Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.09.2012, 18:23 #2028362   #41
Basta
Активний учасник
 
Аватар для Basta
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

в мене така ситуація:
переклав договір 27 серпня, сказали з 1 вересня буде 50 мб,
першого вересня включаю компютер перевіряю швидкість ось тут:http://2ip.ru/speed/
максимум що показувало це 11мб, а зазвичай 6-7-8, прийшов я до них в понеділок і кажу таке то таке нема в мене обіцяних 50мб, вона каже будем писати заяву в технічний відділ чи як воно там в них називається, кароче заяву написали вона каже я передам цю заяву в цей техн.відділ і вони виправлять помилку я питаюся скільки мені чекати вона сказала завтра повинно все бути(заяву вона подала 3 вересня тобто завтра це 4 вересня), дивляся 2 вересня ситуація така сама швидкість незмінилася, думаю почекаю до середи в середу дивлюся таке саме, іду я знову до них і кажу так то такто я був у вас в понеділок і тд.і тп. вона дивиться на свій компютер і каже що в мене 50 мб вже підключено, а я їй кажу що нема в мене 50мб а є лише 6-7, вона каже мою заява в техн.відділенні але там дуже багато заявок і вже до тижня часу мають все зробити.

Вот таке то!
чекаю ще нічого незмінилося,
швидкість 6-7-8,
при скачуванні через торент максимум було 7,2 мб
Basta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 18:41 #2028374   #42
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Basta Переглянути допис
Вот таке то!
чекаю ще нічого незмінилося,
швидкість 6-7-8,
при скачуванні через торент максимум було 7,2 мб
2ір.ру не показник.
Швидкість нету 50 мбіт/сек, а в торент показує в Мбайт/сек, ловиш різницю?
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Basta (09.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 20:14 #2028430   #43
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Проблема в тому що інет, не стабільний зовсім, сайти відкриваються туго. Моментами все ок, потім пропадає, і так весь час.
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 20:21 #2028432   #44
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Basta Переглянути допис
в мене така ситуація:
переклав договір 27 серпня, сказали з 1 вересня буде 50 мб,
першого вересня включаю компютер перевіряю швидкість ось тут:http://2ip.ru/speed/
максимум що показувало це 11мб, а зазвичай 6-7-8, прийшов я до них в понеділок і кажу таке то таке нема в мене обіцяних 50мб, вона каже будем писати заяву в технічний відділ чи як воно там в них називається, кароче заяву написали вона каже я передам цю заяву в цей техн.відділ і вони виправлять помилку я питаюся скільки мені чекати вона сказала завтра повинно все бути(заяву вона подала 3 вересня тобто завтра це 4 вересня), дивляся 2 вересня ситуація така сама швидкість незмінилася, думаю почекаю до середи в середу дивлюся таке саме, іду я знову до них і кажу так то такто я був у вас в понеділок і тд.і тп. вона дивиться на свій компютер і каже що в мене 50 мб вже підключено, а я їй кажу що нема в мене 50мб а є лише 6-7, вона каже мою заява в техн.відділенні але там дуже багато заявок і вже до тижня часу мають все зробити.

Вот таке то!
чекаю ще нічого незмінилося,
швидкість 6-7-8,
при скачуванні через торент максимум було 7,2 мб


як написали вище 2іп.ру це не те що не показник а лажа повна. 1байт = 8 біт, 1кбай = 8 кбіт, 1мбайт = 8 мегабіт, відповідно швидкість в торенті рахуться в мегабайтах тому 7.2 * 8 = отримуємо швидкість за яку платимо.
gujda зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Basta (09.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 21:43 #2028512   #45
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

йдем писати колективну скаргу чи шо)))
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 22:21 #2028564   #46
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Inferno Переглянути допис
йдем писати колективну скаргу чи шо)))
а зміст? зараз ринок покупця - проголосуєм гривнею, та й вистачить з них.
advisor зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (12.09.2012), Frutik (07.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 10:18 #2028777   #47
maks3000
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Всім привіт.... ситуація з інтернетом так дістала, що вирішив і я добавити свою історію сюди.
За 4 роки користування Біттернетом всяко було, але загалом я залишався задоволеним сервісом і самим інтернетом. Тепер коли все перейшло на Колумбус, то із кожним днем стає все веселіше.
Проблеми зявились з інтернетом ще в понеділок і одразу я подав заяву. Сьогодні вже пятниця і так навіть ніхто
не позвонив!!! В самому Біттернеті відмовляються брати заяву-скаргу, переправляють на Колумбус.
Щодо телефонного суппорту, то це цирк самий справжній. У вівторок звонив спеціально о 12 годині дня... прочекав 40хв і... "ВИ В ЧЕРЗІ НОМЕР 1, ЗАЧЕКАЙТЕ". І ось це зачекайте триває і триває. Висновок - НЕ МАЄ НІКОГО НА СУППОРТІ!!!
Вчора замітив що дууууже швидкість впала по всіх сайтах і скачувань. І бачу тепер що я не один.
Починаю задумуватись про інних провайдерів. Шкода, що тепер ми залишились без хорошого інтернету в Тернополі.
maks3000 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 10:22 #2028781   #48
WriterMix
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Привіт всім. Може, комусь стане цікава і моя ситуація. З Біттернетом вже давно, більше 4-х років. Десь в 2009-му написав заяву на виділену Ip-адресу (безкоштовно, але чекав на неї більше місяця). Інтернет звичайно раніше пропадав, але це було не так часто, тому проблеми ніякої не було. В середині серпня пропав інтернет на 3 дні. Дзвонив до них (чекав не довго, до речі), казали, що в центрі сталась якась аварія, тому служба виїхала і проводить роботи. Щоб нет появився, мусив до них дзвонити, і дівчина вручно щось там прописала, перезагрузив комп'ютер і нет заканав. Швидкість стала біля 100 мегабіт (хоча в мене пакет 50 в Біттері). Але на наступний день кайф обломали і все стало на свої місця. Пізніше прийшов в їхній офіс, постояв в черзі десь так хвилин 15, переписав договір і перейшов на тариф 100 мегабіт + кабельне телебачення. На наступний день швидкість не змінилась, і далі було ~40 мегабіт, хоча казали, що до вечора має бути вже 100. Знову дзвоню до них, дівчина приємним голосом каже про невідповідність тарифу і відразу після розмови з'являється більша швидкість.
Виділена IP-адреса так і залишилась у мене. Завантажую торренти через BitComet (порівняно з uTorrent він значно менше навантажує процесор і при завантаженні великих файлів на великій швидкості вискакує помилка про перегрузку диска). На ноуті через Wi-Fi (роутер не з дорогих, TP-Link WR740N) BitComet показує 8,0-8,3 мегабайт в секунду. На стаціонарному - 10,8-11,0 мегабайт в секунду.
Хоча вже від двох знайомих чув, що в них страшенні проблеми з інтернетом - то годину є, то нема нету. А в іншого вже кілька днів нету немає (в обох НЕ виділена IP-адреса). Причому обидва вже давно переуклали договори.
WriterMix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 10:42 #2028802   #49
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Хоч би, *****, хтось надав офіційний коментар щодо цих проблем та шляхи їх вирішення?
На роботі кожен день зранку практично швидкість відсутня, нет пропадає. Під обід вирівнюється. Але ж це не діло.

Навіть 20 хвилин мовчить. А то нема її, коли треба
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 10:45 #2028806   #50
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від maks3000 Переглянути допис
Всім привіт.... ситуація з інтернетом так дістала, що вирішив і я добавити свою історію сюди.
За 4 роки користування Біттернетом всяко було, але загалом я залишався задоволеним сервісом і самим інтернетом. Тепер коли все перейшло на Колумбус, то із кожним днем стає все веселіше.
Проблеми зявились з інтернетом ще в понеділок і одразу я подав заяву. Сьогодні вже пятниця і так навіть ніхто
не позвонив!!! В самому Біттернеті відмовляються брати заяву-скаргу, переправляють на Колумбус.
Щодо телефонного суппорту, то це цирк самий справжній. У вівторок звонив спеціально о 12 годині дня... прочекав 40хв і... "ВИ В ЧЕРЗІ НОМЕР 1, ЗАЧЕКАЙТЕ". І ось це зачекайте триває і триває. Висновок - НЕ МАЄ НІКОГО НА СУППОРТІ!!!
Вчора замітив що дууууже швидкість впала по всіх сайтах і скачувань. І бачу тепер що я не один.
Починаю задумуватись про інних провайдерів. Шкода, що тепер ми залишились без хорошого інтернету в Тернополі.
аналогічна ситуація, в тебе нет хоть якийсь але є а в мене вже від понеділка нема(...... зато від понеділка чую тільки одні обіцянки про майстра який 4-й день їде і не може доїхати(((
P.S. Ззаді на системнику де вхід кабеля на і-нет повинно світити червоним кольором, але натомість темно і глухо....(, на компі пише "сєтевой кабель не подключен", на офісі колубуса вони мого компа не бачать(

На вашу думку: Який інтернет провайдер на сьогоднішній день вартий уваги на те щоб підключитися???
VTY зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (12.09.2012), petruccio (07.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 11:04 #2028815   #51
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
аналогічна ситуація, в тебе нет хоть якийсь але є а в мене вже від понеділка нема(...... зато від понеділка чую тільки одні обіцянки про майстра який 4-й день їде і не може доїхати(((
P.S. Ззаді на системнику де вхід кабеля на і-нет повинно світити червоним кольором, але натомість темно і глухо....(, на компі пише "сєтевой кабель не подключен", на офісі колубуса вони мого компа не бачать(

На вашу думку: Який інтернет провайдер на сьогоднішній день вартий уваги на те щоб підключитися???
Відключився після аналогічних проблем. Вчора підключив Київстар. З заявлених 50 МБіт видає близько 40. Але і цього цілком вистачає. Аби перебоїв з інетом не було. + приємний бонус в вигляді безкоштовного роутера і бонусів на мобільний
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 11:25 #2028825   #52
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Відключився після аналогічних проблем. Вчора підключив Київстар. З заявлених 50 МБіт видає близько 40. Але і цього цілком вистачає. Аби перебоїв з інетом не було. + приємний бонус в вигляді безкоштовного роутера і бонусів на мобільний
можеш більш детально розказати про умови, бонуси, підключення, ціни від київстару і як сам нет? - просто на сайті все дуже оглядово і мало інфи(
Дякую!

+ кабель залишається цей самий? в мене з даху будинку через вікно (5-тий поверх - 5-ти поверхівки)
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 11:45 #2028838   #53
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
можеш більш детально розказати про умови, бонуси, підключення, ціни від київстару і як сам нет? - просто на сайті все дуже оглядово і мало інфи(
Дякую!

+ кабель залишається цей самий? в мене з даху будинку через вікно (5-тий поверх - 5-ти поверхівки)
написав в ПП
кабель при бажанні залишають, їм не принципово. тільки з даху через вікно кидати гірше. може затікати вода під час дощу, вітер тим кабелем кидає по всіх сторонах і може банально обірвати. краще через загальний коридор кидати. теж живу на 5 поверсі 5-поверхівки і саме так і прокладав
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 11:52 #2028844   #54
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
написав в ПП
кабель при бажанні залишають, їм не принципово. тільки з даху через вікно кидати гірше. може затікати вода під час дощу, вітер тим кабелем кидає по всіх сторонах і може банально обірвати. краще через загальний коридор кидати. теж живу на 5 поверсі 5-поверхівки і саме так і прокладав
кабель з даху вже 4-ий рік, такщо проблем пока ніяких)
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 12:45 #2028886   #55
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
кабель з даху вже 4-ий рік, такщо проблем пока ніяких)
Всі кабеля що пущені по фасаду будинків в скорому часі будуть переукладатися.
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 12:56 #2028894   #56
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від cadaver Переглянути допис
Всі кабеля що пущені по фасаду будинків в скорому часі будуть переукладатися.
так, я це вже чув десь на протязі місяця, але якщо я хочу щоб кабель залишився, так як іншої можливості провести нема?
Рік тому повністю в всій квартирі був зроблений капітальний ремонт і тепер свердлити і бомбити пів квартири немає ніякого бажання(. Якщо вони мені оплатять і зроблять заново ремонт,-то будь-ласка!

+ прийдеться ще в під'їзді префаратором довбити(
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 14:07 #2028934   #57
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
так, я це вже чув десь на протязі місяця, але якщо я хочу щоб кабель залишився, так як іншої можливості провести нема?
Рік тому повністю в всій квартирі був зроблений капітальний ремонт і тепер свердлити і бомбити пів квартири немає ніякого бажання(. Якщо вони мені оплатять і зроблять заново ремонт,-то будь-ласка!
Ну \наприклад знаю оператор інтернету Тернет всім своїм клієнтам переукладає кабелі через внутрішні стояки.

В квартирі ж є обналічніки, плінтуса, в мене в квартирі купа кабелів прокладених в плінтусах і схованих за дверними обналічниками
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 14:30 #2028958   #58
Tarasych
 
Аватар для Tarasych
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
так, я це вже чув десь на протязі місяця, але якщо я хочу щоб кабель залишився, так як іншої можливості провести нема?
Те що ти хочеш - нікого не цікавить. На це ніхто не буде звертати увагу.
Згідно положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності №1447 від 25 серпня 2011 р. усі мережеві кабеля до абонентів повинні заходити виключно через під'їзд. Тобто всі кабеля з даху необхідно демонтувати.

Цитата:
Допис від cadaver Переглянути допис
Ну \наприклад знаю оператор інтернету Тернет всім своїм клієнтам переукладає кабелі через внутрішні стояки.
Тернет, і не тільки він вже почали демонтаж кабелів з фасадів/дахів, та прокладку у своїх трубах. У стояки їх ніхто не пустить, так-як, це власність "Укртелекому", там де силова частина (0,4 кВ) - власність РЕМ. У нас і підїзді "бітер" вже місяця 4 як проклав труби та протягнув виту пару. Також з"явилось декілька нових труб з 9 по 1-й поверех.

Востаннє редагував Tarasych: 07.09.2012 о 15:05.
Tarasych зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 14:37 #2028964   #59
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

хто в курсі? на колумбусі взагалі є майстер?, бо після 4-х денного обіцяння і очікування в мене складається враження що його там взагалі на даний момент нема!
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 14:58 #2028978   #60
upgrade2347
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

4 дні нету не було тепер 3 дні є і всі 3 дні пропадає, сил вже нема звонити до них нема до кого просто і толку ніякого, прийдеться на тернет переходити, швидкість буде менше(5), але надіюсь там не такий бардак
upgrade2347 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:31.