Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Святий Миколай

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.12.2016, 13:13 #2671064   #81
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти ж приховуєш свого засновника.
Говорив вже неодноразово: Ісус Христос.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це в теорії. А в реальності по зовнішньому вигляду студента неможливо оцінити ступінь його підготовки, тому вчорашнього випускника ніколи не допустять на виробоництво, наприклад, щоб він там показував свої вміння. Бо на теорії далеко не заїдеш, потрібна практика, а її у студентів немає.
Це і на практиці часто буває, особливо зараз, коли людей цікавлять практичні знання, а не диплом.
Ну а в цивілізованих країнах рівень навчального закладу і оцінки успішності вже багато про що говорять працедавцю про випускника.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А ти що, претендуєш на роль ментора? Чи з якою метою цікавишся?
Ну Ви ж запропонували мені перейти з секти до віри в істинного Бога, але далі Ваша пропозиція не заповнилася нічим, не було ніякої конкретики про Вашого істинного Бога.
Тому я і запропонував зачепити ази біблійної теології, раз вже розмова крутиться навколо Біблії та християнства.
Не бажаєте - як бажаєте.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2017, 17:18 #2671763   #82
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Ми от завтра кутю будемо їсти.
А ти будеш сидіти як лох, і гризтися питанням "Але ж Ісус Христос ннічого не говорив про кутю... Для чого це все? Навіщо? Чому?"
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 09:23 #2671848   #83
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ми от завтра кутю будемо їсти.
А ти будеш сидіти як лох, і гризтися питанням "Але ж Ісус Христос ннічого не говорив про кутю... Для чого це все? Навіщо? Чому?"
Я не гризуся такими питаннями, бо знаю, що кутя - це страва, яка застосовувалася нашими предками у релігійних ритуалах при поклонінні божку на ім"я Коляда.
Символом Коляди у хаті був снопик, того снопика ставили в кут, а перед ним щедру кашу, яка і отримала назву кутя (бо стояла в куті).
Я не їм куті, хоча ніхто мені цього не забороняє, можу їсти, якщо вона не приймала участі в релігійних ритуалах, описаних вище, а просто зварена, як тепер водиться, по причині "бо всі так роблять, а для чого я не знаю".

Взнали трошки більше про кутю? Знаєте тепер чому її саме зараз роблять?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 09:29 #2671849   #84
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Святий Миколай

Вангую, що папуга знову зморозить у відповідь щось в стилі "кутя - це все звичаї страшного і кровожерного язичництва"
Насправді частково так, кутя це звичай з дохристиянських часів. Святий вечір - це день перед Різдвом Світла, коли Сонце проходило точку зимового сонцестояння. Християнство не змогло змусити людей відмовитися від цього, тому взяли і причепили сюди начебто день народження Христа. Це величний звичай, обточений до дрібниць тисячоліттями.
А якщо вже так придертися, то з часів Христа взагалі дуже мало речей залишилося у вжитку. Ні квартир тоді не було, ні газу, ні електрики. І комп'ютерів з інтернетом не було. Але це не заважає декому тут з теплої квартири, сидячи за ящиком, кричати "я правдиво вірю в Христа".
Заздри, у нас була/буде смачна кутя, а тобі Христос прописав меню з печеної сарани

Що, Коляда божок? Ухаха. Це якийсь пастор сказав? Коляда, а точніше колядувати - від "коло давати", тобто люди творили коло, рухаючись в тому ж напрямку, що і сонце. І піснями начебто закликали його народжуватися швидше.
Читай більше, розумнику. Хоча б вікі, якщо порядну книжку до рук взяти страшно.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 11:27 #2671861   #85
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Я не гризуся такими питаннями, бо знаю, що кутя - це страва, яка застосовувалася нашими предками у релігійних ритуалах при поклонінні божку на ім"я Коляда.
Символом Коляди у хаті був снопик, того снопика ставили в кут, а перед ним щедру кашу, яка і отримала назву кутя (бо стояла в куті).
Я не їм куті, хоча ніхто мені цього не забороняє, можу їсти, якщо вона не приймала участі в релігійних ритуалах, описаних вище, а просто зварена, як тепер водиться, по причині "бо всі так роблять, а для чого я не знаю".

Взнали трошки більше про кутю? Знаєте тепер чому її саме зараз роблять?
А обручку,атрибут язичницького ритуалу одруження,ти вже викинув,чи будеш далі виправдовуватись її побутовою необхідністю?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 11:53 #2671872   #86
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата божку на ім"я Коляда.
Поглянув ще на вказане посилання про коляду. Добре посміявся. Це якась скажена суміш з різних міфологій))
Тут і скандинавська і перська і грецька і єгипетська і атлантида і слов'яни. Той, хто написав цю статтю явно не обійшовся без галона відбірного спирту, приправленого ЛСД. Як "істинний християнин" узагалі насмілився на це навіть дивитися, не говорячи вже про використання? Це ж поганство найгірного гатунку, нє? До чого ти Новаку докотився, ай-яй-яй
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 14:13 #2671884   #87
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

От ти хитрий Новак. На все в тебе є обгрунтування язичницькою міфологією. Може ти сам язичник?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 10:00 #2671949   #88
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
А обручку,атрибут язичницького ритуалу одруження,ти вже викинув,чи будеш далі виправдовуватись її побутовою необхідністю?
Обручкою користуюся, бо не бачу в ній жодного релігійного змісту. Ви бачите в обручці релігійний зміст? Для Вас обручка пов"язана з якимись релігійними ритуалами?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Поглянув ще на вказане посилання про коляду. Добре посміявся. Це якась скажена суміш з різних міфологій))
Так і було в древні часи. Вірування різних народів перепліталися, бо частково запозичувалися, переймалися від сусідів.

Востаннє редагував Новак: 07.01.2017 о 10:00. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 10:39 #2671955   #89
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Обручкою користуюся, бо не бачу в ній жодного релігійного змісту. Ви бачите в обручці релігійний зміст? Для Вас обручка пов"язана з якимись релігійними ритуалами?
На моїй памяті таке трепетне ставлення до ритуалів є лише в циган і євреєв-ортодоксів. Та й то, лиш до своїх, на чужі їм пофіг.
Християни взагалі до ритуалів ставляться досить нейтрально. Звідки в тебе така боязнь, чи не знаю, несприйняття того, що є не є важливим.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Так і було в древні часи. Вірування різних народів перепліталися, бо частково запозичувалися, переймалися від сусідів.
Будеш сміятися, але саме так і зароджувалося християнство.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 10:54 #2671957   #90
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Взнали трошки більше про кутю? Знаєте тепер чому її саме зараз роблять?
Колись язичники їли хліб, нам через це його не їсти?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 12:22 #2671963   #91
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Колись язичники їли хліб, нам через це його не їсти?
А окрім язичників інші їли хліб, чи хліб їли тільки язичники?

Додано через 14 хвилин
Цитата Будеш сміятися, але саме так і зароджувалося християнство.
Це називається не хрИстиянство, а хрЕстеянство (використання різної атрибутики і традицій)- відступництво від ХрИста (хрИстиянства).
А від Новака Ви нічого не доб'єтесь, бо він навіть не може толком пояснити як називається його релігійна приналежність (тому його твердження і заяви є абстрактними). Каже що хрИстиянин (це така форма шифрування), можна подумати що інші себе нехристами називають, так само шифруються під хрИстиянство, а роблять вчинки присвячені нехрИстиянським богам. Це їхнє право, але шифрування тут не допоможе- все стане явним, Новаку таке шифрування під особливого (фальшива заява про приналежність до небесних помазанців) також не допоможе. Бо правдиві помазанці не пресують інших щоб ті кричали в бік Бога про вимогу свого нового народження- це має вирішувати тільки Бог, навіть Христос цього не вирішує і поводять себе справжні помазанці так, що ви навіть не догадаєтесь що мали справу саме з справжнім Божим помазанцем, бо вони навіть не згадують про свою особливість, щоб цим принижувати інших, бо така поведінка призведе до того, що Бог відріже їх від помазання за їхнє зухвальство.

Востаннє редагував Ychen: 07.01.2017 о 12:47. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 12:52 #2671978   #92
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це називається не хрИстиянство, а хрЕстеянство
Це називається накрутити собі одне слово "Єгова" і від цього будувати власну секту, яка є більш правильніша за інші секти. Тому що літера И більш важлива за Е, так.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 12:55 #2671979   #93
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Тому що літера И більш важлива за Е, так.
Це означає що ХрИстос і хрЕстос (поклоніння хрЕстам- виникло поза хрИстиянством) є несумісними за своєю суттю.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...#h=13:0-13:436

Востаннє редагував Ychen: 07.01.2017 о 13:04.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 13:00 #2671982   #94
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це означає що ХрИстос і хрЕстос (поклоніння хрЕстам- виникло поза хрИстиянством) є несумісними за своєю суттю.
Це означає що ти занадто багато уваги приділяєш лініям на моніторі. Алсо, крім української, у світі є ще 100500 різних мов, в яких немає літери "И". І як бути тим людям?
Питання звісно риторичне.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 13:06 #2671985   #95
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Алсо, крім української
В кожній мові є відповідник ХрИсту (Помазаннику) і хрЕсту (символ фалічного культу за походженням).
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 13:10 #2671988   #96
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
В кожній мові є відповідник ХрИсту (Помазаннику) і хрЕсту (фалічному символу).
Ваша проблема у занадто суворих правилах.
То вам в куполах церков цицьки ввижаються, то вже тепер хрест фалічним символом став.
Почитай Фрейда, він вже давним-давно пояснив причини таких трафунків.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 13:19 #2671994   #97
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата То вам в куполах церков цицьки ввижаються, то вже тепер хрест фалічним символом став.
Що ж поробиш що язичники саме для цього придумали хрЕст ще тисячі років до н.е.
А на рахунок куполів , то я під ними не повзаю, як дехто.

Востаннє редагував Ychen: 07.01.2017 о 13:24.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 13:23 #2671996   #98
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Обручкою користуюся, бо не бачу в ній жодного релігійного змісту. Ви бачите в обручці релігійний зміст? Для Вас обручка пов"язана з якимись релігійними ритуалами?
Користуєшся обручкою? )))
Як? Хліб нею нарізаєш,цвяхи забиваєш,бриєшся? Ти спочатку сплітав шось про побутовість цієї речі,а тепер вже кажеш,що "нічо такого" в ній не бачиш. Перші християни як ся женили то теж обручки носили?
Ні? Ну то як же такий якрий послідовник перших християн,рупор форумного християнства і взагалі абразєц для падражанія,одночасно називає себе християнином і користується язичницькими ритуальними предметами ?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 13:28 #2671997   #99
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Що ж поробиш що язичники саме для цього придумали хрЕст ще тисячі років до н.е.
Ото ті язичники видумщики були.

Але побачити "до н.е." це було щось новеньке. Дивись, бо так недалеко і до визнання того, що планеті Земля вже кілька мільярдів років. Старійшина може не схвалити таке вільнодумство.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 13:32 #2671999   #100
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Святий Миколай

Цитата Старійшина може не схвалити таке вільнодумство.
Тоді чітко тримайся своїх язичницьких ритуалів (будь рабом язичництва) і не смій навіть подумати ні про яке вільнодумство.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
відео, святий миколай, чудотворець



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:34.