Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Чи є в тернополі якісь курси по фотографії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.03.2011, 10:17 #1598977   #21
Vovan4uk
 
Аватар для Vovan4uk
Thumbs up Відповідь: Чи є в тернополі якісь курси по фотографії

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А якщо людина незнає що таке експозиція, що таке діафрагма, що таке фокусна відстань і на що вона впливає і т.д.? Теж пропонуєш зразу людям починати то все підлаштовувати під себе? Ти просто говориш з точки зору людини яка вже більшість знає. А треба вміти ставити себе на місце людини яка тільки почала стикатися з фото.
як я вже і почав писати в режимі "Р" цього тож не треба знати.....,цей режим працює як і авто...., але він з розумнішим підходом... в ньому досить успішно можна робити "об"ємні" фоти....я бачив багато людських фот.... кляцають в авто...., я стараюсь пояснити і перевести їх в авто..., а люди впізнають себе на тих розмитих, шумних загнаних в тінь фотах і радіють тому бачать..
в попередньому пості я не писав щоб всі загалом брали і переходили на режим - витримки, чи діафрагми , чи ручний... переходьте на "Р" , захочете взнати глибше про діафрагму, витримку і ісо і інші тонкощі будь ласка , дядько гугл великий, + маєте інструкцію до свого апаратав,+ пишіть в ась чи в пп.....

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від papawko Переглянути допис
Взагалі, я не знаю чи інші це якось систематизують чи характеризують, але я б обравдеякі напрямки які потрібно вивчити і постійно знати враховувати при фотографуванні. Зазначу їх в порядку важкості вивчення і розуміння, на мою думку...
1. технічні аспекти (ті самі витримка, діафрагма, чутливість, фокусна відстань, властивості різних обєктивів, різні режими камер...)
2. правильна, цікава композиційна побудова кадру(є багато літератури на цю тему, є певні правила яких рекомендують дотримуватись, купа нюансів...). досить тонкий параметр і творчий параметр...
3. правильне світло (якщо врахувати що фото то гра світла і тіні, то це мабуть головний чинник). тре думати звідки і куди світло падає, щоб приблизно зорієнтуватись як це відобразиться на фоторафії.
4. смислове навантаження. треба думати що фото може нести по своїй суті, що воно відображає і яким методами. нажаль більшість фотографів і фотолюбителів до цього етапу не доходять. а задовільняються суто красивим виглядом.

так от виходячи із цієї думки технічний аспект це те що вивчити потрібно і нейлегше. І для тих хто хоче займатись фотографією, з цього і треба починати...
Підтримую...
тільки на мою думку варто 2 і 3 поміняти місцями......

Востаннє редагував Vovan4uk: 11.03.2011 о 10:17. Причина: Пізніше додано
Vovan4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2011, 15:34 #1600660   #22
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Чи є в тернополі якісь курси по фотографії

Цікаве відео:
Ток-шоу «Доміно»
«Фотографія: мистецтво чи ремесло?»
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2011, 17:44 #1630305   #23
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: Чи є в тернополі якісь курси по фотографії

Цитата:
Допис від Vovan4uk Переглянути допис
що за дурні поради......, ніколи нікому більше не пропонуй фотати в авто режимі... нехай ним користуються ті які ще не читали цього форуму.....для початку розвитку є режим "Р"..., він порозумніший режим, він не включає обов"язкову вспишку, і можна керувати експозицєю.....з Максом про це говорили...., так що це стосується всіх інших хто ще незнав!!!!!
ужасна аватарка
kosichkina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2013, 13:46 #2320281   #24
Deutscher
Типово Відповідь: Навчання фотографувати)))

Цитата:
Допис від -kenny29- Переглянути допис
http://demiart.ru/forum/index.php?showforum=43

тут є цікаві ідеї і уроки
курси є, є фотокола, постіно діюча vk.com/neomedia
Deutscher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2020, 16:42 #2776422   #25
valeriiav
Banned
Типово Відповідь: Чи є в тернополі якісь курси по фотографії

Звичайно, завжди можна знайти потрібні знання в інтернеті. На жаль уже давно закінчились мої студентські роки, але я стараюсь продовжувати розвиватись і покращувати свої професійні якості. Зараз планую пройти курс Роми Пашковського https://skvot.io/ru/course/photography про портретну фотографію. Приєднуйтесь!

Востаннє редагував valeriiav: 19.03.2020 о 08:46.
valeriiav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:28.