Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.04.2019, 10:57 #2755418   #1281
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Східний, лагає
Цитата:
Допис від kislotnik Переглянути допис
Дружба лагає
Те неприємне відчуття, коли обираєш колумбус замість провайдера
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 21:46 #2755579   #1282
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Те неприємне відчуття, коли обираєш колумбус замість провайдера
кутківці - працює ідеально роками. НЕ БЫЛО НИ ЕДИНОГО РАЗРЫВА
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2019, 19:24 #2758402   #1283
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Вже кiлька днiв, по декiлька разiв на добу така ситуацiя.

вул. Фабрична.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2019, 19:35 #2763040   #1284
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Setanta Sport плануєте включати в пакети кабельного?
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2019, 03:10 #2772658   #1285
Avanko
 
Аватар для Avanko
Post Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Screenshot_2019-12-29 Кабінет.png

чому не рахує трафік ? тест швидкості не працює...!? чому призупинка послуг недоступна ?
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2019, 21:16 #2772716   #1286
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від KIRA Переглянути допис
Вже кiлька днiв, по декiлька разiв на добу така ситуацiя.

вул. Фабрична.
це по оптиці? якщо оптика то подібно на те що підгорів блок живлення на вашому медіаконверторі
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2020, 08:59 #2779410   #1287
flasher
Учасник
 
Аватар для flasher
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Два роки страдаю з цим провайдером від бога і поміняти не можу, тому що живу не сам. За два роки нарешті додумались, що справа в комутаторі, про що я говорив їм кожен раз, поміняли прошивку. Два роки ці лінивці із звірополісу йшли до коммумтатора. Одну проблему вирішили, появилась друга - динамічна айпі. Вона тепер змінюється до пару раз в секунду. Любі онлайн приложухи лагають постійно, всі сайти жаліються на це. З того що прочитав на форумах - це сама гірша система динамічного айпі, нестабільна, і невигідна навіть для провайдера. Колумбус це гірше ніж мордор. Я за день вивчення теорії роботи інтернету, офігів наскільки некомпетентні робітники працюють в цій шаразці. Оператори просто можна сказати посилають ***, проблему динамічного айпі вони не признають і рішати не збираються. Хоча ця система не вигідна ні оператору, ні клієнтам. Я не знаю що робити, куди звертатись, повний абзац, самий донний провайдер у світі.
flasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2020, 11:41 #2781767   #1288
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Вчора ввечері була якась хе*ня, ноут показував шо інтернет є, но при цьому відкривався тільки тернопільський форум, сайти ощаду та привату і навіть сайт колумбуса не грузився, я хз що це таке, якщо потрібно оплатити інтернет, то чого сайт колумбуса не грузиться і чому форум працює?
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2020, 11:51 #2781768   #1289
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата чому форум працює?
відлуння древніх часів
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2020, 11:30 #2782013   #1290
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

може хто знає чи можна в Колумбусу для перегляду їх інтернет-телебачення отримати список каналів в форматі m3u?
хочу залити в супутниковий ресівер з підтримкою IPTV і встановлення їх додатку мені не підходить, так як ресівер не на андроїді
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2020, 14:50 #2782046   #1291
GIgaBite
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Ні вони цей варіант протестували і відкинули, мабуть тому що проблеми з передачею і товсьо нахаляву). Вони пропонують свої HD бокси на андроїді і свою apk'у
GIgaBite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2020, 11:50 #2782389   #1292
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
може хто знає чи можна в Колумбусу для перегляду їх інтернет-телебачення отримати список каналів в форматі m3u?
хочу залити в супутниковий ресівер з підтримкою IPTV і встановлення їх додатку мені не підходить, так як ресівер не на андроїді
можна - там десь в кабінеті загадкова кніпочка є, яка - на повірку, перекидає на сайт ланету. а ось уже на ньому можна знайти цей файлик.
Я колись туди потрапив ненароком - і пробував його на VLC.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2020, 16:55 #2783846   #1293
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
Долучення 108583

чому не рахує трафік ? тест швидкості не працює...!? чому призупинка послуг недоступна ?
і доречі провайдер не надає інформації по трафіку свого клієнта... кажуть, що вони не володіють такою інформацією))
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2020, 16:58 #2783847   #1294
Avanko
 
Аватар для Avanko
Thumbs down Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

а це як розуміти ?
Долучені зображення
Тип файлу: jpg jvjgjg.jpg (28.7 КБ, 25 переглядів)
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2020, 10:24 #2783915   #1295
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
а це як розуміти ?
якщо якимось твікером відключені обновлення чи телеметрія, то зачасту цей софт блокує доступ до певних серверів мелкософта, відповідно косяк не провайдера, а вінди
першим ділом я би файл hosts перевірив
можливе вирішення вашої проблеми тут
Додано через 16 хвилин
Цитата чому не рахує трафік ?
як на мене то дана функція архаїчний залишок з минулого, тому що пакети трафіку актуальні лише для мобільного інтернету, а
якщо в тебе безлім і оптика то і сенсу рахувати немає, но якщо дуже хочеться то вот вам рішення

Востаннє редагував TTaJIa4: 11.11.2020 о 10:27. Причина: Пізніше додано
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (11.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2020, 14:39 #2783932   #1296
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Хочете сказати провайдер не знає скільки трафіку проходить по певному адресу? Він навіть має знати куди і в котрій годині з даного ампір заходили і які пристрої підключені і т.д. А сказати зо ми не володіємо інформацією по кількості завантажених ГБ то тре мусором бути.

Додано через 6 хвилин
Дане пз рахує трафік одного пристрою чи всієї мережі роутера ? Мені на кожен пристрій шукати софт бо комусь впадало на робочому місці натиснути декілька клавіш чи може не компетентність і незнання своїх обов'язків на роботі а може тре розгадати загадку

Востаннє редагував Avanko: 11.11.2020 о 14:39. Причина: Пізніше додано
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2020, 14:40 #2783935   #1297
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата Хочете сказати провайдер не знає скільки трафіку проходить по певному адресу? Він навіть має знати куди і в котрій годині з даного ампір заходили і які пристрої підключені і т.д. А сказати зо ми не володіємо інформацією по кількості завантажених ГБ то тре мусором бути.
знає, і я думаю якщо подати відповідний запит то вам скоріш за все нададуть таку інформацію, але не зобов'язаний всім кому треба і не треба надавати таку інформацію
Цитата Дане пз рахує трафік одного пристрою чи всієї мережі роутера ?
даний софт більше для домашнього використання
а кому треба знати хто коли в якій годині з якого пристрою куди ходив, той собі ставить Ціско або МікроТіки, або хоча б накатує альтернативні прошивки типу ddwrt або openwrt на ТупоЛінки і ДноЛінки і моніторить все що душа побажає
хоча якщо в офісі в вигляді основного шлюза в інтернет стоїть ТупоЛінк або ДноЛінк то виникають сумніви щодо серйозності даної кантори
той же Колумбус, він же Біттернет в сільських школах наприклад вже пару років ставить Мікротіки

Востаннє редагував TTaJIa4: 11.11.2020 о 14:47.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (14.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2020, 14:50 #2783938   #1298
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Як це не зобов'язаний ? Я їхній клієнт.. Чому я маю звертатися додатково до людей, які розуміються в компах, Інтернеті і тд. Шукати і ставити на свої пристрої якийсь не зрозумілий софт в якому я нерозбираюсь? Тим більше, що на сторінці користувача є така графа як трафік!

Додано через 4 хвилини
Людина на робочому місці може тільки прийняти заявку на підключення і показати як користуватись терміналом для чого їй там комп'ютер.. Ручка, блокнотик і ось тобі список клієнтів і хто скільки заплатив, а для всього іншого, то до керівництва ? Чи можливо до головного провайдера в їхати за такою дрібничкою? Ланет чи як там..

Востаннє редагував Avanko: 11.11.2020 о 14:50. Причина: Пізніше додано
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2020, 16:29 #2783949   #1299
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата чому я маю звертатися додатково до людей, які розуміються в компах, Інтернеті і тд. Шукати і ставити на свої пристрої якийсь не зрозумілий софт в якому я нерозбираюсь? Тим більше, що на сторінці користувача є така графа як трафік!
Київстар рекомендує використовувати сторонній софт
https://kyivstar.ua/uk/support/mobil...yemu-taryfnomu

Цитата Чи можливо до головного провайдера в їхати за такою дрібничкою? Ланет чи як там..
21 століття, написати в техпідтримку чи подзвонити релігія не дозволяє?
все просто, якщо в пакеті трафік необмежений, то деталізація трафіку - це додаткова послуга, у Волі вона наприклад платна
в Укртелекому навіть для бізнес абонентів дана послуга надається тільки по запиту і вроді як також платна (ніколи не подавав таких запитів)

Цитата Тим більше, що на сторінці користувача є така графа як трафік!
ну за основу взято сайт Ланету, а у них донедавна були ще регіони (а може і досі є) де інтернет надавався по технології ADSL і були тарифи з обмеженням по трафіку, вот і графа залишилась

справа в тому що для переважної більшості користувачів дана інформація не потрібна, а той, кому потрібна моніторить трафік на своїй стороні (читайте пости вище)
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (11.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2020, 17:50 #2783961   #1300
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Глянув історію надання послуг в особистому кабінеті - з вересня 2016 по червень 2019 якісь гігабайти відображаються (правда не знаю чи вони відповідають дійсності). Та й тест швидкосі колись, пам'ятаю, працював. Похоже, що у них щось там поламалось, але ніхто не знає чи не хоче то пофіксити.
volpast зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (11.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:52.