Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Володимир Зеленський - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.07.2019, 10:16 #2762529   #1701
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис


Те що не сидить,це погано. Тут я розділяю твоє схвилювання:
А чи розділяєш ти схвилювання, що Ригівське шобло як от Портнов чи Клюєв натовпами повертається в Україну. Що сєпари і родичі колаборантів займають керівні посади? Що в маладой каманди немає плану, немає стратегії?
Цитата У нас нет плана. Все наши действия эмоциональны. Служба безопасности при предыдущем президенте все время писала фантастические доклады о том, что мы будем делать, и никогда не угадывала, потому что мы сами не знаем, что мы будем делать. С утра что-то произошло, в обед мы посоветовались, в пять часов выпустили ролик, или выступление, или что-то сказали. С этим невозможно бороться, когда ты не можешь залезть в голову человека, который сам не знает, что он будет делать. Это эмоциональная кампания, а не стратегическое планирование.
https://www.rbc.ua/rus/news/andrey-b...561935853.html
З цим все Ок? Цитата Лаврова
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 10:35 #2762530   #1702
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А чи розділяєш ти схвилювання, що Ригівське шобло як от Портнов чи Клюєв натовпами повертається в Україну. Що сєпари і родичі колаборантів займають керівні посади? Що в маладой каманди немає плану, немає стратегії?
https://www.rbc.ua/rus/news/andrey-b...561935853.html
З цим все Ок? Цитата Лаврова
Портнов 5 років прожив у Австрії. Австрії!!! Не москві
Там з нього було знято усі звинувачення,він виграв усі Європейські суди,по деяких навіть з грошовою компенсацією ( порохоботи,не бажаєте з власної кишені скинутись?)
Це ж ваш генплокулол був роки при владі.
А по Богдану то що тебе так власне схвилювало,він у Тернополі вводить обовязкову російську мову?
Чи визнати те що 99% крайнього сходу України розмовляє російською це для тебе гріх?
Що ти взагалі пропонуєш?
Може записався у місіонери,і поїдеш на схід популяризувати українську мову?
Який рецепт,назви
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (08.07.2019), qazwsx321 (24.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 10:40 #2762532   #1703
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Портнов 5 років прожив у Австрії. Австрії!!! Не москві
Там з нього було знято усі звинувачення,він виграв усі Європейські суди,по деяких навіть з грошовою компенсацією ( порохоботи,не бажаєте з власної кишені скинутись?)
Це ж ваш генплокулол був роки при владі.
А по Богдану то що тебе так власне схвилювало,він у Тернополі вводить обовязкову російську мову?
Чи визнати те що 99% крайнього сходу України розмовляє російською це для тебе гріх?
Що ти взагалі пропонуєш?
Може записався у місіонери,і поїдеш на схід популяризувати українську мову?
Який рецепт,назви
Я тебе про стратегію, а не про мову. Ну те, що Портнов, виявився класним чуваком вже зрозуміло. А стосовно Клюєва що скажеш?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 10:50 #2762534   #1704
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Якось так всьо кончено...
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 11:06 #2762536   #1705
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я тебе про стратегію, а не про мову. Ну те, що Портнов, виявився класним чуваком вже зрозуміло. А стосовно Клюєва що скажеш?
Є докази злочинів Клюєва - має сидіти. Я за ним не слідкую,він менш медійний чим Портнов,то вже й забув що такий був. Он,мусів гуглити через тебе ) І що бачу,інтерпол з розшуку зняв ще у 2017. Ну нехай їде в Україну,хоче стати нардепом. Ви ж порохоботи зняли депутатську недорканість,правда? І суд реформували,хіба ні. Пять років абсолютної влади як не як,то ж хапнуть голубчика якщо є за що,невідкрутиться.
А моя стратегія проста. Український Егоцентризм. І під словом Український,я маю на увазі Державу. Бо дехто може подумати що я про сорочки та макогони.
Багата успішна країна.Від заходу до сходу,зі своїми різнобарвними колоритами,та етнічними відмінностями. Маленьке сша
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (08.07.2019), ion (02.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 13:50 #2762544   #1706
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Є докази злочинів Клюєва - має сидіти. Я за ним не слідкую,він менш медійний чим Портнов,то вже й забув що такий був. Он,мусів гуглити через тебе ) І що бачу,інтерпол з розшуку зняв ще у 2017. Ну нехай їде в Україну,хоче стати нардепом. Ви ж порохоботи зняли депутатську недорканість,правда? І суд реформували,хіба ні. Пять років абсолютної влади як не як,то ж хапнуть голубчика якщо є за що,невідкрутиться.
А моя стратегія проста. Український Егоцентризм. І під словом Український,я маю на увазі Державу. Бо дехто може подумати що я про сорочки та макогони.
Багата успішна країна.Від заходу до сходу,зі своїми різнобарвними колоритами,та етнічними відмінностями. Маленьке сша
Гупія???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 15:46 #2762548   #1707
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата Гупія???
Нє, то ідейний.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 16:17 #2762551   #1708
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Тому я почекаю коли пройде повне перезавантаження владних органів,дам їм час на входження у справи,і якщо з нового,2020 року проти пєті та його шобла-йобла не буде реальних кримінальних справ,справжніх таких,з клітками,то почну потрохи розчаровуватись Зе командою.
Ха ха )) Ага, а вот коли ти розчаруєшся, то Зє насре в штанішки від страху і відразу почне робити шо ти хочеш! Та всім насрати на твоє розчарування. То де ти міг бути їм корисний - це твій голос, і ти вже його проїбав.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ти правильно помітив- ВАМ, а не тобі,нігерському жопомию.
Ти гандон мало повторяєш, мало, так ти результату не добєшся



Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
І Україна пишеться з великої букви,опендосився вже начисто,пихате яке стало. І вже який раз тобі пишу,приїзди сюди,бери автомат в руки і йди воюй.
Знайшов до чого домахатись граматей Ми тут один одного матами криєм, і дібіл домахався до синтаксису

Ну я котрий раз тобі відписую, як і дібілам які посилають когось воювати - йди на xуй. Ніхто не буде за тебе дібіл воювати скоро взагалі, бо поки люди воюють і віддають життя своє і здоровя - ти кончений ублюдок голосуєш за клоуна, який під обстріли і втрати віддає землі і укріплення.


Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Підеш на кремль,навчиш усіх по дорозі української мови. Я розумію що тобі хочеться шоу,хочеш дивитись як отут все горить,і якщо в Україні залишиться мільйон українців,але на кремль повішають синьо-жовтий прапор,ти будеш ти ходити по штатах,і всім казати що ти - УКРАЇНЕЦЬ.Ти такий як і ті,кремень! А якщо Україна потоне в крові,і щезне з мапи - ти скажеш "айда я малалєц що вчасно звалив звідти" Ні, ну памятничок з діяспорянами якийсь тай замутите звісно,щоб було під чим буханути лишній раз.
А в 2014 році всі кричали - де діаспора, чо нема домомоги (хоча допомога було огого), але шо чекати віж рагуля і бидла? Вдячності? Та xуя х маслом хіба Якщо треба - то дай бо то діяспора (вони там всі багаті і гроші з неба падають), а якщо ти хочеш сказати свою думку - то "шо ти туво мене вчиш, втік там утувово!" https://www.facebook.com/watch/?v=2120149601357252

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Дурачок чи що (хоча чого я питаю) де це я писав що Зе зменшить мені ціну на газ?
Економіку най розвиває,щоб добробут зростав,зарплати. І ніхто не каже що за пів року вони мають стати по 1000€ . Най росте на 50€ в рік,та хоч 30,але реальних,переважаючих інфляцію. Тоді буде видно перспективи країни. Якщо звісно якесь чмо знову неопрокине Україну майданом
Дибіл, подивист як росла середня ЗП і мігімалка з 2015 по 2019 рік. Получається в тебе вже був ріст який ти хотів, але ти вибрав некваліфікованого ватного клоуна, який ніхера не вміє і такий самий ідіот як ти До речі, відкрию тобі секрет - ЗП просто так не росте, вона росте зі збільшенням продуктивності праці.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ні дурнику, не про матюки мова. Я про заклики облити кислотою журналістку Шарія,кандидата в нардепи навіть.
І на іншому форумі за таке б забанили одразу,а в Європі так взагалі завели кримінальну справу.
Але на цьому форумі головний кандидат у нардепи від Сили Людей - Іван Сорокаліт. Напевно він схвалює таку позицію. А може просто немає часу навести лад,чи організувати наведення ладу на своєму форумі. Є ж спави важливіші. Країну рятувати. Збудував форум - збудую Україну
Оце ти шерлок холмс і доктор ватсон в одному флаконі!

ОГА, я, вирішив покуситись на життя лошарія, для того зарєстрував віртуала на форумі де тусується 15 чоловік (які лошірія в житті не бачили, не знають де він живе, і шансів зустріти його практично 0), і почав робити заклики тим 15 юзерам шоб вони облили його кислотою, так? Це така твоя теорія? Та ти тупий як сибірський валянок!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 16:33 #2762552   #1709
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Дибіл, подивист як росла середня ЗП і мігімалка з 2015 по 2019 рік. Получається в тебе вже був ріст який ти хотів, але ти вибрав некваліфікованого ватного клоуна, який ніхера не вміє і такий самий ідіот як ти До речі, відкрию тобі секрет - ЗП просто так не росте, вона росте зі збільшенням продуктивності праці.
ну мінімалка то взагалі мимо, а ріст середньої - по більшій мірі відкат після обвалу 14-го року.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 16:35 #2762553   #1710
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Є докази злочинів Клюєва - має сидіти.
Дебіл, справа не в тому. А в тому що зареєстрували лошарія і клюєве кандидатами в депутати!

То при отму що закон не дозволяє цього якщо вони не жили в Україні! Оба були в бігах і жили за кордоном!
Це каже про то шо Зє команда просто срала на закони - той самий богдан який по закону про люстрацію не міг бути призначений головою АП!

До речі, юга знаєш чо ше плокулол? Бо це коріш богдана дібілку!

То кого ти вибрав?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 16:39 #2762554   #1711
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

в реалі я тобі вже казав - зарплати зараз на рівні 2007-го року.
десь так воно виглядає.

вважай що то чисто ілюстрація - наскору не знайшов достовірного джерела, але я думаю ти і сам памятаєш ці коливання.
Станом на зараз економіка трохи віджила , я не суперечу, але я тобі чесно скажу - я очікував цього ще років 2 тому. ну принаймі раніше нам 2 роки вистачало, щоб оклигати після чергового обвалу. Ну але спишемо то на війну. Правда лишається питання чого Ахметов багатів, хоч всі сиділи на дні. Але то таке.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 16:42 #2762555   #1712
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну мінімалка то взагалі мимо, а ріст середньої - по більшій мірі відкат після обвалу 14-го року.
Сперечатись не буду, в 14 дійсно був обвал, але подумай сам, хіба порошенко був причиною того обвалу? Причиною був овощ який розбазарив всі запаси тримаючи стабільність бакса, про то шо гривня коштує значно дешевше економісти говорили ще в кінці 2010-2011 року. Але команда овоща продовжувала набирати кредити і пиляти на євро 2012, і потім тримали курс до наступних виборів. В них я так розумію був план шо їм дадуть бабок з ЄС знов за вступ в асоціацію (а овощ реально робив туда рух), або поторгуються з рашею - ну шоб влити ше бабоса і додянути до виборів. А в 2014 виявилось що казна пуста, золотовалютних запасів нуль. То при тому що "майданна влада" ше навіть не була при владі.

А от з мінімалкою посперечаюсь, бо це не мимо, це була (незнаю чи є вже) стратегія поступового виводу економіки з тіні.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 16:51 #2762556   #1713
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

І знову ж таки якщо взяти ще поправку на інфляцію - то купівельна спроможність цієї доларової зарплати ще й добряче впала.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А от з мінімалкою посперечаюсь, бо це не мимо, це була (незнаю чи є вже) стратегія поступового виводу економіки з тіні.
я не суперечу що це позитив.
я просто кажу, що вона не відображає росту добробуту. людині платили менше в касі більше в конверті, тепер більше в касі, менше в конверті. в результаті сума та ж... ну грубо.

Додано через 3 хвилини
додам вже й посилання на статтю, звідки здер графік:
https://bykvu.com/mysli/117362-sredn...huzhe-ne-budet

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, юга знаєш чо ше плокулол? Бо це коріш богдана дібілку!
о! гарна ілюстрація суті української влади.

Востаннє редагував switch: 02.07.2019 о 16:51. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 16:56 #2762560   #1714
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
в реалі я тобі вже казав - зарплати зараз на рівні 2007-го року.
десь так воно виглядає.

вважай що то чисто ілюстрація - наскору не знайшов достовірного джерела, але я думаю ти і сам памятаєш ці коливання.
Станом на зараз економіка трохи віджила , я не суперечу, але я тобі чесно скажу - я очікував цього ще років 2 тому. ну принаймі раніше нам 2 роки вистачало, щоб оклигати після чергового обвалу. Ну але спишемо то на війну. Правда лишається питання чого Ахметов багатів, хоч всі сиділи на дні. Але то таке.
Ну і?

2005 рік - дозволяють іноземним банкам заходити сюди і давати кредити в ВАЛЮТІ! Це піздец, бо ніхто по суті не заробляє в валюті, а гривня постійно падає. Але ідіоти економлять на відсотках і починають купувати за бакси і євро кварири, заробляючи гривні! + бум споживчих кредитів, в кожному магазині з технікою сидить кілька "представників" банків і видають кредити, ясно що виторги і ЗП ростуть, але це що? Це просто життя в борг! Ці всі "іевестиції" це ніякі не інвестиції, це по суті споживчий борг, не розвивається виробництво, не відкриваються заводи і тд, нові робочу місця - по суті в торгових точках (процвітає бізнес торгівлі бусами в Інжені )

Як результат - бабки проїлись, а "заробляти" так і не почали, легкий тичок глобальної кризи спровокованої кризою ринку нерухомості в США (який просто похитнув банківську систему і достут до кредитів + сповільнення світової економіки) і в нас настала дупа! Хоча в 2008 майже всі країни де йшов повним ходом розвиток виробництва (наприклад корея) пережили без особливих проблем, навіть в США, де економіка штатів була завязана на виробництві, або ІТ і не залежала від перегрітого ринку нерухомості - не постраждали (наприклад Техас - де нічог практично не сталось крім сповільнення росту цін на нерухомість).

2014 - ну тут ти розумієш, що це по аналогу до 2008 року, приходить до влати "овощ", вони набирають кредитів, і штучно тримають гривню. Це єдина причина росту ЗП в баксах, і абсолютно по тій же причині спад різкий після втечі і провалу з кредитом воюючій країні.

А вот ріст 2015-2019 - без десятків ярдів запозичень а навпаки віддали трохи боргу, з поступовим виводом ЗП в конвертах і БЕЗ донбасу, який генерував частину експорту. При чому бакс у вільному плаванні + накопичення золотовалютних резервів. І БЕЗ іноземних банків, бо давати кредити в валюті більше не можна, а в гривні під такі низькі відсотки ніхто не дасть - бо це не вигідно.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 17:05 #2762561   #1715
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А вот ріст 2015-2019 - без десятків ярдів запозичень а навпаки віддали трохи боргу, з поступовим виводом ЗП в конвертах і БЕЗ донбасу, який генерував частину експорту.
Все ти гарно розжував, якби не одне але: не відчувається тут цей ріст. не стало більше підприємств чи робочих місць, одні закрились, інші відкрились в середньому все +\- так само.
то звідки ріст?
Оборонка і будівництво доріг може трохи додали, але сумніваюсь що на них ми виїжаєм.
Виходить ріст переважно намальований на папері за рахунок тієї ж детінізації. А для людей по суті мало що змінилось.

Додано через 3 хвилини
ну або так, на пальцях - весь "ріст" звівся до того, що спершу зросли прибутки від українського експорту (в гривні, він же доларовий), а потім підтягнулись гривневі ціни на внітрішньому ринку до рівня доларової ціни докризового періоду. А за тим всім мало помало доповзла гривнева зарплата. От і вийшов ріст, хоч по суті просто вирівнялась яма після падіння 14-го.

Востаннє редагував switch: 02.07.2019 о 17:06. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (08.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 17:23 #2762563   #1716
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Все ти гарно розжував, якби не одне але: не відчувається тут цей ріст. не стало більше підприємств чи робочих місць, одні закрились, інші відкрились в середньому все +\- так само.
то звідки ріст?
Оборонка і будівництво доріг може трохи додали, але сумніваюсь що на них ми виїжаєм.
Виходить ріст переважно намальований на папері за рахунок тієї ж детінізації. А для людей по суті мало що змінилось.

Додано через 3 хвилини
ну або так, на пальцях - весь "ріст" звівся до того, що спершу зросли прибутки від українського експорту, а потім підтягнулись ціни на внітрішньому ринку до рівня доларової ціни докризового періоду. А за тим всім мало помало доповзла зарплата. От і вийшов ріст, хоч по суті просто вирівнялась яма після падіння 14-го.
Так, погоджуюсь, тільки за рахунок детінізації + ріст цін (більше зборів - що я вважаю плюсом).

Але є одне але, в цьому році йдуть великі виплати в МВФ по боргах, і я думаю що це вже по ідеї мало б опускати курс гривні. Но, вона поки стоїть, а чого? Підозрюю її знов починають тиримати до виборів. Звідси який висновок? Чуваки, купуйте бакси

ПС. Попрошу замітити, з 2015 по 2019 гривня теж падала, але поступово, але ЗП в баксах все одно росла - поступово
А тепер подивитесь що буде на протязі року Я думаю Кара Божа розчарується далеко не через то шо порох не сидить

Додано через 14 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Додано через 3 хвилини
ну або так, на пальцях - весь "ріст" звівся до того, що спершу зросли прибутки від українського експорту (в гривні, він же доларовий), а потім підтягнулись гривневі ціни на внітрішньому ринку до рівня доларової ціни докризового періоду. А за тим всім мало помало доповзла гривнева зарплата. От і вийшов ріст, хоч по суті просто вирівнялась яма після падіння 14-го.

Так, але змінилась дуже структура експорту, так позакривались деякі виробництва які були орієнтовані на рашу, але вікрилось купка нових - орієнтованих на ЄС.

А саме смішне і одночасно сумна знаєш шо? Що гроші то насправді це не найбільша проблема, найбільша проблема на виробництвах - це кадри. Тому забудь про різкий ріст економіки, його просто не буде, бо нема кому працювати на тих виробництвах. Все буде відбуватись приблизно як в ринку ІТ, де в ранні 2000х почали формуватись фірмочки, фірмочки по суті самі вчили персонал (багато часу займає), в середині 2000х почався буйний ріст ЗП і ІТ, бо попиь був шалений, і пропозиції мало (до речі, ситуація така і досі, ЗП зараз в Україні в ІТ після податків більші ніж в більшості європи), потім почали інтегровуватись навіть в Універи (наприклад софтсерв, іпам, логіка - в них мало того що свої навчальні центри, так вони ще помогають робити програми навчання в універах, виділяють працівників щоб класи проводили). І от за 20 років ринок ІТ в Україні вже генерує мілярди експорту і вже точно працевлаштовує більше 50тис людей! То при тому що віддік кадрів за кордон, теж досить суттєвий.

То саме чекає і виробництво, зараз воно в кадровому питанні це приблизно ринок ІТ в кінці 90х, але чекати буму не варто, бо навчання і ріст такий - це довгий процес, він займе дисятиліття (при умові що Україна як держава буде існувати)

Востаннє редагував vanco2: 02.07.2019 о 17:23. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 17:45 #2762567   #1717
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Нє, то ідейний.
Так ніби одне другому заважає

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну мінімалка то взагалі мимо, а ріст середньої - по більшій мірі відкат після обвалу 14-го року.
Так ніби він сам по собі стався

Востаннє редагував Petro Ford: 02.07.2019 о 17:45. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 21:03 #2762635   #1718
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

А тим часом:



Напевно Зє зайнятий, думає як карі божій підняти получку на 30 євро, шоб він часом не розчарувався.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 21:35 #2762637   #1719
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Напевно Зє зайнятий, думає як карі божій підняти получку на 30 євро, шоб він часом не розчарувався.
Клятий ЗЕ розриває стосунки з Європою!

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 21:37 #2762638   #1720
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата А тим часом:
Цитата Зеленський не підписав закон про ТСК у встановлений термін, бо не хоче нести відповідальність за свої дії, як і попередні президенти України.

Источник: https://informator.news/liashko-zele...povidal-nosti/
Пацан — сказав, пацан — передумав )))) Це була основна передвиборча обіцянка гідранта. Лохторат підтримки ковтне і не скривиться ))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:33.