Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Чи ви б хотіли щоб був Macdonald's в нашому місті ?
ТАК 363 56.54%
НІ 223 34.74%
Ненаю 56 8.72%
Голосували: 642. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Macdonald's в Тернополі !

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2005, 10:33 #59128   #81
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

mak.
дуже
вот назви вони його маракуйя чи агрус, то було б оригінально..а так...попса
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2005, 10:35 #59130   #82
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

або сливка. прикинь як звучить - ресторан "Сливка"!
і слоган - "Заливати сливку - тільки в "Сливку"!!
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2005, 10:39 #59133   #83
mak.
Типово

bandera
Або "Кабачок". Це звучить гордо! І двозначно...
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2005, 11:14 #59138   #84
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від mak.
Цитата:
Допис від AFTER
Yumik
Скоро мої друзі відкривають новий заклад - "Апельсин"....
Хороша назва
В Харкові такий бачила Дуже оригінально дивилась кафешка уся в помаранчевих тонах
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2005, 13:23 #59178   #85
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата
Допис від mak.
bandera
Або "Кабачок". Це звучить гордо! І двозначно...
та ти кріейтор
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 07:02 #59365   #86
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від VT
Цитата:
Допис від Kija
Мак це добре особливо коли просто катма часу, а хочеш їсти, але такому селу як Тернопіль до нього ще ой як далеко.
Сподіваюсь тернопільське село заслуговує на щось краще. Нічого елітарного чи крутого в тому нема.
А я що говорив що тут є щось елітарне та круте та для прикладу в цьому закладі у Німеччині їдять тільки турки, араби і українці , а у нас це місце де можна швидко і навіть би сказав смачно перекусити, тому що думаю картопля по селянськи, шопський салатик і подвійне капучіно це не так уже і погано.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 07:52 #59368   #87
SimSim
 
Аватар для SimSim
Типово

Эх ребята, знали бы вы состав той самой картошки фри.... вы думаете там сидят и вручную режут? или автоматы режут все кусочки одинаковы и равны перед собой... ой, не хочу вам портитьаппетит! Это все делается с помощью химии..
SimSim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 13:37 #59425   #88
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата
Допис від kamila
P.S. де ти ранише був коли я за украинським шрифтом вмирала?
ше раз дякую
В Лондоні працював
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 13:43 #59427   #89
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Цитата:
Допис від VT
Цитата:
Допис від Kija
Мак це добре особливо коли просто катма часу, а хочеш їсти, але такому селу як Тернопіль до нього ще ой як далеко.
Сподіваюсь тернопільське село заслуговує на щось краще. Нічого елітарного чи крутого в тому нема.
А я що говорив що тут є щось елітарне та круте та для прикладу в цьому закладі у Німеччині їдять тільки турки, араби і українці , а у нас це місце де можна швидко і навіть би сказав смачно перекусити, тому що думаю картопля по селянськи, шопський салатик і подвійне капучіно це не так уже і погано.
"але такому селу як Тернопіль до нього ще ой як далеко" я зрозумів як те що Мак дуже продвинутий заклад для непродвинутого Тернополя.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 13:44 #59428   #90
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата:
Допис від SimSim
Эх ребята, знали бы вы состав той самой картошки фри.... вы думаете там сидят и вручную режут? или автоматы режут все кусочки одинаковы и равны перед собой... ой, не хочу вам портитьаппетит! Это все делается с помощью химии..
Та ну?
Невже з допомогою хімії картоплю нарізають?
А як саме, а то не можу уявити собі таку реакцію
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 19:00 #59499   #91
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від VT
але такому селу як Тернопіль до нього ще ой як далеко" я зрозумів як те що Мак дуже продвинутий заклад для непродвинутого Тернополя.
Я просто мав на увазі те, що як не дивно в Україні Мак заклад не з дешевих, і для прикладу мені щоб там поїсти більш менш треба гривень як мінімум 15, і щось мені здається що далеко не кожен тернополянин зараз в змозі платити хоча б 15грн. за обід.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 19:25 #59503   #92
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Ну, середньостатистичний тернополянин взмозі, по ідеї, заплатити 15 гр ) питання просто в тому чи захоче він це платити. Він краще похаває в столовій за 5 гр, а 10 гр. зекономить і потім на ті гроші купить шось інше, то вже в залежності від свого стилю життя і потреб.

10 гр х 20 робочих днів = 200 гр. Незле.
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 07:11 #73102   #93
virusss
Типово

Pochytav ya tsy temu - eronda to vse sho tut skazano - htos' v Mac Domald's pratsuvav ??? Htos' znaye yak to vse gotuet'sya ???? yakby znalu to b tudy v gutti b ne pishly b !1Day garantiu !! 100 %
virusss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 07:14 #73103   #94
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

virusss
розкажи
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 07:17 #73106   #95
virusss
Типово

Yak pocnu rozkazuvaty to na serveri krapky ne hvatut' mistsya dlya povidomlen'
Skagu tak - yaksho isty v Mc Donal'ds hochab 2 razy v tugden' to cherez 3 misyatsi vy popravytes' na 10 KG tam vse neyakisne vse na deshevyh oliyah - yaki ne minyautsya tugnyamy - vse to robut'sya perevagno rukamy - rukavutsi malo hto vdivaye - poskil'ky platyt' tam nebagato to vse robut'sya halturno ! Koroche ne hochu ya pro to govoryty - ya tam 2 misyatsi v US vidpahav - v gutti tuda ne pidu - ni za yaki groshi !
virusss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 07:20 #73107   #96
virusss
Типово

I tse dobre sho yogo v Ternopoli nema - i krashe shob ne bulo - krashe b v Ternopoli shos' svoye prydumalu original'ne typu yakois' koluby - znayete yak otse v karptah - klasno tam i vogon' i obstanovka - i havku b normal'nu Ukrains'ku gotuvaly ! No tiky ne toy McDonalds
virusss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 07:31 #73108   #97
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

на автовокзалі пиріжки смажать, там олія аж чорна... люди це бачать і всеодно купують їх, гадаю аналогічно роблять в багатьох закладах громадського харчування.

в мене на родіні є бурса, яка вчить поварів. переважна більшість студентів - діти з далеких сіл, які мрачно розуміють слово "гігієна".
Вілтку в них практика в Криму в санаторських столовах. Одного разу ми попали в такий санаторій, дуже добре що практикантами були наші хороші знайомі, які нам розказали як готують їжу ці студенти. Це щось на грані фантастіки.... плюнути чи вишмаркатись в баняк з кашою - це як добрий день, ігри типу в кого краще котлети прилипають до стелі і тд.
такий свого роду протест за знущання над ними.... за 24 дні студіків 2-3 рази відпускали на море.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 08:31 #73123   #98
viva
 
Аватар для viva
Типово

Цитата:
Допис від VT
Цитата:
Допис від SimSim
Эх ребята, знали бы вы состав той самой картошки фри.... вы думаете там сидят и вручную режут? или автоматы режут все кусочки одинаковы и равны перед собой... ой, не хочу вам портитьаппетит! Это все делается с помощью химии..
Та ну?
Невже з допомогою хімії картоплю нарізають?
А як саме, а то не можу уявити собі таку реакцію
Шановні. якщо ви гадаєте, що картопля це зикла і типова для українських широт, то ви жорствоко помиляєтесь. Усі продукти. що використовуються при готування їжі у МКД - виробляється за американськими інтенсивними технологіями, а картопля - не виключення. Вирощується дещо (більшість) за виключенням екзотичних приправ тут, в Україні, колишніх радгоспах, а тепер приватних фермах за особливими контрактами. Насіння - генетично змінене, тому і картопля, помідори, огріки виходять калібровані, ідеально підходяться для нарізання, переробки, відхиди мінімальни низькі (але жучок їх не їсть). Цікаво, що тематиці МКД я приділила достатньо уваги і навіть допомагала писати магістерську роботу по ринках швидкого харчування - я консультувала власників Львівського МКД. В процесі збору інформації я взагалі наштовхнулась на унікальну інформацію - тіко не попадайте з стільців... Знаєте, що надає кольору морозиву - таких собі ніжно рожевий відтінок - перетерті спинки жуків , які проживають в Південній Америці (ой, треба мені перелистати свій архів). Таких жучкв спеціально розводять. потім сущать і перетирають на порошок, який і надає чудового життєрадісного кольору морозиву і десертам. Продовжувати?
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 09:24 #73147   #99
polis
 
Аватар для polis
Типово

Незнаю що туда додають і що там з чого роблять но мені хватає запаху і їсти уже нехочеться
До речі в Києві є дуже класні заклади в які рекомендую відвідувати замість Макдональдсу.
1. "Здоровенькі були" - моє улюблене місце шкода що добиратись далеко...
2. "Домашня кухня" - в києві є 3 заклади. На Театральній, на Подолі і ще десь Подібний заклад до 1-го. Іжа смачна і ціни доступні.
3. В готелі Турист є "Флоренція" м. Лівобережна. І смачно і ціни нормальні. ГСВ не дасть збрехати

П.С. Мав би капітал - зробив б в тернополі щось подібне Так що бізнесьмені і бізнесьвумени не прозівайте момент
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2005, 10:11 #73161   #100
TacbKa
 
Аватар для TacbKa
Типово

"Картопляну хату" в Тернополе - вот это было бы круто!!! :P
TacbKa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:14.