Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Гітари і все, що з ними пов' язане

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.12.2005, 22:32 #94213   #21
Advok@AT
Типово

Washburn forever!!
Стіві Рей Рослик, ти її тримав в руках, звук добре чув, так що гнати на неї не треба.

Пропоную сюди писати список свого муз. обладнання.
Гітара - Washburn N1 (Nuno Bettencourt Signature Model). Струни (мої улюблені) - ErnieBall гібридна дев'ятка.
Комб - VOX AD 30 VT.
Кнопки - E-MU PK6
Тремоло гармоніка (мій улюблений інструмент в колекції) китайського виробництва, діатонічна C maj.

Гітаризм в Тернополі ніх..я я не підніму, бо на гітарі грати абсолютно не вмію і тільки вчуся...

Кину пару цікавих гітарних лінків:

http://www.guitargeek.com/ - сайт про те, яке обладнання використовують відомі гітаристи світу
http://www.guitarbt.com - Jam Tracks (фонограми, в яких немає гітарної доріжки - награвати можна самому, кул!)
http://www.911tabs.com/ - найбільша в світі пошукова система по gtp- файлах, табах та текстах композицій
http://www.livejournal.com/community...717.html?nc=23
- книги по джазу
http://www.megaupload.com/?d=RWU8AF3A - майстер-класс Пола Гілберта
http://www.guitarplayer.com/ - ну, думаю, всі гітаристи цей журнал знають
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2005, 22:36 #94214   #22
Advok@AT
Типово

ще одне.
Може зробим Нет-Джем??

Викладається фанерка без гітари довжиною з 5 хвилин, або більше, і кожен бажаючий награє по, скажімо, 30-40 секунд, і виставляє цей файл далі, і т.д.

а потім всім складом визначаємо переможця. Як вам ідея???
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2005, 22:43 #94216   #23
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Спасібо за ссилки...Вері помогли мені...
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2005, 22:54 #94218   #24
Рослик
Типово

Цитата А в Тернополі є десь такі???

Там Шляґер, Бастер???Не вкурсі???
Може зараз є в Бастері, я не знаю, давно не був. З дешевших можеш взяти Ibanez Smash Box, теж непогано качає і за помірнішу ціну.
Цитата Washburn forever!!
Стіві Рей Рослик, ти її тримав в руках, звук добре чув, так що гнати на неї не треба.
Я на неї, здається, ніколи і не гнав - чудовий інструмент як на таку ціну, напевно найкраща серія гітар, які випускаються в Китаї.
Цитата Пропоную сюди писати список свого муз. обладнання.
Гітара - Washburn N1 (Nuno Bettencourt Signature Model). Струни (мої улюблені) - ErnieBall гібридна дев'ятка.
Комб - VOX AD 30 VT.
Кнопки - E-MU PK6
Тремоло гармоніка (мій улюблений інструмент в колекції) китайського виробництва, діатонічна C maj.
Це кожен повинен перечисляти? Ок.
Гітара - Fender Standard Stratocaster (Mexico);
Комбіки - Aria Ag 30 At, Marshall Ms2 (просто чудова річ, обожнюю!!!);
Примочки - процесор Digitech Rp-5 (старенький, але рідненький), Dunlop Crybaby (Sunshine Of My Love ).
Решта дрібниць - по ходу розмови.
Ромку, тепер твоя черга.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2005, 23:09 #94221   #25
Advok@AT
Типово

2 Рослик

на неї ні, на Фокінівську - так.
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2005, 14:05 #94303   #26
ads
Guest
Типово

ну моя так моя....
Гітари :
- Riga PRS Signeture model,
- стара гавняна перероблена мною акустика,
- УРАЛ - бас

Ефекти:
- KORG AX1500g - Гітарний процессор
- Власноруч спаяний компрессор лімітер, маршаловсьий комбоемулятор, якими я не користуюся і можу продати
- ціла купа гітарних встроєних преампів, які роблю на заказ, звук просто супер....


Ампліфікація:
сиджу без комбіка, бо продав...а так то

- Vermona 1010 100ВТ підсилювач+ додаткова колонка
- 30ВТ ламповий підсилювач, не робочий
- 5-ти канальний мікшер для гри хором...
в перспективі або Маршалл 15 Вт, або Вокс.....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2005, 14:22 #94306   #27
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від Sirco
Маю 2 гітари.Одну акустичну "Трембіту", другу електро "Willans".Покишо довольний обома.Кстаті хто знає які прикольні примочки є для стилю шось наподобі Wesa Borlanda(Limp Bizkit)... Поділіться інфо-єю, буду вдячний...
ну ти і лінивий...... тримайц...спочатку глянь скільки в нього всього для тогоо звуку а потім думай....



Загальна вартість як мінімум 8000 долларів
матеріали з відси
http://guitargeek.com/rigview/261/
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2006, 21:57 #94470   #28
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Я це вже бачив...Просто написав пізніше, ніж адвокат кидав силки!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2006, 21:59 #94471   #29
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Народ які комбік лутший: Fender чи Line 6???На них 2 грав, шось здається шо Line 6 кращий, а говорять мені шо Fender кращий!!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2006, 22:23 #94475   #30
Advok@AT
Типово

2 Sirco

Ти б моделі краще написав, бо там є різні цінові категорії.

P.S. І скільки грошей на це хочеш витратити.

P.P.S. Якщо хочеш лампу - то можеш пошукати в Україні (в Тернополі нема - Бастер, Шлягер їх не привозять) Yerasov GTA-серії. GTA-15ватна, наприклад, коштує 200 баксів. За лампу це небагато.
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 17:57 #94532   #31
Рослик
Типово

2 Sirco:
Якщо ти пробував Line 6 в Шлягері, то він з вмонтованим процесором, що не може не радувати починаючого гітариста, причому за досить доступну ціну. В Фендурів комбіки з процесорами йдуть від 800 доларів і вище
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 18:09 #94534   #32
Рослик
Типово

Також можеш попитати про такий же комбік, як в Адвоката, він теж з процесором, може навіть з кращим ніж в Лайн 6.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 18:54 #94538   #33
Advok@AT
Типово

Ага, жирний комбік. Правда там тільки вихід ламповий. Та загалом дуже задоволений - за таку ціну я би нічого кращого не купив (хіба що того самого Єрасового, але до нього ще купу примочок треба би було).
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 19:41 #94544   #34
ads
Guest
Типово

Скажіть, шановні, а що ви можете про "напівакустики" сказати? Наприклад, мене дуже цікавить Ваша думка про гітари, цінова категорія яких коливається від 250 до 300 негривень... Тобто на що варто звернути увагу...Бо на сторінках в інтернеті, інформацції купа, щось однозначне важко знайти!.. Можливо хтось з власного досвіду порадить...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 19:52 #94545   #35
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

До речі Лука, той Ібанез, досить непоганий вибір.Я на ньому не раз грав, правда не замічав ніколи шо це Ібанез.
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 19:54 #94546   #36
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Цитата
Допис від Рослик
2 Sirco:
Якщо ти пробував Line 6 в Шлягері, то він з вмонтованим процесором, що не може не радувати починаючого гітариста, причому за досить доступну ціну. В Фендурів комбіки з процесорами йдуть від 800 доларів і вище
А ти скажи це добре чи погано???
Версія Line 6 точно Spider 2,a Fender ше покишо не мозю припомнити!!!

P.S.Доречі вмене комбік"Sound King".Такшо шо можна зним замутити путьове.Підскажіть!!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 20:24 #94549   #37
ads
Guest
Типово

Скажіть, шановні, а що ви можете про "напівакустики" сказати? Наприклад, мене дуже цікавить Ваша думка про гітари, цінова категорія яких коливається від 250 до 300 негривень... Тобто на що варто звернути увагу...Бо на сторінках в інтернеті, інформацції купа, щось однозначне важко знайти!.. Можливо хтось з власного досвіду порадить...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 20:31 #94550   #38
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

В мене з гітар покишо є тільки Phill Pro 753 - Це чорна напівакустика, здерта по стилю з Овейшна. Звучить дуже схоже, я робив пряме порівняння з американським Овейшном - записували одну і ту ж партію на обох гітарах.

Можливо докуплю собі ще якусь недорогу електрогітарку, але то згодом, зараз непотрібна.

Advok@AT

А ти в Тернополі?? Дуже хотів би твої кнопочки понажимати, бо сам хотів брати такий самий синт собі.
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 20:45 #94552   #39
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Цитата
Допис від Advok@AT
ще одне.
Може зробим Нет-Джем??

Викладається фанерка без гітари довжиною з 5 хвилин, або більше, і кожен бажаючий награє по, скажімо, 30-40 секунд, і виставляє цей файл далі, і т.д.

а потім всім складом визначаємо переможця. Як вам ідея???
Всмислі фанерка без ґітари???
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 20:49 #94554   #40
ads
Guest
Типово

[quote="Yumik"]В мене з гітар покишо є тільки Phill Pro 753 - Це чорна напівакустика, здерта по стилю з Овейшна. Звучить дуже схоже, я робив пряме порівняння з американським Овейшном - записували одну і ту ж партію на обох гітарах.

Моїй знайомій пощастило отримати таку ж на Новий Рік, а мені пощастило її (гітару) опробувати. З американськими не мав змоги порівняти, але "на око" вона мені надзвичайно сподобалась... Та чомусь "музбомонд" зазвичай каже ФУ!, коли чує "Філ Про"... Чому б це? Мені гітара дійсно сподобалась!!! (особлио приваблива ціна )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:33.