Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Підкажіть які молочні суміші кращі для немовлят

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.07.2015, 22:30 #2563919   #1
Eduna
Учасник
Типово Підкажіть які молочні суміші кращі для немовлят

Дівчата, будь - ласка, поділіться досвідом щодо штучного підгодовування. Маю на увазі суміші всілякі. Би ми вже думаємо за місяць-два переходити, але я поки що не вирішила, на які саме.
Eduna зараз поза форумом  
Старий 30.07.2015, 22:42 #2563921   #2
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Молочны суміші для немовлят.

Цитата
Допис від Eduna Переглянути допис
Дівчата, будь - ласка, поділіться досвідом щодо штучного підгодовування. Маю на увазі суміші всілякі. Би ми вже думаємо за місяць-два переходити, але я поки що не вирішила, на які саме.
Хороша NAN. Порівняно донедавна була й дешева (в нових цінах ще не дуже орієнтуюсь).

Nutrilon була непогана, хоча багато хто каже, що вона тепер спортилась. Була дорогою в ціновому діапазоні, але тепер ціни вирівнялись і коштує приблизно як той же NAN. Принаймні кисломолочку і нічну берем їхні (На останню є зараз акція на їхньому сайті)

http://club.nutricia.ua/
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 30.07.2015, 23:08 #2563927   #3
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Молочны суміші для немовлят.

А тут, певне, тільки метод проб і помилок, при чому навіть всередині одного виробника (нічна, від болю в животі і т.д.). Конкретно нам підійшов нічний Нутрилон.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 31.07.2015, 11:14 #2564003   #4
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Підкажіть які молочні суміші кращі для немовлят

Без питань можу порадити Nestogen. Це гарна заміна молока (коров'ячого, мається на увазі), що я вам і не передам. Набагато менше проблем з травленням. І навіть, мені здається, подразнень та висипань стало менше, бо ми регулярно какаємо.
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 31.07.2015, 11:42 #2564004   #5
Vov4ok
Учасник
 
Аватар для Vov4ok
Типово Відповідь: Підкажіть які молочні суміші кращі для немовлят

Ну, якщо у вас проблем з грудним годуванням не має, то це не питання з якого віку. Принаймні до року годуйте грудьми. Якщо можете - це найкраще для розвитку дитини. А вже з року багато сумішей, які можна годувати немовля.
Vov4ok зараз поза форумом  
Старий 31.07.2015, 12:10 #2564011   #6
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Молочны суміші для немовлят.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Хороша NAN. Порівняно донедавна була й дешева (в нових цінах ще не дуже орієнтуюсь).

Nutrilon була непогана, хоча багато хто каже, що вона тепер спортилась. Була дорогою в ціновому діапазоні, але тепер ціни вирівнялись і коштує приблизно як той же NAN. Принаймні кисломолочку і нічну берем їхні (На останню є зараз акція на їхньому сайті)

http://club.nutricia.ua/
Ми малу годували Нутрілоном, Я б не сказав, що вона спортилась, просто тут скоріше не правильне зберігання постачальником і продавцем продукту призводить до погіршення його якості.
Я купував спочатку в декількох точках, тому що бувало ціна відрізнялася ~ 30 грн.(це ще до скачка валюти як не як були гроші) і у нас таке траплялося, що попадалася якась "не така" суміш, навіть було видно по зовнішньому вигляду.
Потім зупинився тільки на одній аптеці де купували і мали чистий спокій.
Також якийсь час купували суміш з закордону(Аналог Нутрілона - в Європі під іншою назвою продається).
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 31.07.2015, 12:10 #2564012   #7
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Підкажіть які молочні суміші кращі для немовлят

Цитата:
Допис від Vov4ok Переглянути допис
Ну, якщо у вас проблем з грудним годуванням не має, то це не питання з якого віку. Принаймні до року годуйте грудьми. Якщо можете - це найкраще для розвитку дитини. А вже з року багато сумішей, які можна годувати немовля.
Так воно і є. Але нам лікар радив суміші з пробіотиками і пребіотиками дл япокращення травлення.
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 31.07.2015, 12:55 #2564025   #8
Eduna
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть які молочні суміші кращі для немовлят

Я так зрозуміла, що Нестожен має у всоєму складі пробіотики і пребіотики, і це його відрізняє від інших сумішей. Я ще пораджуся з лікарем. І зроблю остаточний вибір.
Eduna зараз поза форумом  
Старий 31.07.2015, 23:52 #2564172   #9
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підкажіть які молочні суміші кращі для немовлят

Ну наприклад в нас від Нестожену були в двох дітей висипання, при тому, що у них ніяких алергій немає.

На рахунок Нутрілону, то він трохи дорожчий. А от нічним постійно годувати не можна, бо він йде досить жирніший чи як там.

Ще багато хто зі знайомих нам радили Хуману (Humana), але щось вона ні малій не сподобалась і мені запах видався дивним. Може, як кажете, попали теж на спорчений, хоча купували два рази в різних аптеках.
Дєцко зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:46.