 13:06 #1702985   #10
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

люди міняються. кожної секунди все в світі змінюється. змінюються погляди і цінності, звички і бажання, проблеми і навіть речі які приносили пік щастя з часом стають інші .
йти на поступки за для коханої людини це перш за все зробити існування двох більш приємне та гармонійне. я тільки за розуміння та компроміси!
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 4:
Jane Doe (20.07.2011), Ludmila (20.07.2011), nadan (20.07.2011), NzpN (20.07.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Усмішка (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 13:08 #1702987   #11
VovaTern
Учасник
 
Аватар для VovaTern
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Jane Doe
так,якщо старається - це чудово!)
VovaTern зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 13:36 #1703020   #12
Ludmila
 
Аватар для Ludmila
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від Neisa Переглянути допис
варто змінювати себе, свої звичні буденні речі заради збереження стосунків?
чи все ж таки потрібно сприймати людину такою якою вона є, з усіма + та - ?
а можливо обоє повинні щось для себе змінити?
цікавлять ваші думки
Думаю, що ще залежить від самої коханої людини і чи вона оцінить то, що заради неї хтось намагається в собі щось виправити..... Якщо того нема, то думаю не варто.
Ludmila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 13:55 #1703036   #13
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Мінятися неварто, тай навряд получиться назавжди змінити себе. Краще зразу шукати саме свою половинку, щоб і мінятися не треба було нікому (невелика притирка в побуті не рахується).
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 14:10 #1703055   #14
Erecto
Banned
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Ти говориш категоріями як жінка на базарі, міняти-не міняти, всім-нікому, з всіма плюсами і всіма мінусами. Конкретика буде? /
"Змінитися до неможливості" - ти серйозно так можеш?
Erecto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 14:18 #1703058   #15
ZnaiMene
 
Аватар для ZnaiMene
Wink Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

змінювати себе потрібно... є маленьке але, чи ви дійсно хочете цього, а не ради, того вот ...хтів (хотіла) маєш...я тобі зробив...зрозуміти реально проблему, що вона може зруйнувати ...

вот скажіть, хіба то проблема, чи потрібно це поміняти.... займаюсь я фотографіями, і я к то кажуть клієнти є разні (хлопці та дівчата), в тому значенні, шо я там з ними шось робити буду (нічого погано типу зради, я навіть немаю), мій хлопець каже, що якщо я буду фотографувати хлопців, то про ніяке подальше спільне життя бути не може...які ваші пропозиції і думки по даному питанню...хіба щось поганого в тому є?
ZnaiMene зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (25.05.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 14:46 #1703081   #16
Erecto
Banned
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від ZnaiMene Переглянути допис
змінювати себе потрібно... є маленьке але, чи ви дійсно хочете цього, а не ради, того вот ...хтів (хотіла) маєш...я тобі зробив...зрозуміти реально проблему, що вона може зруйнувати ...

вот скажіть, хіба то проблема, чи потрібно це поміняти.... займаюсь я фотографіями, і я к то кажуть клієнти є разні (хлопці та дівчата), в тому значенні, шо я там з ними шось робити буду (нічого погано типу зради, я навіть немаю), мій хлопець каже, що якщо я буду фотографувати хлопців, то про ніяке подальше спільне життя бути не може...які ваші пропозиції і думки по даному питанню...хіба щось поганого в тому є?
Ну да роботу міняти)) Навіть не думай, спитай його що це за таке? Коли люди кохають один одного то має бути довіра. А як інакше, яка може бути робота щоб не було жодного чоловіка? Шукати таку роботу це вже треба бути слабим на голову!
Erecto зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (20.07.2011), ZnaiMene (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 14:48 #1703084   #17
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від ZnaiMene Переглянути допис
мій хлопець каже, що якщо я буду фотографувати хлопців, то про ніяке подальше спільне життя бути не може...які ваші пропозиції і думки по даному питанню...хіба щось поганого в тому є?
Запропонуй йому самому фотати хлопців
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 14:52 #1703091   #18
Neisa
 
Аватар для Neisa
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від Erecto Переглянути допис
Ти говориш категоріями як жінка на базарі, міняти-не міняти, всім-нікому, з всіма плюсами і всіма мінусами. Конкретика буде? /
"Змінитися до неможливості" - ти серйозно так можеш?
конкретики не буде, то таке, наболіле. хочеться знати думки інших.
з конкретного хіба приклади ситуації коли ти просиш людину 50 раз не робити так або навпаки робити шось краще, а тебе ігнорують і кажуть шо потрібно сприймати один одного такими які є.
Neisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 15:40 #1703123   #19
NzpN
Учасник
 
Аватар для NzpN
Smile Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від Neisa Переглянути допис
з конкретного хіба приклади ситуації коли ти просиш людину 50 раз не робити так або навпаки робити шось краще, а тебе ігнорують і кажуть шо потрібно сприймати один одного такими які є.
легко мені таке балакати, сам не кращий, але : мабуть в такому випадку таке сприймання такими якими є, то не трохи недобре.
З іншого боку, буває часом таке, що нас стукає, б*є життя аби ми змінились, а ми тупо не хочемо мінятись, і не знати чого. Чи то просто час якийсь мусить пройти, щоб нам хтось роз*яснив дохідливо, щоб ми задумались і змінились.
Ми наївно думаєм що можемо когось змінити, а тут треба щоб людина захотіла сама.

Якщо хочеш, щоб робітники збудували корабель, не наказуй їм йти в ліс та заготовляти дерево. Зроби так, щоб вони полюбили море...
NzpN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2011, 16:23 #1703164   #20
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Нагадався комікс, не можу знайти. Сидить в кафешці хлопець, неголений, п'є каву і курить. Сподобався він одній дівчині, познайомились, з часом вона його почала напрягати: "побрийся, перестань курити і пити каву". А потім фраза "ти вже не той, з ким я знайомилась", гудбай.
Люди міняються постійно, якщо вони не міняються, то вони лежать горизонтально під землею. Головне, що ми самі вибираємо, як мінятися
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:20.