Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Як безпечно купити техніку на OLX?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2016, 07:51 #2651361   #21
yura15
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Всім Дякую. Мабуть буду брати на ебеї, майже така сама ціна, але гарантій більше. Тільки потрібно буде почекати.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2016, 20:55 #2651487   #22
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

А який ти проц взагаліто хочеш ? Ато я нерозумію чим Ебей кращий від олх ? Тим що чекати два тижні а не 2 дні. Та й там ти теж не зможеш попробувати потестити ...
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2016, 20:59 #2651489   #23
yura15
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Цитата А який ти проц взагаліто хочеш ? Ато я нерозумію чим Ебей кращий від олх ? Тим що чекати два тижні а не 2 дні. Та й там ти теж не зможеш попробувати потестити ...
http://olx.ua/uk/obyavlenie/xeon-e5-...2-IDmoRJv.html на ебеї можна повернути в випадку невідповідності опису, і без проблем.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 14:37 #2651590   #24
martiber
Учасник
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

ну я на сайте Кривого Рога например нашел статью о новой виртуальной доске объявлений в Киеве, правда сам еще ничего там не покупал...может кто-то слышал о ней?
martiber зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Nobel (01.09.2016), tren (02.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 15:50 #2651603   #25
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Якщо ж це бу, для апгрейду свого гробіка - то брати лише те, що не йшло авеклоком(розігнаним) і бажано не з великими ватами - бо все що грілося з заводу брати не варто.
Може оверлок? overlock?
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 17:20 #2651619   #26
yura15
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Оверклок- розгін. Сучасні процесори понижують свою частоту при перегріві щоб так сильно не нагріватись якщо погане охолодження. Цей проц що я хочу не гониться, тому про перегрів питання відпадає.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 21:44 #2651658   #27
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Ну наскільки бачу з оголошення то в людини є 7 штук, попроси додаткові фото, вибери собі який сподобається ... На ебеї то повернути можна, але пересилка в інший бік вийде недешевою ... наскільки знаю за пересилку в США вийде по мінімуму десь доларів 20. За ці ж гроші, можеш взяти системник і з`їдздити до людини - перевірити.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 22:12 #2651663   #28
yura15
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Цитата наскільки знаю за пересилку в США вийде по мінімуму десь доларів 20.
Якщо доведеш що товар не відповідає опису то пересилка безкоштовна, там з цим строго. Звичайно шкода втраченого часу.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 22:51 #2651669   #29
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Зрозумій - в інтела така специфіка, що проц може ідеально працювати на одній мамці, але глючити на мамці іншого виробника хоча чіпсети одинакові, або щоб він працював на іншій - то на ній треба зашити біос, а щоб його зашити треба ще один проц, який підтримується по дефолту і т.д. І довести що проц не відповідає опису дуже проблематично.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2016, 11:19 #2651899   #30
yura15
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Цитата Зрозумій - в інтела така специфіка, що проц може ідеально працювати на одній мамці, але глючити на мамці іншого виробника хоча чіпсети одинакові, або щоб він працював на іншій - то на ній треба зашити біос, а щоб його зашити треба ще один проц, який підтримується по дефолту і т.д. І довести що проц не відповідає опису дуже проблематично.
Я поясню, хоча це теми не стосується. Буду брати серверну мамку на два просесора, в тамих мамках біос прошивається тільки з флешкою в БЖ, більше нічого не потрібно.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2016, 15:42 #2651915   #31
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як безпечно купити техніку на OLX?

Немаєш в Києві знайомих? Най би зустрілись потестили і відправили тобі. Я так в Рівному мобілку купував. Знайома зустрілась з продавцем, в руках покрутила, каже ок все, розрахувалась з ним і відправила мені
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:43.