Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Гітари і все, що з ними пов' язане

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.01.2006, 21:43 #94571   #41
Advok@AT
Типово

2 Yumik
В Тернополі. Стукай в Асю, якщо що.

2 Luka
Я не "музбомонд", але все одно - ФУ!

2 Sirco
Так я ж давав лінки на ДжемТреки - там пропущена гітарна доріжка. Тобто нормальна пісня, де не прописана (читай - "вирізана") гітара.
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 22:11 #94575   #42
Рослик
Типово

Зазвичай Філ Про роблять непогані акустики і напівакустики як на запропоновану суму. Плюси (моя думка): дуже зручний гриф, гарний резонанс, непоганий вихід на лінію. Мінус: слабеньке залізо. Ця фірма відома тим, що заготовляла в свої часи дерево для провідних гітарних брендів, коли ж контракти завершились вони вирішили із залишків дерева виробляти власні інструменти. Мій знайомий з Теребовлі купив собі Філ під Страт, поставив звукачі Сеймур Дункан з подвійною обмоткою, і звучить не набагато гірше від пересічного Фендеровича.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 22:16 #94579   #43
Рослик
Типово

Цитата А ти скажи це добре чи погано???
Версія Line 6 точно Spider 2,a Fender ше покишо не мозю припомнити!!!

P.S.Доречі вмене комбік"Sound King".Такшо шо можна зним замутити путьове.Підскажіть!!!
Line 6 Spider гарний комбік, тобі напевно першим ділом сподобався драйв. На рахунок Sound King не знаю, ніколи не чув і не бачив
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 22:22 #94580   #44
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Рослик

Драйв там справді сподобався...А потім побачив, шо блін більше ніж комбік...Поперло мене ехо, і чистий звук.

Sound King - Самі простіші комбіки!!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2006, 23:14 #94592   #45
AnJ.B.
Типово

Цитата
Допис від Advok@AT
2 Luka
Я не "музбомонд", але все одно - ФУ!
Ну "носом крутити" всяк майстер! А от чому "Фу"? Коли щось критикуєш, то мала б бути мотивація! Вкажіть на причини свого невдоволення тією фірмою і власне гітарою! Можливо врятуєте когось від невиправданого вкладення коштів!
AnJ.B. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 02:49 #94610   #46
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Я скажу так - мені в цьому випадку паралельно шо каже народ - "фу" чи "не фу". Гітара за свої гроші (130 баксів ) звучить дуже пристойно, і найголовніше - ЗАРОБЛЯЄ ГРОШІ.

а по друге, на рахунок згадуваного Філ про Страта. Мій друг гітарист, який на гітарі грає з того часу коли ше багато хто з читаючих це топік на горшок регулярно пісяли, і який в гітарах досить пристойно розбирається, коли послухав того Філа про за 600 (!) гривень сказав - ХОЧУ ТАКУ ГІТАРУ!!! : )))) Причому той шо за 600 звучав набагато ліпше чим той філ шо за 800


Відкиньте в сторону всі ваші упередження! Пограйте на гітарі, покористуйтесь нею - а тоді кажіть.
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 12:48 #94636   #47
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Advok@AT
2 Sirco

Ти б моделі краще написав, бо там є різні цінові категорії.

P.S. І скільки грошей на це хочеш витратити.

P.P.S. Якщо хочеш лампу - то можеш пошукати в Україні (в Тернополі нема - Бастер, Шлягер їх не привозять) Yerasov GTA-серії. GTA-15ватна, наприклад, коштує 200 баксів. За лампу це небагато.
єРАСОВ БРАТИ НЕ РАДЖУ, З НИМИ БАГАТО КЛОПОТУ...
ФЕНДЕР НЕ ДОТЯГУЄ ДО лАЙН 6, НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ САМІ КРУТІ КОМБІКИ ТО Є МАРШАЛЛ. МЕСА БУГІ, ЛАЙН 6, МОЖЕШ ПОПРОБУВАТИ лАНЕЙ...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 15:39 #94659   #48
Рослик
Типово

Цитата ФЕНДЕР НЕ ДОТЯГУЄ ДО лАЙН 6
Залежно який Фендер і я кий лайн 6. За більшістю відгуків Фендер Сайбер-делюкс на даний час втирає носа всім комбопідсилювачам з вмонтованими процесорами. Особисто моя мрія (яка ніколи не здійсниться) - це Fender Twin Reverb або Tweed Deluxe в основному через їхній vintage саунд, який не сплутаєш ні з чим. І немає там ніяких процесорів, просто найкращий ламповий блюзовий звук. І все.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 15:45 #94661   #49
Рослик
Типово

Цитата Мій друг гітарист, який на гітарі грає з того часу коли ше багато хто з читаючих це топік на горшок регулярно пісяли, і який в гітарах досить пристойно розбирається, коли послухав того Філа про за 600 (!) гривень сказав - ХОЧУ ТАКУ ГІТАРУ!!! : ))))
То часом не тернопільський Клептон Славко Пдганюк?
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 15:50 #94662   #50
Рослик
Типово

Цитата Ну "носом крутити" всяк майстер! А от чому "Фу"? Коли щось критикуєш, то мала б бути мотивація! Вкажіть на причини свого невдоволення тією фірмою і власне гітарою! Можливо врятуєте когось від невиправданого вкладення коштів!
Адвокат носом крутить, бо в самого крутенька акустика Hohner, тому й "фу".
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 16:57 #94666   #51
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Рослик

Він
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 17:16 #94668   #52
Рослик
Типово

Кому-кому, а йому повірю на 100%
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 18:10 #94672   #53
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Всьо таки мені важко повірити шо Маршали мона найти в Тернополі...
Фендери да, бо сам граю на "пальоному" на репетиціях.

До речі, а ціни на всю апаратуру і інструменти по Україні такіж, чи інакші???
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 18:18 #94675   #54
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Рослик
Цитата Ну "носом крутити" всяк майстер! А от чому "Фу"? Коли щось критикуєш, то мала б бути мотивація! Вкажіть на причини свого невдоволення тією фірмою і власне гітарою! Можливо врятуєте когось від невиправданого вкладення коштів!
Адвокат носом крутить, бо в самого крутенька акустика Hohner, тому й "фу".

Розкажіть про Hohner, дядбку Адвокат, чи дядько Рослик. Шо то за штука і чого вона крута (я спожіваюсь крутизна не починається з ціни?! ). І взагалі, допоможіть акустику (напівакустику) людську підібрати!, вже Бог з ними з тими 250-ма баксами...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 20:41 #94699   #55
Advok@AT
Типово

Блд. Ну не привик я до того, що гітари можуть бути норамльними ціною нижче 200 баксів. Мій Вошбурн - виключення з правил. Я його кОхаю всім серцем, і навіть якщо коли небудь куплю Фендер, до його ні за що не продам!!!

Апять же таки - все ж чим більше грошей ти маєш, тим більше шансів ти можеш купити "не дрова", але знову ж таки - майстерність не купиш (це про мене - майстерності нема, от і надбаю). Хоча на дровах вчитися важче, тому раджу купити щось краще.

Щодо Хонера - радий, як слон, бо за свою ціну (200 баксів) гітара звучить як за 400-500$. Хочете купляти - йдіть до Кулака, але вона вже коштує 300 баксів. Думайте.

Про Філ Про думка не зміниться - всі Філи, що пробував - г..вгно повне (хлопці, ну не купуйте це, нащо вони вам). а пробував близько 15 штук, як в Тернополі, так і в Україні. Я не супер-пупер гітараст, але звук хорошої гітари і шняги все ж таки розрізню.

Ростик, вибач мене, але якщо за ті ж гроші можна купити набагато кращу гітару, чим Філ, то ЧОМУ ЇЇ НЕ КУПИТИ????!!!

Дам одну пораду, яку я за свої роки засвоїв. Якщо ти заї...сь крутий гітарист, і можеш купити хорошу гітару баксів від 400, то флаг тобі в руки. Якщо ж ні - не купуй дешеві варіанти Ібанезів, Епіфонів і не дай Боже Скваєрів. Купуй гітари, які одразу розраховані на нижчу цінову категорію: Вашбурн, B.C. Rich, деякі Hohner...
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 20:50 #94703   #56
Advok@AT
Типово

Так, і про комбіки.
Бери Маршал мг, купуй boss ds-1, ревербератор Лель, самік за 400 грн і буде у вас повний набір гітарАста.

P.S. Це я стебусь - не купуйте цю шнягу...

2 funt983
Чого ж клопіт, просто до нього треба примочок багацько, от і все. Ну і лямпочки міняти раз в пів-року...
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 22:03 #94727   #57
Рослик
Типово

Щодо цінових категорій, то не варто поспішати в висновках. Перші Лесполи коштували 90-200 доларів, а Страти і Телекастери - 240-350. А як зросли Лесполи в ціні тепер? Більшість стверджує, що справжній звук Гібсона можна купити тільки якщо він виготовлений до 62 року. Страт - до 68. Ціни явище відносне. Сам Стів Вій купив свого часу японський Страт за 500 баків і сказав, що більш стратового звуку не чув в житті. І це сказала людина, модель чиєї гітари 2000 у.о, можливо зараз і більше! Моя думка така: з 10 гітар Філ 6 варті уваги хоча би через звук. Все решта можна поміняти з часом.
Щось я не пригадую моделей B.C. Rich дешевших за 550 доларів.
Цитата Бери Маршал мг, купуй boss ds-1, ревербератор Лель, самік за 400 грн і буде у вас повний набір гітарАста.
А досить-таки непоганий набір. Я серйозно. Жалкую, що колись за безцінь продав примочку Лель овердрайв/дісторшн. Зараз такого звуку немає...
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 22:29 #94731   #58
Advok@AT
Типово

Хех, щодо страту японського, то я вже тобі сказав, чого він йому сподобався. "Бо він ЯПОНСЬКИЙ"!!

Мен, ти ж сам знаєш, що колись Епіфони до їх викуплення Гібсоном були одними з кращих гітар того часу в світі. Ще з 1870 року вони випускали офігезні гітари (сам не пробував - повірю на слово), їх юзали Бітли, Стейсі Джонс, Ноель Галахер (ну, то трохи пізніше)... Десь до 1957-59 року - не пам'ятаю точно, поки їх Гібсон не викупив після краху фірми... Якби не одне АЛЕ! ТО БУЛО 40 РОКІВ ТОМУ!!! І зараз простим покупцям пофігу - які вони були, їм неоднаково які вони зараз, і так прості покупці не в змозі купити Епіфони 40-літньої давності.

P.S. Ну Стіві не на одних Ібанезах грав, та й чи не пофіг - він собі може дозволити абсолютно любу гітару на свій вибір. Тут же ми обговорюємо гітари які може купити пересічний тернополянин...

P.P.S. Я казав про B.C.Rich (як і мій Вошборн) не американець (як знову ж той самий Вашборн), а його "східні" варіанти, які не є такі вже і погані (на відміну від тих же "східних" варіантів Ібанезів і т.д... Сам попробуй в "Елтоні"...

P.P.P.S.
Цитата Жалкую, що колись за безцінь продав примочку Лель овердрайв/дісторшн. Зараз такого звуку немає...
Хах! Ти невиправний... За що мені і подобаєшся...
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 22:38 #94734   #59
Рослик
Типово

Може я і невиправний, але кращого драйву я не чув у жодній з Босовських, Маршаловських, Додовських і ще бозна яких пачечок. Коли знайду її знов, то куплю без торгів. VINTAGE!!!
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 22:43 #94736   #60
Рослик
Типово

Цитата P.P.S. Я казав про B.C.Rich (як і мій Вошборн) не американець (як знову ж той самий Вашборн), а його "східні" варіанти, які не є такі вже і погані (на відміну від тих же "східних" варіантів Ібанезів і т.д... Сам попробуй в "Елтоні"...
А є Ібанези "західні"? Враховуючи те, що Японія знаходиться на схід від Китаю, напрошується умовивід, що китайські Іванеси кращі...
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:00.