Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Жінка почала курити, як реагувати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.06.2012, 21:55 #1957589   #1
olegfd
Типово Жінка почала курити, як реагувати?

Якщо жінка 25 років некурила (пару раз в житю пробувала) а зараз захотілось знову закурити,,як реагувати?так як вона говорить яж невсе
olegfd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2012, 22:12 #1957612   #2
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: жінка

Цитата
Допис від olegfd Переглянути допис
Якщо жінка 25 років некурила (пару раз в житю пробувала) а зараз захотілось знову закурити,,як реагувати?так як вона говорить яж невсе
Нічого не зрозумів)) Дружина раптово почала курити?? Ти сам то куриш? Як так то вибачай не маго чого їй забороняти. Як ні, то обсудіть і вирішіть. Деякі курять під настрій. В мене брат не курящий але привіз собі сигари і часом з насолодою покурює іх з коняком. Навіть в клуб (є такий в Львові) хоче вступити. Так це друге трохи чим вона буде стояти над баняками і смоктати цибарку)).
Питання не зрозуміле.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (08.06.2012), RUDI (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2012, 23:21 #1957672   #3
snoggi
Учасник
 
Аватар для snoggi
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

ой хлопака це не додобра вона почала ! підводні камні скоро почнуть проявлятись, шукай причини !
нема нічого гіршого ніж чоловік алкаш та жінки курящої
snoggi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
YURANAKO (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2012, 23:26 #1957675   #4
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата:
Допис від snoggi Переглянути допис
ой хлопака це не додобра вона почала ! підводні камні скоро почнуть проявлятись, шукай причини !
нема нічого гіршого ніж чоловік алкаш та жінки курящої
Додано через 1 хвилину
якшо серйозно, то любе діло не є проблемою. і не тре з того таке робити.
побалакайте разом!! а на форумі херню порадять одну, бо ніхто твої жінки не знає.

Востаннє редагував kookla: 06.06.2012 о 01:12. Причина: Пізніше додано
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 02:12 #1957719   #5
OldSchool
Активний учасник
 
Аватар для OldSchool
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

реально на форумі теми такої створювати не треба....
ти чоловік! так покажи їй хто де хто!!!
якби моя дружина закурила я б швидко поставив на місце)))
просто, ще не одрущені...=))) ти її любиш!? ти піклуєшся про її здоров'я!?
так нех...р думати!!! збий цигарку з рук прижми до стіни і поцілуйй!))
хай сама думаЄЄ)))
п.с. я трохи пяний не суди строго)))
OldSchool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 05:52 #1957735   #6
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата:
Допис від OldSchool Переглянути допис
якби моя дружина закурила я б швидко поставив на місце)))
Якби нормальна баба попалася,то хухнув би ти собі в одне місце а не поставив.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякували 2:
designer (06.06.2012), M@ry (15.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 06:27 #1957737   #7
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Заведи собі якусь шкідливу (то саме куріння, але на кухні, в спальні) чи некультурну звичку (відрижки, пуки, волосся під пахвами, не мийся перед сном, не чиси зуби етц.), яка б її дратувала
Пробуй їй западла робити з сигаретами всякі

Додано через 24 секунды
п.с. хоч весело тобі буде

Востаннє редагував gsv: 06.06.2012 о 06:27. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Подякували 3:
seadog (06.06.2012), sl@yes (06.06.2012), Vlodko (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 07:33 #1957748   #8
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата:
Допис від snoggi Переглянути допис
нема нічого гіршого ніж чоловік алкаш та жінки курящої
ну мабуть гірше жінки курящої - жінка гуляща
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 07:42 #1957754   #9
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

В 25 ? ! Жінка?! Просто на рівному місці почала палити?! Щось мені підказує, що одно з двох : або це лише тільки початок твоїх грандіозних проблем, або це сама найменша твоя проблема на даний момент у ваших відносинах. Судячи з усього на горизонті маячить привид або ахренітельної коліжанки, або твого конкурента.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 6:
Andrik84 (06.06.2012), barvik777 (06.06.2012), Кара Божа (08.06.2012), gsv (06.06.2012), Jane Doe (06.06.2012), Sacred (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 08:45 #1957787   #10
olegfd
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
В 25 ? ! Жінка?! Просто на рівному місці почала палити?! Щось мені підказує, що одно з двох : або це лише тільки початок твоїх грандіозних проблем, або це сама найменша твоя проблема на даний момент у ваших відносинах. Судячи з усього на горизонті маячить привид або ахренітельної коліжанки, або твого конкурента.
так якраз мабуть так і є,на роботі ахренітільна коліжанка яка курить
olegfd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 09:14 #1957801   #11
Pavel_
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

моя думка, що вона курила і раніше, можливо приховувала від тебе. у такому віці напевно не починають курити)
Pavel_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 09:28 #1957808   #12
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

ББПЄ, йопт! Які проблеми

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
одно з двох : або це лише тільки початок твоїх грандіозних проблем, або це сама найменша твоя проблема на даний момент у ваших відносинах
Ги, а хіба це не одне й те саме, лише різними словами?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 09:36 #1957823   #13
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Nemesis-T, а таки да, це дійсно проблеми в сім'ї.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 12:43 #1957972   #14
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Ехе-хе , ну якщо вона вже серйозно курить (її тягне до курива) то тут ти вже нічого не поробиш , скандали тільки доведуть до того, що вона просто не куритиме дома і буде від тебе ховатися (тоже по ходу не вихід). Коли моя пробувала цьмакати папіроси я на то практично не звертав уваги казав її : "ти доросла людина роби як знаєш то твоє здоровя" , вроді передумала... почати курити в 25 (бо то круто) якось дико, вроді не пацанка вже...
Sacred зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 12:57 #1957985   #15
YURANAKO
Активний учасник
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата
Допис від olegfd Переглянути допис
так якраз мабуть так і є,на роботі ахренітільна коліжанка яка курить
А вона, що в 25 років ще не має своєї голови на плечах, що на якусь прокурену "коліжанку" дивиться....
Не знаю, як хто, але такі жінки в мене викликають просто таки страшенну відразу!
Воно (інакше не назву) може бути з вигляду нормальним, охайним, але якщо бачу сигарету так і плюнув би....
Не розумію я того для чого курити жінкам. Це чоловіків зовсім не прикрашає, а що вже казати про жінок....
Я б на твоєму місці, поговорив би з нею раз, потім другий, а на третій - під час її курива силою нагодував би тими "цукерками". Просто не витримав би інакше.
YURANAKO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
snoggi (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 13:03 #1957988   #16
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата
Допис від YURANAKO Переглянути допис
А вона, що в 25 років ще не має своєї голови на плечах, що на якусь прокурену "коліжанку" дивиться....
Не знаю, як хто, але такі жінки в мене викликають просто таки страшенну відразу!
Воно (інакше не назву) може бути з вигляду нормальним, охайним, але якщо бачу сигарету так і плюнув би....
Не розумію я того для чого курити жінкам. Це чоловіків зовсім не прикрашає, а що вже казати про жінок....
Я б на твоєму місці, поговорив би з нею раз, потім другий, а на третій - під час її курива силою нагодував би тими "цукерками". Просто не витримав би інакше.

ти той пост завжди показуй претенденткам на роль твоєї майбутньої дружини. Якшо не дурна, то дуууууже багато інформації почерпне про тебе.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 6:
DDD&bluz (06.06.2012), Demetra (06.06.2012), Пантера (08.06.2012), M@ry (15.06.2012), voska (06.06.2012), Іра (06.06.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 13:59 #1958024   #17
YURANAKO
Активний учасник
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ти той пост завжди показуй претенденткам на роль твоєї майбутньої дружини. Якшо не дурна, то дуууууже багато інформації почерпне про тебе.
Претендентка на роль майбутньої дружини про це знає! Проінформував відразу за кілька днів як почали зустрічатися. Жодних претензій і фуків на рахунок цього не було, більше того, вона такої ж думки, як і я.
YURANAKO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 14:20 #1958044   #18
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Не переношу коли курять- будь-хто. Але в 25 років- доросла людина і заставити кинути робити щось що комусь не подобається - це смішно. Ти ж не скажеш як малій дитині чи не вкажеш на місце як тваринці. Рабства в нас нема. Але можна вмовити чи домовитись. Коли зустрічаєшся чи одружуєшся то з людиною з певним набором звичок і коли появляється нова(негативна), яку не очікуєш, то це не дуже приємно.Це стосується не лише куріння. Але якщо людину не можливо переконати, то наприклад при курінніпоставити умови: щоб не курила в присутності, кожний раз чистила зуби і приймала душ. Але загалом це свідчить що у вашої дружини є якась таємниця, щось про що ви не вкурсі.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 14:42 #1958075   #19
YURANAKO
Активний учасник
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата DDD&bluz - 14:57 06.06.2012
Це факт, отак він не витримає і почне бити за куриво, за сміття не прибране і т.д. Якийсь садист прям.
Та не робіть з мухи слона! І не робіть з мене садиста
Сміття - це дрібниці, і сам без проблем винесу чи приберу!
А ось куриво жінки (як і чоловіка, в принипі) - це вже ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА! Адже якщо вона курить і тим більше молода, отже їй байдуже до свого здоров'я. А якщо вона ще й хоче народжувати колись, отже їй похрен і на здоров'я майбутніх дітей. І що вона тоді за мама і що вона може дати цим дітям, якщо вона не може кинути цього непотребу заради свого ж добра і здоров'я своїх же дітей? На мою думку, варто задуматися....
P.S. Тим більше, курити навіть з матеріальної точки зору не вигідно. Постійно платиш гроші комусь за те, що сам себе своїми ж руками отруюєш!
YURANAKO зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (06.06.2012), vovka199504 (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2012, 15:14 #1958099   #20
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: Жінка почала курити, як реагувати?

Цитата:
Допис від Pet Переглянути допис
ну мабуть гірше жінки курящої - жінка гуляща
або жінка алкашка)))
по темі: якшо дітей вже породила і їй років вже не дуже мало, то най собі курить, це її здоровья
заборониш, то вона перед тобою перестане курити, а втіхаря собі дальше буде курити, повір мені. Якшо вона так хоче і не збирається кидати, то ти їй ніц не зробиш..

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від YURANAKO Переглянути допис
А якщо вона ще й хоче народжувати колись, отже їй похрен і на здоров'я майбутніх дітей. І що вона тоді за мама і що вона може дати цим дітям, якщо вона не може кинути цього непотребу заради свого ж добра і здоров'я своїх же дітей?
Як була студенткою - палила. Кинула, бо хотіла дітей, через 2 місяці завагітніла (можна сказати з першої спроби). Під час вагітності жодної сігарєти, алкоголь (легкий в тому числі) навіть не пригублювала. Годувала дитину майже 2 роки, то самісіньке з куривом і алкоголем - 0. Перестала годувати, почала палити і пиво я люблю. Дома курю рідко і тільки на балконі, в хаті в нас зроду ніхто не викурив цигарки... І з того всього я рахую, шо я мама, яка думає про здоровья своєї дитини))), бо 3 роки я вела здоровий спосіб життя тільки заради своєї дитини)
Зара рахую можу собі позволити розслабитись))
наразі дітей нових не планую) як запланую, зроблю все то саме шо і робила, але навряд чи таке буде (з плануванням)

Востаннє редагував kosichkina: 06.06.2012 о 15:15. Причина: Пізніше додано
kosichkina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (06.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:56.