Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Володимир Зеленський - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.07.2019, 00:49 #2762740   #1741
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Звичайно всі брешуть, і райсуд Баришівки не скасував ліцензію СкайАп! А потім не виявилось що це був позов від людини яка навіть не знала що від її імені позов подають!

Звичайно ди твердолобий, і скажеш що це реформовані порошенком суди! Я знаю шо це то шо зараз впихують дібілам, знаєш коли їх їбуть, і кажуть шо то вині насправді вони самі А то шо за порошенка назначили омеляна і він отримав всебічну підтримку і купа лоукостів ПЕРШИЙ раз за історію України зявились і почали розвиватись, до уваги не візьмем.

Але це все лірика, давай конкретно - пропоную так:

1. Через якийсь час (наприклад 6 місяців) виявиться що Віззейр відкриває офіс - я тоді визнаю шо принягнув фей і це повна херня.

2. Через той самий час виявиться що Візейр таки не відкрила офіс або сама компанія скаже пубілчно що передумала - і тоді будем вважати що це інсайт, а визнаєш що то що ти тут написав повне херня ти.

Ну як, добро?

До речі, я ніколи не думав що ти будеш захищати беню і його маленьку монополію на ринку авіаперевезень, ти ж був такий принциповий, як так?
Шановний пане. Ви особисто не перший раз постите фейки. І я так розумію кожен раз то були інсайди з твітера якогось чувака, який живе Каліфорнії Карл, навіть інфа не від журналста розслідувача! Навіть не з телеканалу Прямий! Я провірив, навіть вони не постили твій інсайд А ті шакали з "Прямого" тільки дай можливість щось таке відразу розженуть. Я тільки за щоб це була реальна інфа і ти зміг відбілити свою підпорчену репутацію.

А я і не захищаю монополію Коломоя. Я лише показую, що ти як був лицеміром, фейкометом так і залишився таким. Багато понтів за якими нічого не соїть. Сорян чувак але репутація це те що супроводжує тебе протягом всього життя.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (05.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 00:54 #2762741   #1742
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Шановний пане. Ви особисто не перший раз постите фейки. І я так розумію кожен раз то були інсайди з твітера якогось чувака, який живе Каліфорнії Карл, навіть інфа не від журналста розслідувача! Навіть не з телеканалу Прямий! Я провірив, навіть вони не постили твій інсайд А ті шакали з "Прямого" тільки дай можливість щось таке відразу розженуть. Я тільки за щоб це була реальна інфа і ти зміг відбілити свою підпорчену репутацію.

А я і не захищаю монополію Коломоя. Я лише показую, що ти як був лицеміром, фейкометом так і залишився таким. Багато понтів за якими нічого не соїть. Сорян чувак але репутація це те що супроводжує тебе протягом всього життя.
Слухай гандон, я цілокм серйозно, ти приймаєш умови які я поставив? Чи ти вмієш тільки пездіти?

До речі, для дібіла який плутється в поняттях: фейк - це не правдива новина, і якщо тобі дібілу не сподобалось джерело - то це НЕ означає що це автоматично фейк.
З таким підходом можна сказати що все що ти тут тайпаєш фейк, бо ти дібіл і все що пишеш на форумі це повна туфта, розумієш?

До речі, а в чому проблема каліфорнії? Шо може ти натільки йобнувася від сцяк в очі що ти ще скажи що то США посварила два братські народи? Тобі ж дібіл з тої ж каліфорнії помогають і помогали, скотино невдячна.

Востаннє редагував vanco2: 04.07.2019 о 01:02.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 01:01 #2762742   #1743
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Слухай гандон, я цілокм серйозно, ти приймаєш умови які я поставив? Чи ти вмієш тільки пездіти?
А ти хто такий щоб ставити умови? В Техасі виросла золота корона і ми всі перед паном повинні кланятися? Людина яка втратила репутацію фейкометаннями та зміною своєї позиції по відношеню до країни буде ставити умови? Гастарбайтер щей ставить умови . Ну я не знаю як ще ти зможеш відбілитися. Ну фукни мені ще раз може попустить. Якщо не допоможе можеш вальнути якось техаського афроамериканця чи пана індуса на роботі. Я розумію, що зараз наш форум для тебе звичайний майданчик для зняття стресу, а то америкоси з тобою б не панькалися так як ми терпиливі українці Тому продовжуй далі. Слово гандон, дібіл, скотино... ти вже використав, що там далі в твому арсеналі? Ото тебе там пердолять якщо тут так рве.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (08.07.2019), ion (05.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 01:07 #2762743   #1744
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
А ти хто такий щоб ставити умови? Людина яка втратила репутацію фейкометаннями та зміною своєї позиції по відношеню до країни буде ставити умови? Гастарбайтер щей ставить умови . Ну я не знаю як ще ти зможеш відбілитися. Ну фукни мені ще раз може попустить. Якщо не допоможе можеш вальнути якось техаського афроамериканця чи пана індуса на роботі. Я розумію, що зараз наш форум для тебе звичайний майданчик для зняття стресу, а то америкоси з тобою б не панькалися так як ми терпиливі українці Тому продовжуй далі. Слово гандон, дібіл ти вже використав, що там далі в твому арсеналі? Ото тебе там пердолять якщо тут так рве.
Гівна ти кусок, твій чорний ротяка це не інстанція яка визначає це фейк чи ні.

А то що ти не приймаєш умови - означає що сам прекрасно розумієш шо всрався. Ага ше давай поображай гастерів, а як наступний раз припече - ти приповзай просити гроші сука тупа.

До речі, недавно відкрили реабілітаційний центр для військови, за гроші гастерів з США, бо такий бравий тупорилий парубок як ти не спромігся того зробити сам.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 01:11 #2762744   #1745
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Гівна ти кусок, твій чорний ротяка це не інстанція яка визначає це фейк чи ні.
Ги...ні ти шо. Ти у нас все визначаєш.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А то що ти не приймаєш умови - означає що сам прекрасно розумієш шо всрався. Ага ше давай поображай гастерів, а як наступний раз припече - ти приповзай просити гроші сука тупа.
Круто, постить неперевірену інфу Ванко, а я всрався
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, недавно відкрили реабілітаційний центр для військови, за гроші гастерів з США, бо такий бравий тупорилий парубок як ти не спромігся того зробити сам.
Заміть. Гастером я називаю тебе, а інших людей заробітчанами. Такщо не парся, гастер - це ти у нас такий унікальний. А всім адекватним заробітчанам окрім гастера Ванка низький уклін за волонтерство та допомогу нашій країні!

П.С. Ванко і нема чого так пінитися. Тобі ж не привикати вкидувати неперевірену інфу в маси. Якби це був перший раз...а так що посіяв те й.... За твій фейк що Порох роздавав міфчні паспорти багатьом іноземним добровольцям я добре пам'ятаю. А ця інфа про Візейр менш зашкварна, тому видихни і працюй далі.

Востаннє редагував BadBoy: 04.07.2019 о 01:18.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 01:17 #2762745   #1746
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ги...ні ти шо. Ти у нас все визначаєш.
Круто, постить неперевірену інфу Ванко, а я всрався
Так вот - фек це чи ні, ми зможем точно взнати тількт через час. Тому я і запропонував тобі - давай перевірим!

А що таке перевірена інфа? Що ти може думаєщ що на 1+1 вся інформація перевірена? Може ти штурпаку ходиш і по всіх новинах перевіряєш?

Тому я й кажу, давай за 6 місяців подивимся - і визначимо фейк чи не фейк, і якщо фек - я готовий визнати і вибачитись, а якщо ні - то робиш це ти.

Але ти таке пездло, шо тобі страшно на таку просту угоду піти, і мені від того не дивно зовсім.

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Заміть. Гастером я називаю тебе, а інших людей заробітчанами. Такщо не парся, гастер - це ти у нас такий унікальний. А всім адекватним заробітчанам окрім гастера Ванка низький уклін за волонтерство та допомогу нашій країні!
Шо ти пездиш гандон ти штопаний, ти недавну прямо сюди на форум притягував картинку, де один зелебот ілюстратор намалював "середньоститистичного укро-американця", такого дуже схожого не свиню. Тому не пезди як ти це постійно робиш, переставай.

ПС. тобто за твоїми словами ти тому чуваку з каліфорнії шо веде твіттер акаунт, і твіт якого ти назвав фейком теж кланяєшся в ноги? Ну от бачиш, ти як завжди спездів і не подумав.

Востаннє редагував vanco2: 04.07.2019 о 01:25.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 01:28 #2762746   #1747
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так вот - фек це чи ні, ми зможем точно взнати тількт через час. Тому я і запропонував тобі - давай перевірим!
Оце ти кадр. А давай я спрогнозую що тобі в ЮСАша надають по черешні, а перевіримо колись там. Чувак ти запостив новину якогось чувака з твітера, яку не взяли в ротацію навіть телеканали підконтрольні Пороху! На дану хвилину ти фейкометальник. Я ж кажу, бажаю тобі щоб новина може колись там підтвердилися і ти змив цей сором з свого чесного імені.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Шо ти пездиш гандон ти штопаний, ти недавну прямо сюди на форум притягував картинку, де один зелебот ілюстратор намалював "середньоститистичного укро-американця", такого дуже схожого не свиню. Тому не пезди як ти це постійно робиш, переставай.
Давай я тобі допоможу. Я постив ось цю АХТУНГ карикатуру, яка мені нагадала гастера Ванка

Де там інфа про середньостатистичного? Чи в тебе вже хвороба все перебільшуватиі?)) Більшість заробітчан адекватні люди, навіть з діаметрально протилежною думкою. Але вони не ведуть себе так як ти, тому їх можна поважати але не тебе!. Чувак, йди працюй, чи знайди собі коханку нехай вона тебе відпердолить, бо якийсь ти дуже збуджений. гаднони йому ввижаються
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (08.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 01:35 #2762747   #1748
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Оце ти кадр. А давай я спрогнозую що тобі в ЮСАша надають по черешні, а перевіримо колись там. Чувак ти запостив новину якогось чувака з твітера, яку не взяли в ротацію навіть телеканали підконтрольні Пороху! На дану хвилину ти фейкометальник. Я ж кажу, бажаю тобі щоб новина може колись там підтвердилися і ти змив цей сором з свого чесного імені.
Дебіл, давай перевірим новину разом, бо то що її не взяли в оборот на якомусь каналі, не означає що це фейк!

До речі, ти що всі канали передивляєшся? Може ти через то і йобнутий такий, перестань

Так от, давай зробим угоду і перевірим разом, і я готовий визнавати помилку якщо вона є! А от такий пездун як ти - видно не готовий От і вся правда.

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Давай я тобі допоможу.
Нє, давай ти підеш наxуй! А україно-американець дійсно середньостатистичний, і ти це зрозумієш коли подивишся на то за кого проголосували українці в США. До речі він же, передав в Україну в час з 2014-19 років купу грошей, шоб допомогти, а в результаті отримав далбайобів які голосують за Зє, а на питання - як так - хамство і обзивання гастарами і карикатури де вони зображені свинями.

Востаннє редагував vanco2: 04.07.2019 о 01:41.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 08:49 #2762753   #1749
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Ну дивись, ти пишеш до Зе виборців. Але їх по суті не існує..
А хто бюлетені в урни кидав? Армія мертвих? А ідейні чи по-приколу -питання 18-те. Вони зробили це разом

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
розхитати в країні лодку ..
В мене стійке відчуття, що я саме це вже чув

Востаннє редагував Petro Ford: 04.07.2019 о 08:49. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 09:55 #2762756   #1750
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Ванко, я вже питався колись - тебе не напрягає, що з усіх лоукостерів на наш внутрішній ринок пустили тільки якусь незрозумілу мусцеву фірмочку з двома літаками на балансі? Це я про СкайАп.
У мене логічно напрошується висновок, що і тоді тут ринок був "схвачений", а СкайАп пропхав хтось зі свити тодішньої "еліти", тепер еліта змінилась і скайап бортанули.
Коротше сумнівна ілюстрація.
Вільного ринку і тоді не було і зараз не є.
А з візейром - будем бачити.

Додано через 2 хвилини
Зрештою і зараз чимало народу літає з польщі - більший вибір прямих рейсів. Так що якщо не спрацює конкуренція на нашому ринку - то спрацює міжнародна.

Востаннє редагував switch: 04.07.2019 о 09:55. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 12:59 #2762766   #1751
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А хто бюлетені в урни кидав? Армія мертвих? А ідейні чи по-приколу -питання 18-те. Вони зробили це разом
Армія мертвих?
Ну, приблизно) Звісно, що стоїть питання, чи існує взагалі країна, коли такий відсоток «армія мертвих»?
І що робити з виборчим законодавством? В грецькій демократії, часів Платона, право вибору мали десь 30%. Нам нав’язали цю європейську модель, яку Україна не тягне.
Не знаю, як конкуренція на міжнародному ринку, але у міжнародній політиці (а це взаємозвязані речі), коли Трамп зустрічається з Путіним і говорять про Україну, без присутності самої України, не постає питання, як таке взагалі може бути?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 19:40 #2762774   #1752
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

А тим часом

1.
Цитата З прес-конференції в Канаді вчора: «Я поважаю пана Трюдо, бо вiн такий самий позасистемний, як I я». Коли перекладач дійшов до цих слів, Трюдо з подивом подивився з висоти своїх метр дев'яносто на співрозмовника.
Дещо примітивне розуміння у Володимира Олександровича про політичну позасистемності. По-перше, Трюдо ніколи не обсерав свою Канаду і не грав фалосом на роялі. А по-друге, Джастін П'єр Джеймс Трюдо - канадський політик, прем'єр-міністр Канади з 4 листопада 2015 року, лідер Ліберальної партії Канади з 14 квітня 2013 року. Старший син п'ятнадцятого прем'єр-міністра Канади П'єра Еліота Трюдо.
Тому, Володимир, не плутайте те, чим ви грали на роялі, з пальцем. Перекладено з допису Konstantin Kozemyaka
2.
Цитата Коломойский: на Востоке внутренний гражданский конфликт, русские войска там - это нормально, войну разжигают американцы, конфликт не был инспирирован Россией.
Путин: буду говорить с Зеленским когда он начнет прямые переговоры с сепаратистами, перестанет называть их сепаратистами и наконец признает, что это внутренний конфликт.
Богдан: надо просто дать им говорить на русском языке и они успокоятся и будем жить мирно
Хто не в курсі, ФБР відкрило справу на беню, він вже евакуював з США свого сина. Получається що 73% ідіотів проголосували за Зє шоб беня міг втікти від американського правосуддя в рашу, а за то звичайно продати хуйлу оптом тих самих 73% баранів.

Востаннє редагував vanco2: 04.07.2019 о 20:01.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 00:21 #2762794   #1753
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
В мене стійке відчуття, що я саме це вже чув
Правильно, бо це ваша п'ятирічна риторика. Я ж розхитував лодку, а такі як ти і Ванко розказували, що но-но-но бо Путін нападе. Правда смішно стає коли 5 років корупція була для того щоб стримувати Путіна тому не треба було розхитувати лодку, а зараз коли презом став клоун, а не твій месія то цю лодку можна хитати наповну і пофіг на пуйла та країну?
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Дебіл, давай перевірим новину разом, бо то що її не взяли в оборот на якомусь каналі, не означає що це фейк!
Я не знав що ти настільки політично упоротий. Ти чимось окрім політики у житі цікавишся? Я її вже перевірив і дав тобі джерело. Цю новину з твітера перепостили на пару форумів, ЖЖ та пару людей на фейсбуці. Все...ніякий офіційний інформаційний портал її не опублікував! Що ще ми можемо з тобою перевірити? Написати офіційного листа Візеїру? Чувак ти вкотре вступив в лайно і стараєшся зберегти лице тупими виправдовуваннями на кшталт це твій прогноз на майбутнє. А який дедлайн в твого пронозу? 5 років?) Не сміши! Ще раз повторю, якби був хоча б маленький натяк на таку новину її б вже розінали всі фейсбучні ломи та підкотрольні пороху та Медведчуку ЗМІ. Зараз йде парламентська кампанія тому кожен з них зацікавлений топити рейтиниг клоуна і за рахунок цього самим рости.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, ти що всі канали передивляєшся? Може ти через то і йобнутий такий, перестань
Я ж не політичний збоченець як ти. Я потратив декілька хвилин аналізу даної інформацї і не знайшов її в ротації ні в наших ЗМІ ні в закордонних!. Відкрию тобі таємницю є гугєл, хоча кому я це розказую. Тиж не перший раз висмоктуєш новини з пальця.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Нє, давай ти підеш наxуй!
Ооо, вже пішли чоловічі геніталії. Ти там в техасі часом не глину місиш?))) Давай вертайся на неньку і пошлеш кожного форумчанина особисто, а то шось дуже ти геройствуєш в ЮСАшай. У мене є підозра, що все це через їхню хімічну їжу. Токсини вдарили тобі в мозок і десь там нейрони коротнули і весь твій словарний запас обмежився до андонів, ахуй, ібіл, скотина і тд. Потрібна повна реабілітація!
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (08.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 05:16 #2762796   #1754
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Ясно, тобто ти не приймаєш категорично моєї пропозиції, ну ок.

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис

бла бла ко ко ко

Давай вертайся на неньку і пошлеш кожного форумчанина особисто, а то шось дуже ти геройствуєш в ЮСАшай.

кукуріку
Слухай, сцикло ти чмошне, а чо ти як завжди ховаєшся за кимось? в даному випадку за форумчанами? Ясне діло що не буду і не хочу слати кожного форумчанана А вот тебе - шлю на xуй прямо вже
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 07:47 #2762797   #1755
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ладно чувак, не хотів тебе образити, вибач.

Але до чого той твій допис був? Я ж теж вважаю що мова, віра, армія потрібні, якщо ти не зрозумів - то я то писав до Зе виборців, які казали шо того на хліб не намажеш. + де моя необєктивність?
Та в тому і справа. Що ти рівняв непорівнювальні речі.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 08:22 #2762799   #1756
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Правильно, бо це ваша п'ятирічна риторика. Я ж розхитував лодку, а такі як ти і Ванко розказували, що но-но-но бо Путін нападе. Правда смішно стає коли 5 років корупція була для того щоб стримувати Путіна тому не треба було розхитувати лодку, а зараз коли презом став клоун, а не твій месія то цю лодку можна хитати наповну і пофіг на пуйла та країну?!
Ніт. Вислову "Хитати човен (лодку)" від мене ти на чув 100%. Я міг використовувати вислів дестабілізація. Але "шатать лодку" - це 100% путінський фразеологізм. Вітаю

Ладно, лірика. Скажи мені, будь-ласка, нафіга Нац Дружини побили Дінару Габібулаєву? ЄС вийшла на мітинг під КС щоб запобігти скасуванню закону про люстрацію. І там їх атакує Нац. Корпус? Це як розуміти? Нац Корпус хоче скасування люстрації? Для чого?

Ось заява Нац.Корпусу.

Цитата ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ З ПРИВОДУ НАКЛЕПІВ ІРИНИ ГЕРАЩЕНКО ЩОДО ПОДІЙ БІЛЯ КСУ 4 ЛИПНЯ
Сьогодні після акції протесту під Конституційним судом віцеспікер парламенту Ірина Геращенко дозволила собі неправдиві обвинувачення в бік Національного Корпусу та Національних Дружин. За словами членкині партії Порошенка, націоналісти під час акції вчинили напад на представників «Європейської солідарності».

Офіційно заявляємо, що ці фантазії пані Геращенко стосовно молодих націоналістів не мають нічого спільного з реальністю. Це є відвертою провокацією та намаганням відволікти увагу від відповідальності команди Петра Порошенка зокрема і від подій у Конституційному суді.

Адже, по-перше, з 13 суддів КС – 5 призначені Порошенком особисто або його більшістю в парламенті. По-друге, 6 з 13 суддів КС призначені за часів Януковича та допомагали йому в узурпації влади. Вони досі на посадах, і Порошенко нічого не зробив, щоб їх звільнити, бо вони так само «служили» Порошенку. Більше того, вважаємо дивною саму присутність представників партії Порошенка на подібних акціях – «чия б гарчала, а твоя б мовчала».

Також хочемо звернутися до журналістів перевіряти розповсюджену про нас інформацію. Національний Корпус завжди був і є відкритою політичною силою, готовою коментувати будь-які події за своєю участю.
https://nationalcorps.org/blog/zajav...a-ksu-4-lipnja

Зауваж, ні слова про те, що ті хто атакував ЄС не мають відношення до НК. В чому брехня? Що саме є Фантазією Геращенко? Дінару побили? Так. Вона була на акції проти скасування люстрації? Так. Те, що молодики, які побили Дінару не є Нац. Дружиною? Так би і сказали, це не наші, ми не знаємо хто це. В чому логіка?

А стосовно суддів, так їх 18, Президентська квота - 6. Цього явно не достатньо, щоб бути впевненому в результаті

Востаннє редагував Petro Ford: 05.07.2019 о 14:02.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 17:03 #2762810   #1757
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Зеленському чітко продемонстрували що ніяких його ідей підтримувати не будуть, просто тому що вони конкретно його, а будуть робити все що їм заманеться (наприклад демарші в ПАРЄ і підорас Клімкін, який спочатку накосячив, а потім РАПТОВО пішов у відпустку), і спихати всі фейли на нього.

В такій ситуації саме розумне що можна зробити, це очікувати виборів своїє більшості у парламенті. Що, власне, Заленський і робить.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (08.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 17:42 #2762816   #1758
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

А в чому саме "косяк" Клімкіна?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2019, 18:49 #2762867   #1759
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А в чому саме "косяк" Клімкіна?
Мабудь в тому що чітко зробив свою роботу, а "досвідченому" дипломату Зеленському це не сподобалось.
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2019, 19:28 #2762870   #1760
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата Мабудь в тому що чітко зробив свою роботу
МабуТь, тобі не в політичному форумі варто писати, а штудіювати словник української мови.
По-друге, Клімкін включився в передвиборчу гонку. Тобто, моряки - другорядне.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:47.