Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.12.2012, 17:20 #2089488   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Оплачувати за надані комунальні послуги в квартирах, де немає лічильників, будуть не за кількістю прописаних, а за кількістю фактично проживаючих у помешканні людей


Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Старий 07.12.2012, 17:34 #2090108   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Почнем з того, що це незаконно.
Але наплювати на закони України це для свободівців святе діло, тому не дивуємося і проходимо далі.
Далі, нормальна людина при виді цієї комісії, яка буде пориватися лічити кількість голів проживаючих дасть її цілком обгрунтовану відповідь - "давайдасвіданія", оскілька процедура лічення кількості проживаючих непередбачена (ба навіть поняття такого немає "проживаючі") а значить не формалізована. Іншими словами комісія сама не знає що і як робити, а значить витягнуть блокнотик в клітинку і будуть питати чи ти тут постійно живеш, що призведе до відповіді вказаної вище.

І насам кінець саме цікаве.
Припустимо знайдеться деякий відсоток людей, які при вигляді дядечок з якоїсь там комісії впадуть в ступор і їх таки перепишуть. Постає питання: як вони зможуть заплатити більше за послуги, якщо оплата за послуги здійснюється за законом, а саме за кількістю прописаних? Будуть платити більше, надлишок буде падати їм в плюс, от і все.
Отже можна зробити висновок: це черговий пшик, користь від якого буде лише кільком працевлаштованим у комісію побратимам.

І так, закон недосконалий, але його тепер можна виправити, адже побратими у ВР, вони можуть все змінити! А ходити по квартирах і лічити людей це смішно (мені) і незаконно.
 
Подякували 6:
Charly (23.12.2012), dango (09.12.2012), Hoplite (09.12.2012), ОРДА (09.12.2012), Учаснег (07.12.2012), Ікебан (09.12.2012)
Старий 07.12.2012, 18:32 #2090149   #3
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

В мене знайома проживає одна, а платить за двох. Як їй викликати комісію?
Учаснег зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (08.12.2012)
Старий 07.12.2012, 21:07 #2090278   #4
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

У частині будинків, де діють будинкові комітети або ОСББ такі рішення прийняті і діють.
Сам був не на одних зборах, де мешканці шляхом голосування приймали таке рішення і створювали з-поміж себе представників для комісії, котра подає дані бухгелтеру ОСББ щодо кількості проживаючих.

Особливо це питання актуальне для гуртожитків, де, наприклад, вода та електрика часто привязана до кількості проживаючих людей в кімнаті.
Бо буває, що прописаний хтось один, а живе 4 людини...
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Учаснег (07.12.2012)
Старий 08.12.2012, 13:52 #2090682   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Особливо це питання актуальне для гуртожитків, де, наприклад, вода та електрика часто привязана до кількості проживаючих людей в кімнаті.
Бо буває, що прописаний хтось один, а живе 4 людини...
Можливо зараз щось помінялося, але в будь-якому житлі, в т.ч. і гуртожитку немає "проживаючих", це побутовий термін, а є лише прописані. А ці проживаючі мають статус тимчасово перебуваючих на території, чи якось так. Не може 4 людини жити в кімнаті де прописаний 1, за цим слідкує комендант гуртожитку, а всі зловживання у гуртожитках чи квартирах можна викорінити лише зміною закону України, а не переписом людей, який, повторюся, нічого не дасть, бо оплата приймається по кількості прописаних, і навіть якби хтось захотів заплатити "по фактичні кількості" він цього офіційно зробити не зможе.
Хіба комісія буде ходити щомісяця і збирати з них гроші
 
Старий 08.12.2012, 14:31 #2090714   #6
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

ну і як ви рахувати будете? а якщо до мене гості приїхали?
ascii зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 03:02 #2091054   #7
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
за цим слідкує комендант гуртожитку

ти давно був у гуртожитках
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 08:14 #2091064   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

В мене на квартирі взагалі ніхто не приписаний то я маю мати взагалі халявний газ (на воду є лічильник)? Хира з два плачу як за одного. А в сусіда то взагалі квартиранти, а ніхто не приписаний... Ну з реалізацією задуманого є певні питання але думаю це рішаєме питання. Як на мене заставити людей встановити на все лічильники набагато простіше, лічильники копійки коштують, можна на виплату встановлювати...
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 13:27 #2091246   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

ти давно був у гуртожитках
У студентських давно. А там вже немає комендантів? От круто, раніше би так, менше проблем колись було б, коли в гуртожитки в гості ходили
 
Старий 09.12.2012, 13:39 #2091255   #10
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
У студентських давно. А там вже немає комендантів? От круто, раніше би так, менше проблем колись було б, коли в гуртожитки в гості ходили
мова не про студентські гуртожитки
студентські - у власності учбових закладів і там як і раніше оплата йде виключно за "койко-місце"

в гуртожитках колишнього Комбайнового заводу та Текстильника вже багато років немає комендантів і немає оплати за "койкомісце"
привязка платежів іде або до зареєстрованих або фактично проживаючих
якщо у розрахунках привязуватись виключно до зареєстрованих, то тоді відбувається зайве несправедливе навантаження на тих хто зареєстровані... бо розхід води, електрики по загально-будинковому лічильнику ділиться не на усіх, хто споживає електрику та воду

того у частині грутожитків мешканці вже самостійно були раніше поприймали рішення розраховувати оплату з привязкою до фактично проживаючих (але таке можливо лише там де юридично утворені будинкові комітети)
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 14:00 #2091273   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
в гуртожитках колишнього Комбайнового заводу та Текстильника вже багато років немає комендантів і немає оплати за "койкомісце"
привязка платежів іде або до зареєстрованих або фактично проживаючих
якщо у розрахунках привязуватись виключно до зареєстрованих, то тоді відбувається зайве несправедливе навантаження на тих хто зареєстровані... бо розхід води, електрики по загально-будинковому лічильнику ділиться не на усіх, хто споживає електрику та воду

того у частині грутожитків мешканці вже самостійно були раніше поприймали рішення розраховувати оплату з привязкою до фактично проживаючих (але таке можливо лише там де юридично утворені будинкові комітети)
Я все прекрасно розумію, але є одне але. Боротися із несправедливістю незаконними методами це шлях в нікуди.
Нема такого поняття "фактично проживаючі" в законодавстві, і неможна брати плату по їх кількості, всі ці рішення будинкових комітетів це фількіна грамота, яку люди підписали тому що до них прийшли і попросили підписати, а поцікавитися законністю даного рішення ніхто не захотів. Людина без прописки офіційно вважається такою що не проживає у даній квартирі, а проживає там де прописана.
Ця дірка в законі дозволяє депутатам та чинушам всіх рангів бути прописаними в однокімнатній хрущовці (і показувати це в декларації) а жити в позаміських триповерхових котеджах, де офіційно прописані ветеран війни і мати-героїня, що дозволяє платити за послуги 10% від їх вартості.

Але повернуся до теми. Конкретно по гуртожитках Текстильника так, там є ситуації коли прописана одна людина а живуть кілька, але комісія цю ситуацію не виправить, тому що оплата в нас нараховується по прописаних, такий закон України. А міськрада пропонує порушити закон, під прикриттям боротьби з несправедливістю. Не можна просто так взяти і ходити по квартирах.

Лише одним питанням: як і ким буде прийматися і контролюватися надлишок коштів? можна завершувати дискусію.
 
Старий 09.12.2012, 14:43 #2091302   #12
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я все прекрасно розумію, але є одне але. Боротися із несправедливістю незаконними методами це шлях в нікуди.
Нема такого поняття "фактично проживаючі" в законодавстві
якщо б усе можна було передбачити "законодавством", то тоді б не було "місцевого самоврядування"
а місцеве самоврядування - це коли навіть ми з тобою двоє обєднаємось в якусь "юридичну особу" (або навіть без юридичної реєстрації) і домовимось про якісь "правила гри".
Є різні рівні місцевого самоврядування - це і може бути "рада поверху", "голова підїзду", "будинковий комітет", "ОСББ і його голова", "рада вулиці", "комітет кварталу", "депутат округу", "місцева селищна/міська/районна/обласна" рада...

Погоджуюсь, що бувають випадки, коли місцева самоврядна громада або її представник/представники перевищують власні повноваження. На це випадок є "наглядальний орган" - прокуратура і є суди, в котрі може звернутись будь-хто, чиї інтереси зачіпає якесь рішення

гадаю, у багатьох випадках, коли ти говориш "незаконне рішення" доречніше казати "невірне рішення"... бо законність/незаконність треба встановити офіційно
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 15:57 #2091336   #13
Haisenberg
Активний учасник
 
Аватар для Haisenberg
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а місцеве самоврядування - це коли навіть ми з тобою двоє обєднаємось в якусь "юридичну особу" (або навіть без юридичної реєстрації) і домовимось про якісь "правила гри".
"правила гри" не повинні суперечити чинному всеукраїнському законодавству. по закону - платить той хто прописаний, а не "фактично проживаючий". дійте у рамках законодавства. а то моя "підїздна рада" прийме рішення, що всім хто паркується біля підїзду спускати колеса. і мені пофіг на закон про приватну власність і т.д. нехай той кому спустили бігає про прокуратурах.

як рішення яке не суперечить закону - ставте загальні лічильники і покази діліть на всіх прописаних, повірте що через місяць два - жильці самі собі будуть встановлювати окремі лічильники і платити тільки "за свою послугу". а хто не поставить той буде платити за "халявщиків" - значить йому так вигідно або він мазахіст.
Haisenberg зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 16:09 #2091343   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
якщо б усе можна було передбачити "законодавством", то тоді б не було "місцевого самоврядування"
а місцеве самоврядування - це коли навіть ми з тобою двоє обєднаємось в якусь "юридичну особу" (або навіть без юридичної реєстрації) і домовимось про якісь "правила гри".
Є різні рівні місцевого самоврядування - це і може бути "рада поверху", "голова підїзду", "будинковий комітет", "ОСББ і його голова", "рада вулиці", "комітет кварталу", "депутат округу", "місцева селищна/міська/районна/обласна" рада...
Ми можемо домовитися про деякі правила гри, але всі решту мають повне право по цих правилах не грати, тому що вони про це не домовлялися і не хочуть домовлятися.
Я взагалі не розумію чого причепилися до тих нещасних гуртожитків? То добудови руйнувати будуть то з комісіями ходити, то ше якась проблема дуже важлива. Лишіть людей в спокої, вони собі самі розберуться де справедливість а де її немає.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Погоджуюсь, що бувають випадки, коли місцева самоврядна громада або її представник/представники перевищують власні повноваження. На це випадок є "наглядальний орган" - прокуратура і є суди, в котрі може звернутись будь-хто, чиї інтереси зачіпає якесь рішення
Правова держава, так. Самому не смішно із того що написав
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
гадаю, у багатьох випадках, коли ти говориш "незаконне рішення" доречніше казати "невірне рішення"... бо законність/незаконність треба встановити офіційно
А я не гадаю, я стверджую - рішення які суперечать законам України є незаконними. Не невірними, чи ще там якимись, а незаконними. Як перевірити законність? Дуже просто - приведи норму закону, на якій базується обговорюване рішення міськради. Номер, назву і статтю.
 
Старий 09.12.2012, 16:32 #2091361   #15
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цікавить технічна сторона:

Щоб когось прописати\виписати то є ціле діло. А тут комісія прийде і "накине"(чи зкине) кількість "фактичнопроживаючих"? Отак просто візьмуть в якісь БД поміняють кількість по якій рахувати?
І що потім робити якщо кількість "фактичнопроживаючих" змінилася? Куда іти чи як ту комісію викликати ще раз? А якщо хтось не згідний з тим що та комісія нарахувала - яка процедура оскарження? Ясно що досуду, але на що скаржитися, коли саме поняття "фактичнопроживаючі" не є нідепрописане в законі.

Короче бред бредовий..
Dao зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 16:33 #2091363   #16
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
А який вуйко з гуртожитку буде влазити в юридичні норми, бігати з заявами , щоб протистояти чиновникам від міськради і доводити що вони щось незаконне проти нього приняли?
Саме для цього існує прокуратура яка і зобовязана це все робити не очікуючи заяви вуйка !
Но якщо до "паркового погрому" міські очільники скаржилися на її протидію та міліції,
то згодом вони чітко йдуть в одному напрямку,ніби заключили угоду -
ми вас не чіпаєм,ви нам не мішайте (((

По суті рішеня досі не можу вняти як то так виконком
нарізає задачі дільничим , працівникам МВСу ???
Ну і як буде тоді з підлітками,по суті вони є неприписаними,
бо вік ще не той,але натомість пють,їдять,
смітять,у вбиральню ходють...
А їхню присутність у житлі якраз саме простіше визначити,
якщо то вже питання чітко стоїть полічити по головам стадо ((((((((
хамід зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 16:44 #2091369   #17
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Якась фігня..
Цитата З метою вдосконалення механізму нарахування плати за надані житлово-комунальні послуги, у випадку розбіжностей між фактичною кількістю проживаючих та зареєстрованих осіб, у помешканнях споживачів, де відсутні індивідуальні засоби обліку спожитих послуг проводитимуть відповідні заходи
У помешканні може бути встановлено лічильники:
- газу
- "холодної" води
- "гарячої" води
- електрики

За відсутності яких лічильників буде проходити та перевірка?
Yurk0 зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 16:45 #2091370   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Незаконним рішення буде вважатися лише тоді, коли це рішення хтось оскаржить в суді і суд вирішить, що рішення незаконне.
Незаконним є рішення яке суперечить закону. Якщо я щось вкрав то мій вчинок є незаконним, вирок суду визначає подальші дії щодо мене. Навіть якщо до суду не дійшло, вчинок всерівно незаконний, а від виконання незаконних вимог можна спокійно відмовлятися, навіть міліція має право не виконувати накази, які передбачають порушення закону України.

На сьогоднішній день всі комунальні платежі здійснюються за кількістю прописаних, і ніяка комісія чи розпорядження міськради цього змінити не може.

Єдине уточнення, оскільки інститут прописки у нас какбе скасовано, то тепер прописані у нас називаються "зареєстровані". Це те саме прописані, тільки з іншою назвою поняття.
 
Старий 09.12.2012, 16:52 #2091377   #19
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

Тернопільський автономний округ...
ascii зараз поза форумом  
Старий 09.12.2012, 16:52 #2091378   #20
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: У квартирах без лічильників за комунпослуги платитимуть не прописані, а реально проживаючі

тільки вот тиждень назад точно таке саме питання я ставив в ЖЕКу : "якщо я купив квартиру, ніхто там не прописаний і ніхто не проживає, ремонти небуду робити покищо і планую не швидше ніж за рік - то можна я не буду платити за ЖЕК ???"
нащо дядечка відповіли:"всеодно треба платити, - ми ж прибираємо, мусор вивозимо ну і т.д. Єдиний виняток - це може бути перерахунок оплати, якщо ви принесете довідку, що неменьше ніж півроку провели в лікарні або сиділи в тюрмі" .

тепер получається я поставив лічильники (якраз тиждень назад) на воду і газ, зареєстрував всі необхідні документи, то подаючи нульові показники я не платитиму за газ, воду, світло.
Фортьєр, невже тепер за новоприйнятим рішенням і за Жек та тепло можу не платити?? )))
правильно я зрозумів ?
бо впринципі це логічно: не користуюсь послугами - відповідо не плачу за них...

коли затвердять дане рішення?
де і коли таку комісію можна взяти і запросити до себе ? )))
MrDem зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:13.