Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Аборт це -
Вбивсто 130 55.79%
Нормальне явище 16 6.87%
В залежності від ситуації 87 37.34%
0 0%
Голосували: 233. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Аборт

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.05.2006, 21:24 #126994   #21
castor
Типово

Цитата:
Допис від Ludmula
На рахунок згвалтування, можу сказати одне ( поставивши себе на місце жінки, яку згвалтували) Я би не відмовилась від дитятка, яким шляхом воно би не зачалось.
а її хлопцю/чоловіку як?.... і як він буде сприймати ту дитину?....
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:31 #126996   #22
Ludmula
 
Аватар для Ludmula
Типово

Ще раз говорю, я не можу судити і осуджувати будь яку жінку. Я говорю свою думку, як би вона мені не дасалась, я буду її любити, адже- це моя кровинка, частина мого тіла і моєї крові.
Ludmula зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:33 #126997   #23
castor
Типово

Цитата:
Допис від Ludmula
Ще раз говорю, я не можу судити і осуджувати будь яку жінку. Я говорю свою думку, як би вона мені не дасалась, я буду її любити, адже- це моя кровинка, частина мого тіла і моєї крові.
мммм........ питання було про хлопця/чоловіка.....
чи ти будеш все життя самотня?....
ніц особистого, просто цікавить ось така думка.....
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:35 #126999   #24
Ludmula
 
Аватар для Ludmula
Типово

З ним чи без нього, я виховаю свою дитину.
Ludmula зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:40 #127001   #25
castor
Типово

Цитата:
Допис від Ludmula
З ним чи без нього, я виховаю свою дитину.
ясно, дякую, питань нема.... продовження розмови в цьому напрямку вважаю недоцільним....
головне, ми сходимось в головному, але розбігаємось в деталях.... суттєвих....
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:41 #127002   #26
Ludmula
 
Аватар для Ludmula
Типово

Така моя думка. Я не є та дівчина, яку ніхто не захоче з дитиною, чи без неї.
Ludmula зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:45 #127004   #27
Ludmula
 
Аватар для Ludmula
Типово

Цитата
Допис від castor
Цитата:
Допис від Ludmula
З ним чи без нього, я виховаю свою дитину.
ясно, дякую, питань нема.... продовження розмови в цьому напрямку вважаю недоцільним....
головне, ми сходимось в головному, але розбігаємось в деталях.... суттєвих....
_________________
Які саме деталі тебе цікавлять??
Ludmula зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:54 #127008   #28
castor
Типово

Цитата:
Допис від Ludmula
Які саме деталі тебе цікавлять??
вік в основному.... і досвід самостійного життя..... оскільки в мене є дитина, я уявляю, які сили тре вкласти в те, щоб їй було хоча б не погано.... самотня (я маю на увазі дійсно самотня) жінка такого не зможе зробити просто фізично.... дитина - це така штука, яка до 9 міс - 1 року - 1.5 року потребує постійного нагляду... тобто, жінка повинна сидіти над дитиною або наймати когось для цього.... робота, навіть на дому, виключається, якщо, звичайно, жінку не звуть Юлій Цезар (в дівках ДаВінчі).... тому, потрібна допомога або чоловіка, або родини.... якщо буде допомагати їй мама, то ще більш-менш зрозуміло.... але якщо це має бути хтось чоловічої статі (хлопець/чоловік/батько/брат), то не думаю, що він буде в захваті від перспективи бавити байстрюка, який так позорно з'явився на світ....
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 21:57 #127009   #29
mak.
Типово

Цитата от тільки свідомість в дитини починає зароджуватись після першого року життя...
та ніхто і не сперечається. Це ж художній твір. Соцреклама має бути максимально імпрессів, щоб чинити сильний емоційний вплив. І свою справу робить.

Цитата дівчини, яка завагітніла і не може залишити дитину і змушена робити аборт.
Якщо дівчина неможе залишити дитину собі, то нехай залишить її у роддомі. Чи вона боїться через кілька років глянути їй в очі? А очей вбивці щоранку в дзеркалі вона не боїться?

Цитата окей, не смерть, най жиє....
росте собі така дитина, ніхто її не любить, навіть мама, а тато/бабця/дідусь, так взагалі.....
і виростає... з розряду "краще пристрелити".... бо воно, вирісши, буде вважати весь світ винним йому і не забариться про це заявити.... драки, пиятики, вимагання грошей в матері/родини.... ні до роботи, ні до чого.... пустота з агресивними намірами..... і колись воно, не дай Боже, поріже в під'їзді твою жінку або дитину.... бо йому грошей треба буде....
бррр.......
бачу в цьому досить гуманну соціальну ідею.
Може варто тепер всіх вагітних до ворожки водити? Шоб вона казала шо з того чада виросте. І тоді будем знати робити аборт чи ні. Потім візьмемо цей процес під державний контроль. Будем присікати бидло у корня. На вулиці вас вже ніхто не пограбує, не згвалтує, не забере мобільний і не свисне гаманець в маршрутці. Ми будемо жити в чистому і благородному суспільстві!

Цитата а її хлопцю/чоловіку як?.... і як він буде сприймати ту дитину?....
хлопцю - ніяк. Чоловік - відповідає за себе і свої вчинки.
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 22:03 #127015   #30
castor
Типово

Цитата
Допис від mak.
бачу в цьому досить гуманну соціальну ідею.
Може варто тепер всіх вагітних до ворожки водити? Шоб вона казала шо з того чада виросте. І тоді будем знати робити аборт чи ні. Потім візьмемо цей процес під державний контроль. Будем присікати бидло у корня. На вулиці вас вже ніхто не пограбує, не згвалтує, не забере мобільний і не свисне гаманець в маршрутці. Ми будемо жити в чистому і благородному суспільстві!
друже, якщо ти не помітив, я проти "гуманізму".... і про ворожок я ніц не казав.... нове життя - завжди лотерея.... в когось народжується Біл Гейтс, а в когось - Чікатіло.... і вирішувати, чи буде дитина, повинна матір, можливо, разом з чоловіком/хлопцем/сім'єю.... буде вона її любити, ростити і виховувати - вперед....
питання в тому, чи зможе вона волочити той тягар, який буде їй постійно нагадувати про наругу над нею..... і навіть, якщо вона забуде, можуть з'явитись "добрі люди", які вчасно про це нагадають їй або дитині.... це навіть дуже ймовірно....

-----------------------
але то вже ми завели розмову в офтопік....

тема, нагадаю, про аборти....
і я свою думку про них висловив.......
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 22:23 #127021   #31
mak.
Типово

castor
я себе теж гуманістом не назву.
Але ставити хрест на чаді не можна. Нездатна виховувати - віддай в дит. будинок. Хоча нам і невідомо що було б для нього краще, але варто дати йому шанс.


сабж двобокий. Як той гуманізм не розглядай - все одно зле
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2006, 22:29 #127022   #32
castor
Типово

mak.
мож і так.... але для того, щоб віддати в дит. будинок, його тре виносити і народити, потратити час і здоров'я...
а потім ще завжди памятати, що мо колись і прийде і постукає в двері.... і скаже: "Мамо, а нашо ти мене лишила в тому дурному місці?.... "

короче, сам боявся, сам і наробив офтопіка....
тому далі теревеним на тему абортів....
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2006, 13:01 #127191   #33
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово

Vuyko Yosyp
Сльози виступають, а я вважав себе не сентиментальним

По темі.
Вбивці завжди стараються прикрити та оправдати свої дії, не було виходу, грошей, батька, але це нічого не міняє в самому факті - вбили невинну дитину!

П.С. Багато сімей (і я ) мріють про цей час, коли кохана скаже:"В нас буде маленька людина".
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2006, 19:57 #127304   #34
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово

Вбивство!!!!
Byr4uk. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2006, 00:02 #127382   #35
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Пригадую кіно "Правила виноробів/Cider house rules" (чи шось таке)...
кіно не про наші часи (середина минулого століття), але загалом актуальне. Воно про притулок дитячий, аборти, яблука, війну, дурні забобони...
Там лікар-гінеколог переживав шо його "сплавлять", а замість нього прийде інший лікар, який не робить абортів... і тоді жінки будуть самі себе калічити..... і помирати в муках...
В нас ситуація взагалі трагічна - можна за гроші перервати семимісячну вагітність (був випадок - вбивство плоду через ін'єкцію, далі штучні пологи (стимулятор), народжується "недоношена" мертва дитина, їй дають ім'я і ховають на цвинтарі...) - оце справжній жах....
А пригадайте дітей, яких знаходять на смітниках чи народжують в унітаз в туалеті !!!! Це в нас ше дозволені аборти.....
ІМХО аборти - це злочин, спричинений відповідною ситуацією, але забороняти їх не можна, треба популяризувати цноту, безпечний секс, правильне відношення до інституту сім'ї і піднімати рівень освіченості тупоголової молоді... тоді рівень абортів знизиться до необхідного мінімуму форсмажорних випадків - зґвалутвання, протипоказання породіллям і т.д.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2006, 18:51 #127933   #36
Salvador Dulib
Типово

Скажіть, пост-коїтальна контрацепсія - це аборт?
Salvador Dulib зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2006, 10:31 #128046   #37
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово

Я наприклад прихильник абортів,але на дуже ранніх стадіях.
Sportsman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2006, 09:11 #129169   #38
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

я вважаю аборт нормальным явищем взалежності від ситуації.
я вважаю, що краще не народити дитину, а ніж народити її не бажаною. всі ці реклами дуже гарно впливають. але ніхто з тих хто піклується про розміщення цих реклам ніколи не допоможе вам якшо ви народили дитину і неможете її виховати. це так здається, що головне народити, а далі якось буде. ні не буде, бо дитина то велика відповідальність, і якшо мама немає можливості її виховати, дати їй освіту, дах над головую, їжу - краще не народжувати, бо часом коли дитина терпить недостаток чогось ( говорим за випадок коли вирішили народжувати, немаючи основ для прогодування і виховання) , бачить що інші діти мають ці речі, і це вже впливає на підсвідомість дитини, і воно обовзяково виллється у щось негативне, в образу на весь світ. ми керуємося емоціями в таких питаннях, а тре подумати добре, бо від цього залежить не тільки наше подальше життя, а життя дитини теж.
інше питання - то безголові дівки, які немають поняття про безпеку в сексі ( або мають але нехтують нею) і постійно роблять аборти. це вже зовсім інша тема...

до речі, так як поступати якшо стоїть питання життя мами або життя дитини? вибирете життя ще не народженої дитини чи мами ( своє)?

а ще про згавлтування - хто там писав шо залишить дитину - не тре лукавати, говорити легко до тих пір поки сам не відчуєш ( тьфу тьфу тьфу), але ти не знаєш хто батько тої дитини - може він наркоман, і дитина народиться настільки нерозвиненою, що гуманніше було би її не народжувати? або вона народиться таким самими або гіршим злочинцем ніж її біологічний батько? хто буде відповідати за її вчиники?

неможна бути категоричним в питаннях які вирішують твою і іншу долю.
Nata зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tigra (21.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2006, 09:13 #129170   #39
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата Скажіть, пост-коїтальна контрацепсія - це аборт?
по християнських концепціях будь яка конторацепція це гріх ( це для тих хто там говори про гріхи). а будь яка пигулкова - це прирівнюється до абортального ефекту ( великі християнські вчені-священики так вважають).
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2006, 09:22 #129172   #40
castor
Типово

Nata
+1
про те і мова.......
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:36.