Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Що для вас царство Боже?
Уряд на чолі з Ісусом Христом 12 26.09%
Стан душі (подібно як нірвана в буддизмі) 11 23.91%
Благословення, які будуть після смерті 5 10.87%
Інший варіант 18 39.13%
Голосували: 46. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Царство Боже. Що це таке?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.01.2014, 17:21 #2332592   #241
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
і шо це за вибрики?? знову??
Це прийоми теологычноъъ софыстики у дискусії з їх прихильниками.
Я можу обіцяти нічого не писати про свідків Єгови.
Дискусія іде наколо загоальнохристиянських понять.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 17:30 #2332595   #242
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата Про яке Царство тут говориться?
тут говориться про уявлення матері Івана та Якова, про царство, як ВОНА його уявляла: що Ісус зараз відновить царство Ізраїля і стане царем, а Його учні - міністрами.

Ісус, знаючи оцю обмеженість людей, які сприймали Боже Царство тільки в земному уявленні про "царства і царів" потихеньку впроваджував розуміння про "поклоніння у Дусі святому", про "перебування у Бозі", про те, що "Царство Боже не таке, як про це думають у світі".
Апостол Павло (як і інші апостоли) далі розвиває це у листах.
Як я вже казав, значну інформацію по цих питаннях ви можете отримати, якщо дослідите Новий завіт на предмет таких понять, як "перебувати у Дусі святому", "перебувати у Христі", "перебувати у Бозі".
Тоді ясним стає зміст слів апостола, що "Царство Боже - це мир, радість і праведність у Дусі Святім".
Хто перебуває у цьому і ЦИМ служить Христові - той перебуває у Царстві Божому.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 18:31 #2332610   #243
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
ус, знаючи оцю обмеженість людей, які сприймали Боже Царство тільки в земному уявленні про "царства і царів" потихеньку впроваджував розуміння про "поклоніння у Дусі святому", про "перебування у Бозі", про те, що "Царство Боже не таке, як про це думають у світі".
Тисячолітнє Царство описане в Обьявленні, це що?

Новак, явам задав чітке питання іросив навести зсилку на офіційнуц позицію церкви,яку ви відвідуєте. Де ці матеріали?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
к я вже казав, значну інформацію по цих питаннях ви можете отримати, якщо дослідите Новий завіт на предмет таких понять, як "перебувати у Дусі святому", "перебувати у Христі", "перебувати у Бозі".
Тоді ясним стає зміст слів апостола, що "Царство Боже - це мир, радість і праведність у Дусі Святім".
Хто перебуває у цьому і ЦИМ служить Христові - той перебуває у Царстві Божому.
Выражение«Царство Божье» «у Святого Павла используется в
общепринятом смысле Мессианского Царства, которое является
наградой и целью христианской жизни… Поэтому часто оно
означает принципы или идеи, на которых зиждется Царство, уже
проявленные в мире»
248
. Здесь Павел говорит о том, что Царство ―
это«праведность и мир и радость во Святом Духе». Это не
противоречит другим его высказываниям, относящим
унаследование Царства к периоду второго пришествия. Хотя
христиане уже избавлены от власти тьмы(Кол. 1:13), несколькими
стихами позже Павел подчеркивает: «В воздаяние от Господа
получите наследие[Царства]» (Кол. 3:24).

Додано через 15 хвилин
В Новом Завете Царство Божье понимается как событие,
относящееся к будущему(Марк. 9:1, 47; 14:25; Мат. 13:41-43;
20:21; Лук. 22:16, 18; I Кор. 15:50 и др.) и исходит от Бога
(Марк. 9:1; Мат. 6:10; Лук. 17:20; 19:11). Люди должны ждать
его(Марк. 15:43), искать(Мат. 6:33, ср. Лук. 12:32),
наследовать(I Кор. 6:9 и далее; Гал. 5:21; Иак. 2:5), но они не в
силах сами создать его
249
.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 20.01.2014 о 18:31. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:00 #2332635   #244
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата Тисячолітнє Царство описане в Обьявленні, це що?
це ще не є вічне царство Христа і нашого Бога, а лише певний період в історії людства, період, про який дуже мало сказано конкретики, що дає підстави для різних тлумачень



Цитата Новак, явам задав чітке питання іросив навести зсилку на офіційнуц позицію церкви,яку ви відвідуєте. Де ці матеріали?
Якби ви були уважніші, то знали б відповідь, яку я неодноразово вже давав: я не належу офіційно до жодної людської течії, чи деномінації. Я належу Ісусу Христу, моєму Господу і Спасителю.
А позицію Ісуса Христа і апостолів по даному питанню, викладену в Слові Божому, я вам вже навів, в загальних рисах.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:01 #2332637   #245
wisper
Banned
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата Це прийоми теологычноъъ софыстики у дискусії з їх прихильниками.
Я можу обіцяти нічого не писати про свідків Єгови.
Дискусія іде наколо загоальнохристиянських понять.
жалюгідний!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:03 #2332640   #246
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якби ви були уважніші, то знали б відповідь, яку я неодноразово вже давав: я не належу офіційно до жодної людської течії, чи деномінації. Я належу Ісусу Христу, моєму Господу і Спасителю.
Бла-бла-бла.
Ісус залишив піся себе апостолів, ті настановляли старійшин та службових помічників. Хто дає вам настанови? Хто дає навчання?
Чи ви самі по собі? Тоді, виьачте, ви звичайний сектант і в реліігйному і в науковому розумінні.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:11 #2332645   #247
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

І ще, Сергію, прошу вас дати відповідь на моє запитання про вашу обіцянку (вчорашню) полишити форум на місяць разом із Учнем.
Ви вже сказали "До побачення", але потім раптом повернулися.
Ви пообіцяли, а потім передумали?
Внесіть ясність, будь-ласка.

Бо Учень свого слова дотримує, а от від вас цього не помітно.

Додано через 1 хвилину
Цитата Ісус залишив піся себе апостолів, ті настановляли старійшин та службових помічників. Хто дає вам настанови? Хто дає навчання?
І на це питання я вже давав відповідь, ви знову неукважні.
Зрештою, ця тема присвячена мені, чи як?

Востаннє редагував Новак: 20.01.2014 о 19:11. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:21 #2332662   #248
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Внесіть ясність, будь-ласка.
Я тобі нічого пояснювати не збираюсь.
Рішення Учня,це ойго власна справа.
Максимум , що омжу обіцяти - не писати нічого про свідків Єгови.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І на це питання я вже давав відповідь, ви знову неукважні.
Зрештою, ця тема присвячена мені, чи як?
Імен ваших наставників, я так і не почув.
Зсилок наточку зору богослвоів,яким ви довіряете, я також не побачив.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 20.01.2014 о 19:21. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:28 #2332669   #249
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Люди добрі, а що перший пункт в голосуванні це серйозно?! Я думала ви жартуєте... Кошмар.
А хто члени уряду?)) Може у вас уже списки є. А ви думати пробували?
А для чого тоді нову релігію треба було придумувати, он в Древніх греків все так красиво було)) Весь уряд на місцях, все розписано ясно і просто. А Герої які!
А ну свій Олімп предявіть, цікаво дуже.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:31 #2332671   #250
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата Максимум , що омжу обіцяти - не писати нічого про свідків Єгови.
Отак?
Значить ваша відповідь вашому брату була неправдою?
Ви сказали "Добре" на пропозицію вашого брата Jen:
Цитата
Допис від Jen Переглянути допис
Сергій, ми тут з Ychen проводимо один експеримент (про нього в дописах вище можна прочитати) і тому до тебе відповідне також прохання. Чи міг би ти хоча би на місяць стриматись від агресивних та образливих слів в бік опонентів та не обзивати їх, провокуючи до агресії проти всіх Свідків на цьому форумі та в житті?
Заздалегідь вдячний якщо ти зможеш в цьому докласти зусиль.
Отож, я приєднуюсь до питання/прохання вашого брата, всього лиш.
Не хочете зважати на мої прохання - то зважте на його. Покажіть цим вашу однодушність з братами.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 19:38 #2332675   #251
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Отож, я приєднуюсь до питання/прохання вашого брата, всього лиш.
Не хочете зважати на мої прохання - то зважте на його. Покажіть цим вашу однодушність з братами
А в мене є хіба агресивні і образливівисловлювання в бік опонентів?

Додано через 1 хвилину
Я обговорююю поняття ""Царства Божого" і бачу, що християни не розуміють про що йдеться. Хочапроце Царство моляться.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 20.01.2014 о 19:38. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 21:53 #2332773   #252
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата тут говориться про уявлення матері Івана та Якова, про царство, як ВОНА його уявляла: що Ісус зараз відновить царство Ізраїля і стане царем, а Його учні - міністрами.
Єдине в чому помилялась мати синів Заведієвих,це коли мало прийти це Царство і аж ніяк не у його структурі. Вона чітко усвідомлювала,що Ісус є настановлений Богом Цар(цебто Помазанець,або Христос) цього царства і учні Ісуса,будуть співправителями. Відповідь Ісуса лише підтверджує слова матері про те,як вона уявляла Царство:
"«Ви справді будете пити чашу мою, але хто сидітиме праворуч чи ліворуч — це залежить не від мене. Таку можливість отримують ті, для кого це приготував мій Батько»
Цими словами Ісус смиренно визнає авторитет свого Батька,волю якого Ісус виконує!
Ці сова є в цілковитій гармонії із :
"А тому, хто нас любить і власною кров’ю звільнив від гріхів, 6 хто сформував з нас царство та зробив священиками для свого Бога й Батька,— йому нехай належить слава і могутність навіки. Амінь (Об.1:6)
"10. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!
(Об'явлення 5:10)
Як бачимо,Царство-це уряд сформований Богом Єговою на чолі якого є Ісус і про прихід якого молились християни кажучи:
"10. нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.
(Від Матвія 6:10)
А ось як описано в книзі об"явлення здійснення слів із цієї молитви:
2. І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого.
3. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними,
4. і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!
(Об'явлення 21:2-4)
Саме в цьому і є суть Доброї Новини, або Євангелії,а саме прихід Божого Царства і встановлення волі Бога на землі!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2014, 09:14 #2332958   #253
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата 3. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними,
Богдане, ви навели цю цитату в означенні Царства Бога.

Прокоментуйте, будь-ласка:
1. "Бог житиме з ними" - це про всіх людей, чи тільки про Уряд, про який ви говорите?
2. "Сам Бог буде з ними" - це про всіх людей, чи тільки про Уряд?



І ще: у вашому уявленні майбутній світ, Божий світ, має ту ж саму структуру, як земний?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Єдине в чому помилялась мати синів Заведієвих,це коли мало прийти це Царство і аж ніяк не у його структурі.
Цар, далі міністри (правителі) які під Царем, але над усіма іншими, потім менші правителі, які під більшими і над усіма простими.
Ну і в самому низу - прості люди, над якими панують і малі правителі і великі і міністри і Цар, так?
Таке ваше уявлення про Боже Царство і Божий вічний світ?



Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Саме в цьому і є суть Доброї Новини, або Євангелії,а саме прихід Божого Царства і встановлення волі Бога на землі!
Суть Доброї Новини не в тому, що десь, над людьми, буде Цар, міністри, правителі і уряд, а в тому, що Бог буде "У ВСЬОМУ ВСЕ".
Бог оселяється (буквально, не образно) всередині людини, народжує НОВУ людину і формує Своїх дітей із нас. Безпосередньо формує, Сам.
Цитата 16 Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони вої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх.
17 А їхніх гріхів та несправедливостей їхніх Я більш не згадаю!
(Євр.10:16,17)
Тільки духовні діти, народжені від Духа, можуть бути дітьми Божими, народом Божим!


А коли все нечисте зникне і залишиться тільки те, що Бог вклав всередину людини (КОЖНОЇ людини), тоді і станеться, що "все і у всьому буде Бог"!
Оце і буде Царство Боже в силі і славі.
Коли всі ми будемо об"єднані Одним Духом в Одне Тіло. (1Кор.6:17, 1Кор.12:13)

Саме про цю Єдність із Богом, із Отцем Небесним, яку ми набуваємо і яку ще не пізнали в повноті, говорить Божа Євангелія. (1Кор.15:2

А зараз от що каже Бог наш:
Цитата 20 Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.
(Об.3:20)
Про що тут говорить Бог?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2014, 23:10 #2333406   #254
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата Прокоментуйте, будь-ласка:
1. "Бог житиме з ними" - це про всіх людей, чи тільки про Уряд, про який ви говорите?
2. "Сам Бог буде з ними" - це про всіх людей, чи тільки про Уряд?
Якщо читати уважно приведені мною вірші,то видно,що Єрусалим,що сходить з неба і є урядом,або Царством,який приготовлений як наречена для свого нареченого,цебто Ісуса Христа,якого Бог настановив головою цього уряду(Царства). Саме тому Ісус і казав,що не він настановляє,хто де має сісти з права,чи ліва(образна мова Новаку),а його Отець,цебто Бог Єгова,який і приготував "наречену"(знову образна мова!!!) для свого сина.
Що до вашого запитання,тоді запитаю і я вас:
"11. І поставлю місце перебування Свого серед вас, і душа Моя не обридить вами.
12. І Я буду ходити серед вас, і буду вам Богом, а ви будете Мені народом.
(Левит 26:11,12)
Скажіть,згідно цих слів,коли Ізраїльтяни слухались Єгову,він виконував ці слова,чи ні? І як ви розумієте ці слова "поставити оселю і ходити серед свого народу"?
Як бачите,ці слова із Левит є ідентичні словам із книги об"явлення,тому відповівши на ці запитання,ви автоматично відповісте і на ваші запитання.




Цитата Цар, далі міністри (правителі) які під Царем, але над усіма іншими, потім менші правителі, які під більшими і над усіма простими.
Ну і в самому низу - прості люди, над якими панують і малі правителі і великі і міністри і Цар, так?
Таке ваше уявлення про Боже Царство і Божий вічний світ?
Новаку,скажу вам більше. Те,що ви описали є Божим устроєм,який людина з усіх сил старається імітувати і в якої нічого з цього не виходить,бо на заваді стоїть людська гріховність,з якої і походить,корупція,пихатість,крадіжки,заздрість,зло вживання становищем та ін...
Ісус,дав чудовий приклад,як потрібно поводитись навіть коли ти маєш високе становище! Особисто я хотів би мати над собою саме такого царя, а ви?



Цитата Суть Доброї Новини не в тому, що десь, над людьми, буде Цар, міністри, правителі і уряд, а в тому, що Бог буде "У ВСЬОМУ ВСЕ".
Бог оселяється (буквально, не образно) всередині людини, народжує НОВУ людину і формує Своїх дітей із нас. Безпосередньо формує, Сам.
От коли прийде Царство Бога,цебто установиться Божий устрій,тоді виконуватиметься воля Бога "як на небі,то так і на землі", це і означатиме,що Бог буде у всьому!
Що до того,як Бог "оселяється" дивіться приклад із книги левит ,який я вам навів вище.


Цитата Коли всі ми будемо об"єднані Одним Духом в Одне Тіло. (1Кор.6:17, 1Кор.12:13)
Бути об"єднаним в одне тіло, як ви це розумієте? Це мається на увазі духовно, чи фізично?


Цитата Про що тут говорить Бог?
Ну раз ви це сприймаєте буквально, то мабуть Бог прийде повечеряти,бо зголоднів,чи все-таки тут мова йде про щось інше?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2014, 20:59 #2334414   #255
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата А ну свій Олімп пред'явіть, цікаво дуже.
---- пред'явити? . свідки то "олімп" вже пред'явили ... в темі "хто такі свідки" його знайдете.....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2017, 09:32 #2704495   #256
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тільки духовні діти, народжені від Духа, можуть бути дітьми Божими, народом Божим!
Левити тоді праобразом чого були?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2017, 10:17 #2704502   #257
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Левити тоді праобразом чого були?
Лео, а яке відношення питання "прообразом чого були левити?" має до необхідності народження згори?
Народження згорри - це перехід людини від духовної смерті, успадкованої від Адама, до нового життя, успадкованого в Ісусі Христі.
Людині необхідно народитися згори - це слова Ісуса Христа.
Народитися згори, щоб жити з Богом - це воля Божа, яку Він явив в Ісусі Христі. Це обітниця всім, хто вірує в Ісуса Христа і прийняв Його як Господа і Спасителя. Всім і кожному.
Цитата Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)
Цитата 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)
Ось про це мова.
Про волю Божу, для тих, хто загинув, помер в Адамі і хто може ожити в Ісусі Христі.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2017, 11:10 #2704510   #258
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, а яке відношення питання "прообразом чого були левити?" має до необхідності народження згори?
Новак, можливо ти і правий. Хай лине хвала Богу і Батькові нашого Господа Ісуса Христа, бо він виявив велике милосердя: народив нас знову (1 Петра 1:3) Не думаю, що Петро писав виключно помазаним святим духом.

І все ж таки, Новак, якщо навіть народжені знову це всі хто є Араамовим нащадком по духу, хто тоді є сучасними левитами?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2017, 14:29 #2704528   #259
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
І все ж таки, Новак, якщо навіть народжені знову це всі хто є Араамовим нащадком по духу, хто тоді є сучасними левитами?
Думаю, що ти сам відповів: ті, через кого Бог щедро виявляє Свою Любов, на похвалу Йому.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2017, 17:40 #2704543   #260
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Думаю, що ти сам відповів: ті, через кого Бог щедро виявляє Свою Любов, на похвалу Йому.
Левити не мали земного наділу в ізраїльській системі. Яка тоді в цьому значенні може бути схожість?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:19.