Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Святий Миколай

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.12.2016, 10:11 #2670780   #61
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Новак. Тебе культури спілкування хтось вчив, чи ти вчора з джунглів вийшов? Я взагалі не до тебе звертаюсь, а до GrecVam.
Ярко, не прикидайтеся повним невігласом. Звертаєтеся до GrecVam, а пишете про мене )))
Хочете звертатися до GrecVam? Для цього на форумі є ПП.

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А ти лізеш зі своїми 5 копійками, наче це твоя особиста піар тема.
А якщо подивитися в дзеркало? Уважно так?
Хто вліз в цю тему зі своїми брудними 5 копійками і почав офтопити?
До речі, в нас із GrecVam розвмова йшла якраз по темі, на відміну від Вашого офтопу.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
І взагалі, ти не здатен бути опонентом в дискусії.
Точно. Якщо я не здатний, то який Ваш рівень, коли Ви не спроможні проводити дискусію із нездатним і відразу скочуєтеся на рівень особистостей? Зараз також, до речі, продовжуєте.
Вам не соромно від Вашого стилю дискутування?
Я ж Вам підказку дав: "той, хто мовчить, цілком може видатися за мудрого". А Ви ніяк стриматися не можете.
Може таки краще не влазити в теми, якщо нема що сказати по темі?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Звернись, будь-ласка, до психіатра. Хоча, як на мене, вже занадто пізно. На жаль...
))) Як Вас несе.... Це по-Силенківськи чи Ваше власне ставлення до тих, хто Вам не подобається?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А за вчення Силенка мовчав би.
Ну чому. Ви заявили що він є Ваш вчитель. Я дивлюся на його учня, його поведінку і роблю висновки. Ви ж демонструєте те, чого Вас навчив цей світ і його вчителі.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
ти ще дереш носа, мовляв "ось я, великий експерт по РУНВірі, слухайте мене". Це гидко.
Гидко брехати, Ярко. А Ви, до речі, якраз зараз збрехали, бо я ніде (наведіть цитати, якщо я неправий) не говорив, що є експертом, тим паче великим, по РУН-вірі. До речі, Ваш вчитель Силенко теж опускався до брехні таі очорнення християн і вчення Ісуса Христа, тому... що тут дивуватися. Приклади його брехні я Вам наводив, мусите пам"ятати.

Хочете ще раз розглянути приклади висловлювань Силенка про християнство на відповідність вченню Ісуса Христа і апостолів?
Тоді прошу Вас перейти у відповідну тему і почнемо обмін аргументами. Якщо Ви саме цього бажаєте, а не просто зайшли в цю тему з зовсім іншою метою, яку видно неозброєним оком.



Додано через 2 хвилини
---------------
Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Смисл тобі шось казати,он приходиться по 10 разів одну і ту ж відповідь копіпастити,щоб до тебе дойшло,а толку!?
GrecVam, а це Ви помітили?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До кого Ви ще молитеся, окрім Бога?

Востаннє редагував Новак: 29.12.2016 о 10:13. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 10:27 #2670792   #62
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата GrecVam, а це Ви помітили?
Новак,скажи,ти хворий?
Ми вже декілька днів переписуємось в темі про Миколая і тут ти ставиш запитання кому я ще молюсь?

Скажи,ти насправді настільки тупий,що ще не зрозумів кому ще молюсь,чи просто це такий стайл в тебе,помивахуватись хочеться?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 12:14 #2670803   #63
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Новак,скажи,ти хворий?
Ми вже декілька днів переписуємось в темі про Миколая і тут ти ставиш запитання кому я ще молюсь?
Крім святого Миколая - Ви зрозуміли моє запитання?
Варіантів відповіді може бути багато.

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Скажи,ти насправді настільки тупий,що ще не зрозумів кому ще молюсь
Просто відповіді від Вас не було. Важко зрозуміти людину, якщо вона не відповідає, погодьтеся.
Можу Вам допомогти і надати варіанти відповідей, а Ви вже просто процитуєте моє повідомлення, раз прямо відповідати Вам важко, з якихось причин.
Отже, до кого із перерехованих осіб Ви молитеся, окрім святого Миколая?
1. Отця Небесного.
2. Ісуса Христа
3. Марії, матері Ісуса Христа.
4. Святих апостолів (без Юди, само собою)
5. Інших святих, канонізованих в рамках тієї конфесії, з якою Ви себе пов"язуєте (тут кількість може сягати сотень осіб, тому перераховувати їх нема сенсу).
То як, можете дати відповідь?
Це питання тісно пов"язане з темою, бо якщо можна молитися до святого Миколая (він чує молитви і відповідає на них), то чому не можна і до інших святих небожителів?

До речі, форумчанин Ярко, з яким Ви частково солідарні, міг би не офтопити, а натомість пояснити Вам, що Ваші молитви до тих, хто на Небі, є безглуздими, включно з молитвами до святого Миколая.
Причина такої його позиції проста: засновник його віровчення, Лев Силенко, насміхаючись над християнами, говорить, що віра в життя на Небі є глупотою, бо там дуже холодно і нема кисню, тому життя там є неможливим. Отже, нема життя на Небі, і нема святого Миколая - так сказав Силенко, вчитель Ярка.
А ми тут, значить, говоримо про неіснуюче.
Згодні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 12:25 #2670807   #64
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Якшо я можу молитись до одного святого,то очевидно,що можу і до всіх інших.
Для мене молитва,це звернення в різних формах до духовного світу,осіб які там перебувають.
Поклоніння належить лише Богові.
Зверення про допомогу до святого і поклоніння не одне і те саме.
Святі це наші наставники,вчителі,комусь колись вони були друзями і т.д.
Наші заступники,не посередники!

Якщо людина вірить,що святий живий і перебуває на небі,то не бачу нічого страшного в проханні допомоги. Святі ж в свою чергу можуть допомогти,я так думаю,виключно вже своєю молитвою до Бога.

Якщо людина прийде до пастора і попросить помолитись за неї в якомусь намірі,то це ж не є погано? Правда?
То чого те саме прохання до святого є гріхом?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 15:17 #2670831   #65
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Якшо я можу молитись до одного святого,то очевидно,що можу і до всіх інших.
А якщо з часом того святого розканонізують (позбавлять звання) то що робити з тими молитвами? Чи можна вважати що і на Небі він був святим поки його вважали таким на землі (не знаючи про його таємні гріхи)?


Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Для мене молитва,це звернення в різних формах до духовного світу,осіб які там перебувають.
Так і є.
Тільки-от Біблія, Слово Боже, говорить однозначно, що наші молитви (звернення) мають адресуватися тільки одному Богу.


Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Святі це наші наставники,вчителі,комусь колись вони були друзями і т.д.
Наші заступники,не посередники!
Біблія говорить, що є один Заступник - Сам Бог. Нема нікого іншого, хто б був кращим (добрішим, милосерднішим, більш люблячим) аніж Бог.
Сама суть того уявлення, що є хтось (з людей чи анголів), хто може заступатися за нас перед Богом - це богозневага, бо ставить цю людину вище Бога, робить її більш люблячою, більш милосердною чи доброю, аніж Бог.
Така система існує у язичницьких вірувань із їхніми сонмами "богів" на Небі.


Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Якщо людина вірить,що святий живий і перебуває на небі,то не бачу нічого страшного в проханні допомоги. Святі ж в свою чергу можуть допомогти,я так думаю,виключно вже своєю молитвою до Бога.
Така віра не відповідає християнським уявленням про Бога. Вона, як я вже сказав, робить тих святих кращими за Бога, спотворює уявлення про Бога, як Абсолютну Любов, яка перевищує всяке знання.


Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Якщо людина прийде до пастора і попросить помолитись за неї в якомусь намірі,то це ж не є погано? Правда?
То чого те саме прохання до святого є гріхом?
Однодушна спільна молитва віруючих на Землі - це те, що притаманне християнству і прикладів цього (чи вказівок чинити так) є багато в Біблії.
Щодо Небесного Світу, то ні ангел, ні хтось із людей не може бути адресатом молитви, ні посередником (заступником), бо молитва (звернення, прохання) належить тільки одному Богу.

Ви можете вважати собі інакше, але важливо як вважає Бог, чи не так?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 15:24 #2670833   #66
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Святий Миколай - Санта Клаус.Санта - святий, Клаус - Коля.
В радянські часи тебе би за таке виключили зі школи.

Як ми вже вияснили святого Миколая неіснує. Але ніхто ж не буде заперечувати існування Діда Мороза? Ніхто.
Звідси питання: вот Снігуронька це внучка Діда Мороза. Але ні про її бабцю, ні про батьків немає ніякої інфи. Як так може бути? Що від нас приховують?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 15:44 #2670839   #67
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Ви можете вважати собі інакше,
Так?
Ну дякую.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 16:36 #2670847   #68
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Так?
Ну дякую.
Нема за що.
Одначе, не забувайте про те, що земні уявлення про царів, автоматом перенесені на Небесне Царство, є хибними.
Це тут, щоб отримати згоду від царя, потрібно приходити з подарунком, передавати через близьку до царя людину, намагатися задобрити суворого і гнівливого володаря.
У Небесному Царстві Бог є найвища Любов, і Він обдаровує усіх Своїми добрими дарунками, милосердям. Все, що є доброго, походить від Нього.
Різниця очевидна, як на мене.
Ну а "святого Миколая" представляють або як такого собі "окремого божка", який може виконувати бажання в межах своїх можливостей, або "прохача-посередника" який задобрює Бога і сприяє позитивній реакції зі сторони Бога на прохання людини.
І одне і інше поза межами християнства. Корені слід шукати в прадавніх язичницьких уявленнях про Бога, які якимось чином передалися в так зване "номінальне християнство".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 16:52 #2670848   #69
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Одначе, не забувайте про те, що земні уявлення про царів, автоматом перенесені на Небесне Царство, є хибними.
Тобто троє царів, які принесли дари Ісусу це хибна думка?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну а "святого Миколая" представляють або як такого собі "окремого божка", який може виконувати бажання в межах своїх можливостей, або "прохача-посередника" який задобрює Бога і сприяє позитивній реакції зі сторони Бога на прохання людини.
Святого Миколая представляють як святого Миколая, а не як божка.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І одне і інше поза межами християнства. Корені слід шукати в прадавніх язичницьких уявленнях про Бога, які якимось чином передалися в так зване "номінальне християнство".
Ще одна псевдофілософська туфта.

Знаєш чому ти мусиш викручуватися, як вюн на сковорідці? Тому що ти сектант. Полиш секту, увіруй в Бога істиного і будеш мати щастя.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 17:56 #2670855   #70
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Нема за що.
Одначе, не забувайте про те, що земні уявлення про царів, автоматом перенесені на Небесне Царство, є хибними.
Це тут, щоб отримати згоду від царя, потрібно приходити з подарунком, передавати через близьку до царя людину, намагатися задобрити суворого і гнівливого володаря.
У Небесному Царстві Бог є найвища Любов, і Він обдаровує усіх Своїми добрими дарунками, милосердям. Все, що є доброго, походить від Нього.
Різниця очевидна, як на мене.
Ну а "святого Миколая" представляють або як такого собі "окремого божка", який може виконувати бажання в межах своїх можливостей, або "прохача-посередника" який задобрює Бога і сприяє позитивній реакції зі сторони Бога на прохання людини.
І одне і інше поза межами християнства. Корені слід шукати в прадавніх язичницьких уявленнях про Бога, які якимось чином передалися в так зване "номінальне християнство".

Ага,ясно. Буду знати.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 18:28 #2670862   #71
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Знаєш чому ти мусиш викручуватися, як вюн на сковорідці? Тому що ти сектант. Полиш секту, увіруй в Бога істиного і будеш мати щастя.
Може розкажете про свого істинного Бога, раз вже почали проповідувати і навертати мене з секти? )))
Бо поки від Вас чую на релігійні теми тільки загальні фрази.
Тільки-от не думаю, що на питання про "істинного Бога" почую від Вас хоч що-небудь конкретне.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Святого Миколая представляють як святого Миколая, а не як божка.
Це Ви про себе?
Хто для Вас зараз святий Миколай?
Молитеся до нього? Просите щось?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 09:55 #2670933   #72
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Може розкажете про свого істинного Бога, раз вже почали проповідувати і навертати мене з секти? )))
Бо поки від Вас чую на релігійні теми тільки загальні фрази.
Тільки-от не думаю, що на питання про "істинного Бога" почую від Вас хоч що-небудь конкретне.
Ну какбе
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що людина сама здобула, те вона і цінує.
Готових відповідей не буде. Цікавить? Тоді шукайте самі.
Та й таке.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це Ви про себе?
Хто для Вас зараз святий Миколай?
Молитеся до нього? Просите щось?
Натяк зрозумілий.
Значить по цій логіці молитва до Богородиці теж єрєсь? Правильно?

І взагалі, ти би окреслив нарешті ваш символ віри, основу так би мовити, а то про християн все відомо, легко можна знайти любу інфу, а в твоєї секти навіть сайту нема, і спростувати всі ті хибні тези які ви проповідуєте дуже важко.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 12:24 #2670964   #73
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну какбе
Стидаєтеся свого бога?
Навіть натяку не хочете сказати в кого саме Ви вірите? )))
Чи Ваш бог таємний і знати про нього можете тільки Ви?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Натяк зрозумілий.
Значить по цій логіці молитва до Богородиці теж єрєсь? Правильно?
Відповідаєте запитаннями на запитання?
Питання ж прості були:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хто для Вас зараз святий Миколай?
Молитеся до нього? Просите щось?
І тут теж нічого конкретного відповісти не можете/хочете?

Що ж у Вас за секта така, таємна?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
і спростувати всі ті хибні тези які ви проповідуєте дуже важко.
Я розповідаю те, що Ви можете взнати з Біблії... якби Ви її вивчали чи, хоча б, читали.
Нічого таємного, все доступне для пізнання. Біблія ж у Вас вдома є, сподіваюся?
Так от, те, що я говорю, взято звідти.

Востаннє редагував Новак: 30.12.2016 о 12:24. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 13:03 #2670970   #74
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Стидаєтеся свого бога?
Навіть натяку не хочете сказати в кого саме Ви вірите? )))
Чи Ваш бог таємний і знати про нього можете тільки Ви?
Я просто привів цитату де ти ухиляєшся від відповіді.
А раз від тебе немає чітких та конкретних обгрунтувань, то нема що сподіватися що хтось буде розкидати бісер.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Відповідаєте запитаннями на запитання?
А почєму ви інтєгєсуєтесь?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я розповідаю те, що Ви можете взнати з Біблії... якби Ви її вивчали чи, хоча б, читали.
Нічого таємного, все доступне для пізнання. Біблія ж у Вас вдома є, сподіваюся?
Так от, те, що я говорю, взято звідти.
Ти так пишеш, нібито прочитав всю Біблію, тобто всі 39 книг старого заповіту і 27 книг нового + всі неканонічні книги.
Гарантую що ти більшу половину навіть в очі не бачив, не кажучи вже про те, щоб щось звідти почерпнути і другим розказати.

В цьому немає нічого дивного, сектанти вони такі, але сам факт маніпуляції очевидний.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 13:24 #2670973   #75
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я просто привів цитату де ти ухиляєшся від відповіді.
Я ухиляюсь від відповідей, коли відповідь лежить на поверхні - нахились і візьми, а той, хто запитує, не бажає і цього зробити.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А раз від тебе немає чітких та конкретних обгрунтувань, то нема що сподіватися що хтось буде розкидати бісер.
Обгрунтувань чого?
Ви прямо зараз хочете вступити в дискусію і почати аргументувати свою позицію?

Чому від Вас нема відповіді на запит про Вашого "істинного Бога", до якого Ви мені порадили навернутися з "секти"?
Де Ваш бог? Хто він? Чому не відповідаєте?
Я можу викладати інформацію про Бога, в якого я вірю, годинами, десятками годин, починаючи із азів. Що я і роблю, зрештою.
Ваш бог секретний?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти так пишеш, нібито прочитав всю Біблію, тобто всі 39 книг старого заповіту і 27 книг нового + всі неканонічні книги.
Гарантую що ти більшу половину навіть в очі не бачив, не кажучи вже про те, щоб щось звідти почерпнути і другим розказати.
То Ви хочете таки почати дискусію на ці теми?
Пропоную з азів:
1. Хто такий Бог і який Він
2. Хто така людина, якою і для чого створена.
3. Що таке гріх і його вплив на людину та інше творіння.
4. У чому полягає Божий план спасіння людей.

То як, Ви готові почати з першого пункту, власними словами, без копіпаст, використовуючи знання і розуміння, яке отримане Вами з Біблії?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 15:07 #2670987   #76
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я ухиляюсь від відповідей, коли відповідь лежить на поверхні - нахились і візьми, а той, хто запитує, не бажає і цього зробити.
Ну то чому вимагаєш відповідей у інших?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви прямо зараз хочете вступити в дискусію і почати аргументувати свою позицію?
Відповідь лежить на поверхні. Нахились і візьми.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Пропоную з азів:
1. Хто такий Бог і який Він
2. Хто така людина, якою і для чого створена.
3. Що таке гріх і його вплив на людину та інше творіння.
4. У чому полягає Божий план спасіння людей.
Псевдофілософська туфта. Як завжди.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То як, Ви готові почати з першого пункту, власними словами, без копіпаст, використовуючи знання і розуміння, яке отримане Вами з Біблії?
А ти готовий сказати що прочитав Біблію?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 17:12 #2670999   #77
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Псевдофілософська туфта. Як завжди.
Ну що ж, якщо ази науки Христової так Вами названі, тоді нема сенсу продовжувати.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А ти готовий сказати що прочитав Біблію?
Я її вивчаю, а не просто читаю. Розумієте різницю між читанням і вивченням?
А оті ази, про які згадано раніше, то люди починають вивчати ще на недільній шкілці для тих, хто цікавиться Біблією, тобто, початківців у вивченні Біблії.
Читати недостатньо.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 17:35 #2671002   #78
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну що ж, якщо ази науки Христової так Вами названі, тоді нема сенсу продовжувати.
Мною так названі не ази науки Христової, а твоя псевдофілософська туфта.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я її вивчаю, а не просто читаю. Розумієте різницю між читанням і вивченням?
Розумію. Чальз Рассел, із чотирма класами освіти, теж "вивчав" Біблію, хоча ледве читати навчився, але це не завадило йому заснувати досить успішну корпорацію по відмиванню бабла.
Про що це нам каже? Про те що мутити бабло можна і без формальної освіти, навіть середньої, і про те що ти так і не розказав, чи прочив Біблію.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А оті ази
Ази бувають у студентів, які приходять на роботу, і там їм куратор каже "забудьте все, що вас вчили, і слухайте сюда".
Для сектанта, який ніде ніколи не працював це буде новина. Але так є.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 20:05 #2671015   #79
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Розумію. Чальз Рассел, із чотирма класами освіти, теж "вивчав" Біблію, хоча ледве читати навчився, але це не завадило йому заснувати досить успішну корпорацію по відмиванню бабла.
Про що це нам каже? Про те що мутити бабло можна і без формальної освіти, навіть середньої, і про те що ти так і не розказав, чи прочив Біблію.
Яке я маю відношення до Чарльза Рассела чи відмивання бабла?
Можете пояснити чому Ви наводите ці приклади у відповідь на моє повідомлення про те, що вивчення Біблії слід починати з азів?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ази бувають у студентів, які приходять на роботу, і там їм куратор каже "забудьте все, що вас вчили, і слухайте сюда".
При поганій освіті так і буває.
При кращій питають: ану покажи що ти знаєш/вмієш і далі дають оцінку твоїм знанням.
При хорошій освіті відразу дають завдання, знаючи, що людина повинна справитися.

Я запропонував Вам почати з азів вивчення Біблії, з того, що вивчають початківці. Ви назвали це псевдофілософською туфтою і з"їхали на Рассела та бабло.
Висновок очевидний. Хочете продовжувати в тому ж дусі чи, може, Біблія Вас таки цікавить?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2016, 09:31 #2671050   #80
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яке я маю відношення до Чарльза Рассела чи відмивання бабла?
Можете пояснити чому Ви наводите ці приклади у відповідь на моє повідомлення про те, що вивчення Біблії слід починати з азів?
Я для прикладу його привів. Ти ж приховуєш свого засновника.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
При поганій освіті так і буває.
При кращій питають: ану покажи що ти знаєш/вмієш і далі дають оцінку твоїм знанням.
При хорошій освіті відразу дають завдання, знаючи, що людина повинна справитися.
Це в теорії. А в реальності по зовнішньому вигляду студента неможливо оцінити ступінь його підготовки, тому вчорашнього випускника ніколи не допустять на виробоництво, наприклад, щоб він там показував свої вміння. Бо на теорії далеко не заїдеш, потрібна практика, а її у студентів немає.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я запропонував Вам почати з азів вивчення Біблії, з того, що вивчають початківці. Ви назвали це псевдофілософською туфтою і з"їхали на Рассела та бабло.
Висновок очевидний. Хочете продовжувати в тому ж дусі чи, може, Біблія Вас таки цікавить?
А ти що, претендуєш на роль ментора? Чи з якою метою цікавишся?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
відео, святий миколай, чудотворець



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:31.