Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Продам б/у велосипед з Німеччини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.05.2012, 11:12 #1949139   #1
Forexserg
Типово Продам б/у велосипед з Німеччини

Продається велосипед Jupiter King, стальна рама, для людей ростом 160-180 см - двох-підвісний. вага 16,5 кг. Якісний нім. велосипед.

Велосипед був привезений з Німеччини, і куплений мною позаторік у Тернополі. Реально відкатався на ньому лише півтора літа(тому що купив в середині липня 2010року). В основному, як проїзд на роботу.

Після покупки замінив на ньому половину інвентаря, з яким тепер його і продаю. А саме: ланцюг Taya TB-600 (кінець літа 2011 року), задню перекидку Shimano Sis (зразу після покупки), сідло Corrado і штир під нього (кінець літа 2011 року), нові покришки CST Traveller (кінець літа 2011 року).
Велосипед в кінці літа пройшов повний ТО і налаштування, до нього додається передній ліхтар і задня фара(із 5-ма режимами), задній бризговик, лапка, сам велосипед двох підвісний і катання на ньому одне задоволення(хто має двох-підвіс мене зрозуміє). Звичайно, як і на всіх б/у велосипедах є деякі мінуси, в деяких місцях видно поржавіння деталей і царапини на корпусі. Також віддам і шиповану гуму для екстрім поїздок (протектор повність новий).
Причина продажі, хочу купити собі дорогу цяцьку , десь так за 6-8 тис грн., а цього за непотрібністю продати.

Сергій 068-845-92-23 дзвоніть, пишіть в ПП,

Ціна 1 500 грн. (можливий торг в межах розумного).
Мені цей велосипед обійшовся в 1725 грн. (зі всім) і продавати за безцінь його не буду.
Фотографії додаються.







Forexserg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:56.