Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.01.2010, 12:42 #1198954   #1
KozakR
Guest
Типово Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Порадьте!!!! з якого матеріалу краще робити кухонний гарнітур? чула що МДФ дуже "ядовитий", ДСП- взагалі "бяка", а дерево мені не по кишені. і якщо МДФ- то яка ліпша- покрита плівкою( десь читала, що плівка відклеюється при температурі високій?) чи лакована, чи фарбована? і хто що знає про суперпрофіль(бачила на лак-жак: сподобався, але не знаю як він в роботі)(superprofil.com.ua)?????
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2010, 13:26 #1199045   #2
ESI
 
Аватар для ESI
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Можу порадити із свого досвіду..найкраще брати МДФ але фарбований, велике значення має виробнк диних фасадів. На рахунок ламінованого МДФ то таки правда - відклеюється при високих температурах(біля плити), ну і на крвях фасадів можливі відклеювання через поганий клей та недотримання технології виготовлення. Хочу порадити добре дивитися на Корпус кухні - оскільки його виготовляють з ДСП, відповідно дивіться на його плотність та на рахунок сертифікатів якості, оскільки часто використовуються шкідливі клеї для вязкості. Бажано щоб торці ДСП були оброблені ПВХ плівкою(рекомендую перевірити і саму якість поклейки). ну а на рахунок направляючих та завісів то усе залежить від ціни.
ESI зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2010, 19:48 #1199627   #3
KozakR
Guest
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Цитата:
Допис від ESI Переглянути допис
Можу порадити із свого досвіду..найкраще брати МДФ але фарбований, велике значення має виробнк диних фасадів. На рахунок ламінованого МДФ то таки правда - відклеюється при високих температурах(біля плити), ну і на крвях фасадів можливі відклеювання через поганий клей та недотримання технології виготовлення. Хочу порадити добре дивитися на Корпус кухні - оскільки його виготовляють з ДСП, відповідно дивіться на його плотність та на рахунок сертифікатів якості, оскільки часто використовуються шкідливі клеї для вязкості. Бажано щоб торці ДСП були оброблені ПВХ плівкою(рекомендую перевірити і саму якість поклейки). ну а на рахунок направляючих та завісів то усе залежить від ціни.
дякую. а чи є ДСП вологостійка?як відрізнити, бо показати документи можуть різні, а ти "олень"в тому і стоїш -лупаєш очима, а майстер каже- мені всеодно- ви вибираєте. мене зацікавив суперпрофіль на лак жаку - там можна робити різні варіації. але на сайті написано, що воно покрите плівкою ПВХ. зайшли на Сінай- кажуть, що та плівка скоро відклеюється,
тре брати ламіновану або фарбовану( під хайтек, мені такі не подобаються) здуріти можна. кого слухати?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 10:16 #1200232   #4
ESI
 
Аватар для ESI
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Беріть тільки фарбовану(дещо дорожча)....ламінована відклеїться. А на рахунок ДСП(вологостійкої не існує) просто при монтажі усі не проклеїні торці бажано нормально(Як для себе обробити декілька разів ПВА), а от на рахунокпроклейти тих же торців що проклеїні самим виробником - то уже потрібно наполягати на гарантії

P.s. і взагалі кухня буде нормально служити і виглядати до тих пір поки ви до неї бережно ставитесь...я бачив і дуже дешеві кухні що виглядали наьагато краще ніж дорокі(за певний срок експлуатації)
ESI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 11:16 #1200302   #5
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Цитата:
Допис від ESI Переглянути допис
Беріть тільки фарбовану(дещо дорожча)....ламінована відклеїться.
Ну не скажи . Тут є свої плюси .

На ламінованій не так помітні пошкодження ( це ж кухня .. там стукнула ..там коцнула ) . Ламіновану дверку ( в разі гіпер пошкодження ) можна замінити .. ібо палітра стандартна .

Фарбованих плюс в тому.. що можна "вигнути" ( зробити півкругом тощо ) .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 21:44 #1201279   #6
ESI
 
Аватар для ESI
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Тобі мабуть не доводилося бачити як часто приносять фасади на перетяжку(після відклеювання від температури чи вологості), а от я надивився вдосталь..ніякого ламінування ну хіба що можна ще шпоновані фасади(всеодно дорожче)
до відома ламіновані вигинаються, от тільки то вже не МДФ плита. ну і як було сказано раніше - то вже хто як використовуватиме даний вид маблів...
ESI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 01:18 #1201468   #7
mhl
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

якраз нещодавно зробив в себе кухню, то фасади брав з постформінгу, як будуть служити - побачимо...
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 08:16 #1201556   #8
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

МДФ, звичайно, краще за ДСП, але і дорожче. Тому зазвичай корпус роблять з ДСП (нічого страшного в цьому нема, в мене вже 8років кухні, і хоть би шо), а фронти вже на ваш вибір та гаманець - дсп, мдф, постформінг, деревина...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 10:03 #1201722   #9
ras
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

KozakR

яка б кухня не була, все рівно корпус робиться з дсп. різняться вони тільки фасадами. отже з цього висновок, матеріал підходить для виробництва кухні.
Його потрібно тільки правильно захистити. я наприклад роблю кухні на пластмасових 100 мм ножках, тим самим ізолюючи низ кухні від води. В районі мийки всі деталі тумби проклеюю по переметру крайкою, тим самим забезпечуючи дсп від попадання води і розбухання.
про фасад.
1.найекономніший варіант - дсп + пвх кромка (пластикова стрічка яка клеється на спеціальному станку і досить стійка до пошкоджень). ціна від 950 грн за 1 м. п
2. дсп+ алюміній (має п-подібну форму. гарно виглядає і довго служить, досить непогано захищає від попадання вологи). ціна від 1200 грн за 1. м.п
3. мдф ламінований(йде з різними фрезуваннями, тим самим імітуючи дерево.
має мінус, при температурі відстає, але температура тільки біля кухонної плити.
отже 2 сусідні тумби з витяжкою мають бути відкритого типу, полички. якщо в вас буде вмонтована духовка, вона не дає тепла на зовні, навідмінну від стареньких плит виготовлених ще десятки років тому. отже в сусідніх тумбах не відклеється ламіноване покриття.) ціна за 1 м. п. від 1550 грн.
4.мдф фарбований(хороший і недешевий матеріал. стійки до температури і вологи, але не стійкий до царапин. колір вибирається по RAL розкладці, тобто може бути будь який тон і будь який відттінок. перевага - красиво, недолік - красу потрібно берегти ) ціна від 1900 грн.
5.скло фарбоване(RAL)+мдф+алюміній. це новинка, яка досить швидко привернула до себе увагу і зацікавила клієнтів. переваги - скло забезпечує стійкість механічним пошкодженням(царапинам), алюміній захищає кути від пошкоджень. мдф- основа на якій все тримається. звісно що скло можна побити, але тільки точковими ударами. ціна від 2200 грн за 1 м. п.
інші типи фасадів в мене не користуються великою популярністю.

ras зараз поза форумом  
Подякували 2:
dango (14.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 20:27 #1202703   #10
Agastos
 
Аватар для Agastos
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Стільниця з полімербетону, або на основі поліефірних смол товщиною 2 мм по ДСП не відклеітся знаю точно. Вони у вільному продажі усюди але потрібно глянути на якість виробника не важливо укр. пол. чи ше якесь усі смоли роблять у фінляндіі (якісні) або польщі. Така стільниця естетична, але завжди поттрібно звертати увагуна технічні показники у кожного є свій індекс (якщо цікаво то в пп) термостійкість (до та після 80С), луго-кислотостійкість (оцет- лимонна кислота чи будуть плями), щилність покриття або технічні пошкодження (пиляння ножом, колупання викрутко поверхні). не думайте що ціна за 1м.п. вплине на гарячу сковороду на стільниці. Фарба (покриття-фактура) кухонного гарнітуру теж важливе але навіть продавець не скаже що і як для цього потрібно в цьому петрати. Порадити щось, не беруся, треба глянути торгова марка не грає ролі, дотримання технологічного регламенту ось що важливо. На жаль саме у тернополі мінівиробників купа, але матеріали вони купують у двох трьох тернопільських магазинах, хто дійсно виготовляє сам від А до Я і може заявляти характеристики чи під клієнта виготовити, а не ЗІБРАТИ у гаражі. Так що варто прогулятися по виробниках і порадитися, хто із них буде компетентний скоріше усього вони знають що вони роблять і якість буде відповідна. Я виготовляю елементи оздоблення та малої архітектури із цього матеріалу із хімічних варто звернути увагу саме на нього тому що майже в усьому вище перечислених коментарів він використовується в тому чи іншому вигляді.
Якість МДФ (пресований картон) залежить тільки від ступеню його обробки, Любий МДФ розлазиться, важливе лише покриття. Виглядає сильно, але якість покриття?
ДСП не є токсичним, головна перевага ціна на цьому його переваги закінчуються.
Є ще постформінг (типу пластмаси) поки його не палити все буде добре!
Agastos зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2010, 11:46 #1203344   #11
KozakR
Guest
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

мда..... а я хочу таке: і як вгадати щоб нормально і надійно? і по нормальній ціні( ну так до 12тис грн)

може я старомодна але класика мені більше до душі, а тут як я бачу або дерево або ????

(а спальня- це просто шафу хочу в прихожу)
Долучені зображення
Тип файлу: jpg кухня.jpg (45.2 КБ, 214 переглядів)
Тип файлу: jpg image161.jpg (50.2 КБ, 30 переглядів)
Тип файлу: jpg kuxnya11.jpg (30.1 КБ, 22 переглядів)
Тип файлу: jpg 181934.jpg (67.3 КБ, 16 переглядів)
Тип файлу: jpg 340786.jpg (163.8 КБ, 15 переглядів)
Тип файлу: jpg sentima_9.jpg (106.6 КБ, 18 переглядів)
Тип файлу: jpg 002_big.jpg (145.8 КБ, 16 переглядів)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2010, 19:07 #1205107   #12
ras
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

це супер профіль, непоганий матеріал, на 1 картинці він йде з дешевших, а на інших трохи дорожчий(в районі 300 дол, це ціна за 1 п.м кухні) тому що йде імітація під дерево.
нарахунок шафи в прихожу, то ціна в районі 1500-2200 грн, треба точні розміри для точнішої ціни.
я можу підійти до вас, заміряти, спроектувати, порадити що і як. за заміри і розробку проекту гроші не беру, хочете замовляєте, а ні то ні.
звертайтесь
ras зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2010, 10:07 #1205556   #13
KozakR
Guest
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

дякую, прийдем десь квітень-травень. бо в нас "сира " квартира, то ще тільки стеля, стіни (і двері замовили) а з кухнею хочу визначитись- бо тре знати який приблизно стиль, колір,щоб підібрати підлогу і плитку.кухня велика- 15 квадратів, то розвернутись є де, були б гроші. може хто станок має?( можна б/у)(для грошей)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2010, 10:38 #1320962   #14
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

хтось може порекомендувати якісь пристойні фірми по виробництву та гарантії кухонних меблів?? Мені потрібно 3 секції суто нижніх (грошиків не густо) - під мийку, просто тумба з шухлядами і секція під духовку+варильну плиту.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2010, 15:10 #1410805   #15
Lo.
 
Аватар для Lo.
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Підкажіть майстра який зробить щось типу такого і покриття з поліграніту


Може студія якась, щоб побачити реальні фотки, або вживу, тут в попередніх темах було сказано, що НОВА дає погану якість от і шукаю варіанти, а може хтось скаже що НОВА це нормально, плз. (До речі ціна м.п. 1680 грн.)

Востаннє редагував Lo.: 24.07.2010 о 15:16.
Lo. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2010, 16:41 #1410852   #16
}i{y4'OK
 
Аватар для }i{y4'OK
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

В подолянах бачив таку схожу штуку в відділі Акант, ті шо і на вул. Злуки, піди -попитай
}i{y4'OK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lo. (16.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2010, 21:37 #1411016   #17
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Робив недавно собі хайтеківську кухню, так стільниця з граніту досить нічогенька + можна підібрати колір.
І по ціні приємно
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2010, 12:25 #1411367   #18
Lo.
 
Аватар для Lo.
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Робив недавно собі хайтеківську кухню, так стільниця з граніту досить нічогенька + можна підібрати колір.
І по ціні приємно
А подивитися можна, прошу викласти фото.
Я б собі і сам зробив, але треба дуже багато часу та й вивчення всіх нюансів, без практики, дуже довга справа.
Питання - де можна замовити стільницю з вибором кольору ?
Lo. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2010, 17:16 #1411551   #19
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

Цитата:
Допис від Lo. Переглянути допис
А подивитися можна, прошу викласти фото.
Я б собі і сам зробив, але треба дуже багато часу та й вивчення всіх нюансів, без практики, дуже довга справа.
Питання - де можна замовити стільницю з вибором кольору ?
Фото немає, я зараз не вдома.
Я її робив більше образно, ніж сам брав викрутку в руки. Там дійсно багато мороки, і без практики не зробиш.
Зараз розпишу:
1. Малюєш проект на компутері (є така прога pro100), не проблема знайти. Легка в управлінні, і на меблі можна приблизно глянути, як то все буде.
2. Шукаєш майстра, який би тобі все поміряв, намалював як він то бачить (свій проект теж треба показати), розказати, що хочеш і т.д.
3. Купляєш окремо фурнітуру (майстер скаже чого і скільки). У мене Blum, вона хороша по якості і надійна. Є і ніші виробники такого плану, дешевші. Якщо є бажання, можна знайти.
4. Замовляєш стількницю (розміри тобі майстер теж повинен дати, бо за кінцевий продукт він несе відповідальність) - з розмірами їдеш по фірмах які пропонують речі з граніту. Послухаєш, що тобі скажуть на рахунок кольорів / фону. + До того часу вже треба знати розміри поверхні електричної чи газової + раковину кухонну (кріплення під стільницю, чи у рівень, чи врізна і т.д.)
5. Організовуєш то все дійство. Вибираєш з майстром по кухні матеріал і колір фасаду. Він то все діло складає. Монтується стільниця, техніка вбудована, і т.д. Квітка.
Платиш майстру за роботу. Зазавичай, хочуть 50% від вартості матеріалів. Відсоток варто обумовити зразу. Можна декого вламати на дешевше, інші ж морозяться

P.S. Холодильника вбудованого я б не радив. Він маленький буде + його вшивання буде вартувати добру копійку. Треба добре подумати чи варто.
На чорному граніті та і на будь-якій поверхні такого кольору видно плями від води. Але виглядає ефектно.

Займався я тим минулого року, на*бався добре. Як варіант, замовити все під ключ на якійсь конторі. Буде, мабуть, дорожче.
Просто був час, і хотілося до того діла докластися.

Як ще щось згадаю, то допишу.

upd.
Глянь на стільниці з натурального каменю на Арс-Маблі + прозрій від цін В приватників то все на половину дешевше. А по кольорах треба буде пошукати. Є ще штучний камінь, то він в надцять разів дорожчий від каменю натурального.....
О, да і мармур у порівнянні з гранітом не дуже стійкий до пошкоджень
MindStorm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lo. (25.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2010, 21:17 #1411732   #20
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Кухня -. меблі. який матеріал краще?

по темі-матеріал повинен бути дерево ,інше,імхо,не варте витрачених грошей.
airgunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:04.