Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


«… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.12.2014, 21:27 #2491412   #21
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата Тільки те, що можна окупити Жертовним Ягням, а це можливо тільки при певних умовах: відкуплені можуть бути тільки ті гріхи, за які людина жаліє і визнає перед Відкупителем, при чому таке прощення потрібне постійно, бо визнавати свої гріхи потрібно постійно- кожен день.
--- то таки простив вже чині?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2014, 21:35 #2491421   #22
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата --- то таки простив вже чині?
Я ще не вмер- ще мабуть буду жити, надіюсь довго. А це значить що ще буде що мені прощати, якщо від прощення я сам не відмовлюсь.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2014, 22:11 #2491447   #23
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я ще не вмер- ще мабуть буду жити, надіюсь довго.
--- так ви ще не ожили і якщо увіруєте в Спасителя як говорить Писання, а не вартова вежа то будете жити....
.....Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть. Бо як має Отець життя Сам у Собі, так і Синові дав життя мати в Самому Собі. (Iван.5:25,26)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А це значить що ще буде що мені прощати, якщо від прощення я сам не відмовлюсь.
--- так вам є що прощати але на жаль поки що ви відмовляєтесь від прощення запропонованого Христом
.....Отже, біймося, коли зостається обітниця входу до Його відпочинку, щоб не виявилось, що хтось із вас опізнився. Бо Євангелія була звіщена нам, як і тим. Але не принесло пожитку їм слово почуте, бо воно не злучилося з вірою слухачів. Бо до Його відпочинку входимо ми, що ввірували, як Він провістив: Я присяг був у гніві Своїм, що до місця Мого відпочинку не ввійдуть вони, хоч діла Його були вчинені від закладин світу. (Євр.4:1-3)

.... Через це подобає нам більше вважати на почуте, щоб ми не відпали коли. Коли бо те слово, що сказали його Анголи, було певне, а всякий переступ та непослух прийняли справедливу заплату, то як ми втечемо, коли ми не дбали про таке велике спасіння? Воно проповідувалося спочатку від Господа, ствердилося нам через тих, хто почув, коли Бог був засвідчив ознаками й чудами, і різними силами та обдаруванням Духом Святим із волі Своєї. (Євр.2:1-4)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2014, 11:21 #2491610   #24
dommira
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То Бог всім прощає, чи не всім ?
Бог прощає не всіх.
Якщо згадати місце, де розіпяли Ісуса і двох розбійників. Один з них був прощений...Інший - ні...
Якщо відкрити останню голову Обявлення, там також пише, хто ввіде в "Новий Єрусалим", а хто опиниться ПОЗА НИМ....виходить, будуть НЕПРОЩЕНІ....
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2014, 21:13 #2491811   #25
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата виходить, будуть НЕПРОЩЕНІ....
--- будуть і є , а ви до яких належите? прощених чи ні?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2014, 08:18 #2491910   #26
dommira
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- будуть і є , а ви до яких належите? прощених чи ні?
давайте спершу поговоримо про "винуватців наших" і наше відношення до них.

ЯКЩО "будуть і є " непрощені в Бога, то.... у нас такі можуть бути?
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2014, 22:27 #2492184   #27
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата давайте спершу поговоримо про "винуватців наших" і наше відношення до них.
--- ця тема тісно пов'язано з моїм питанням оскільки лише та людина здатна простити іншу яка збагнула ціну власного прощення про що свідчить притча про немилосердного боржника....

Додано через 2 хвилини
Цитата ЯКЩО "будуть і є " непрощені в Бога, то.... у нас такі можуть бути?
--- по друге, можуть бути, і є, різні речі

Востаннє редагував engar: 30.12.2014 о 22:27. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 19:34 #2492410   #28
Green wood
 
Аватар для Green wood
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Тоді давайте зробимо визначення: хто ж такі - "винуватці наші"?
Green wood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2015, 20:32 #2493800   #29
dommira
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Винуватець, це той, хто тобі винен 5 гривень ( і встидається віддати)...але є й такий, що побив тобі машину, і також не віддає... - їх однаково треба простити... (?)
Винуватець, це той, хто ненароком став тобі на ногу в маршрутці (і не вибачився. ще й нахамив...), але є і такий, хто до півсмерті побив (тебе, твою жінку, чи чоловіка, чи дітей твоїх) і уник покарання...і ти знаєш , хто він...- їх однаково треба простити ...(?)
Винуватець, це той, хто розпалив війну, і наші сини повертаються додому... в трунах - простити ...(?)...але як?

Це- живі факти...Хтось переживав подібне? Якщо так, то лише той має право дискутувати тут і поділитись досвідом, а не завертати себе в папірчик (без життєвого досвіду), а наївно повторяти: "навіть якщо не каяться треба прощати
"любіть ворогів""... так може сказати тільки той, хто не нюхав пороху...

ТО ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ - ПРОСТИТИ ВИНУВАТЦЯ....?
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2015, 20:38 #2493804   #30
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Цитата ТО ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ - ПРОСТИТИ ВИНУВАТЦЯ....?
---- по перше, сама людина без Божої допомоги цього зробити не зможе в іншому випадку навіть якщо це банально наступили на ногу в ту мить чомусь рука замість прощення цілиться в чоло винуватця.

--- Писання чітко вказує на яких підставах та в яких випадках прощати противників:

.... А коли прибули на те місце, що звуть Череповище, розп'яли тут Його та злочинників, одного праворуч, а одного ліворуч. Ісус же промовив: Отче, відпусти їм, бо не знають, що чинять вони!... А як Його одіж ділили, то кидали жереба. (Лук.23:33,34)

....І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!... Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив... (Дiї.7:59,60)

--- однак у випадках коли хтось свідомо чинить шкоду то є веління

.... Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь. (Рим.13:7)

....бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! (Рим.13:4)

--- тут реакція на зневагу апостола Павла не молитва:

.... А Павло відказав їм: Нас, римлян, незасуджених, різками сікли прилюдно, і до в'язниці всадили, а тепер нас таємно виводять? Але ні! Хай вони самі прийдуть, та й виведуть нас! Ці ж слова поліційні слуги донесли начальникам. А ті налякались, почувши, що римляни вони. І прийшли, та їх перепросили, а вивівши, благали, щоб із міста пішли. (Дiї.16:37-39)

....Підійшов тоді тисяцький, та й поспитався його: Скажи мені, чи ти римлянин? А він: Так! відказав. Відповів на те тисяцький: За великі гроші громадянство оце я набув... А Павло відказав: А я в нім і родився! І відступили негайно від нього оті, що хотіли допитувати його. І злякався тисяцький, довідавшись, що той римлянин, і що він ізв'язав був його. (Дiї.22:27-29)

Востаннє редагував engar: 05.01.2015 о 21:01.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2015, 10:49 #2494941   #31
dommira
Типово Відповідь: «… як і ми прощаємо винуватцям нашим».

engar ви маєте приклади з власного життя?
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:34.