Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


якщо у дитини псуються зуби

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2013, 11:08 #2241756   #1
todd
 
Аватар для todd
Типово якщо у дитини псуються зуби

хочу поділитися досвідом у мого старшого сина(4,5р.) з 9 місяців почали псуватись передні верхні два зуби потім підключились два сусуідні, ми почали сріблити(нам сказали , що це єдиний вихід). Результату не було.В Тернополі, дитяча стоматологія не на найвищому рівні. В результаті зубки покришились, залишилось 4 пеньки в які постійно забивалась їжа і утворювався гній( в дитини стабільно 1 раз на місяць піднімалась температура, розпухало личко) ми їздили чистити канали, на запитання:" що нам робити?" стоматологи відповідали:"нічого, чекати поки випадуть самі у 7років". Я думаю ви самі розумієте, мучити дитину стільки років не можна(постійна інфекція в роті викликала тяжкі затяжні ангіни,а це в результаті лікування антибіотиками).Ангіни це ще не найгірше інфекція могла викликати запалення любого органу, так сталося знашими знайомими, в їхньої дитини було запалення нирок, яке постійно поверталось.Ми наважились ,як тоді нам здавалося, на шалений крок, ми поїхали до Львова (бо в Тернополі нас відмовляли) і видалили дитині 4 зуба і запломбували ті що почали псуватись під загальним наркозом( на той час сину було 2 роки, саме стільки ми мучили нашу дитину),він проснувся після наркозу ібув в"ялим, але на цьому наші проблеми закінчились, дитина ніразу за 2,5 р. не хворіла ангінами.

Додано через 42 секунды
А тепер я помітила, що в молодшого сина потемніла емаль з внутрішньої сторони переднього зуба і навчена гірким досвідом знову поїхала до Львова. Наша стоматолог сказала, що цетільки початок і можна процес зупинити, в ідеалі треба зубчик почистити і запломбувати, але молодший син ще замалий для таких процедур(звичайно можна скрутити і запломбувати насилу, та це завеликий стрес для таких малих діток),тому вона порадила як можна призупинити цей процес поки не підросте. Отже зранку і ввечері ми витираємо зубкисерветкою СПІФІС(гігієнічні серветки,що замінюють зубну пасту, мають приємний смак і не викликають алергій), а перед сном мажемо зубки кремом Tooth Mousse , який відновлює емаль і знищує кислоти які утворюються після їжі.Якщо когось цікавить то крем продається в аптеці львівського медуніверситету, де вчаться стоматологи, а серветки я замовляла по телефоні (0968138426), бо в аптеках їх ще немає і вийшло дешевше ніж в інтернетмагазині. Не запускайте проблемні зубки ваших малюків, це їх здоров"я і зовнішній вигляд(мій старший син Володя дуже соромиться, що немає передніх зубок і неможе дочекатись коли вони виростуть)

Востаннє редагував todd: 16.07.2013 о 11:09. Причина: Пізніше додано
todd зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yumik (23.07.2013)
Старий 16.07.2013, 14:42 #2241837   #2
Natalochka
Учасник
 
Аватар для Natalochka
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

Прошу сказати, який стан зубчиків зараз у вашого молодшого, чи зауважили ви покращення? Чи це часом не наступне нав"язування ліків лікарями?
Natalochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GrmNazi (22.08.2013)
Старий 16.07.2013, 15:17 #2241862   #3
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

коли почали годувати дітей солодким? чи давали на ніч солодке? чи чистили зуби як тільки вони з"явились?
gsv зараз поза форумом  
Старий 16.07.2013, 15:37 #2241867   #4
todd
 
Аватар для todd
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

Цитата:
Допис від Natalochka Переглянути допис
Прошу сказати, який стан зубчиків зараз у вашого молодшого, чи зауважили ви покращення? Чи це часом не наступне нав"язування ліків лікарями?
Користуємося два місяці, стан такийже як і до використання, головне що не погіршився. Покращити стан зубів може стоматолог, але не в цьому віці, а в три роки. Це не навязування продукту, а порада Львівського доцента кафедри дит. стоматології. Доречі продукція USA.

Додано через 12 хвилин
старший до двох років смоктав груди і на солодке навіть не дивився, коли йому давали цукерку він віддавав її мені, а от менший любить солоденьке,але я не даю більше ніж вважаю за потрібне

Додано через 2 хвилини
старшому чистити почала після того як вирвали передні, бо ясна були набряклі і боліли, а меншому як тільки появились( самі розумієте гіркий досвід)

Востаннє редагував todd: 16.07.2013 о 15:37. Причина: Пізніше додано
todd зараз поза форумом  
Старий 16.07.2013, 16:38 #2241912   #5
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

чистити зуби варто від початку їх появи. є купа методів і всяких цікавих щіточок.

похресниця в 2 роки має гарні зуби, мої в 1.2 теж, в дворі в діток від 9 місяців вже чорніли.

gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dentist (22.08.2013)
Старий 16.07.2013, 16:58 #2241922   #6
todd
 
Аватар для todd
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

[QUOTE=gsv;2241912]чистити зуби варто від початку їх появи. є купа методів і всяких цікавих щіточок.

похресниця в 2 роки має гарні зуби, мої в 1.2 теж, в дворі в діток від 9 місяців вже чорніли.

Я дуже рада, що у вашої малечі буде гарна посмішка. Є багато причин чому псуються зубки, в мого старшого слабка ємаль + я довго його годувала грудьми в нічний час (нічний карієс), а менший постійно ділився із старшим чаєм,гризухами, одним словом всім що можна було б взяти до рота, от і вийшло що перейняв таким чином зайві бактерії,хоча чистила я йому зуби 2 рази щодня. Мабуть в нас є схильність
todd зараз поза форумом  
Старий 16.07.2013, 19:36 #2242007   #7
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

рекомендую дитячого стоматолога в Києві

http://mamadentist.blogspot.com/
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
todd (16.07.2013), Yumik (23.07.2013)
Старий 17.07.2013, 04:54 #2242240   #8
Zabuzhanka
Учасник
 
Аватар для Zabuzhanka
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

Цитата:
Допис від todd Переглянути допис
я довго його годувала грудьми в нічний час (нічний карієс)
а що,серйозно нічне годування підвищує ризик карієсу?
Zabuzhanka зараз поза форумом  
Старий 17.07.2013, 09:07 #2242302   #9
todd
 
Аватар для todd
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

Цитата:
Допис від Zabuzhanka Переглянути допис
а що,серйозно нічне годування підвищує ризик карієсу?
Якщо годувати так інтенсивно як я свого, він в ночі від цицьки не відлізав, вона в нього була замість соски, а якщо ви годуєте раз чи два, то немає нічого страшного це навіть добре
todd зараз поза форумом  
Старий 17.07.2013, 10:25 #2242353   #10
Natalochka
Учасник
 
Аватар для Natalochka
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

Я вважаю, що проблема із зубами - це справа спадковості значною мірою (якщо це не бактеріологічна проблема).
Коли ми були маленькими, можливо, не було на рахунок цього питання такої інформативності, тому ми не чистили зубки з такого раннього періоду. Тим не менше, проблем із зубами я, особисто, немала ніколи (де-не-коли якась маленька пломбочка), при тому що маю двох дітей і годувала їх одного - 1рік, друге - 10 місяців.
Але впевнена до стоматолога дітей водити обов"язково, щоб не втратити якісь постійні зубки.
Можу порадити ще одного приватного стоматолога у Львові, він не є суто дитячим, але свого сина у 6 рочків водила і дуже ним задоволена.
Natalochka зараз поза форумом  
Старий 17.07.2013, 13:58 #2242502   #11
todd
 
Аватар для todd
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

Дякую, найближчим часом збираємось старшому поставити зубний протез, він вже дорослий і соромиться
todd зараз поза форумом  
Старий 23.07.2013, 14:39 #2245714   #12
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

дякую за інформацію про серветки! вже замовив.
Yumik зараз поза форумом  
Старий 24.07.2013, 10:35 #2246126   #13
todd
 
Аватар для todd
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

будь-ласка, рада допомогти
todd зараз поза форумом  
Старий 17.08.2013, 18:38 #2257946   #14
Olena123
Banned
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

яблучка давати треба, а солодощі як можно довше не давати
Olena123 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karpella (22.08.2013)
Старий 22.08.2013, 22:17 #2260088   #15
karpella
Banned
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

нічного карієсу не буває. спадковість(генетика) відіграє деяку роль. але зачасту вбиває зуби погана гігієна, неправильне харчування, шкідливі звички і відсутність профоглядів.моя думка.
karpella зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GrmNazi (22.08.2013)
Старий 22.08.2013, 23:41 #2260117   #16
GrmNazi
Banned
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

з аакаунта todd писав чоловік наче - вкрали аккаунт?
GrmNazi зараз поза форумом  
Старий 23.08.2013, 10:36 #2260239   #17
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

я б швидше радив подивитись свій раціон, воду яку п'єте. Чи достатньо вітаміну Д (для засвоєння кальцію і тд) Можу сказати з власного спостереження. що зубні пасти і тд, це лише останнім часом (можливо на віть не останнє століття) роздутий бізнес і т.д.
Так не буду сперечатись. зубна паста покращує вигляд зубів (особливо якісна) усуває неприємний запах і т.д. - але, навіть ті люди. які користуються всім стоматологічним приладдям, здорово харчуються і т.д. мають по декілька пломб, або й вирвані зуби.
Можливо причина в спадковості. можливо в раціоні харчування чи ще в чому - треба досліджувати і вивчати.

Але скажу таке, мій дід - 80 років старенькому, за своє життя не чистив зуби ні разу (в дитинстві осиротів при народженні, мачуха його нелюбила і взагалі недоглядала, виріс на опіці старших братів) але в нього нієдиної пломби і всі зуби на місті. Їсть лише домашню їжу, п'є лише домашні компоти і самогон власного виробництва, домашнє вино.

Востаннє редагував AHgpyxa: 23.08.2013 о 10:50.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 28.11.2015, 11:11 #2595779   #18
granan
Учасник
Типово Відповідь: якщо у дитини псуються зуби

Це все із-за того, що мало калькуцію в організмі. Якщо у вашої дитини є проблеми з диханням, то ось магазин, де можна придбати інгалятор http://med-magazin.com.ua/cat_134.htm/Dr.Frei/
granan зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:20.