Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Ядерна зброя в Україні
є 12 44.44%
нема 15 55.56%
Голосували: 27. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ядерна зброя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.04.2008, 17:57 #605543   #21
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

З таким бардаком в країні, в армії, у владі, який коїться зараз, отримати (створити) ядерну зброю-це все одно, що мавпі дати гранату. Вона, якщо в когось ту гранату не запустить, то рано чи пізно, сама на ній підірветься.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2008, 18:17 #605552   #22
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
хоча б для того, аби в всяких різних не з"являлось бажання "надавати по вухах"
ах ви слоникслоникслоникслоникслоник газ по 250 долярів ? ракетна дивізія готовся !!!
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2008, 18:20 #605555   #23
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
ах ви слоникслоникслоникслоникслоник газ по 250 долярів ? ракетна дивізія готовся !!!
ракетна дивізія "Галичина" готуйся !!!
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2008, 18:58 #605568   #24
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Зброя призначена для того щоб вбивати, а не лякати. Витягнув пістолєт - стріляй, інакше власник того пістолєта дибіл!
Ну мали б зброю і стріляли б в москалів через ембарго м"яса чи сиру ? Чи в кран газовий би стріляли ?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2008, 23:20 #605702   #25
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ядерна зброя

ех люди шось ви поперли в такі степі ... якісь накачані діти з цекерками і бітами...
Яд. зброя має особливе значення як раз в питаннях найвищої небезпеки ... тобто загрози завоювання чи територіальні недоторканності і тп .. тобто країна з яд. зброєю апріорі буде мати більший захист.
хоча це все риторіка. яд. зброї нема. і вже не буде. хіба що зробити грязну бомбу але це вже справа терористів
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 10:42 #606447   #26
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

ядерна зброя - це найбільший захитс .....хм......
1. а від кого ?
2. а хімічна ? а бактеріологічна ?
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 11:04 #606463   #27
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
ядерна зброя - це найбільший захитс .....хм......
1. а від кого ?
2. а хімічна ? а бактеріологічна ?
шо за дурний спір.. я по натурі пацифіст... і яд. зброя як і люба інша зброя це зло. але нажаль зло необхідне .. оскільки якби не вона пацифістів дуже швидко в рабство взяли... оскільки всі ці лозунги про мир і тп .. це лозунг в світі правлять зовсім інші закони ...
1. ворога .. якого ..то вже діло друге ..
2. неканає .. справа не в застосуванні, а в тому що б не лізли з своїми грязними ногами до нас..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 11:22 #606482   #28
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

о!!!! це мені дуже подобається ))))
*я пацифіст* , але я голосую за зброю ))))) та Ви вже щось одне виберіть ))))
у п.1. зовсім переплутані причини і наслідки - ну то треба ще зброю у комсос закинути - може через 200 років Гондурас на Україну нападе....і поповнити запас хімічної зброї - бо Чілі через 270 років буде намагатися завоювати Україну...
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 12:05 #606507   #29
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

наскільки пам*ятаю - є велике бажання бути в НАТО , знаходитись під захистом досить на маленької армади - у цьому контексті потрібна своя зброя ?

Востаннє редагував sredizemec: 01.05.2008 о 12:07.
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 12:06 #606508   #30
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Ядерна зброя

хтось з великих людей сказав - "хочеш миру - готуйся до війни"
ІМХО на нас ніхто нападати не буде, а зброя масового знищення - це вже останній аргумент і той хто його застосує, буде реальним автором апокаліпсису. Це розуміють всі (надіюсь). Зброю такого плану Україна мати не може, навіть по одній простій причині - ми не можем її утримувати і обслуговувати, навіть тому. І взагалі, в нас стільки атомок, що ніодному придурку не прийде в голову погрожувати військовим втручанням Україні, бо ми, придурки, вальнем один реактор і Європі ппс(разом з нами).
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 12:56 #606540   #31
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
о!!!! це мені дуже подобається ))))
*я пацифіст* , але я голосую за зброю ))))) та Ви вже щось одне виберіть ))))
у п.1. зовсім переплутані причини і наслідки - ну то треба ще зброю у комсос закинути - може через 200 років Гондурас на Україну нападе....і поповнити запас хімічної зброї - бо Чілі через 270 років буде намагатися завоювати Україну...
Навіть миролюбній і працьовитій бджолі Бог дав жало
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 14:28 #606589   #32
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ядерна зброя

sredizemec
видно що ВАМ від нудьги хочеться лячи поточити ..
справа не в мому пацифізмі а в банальних але в той самий час важливих речах, а саме тому що статус ядерної країни дозволяє іменно захиситит себе від явних нападків і притязань інших країн (припустимо Росії яка зараз проявляє явно нездоровий інтерес до нас),
як процитував (якщо непомиляюсь Анікей) такі слова "кольт зробив людей рівними, атомна зброя зробила рівними народи"
певна річ що питання яд. зброї набагато більше складне. тому розтікатися по древу нема бажання. ітак в нас її нема і не буде певно ніколи.
Цитата у п.1. зовсім переплутані причини і наслідки - ну то треба ще зброю у комсос закинути - може через 200 років Гондурас на Україну нападе....і поповнити запас хімічної зброї - бо Чілі через 270 років буде намагатися завоювати Україну...
ну вот для таких речей і потр. яд. зброя .. дякую ти сам відпові на всі свої питання... тре... бо всяке буває ))
Цитата Навіть миролюбній і працьовитій бджолі Бог дав жало
вірно підмітив +1
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 15:15 #606639   #33
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цікаво, маючи бомбу, толк великий з неї, якщо кругом системи "ПРО"?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 15:55 #606665   #34
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Цікаво, маючи бомбу, толк великий з неї, якщо кругом системи "ПРО"?
бдищ ... бдищ .. жаль "зоряні війни" звернули амерікоси .. а то і про не тре б було .. спустилось пару жа(и)даїв ..і капут
а що ПРО америка робить превінтивний випад .. з про дійсно сенсу нема в яд зброї ... але це лише говорить про те що амерікоси хочуть весь світ раком поставити
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 18:37 #606792   #35
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

ШТЕУД - де Ви бачили *явні напади* , чи *притязання* ?? це про Тузлу?
а не дадуть відновити яд.зброю насамперед з того, що дуже багато (навідь сьогодні , навідь на цьому форумі) людей , які застосують її по політичній необхідності... гроші , маленька армія - це відмази....а стабільності у питанні демократії - немає : спочатку ті хлопці пересилили іншіх , інші трохи почекали.. до віборів - пересилили перших .. як пересилили , то треба переділ власності - і нема кінця - ну то х.. вам , а не яд. зброя...треба трохи у голові мати...як то називають ? а !! мосх
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 19:22 #606842   #36
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Цікаво, маючи бомбу, толк великий з неї, якщо кругом системи "ПРО"?
система ПРО , бачить запуск ракети з першої секунди - таки серйозні споруди

я не розумію саму ідею....
зробити сам ядерний заряд - це не велика справа, багато країн мають технологію.
зробити засоби доставки - саме це зброя.
насамперед треба мати чітку політику - визначити погрози, на які треба відповідати ядерною зброєю , а не тільки *будемо мати ракети, нас будуть лякатись*.

Ірак заковбасили і без яд. зброї , а Іран і з ракетами не хтять пресувати.


- - - Не можна мати засіб і не мати мету - - -

Востаннє редагував sredizemec: 01.05.2008 о 20:06.
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 22:02 #607035   #37
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Ядерна зброя

ну от дайте дикарю племні Фігумба, в південній полінезії, переставити віндовс, дайте йому найсучасніший комп, інструкцію і т.д. він стане хакером? про що я? нормальним юзером? Ні, він роздовбе комп об кокос, тому що іншого застосування просто не знайде. Про що мова? в нас купа кваліфікованих фізиків-ядерщиків? Є схеми? Якщо є, то вони безнадійно старі. Я особисто недавно був на закинутій ракетній базі, неважливо де, але...та розруха яка там зараз вражає...як після війни, при тому що там реально стояли ядерні ракети...Про що ви говорите?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 23:18 #607115   #38
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ядерна зброя

NEO[VENOM] розумію ці почуття....в мене трохи більше інфи : крім яд. заряду і засібу доставлення треба побудувати свою систаму попередження про ракетний напад.....ну це десь....як що років 30 не їсти усім, то мона побудувати....

до речі : москалі вже побудували станцію, замість Мукачевської
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 23:37 #607135   #39
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ядерна зброя

средіземець.
як я вже казав це спір беззмістовний оскільки осн. предмету розмови в нас нема і мабуть не буде (з яких причин це не важливо)...
хоча думаю цілком зрозуміло що "перегони озброєнь" в часи холодної війни виникли не просто так... оскільки коли змінюється баланс, хтось з сторін отримує перевагу і відповідно може видвигати свої умови іншим. ясна річ, що застосування яд. зброї( всеж таки краще б її не існувало) це мабуть найтупіше, що може бути в. оскільки це буде означати 100 % апокаліпсіс. Але нажаль реальність така, що зброя існує і її власниками є обмежена кількість країн самих сильних і незалежних. інші ж країни (обезброєнні) апріорі мають програшне становище в такій ситуації і не можуть вести на рівних розмову. (тільки не сприймайти слова зовсім буквально).
взагалі імхо навіть і зараз як би Укр. почала бути справді незалежною можна було б тайком (хоча за нашою корупцією це майже нереально) вести розробку різного роду озброєнь (не ядерних), що можуть змінити цей баланс на нашу користь. яких ? ХЗ але способів знищувати людство багато, тому шось придумати можна
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 23:48 #607149   #40
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Ядерна зброя

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
NEO[VENOM] розумію ці почуття....в мене трохи більше інфи
ну я ж не буду говорити про все, думаю ми один одного зрозуміли))) інфи в мене достатньо)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:04.