Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи має безкровна медицина майбутнє?
Ні. 35 49.30%
Так. 25 35.21%
Не знаю 11 15.49%
Голосували: 71. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Переливання крові.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.04.2013, 17:15 #2187465   #61
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Van Helsing Переглянути допис
Факти доводять, що медики неодноразово шкодили переливанням через незнання.
Факти доводять шо свідки постіно шкодять, знаючи шо можуть допомогти.
В лікарів бувають випадки, не спорю, скажу більше і будуть ше випадки.. Тільки в тих шо нічого не роблять не помиляються.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:20 #2187767   #62
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Факти доводять шо свідки постіно шкодять, знаючи шо можуть допомогти.
В лікарів бувають випадки, не спорю, скажу більше і будуть ше випадки.. Тільки в тих шо нічого не роблять не помиляються.
Сомбра, свідки якраз роблять. Вони стимулюють розвиток в безкровній медицині. Можна ж використовувати гемоделюцію, реінфузію. Можливо, винайдуть ще якісь методи. Але це власна кров а не чужа.
Не секрет, що при вливанні чужої крові, в хворий організм вливаються антигени. Відповідно організм тратить ресурс на боротьбу з цим. І по-любому що буде відсоток хворих які саме через це і помруть. Але ж лікарі ніколи не визнають, що хтось помер через переливання.
Lео зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ozzy (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:31 #2187779   #63
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Принаймі в Церкві Христовій розумовий і духовний розвиток людей ніхто не обмежує, так як в секті свідків!
мене хрестили в православній церкві.я знаю дуже добре хрЕстиянських інтелектуалів,Стець.
а чого це свідків обмежують?от я знаю попів які забороняють пастві читати журнали свідків.
ozzy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:36 #2187782   #64
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Що до противників переливання, теж мають свою правду. Імовірність переливання пацієнту інфікованої крові (гепатит С, ВІЛ) вкрай мала, але вона є. Припустим, імовірність 1:10 000-100 000 вкрай мала, але ж ніхно не хоче виграти цю злощасну лотерею...
Ймовірність заразитись Снідом навіть використовуючи презервативи досить висока, то що краще не резикувати? Чи просити дівчину спочатку аналізи здати? А як вона боїться здавати аналізи бо можна заразитись Снідом?
Не можна так до абсурду доводити ситуацію! Люди вмирають поки ми теорії ймовірності доводимо! Кожен з нас може бути на їхньому місці!
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (27.04.2013), Сомбра (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:40 #2187787   #65
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Вони стимулюють розвиток в безкровній медицині.
Піднімаючи процент смертності?. Це не той випадок шоб я їх підтримав
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:45 #2187791   #66
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А як вона боїться здавати аналізи бо можна заразитись Снідом?
Не думаю, що тепер таке можливо. Хіба через небачену халатність лікарів.
Хочеться сексу, краще одружуватися.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Піднімаючи процент смертності?. Це не той випадок шоб я їх підтримав
Сомбра, це спірне питання. неможливо порівнювати факти, і коли таких фактів не має. Лікарі ніколи невизнають свою помилку. Але ж смертність в якихось процентах по-любому буде.

Востаннє редагував Lео: 15.04.2013 о 23:45. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ozzy (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:45 #2187793   #67
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Переливання крові.

Вейз мір Сомбра я все правильно прочитав в топікстартера?

Цитата Переливання крові.
Цитата новаторству теж треба давати дорогу.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
Lео (15.04.2013), ozzy (15.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:48 #2187796   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Сомбра, свідки якраз роблять. Вони стимулюють розвиток в безкровній медицині. Можна ж використовувати гемоделюцію, реінфузію. Можливо, винайдуть ще якісь методи. Але це власна кров а не чужа.
Не секрет, що при вливанні чужої крові, в хворий організм вливаються антигени. Відповідно організм тратить ресурс на боротьбу з цим. І по-любому що буде відсоток хворих які саме через це і помруть. Але ж лікарі ніколи не визнають, що хтось помер через переливання.
Балачки це не робота! Я щось не чув щоб десь СЄ збирали кошти на якісь дослідження чи просто щоб закупити замінників потребуючим. Ви заважаєте іншим рятувати життя - це не робота. Ніхто сам собі не ворог, як тільки придумають як повністю замінити кров - я буду тільки за.
Є тема де люди просять здати кров дітям - ви звісно крові не здасьте, замінників не купити та й вони не допоможуть, що робити батькам? Дати їм померти?
Ще раз стосовно Свідків-
1. Донорство крові ви твердо забороняєте і відкидаєте.
2. Як ви ставитесь до переливання собі своєї крові? Є різні випадки інколи її очистити потрібно, інколи люди відкладають про запас. Дозволено чи ні?
3. Хворих гемофілією, лейкемією та іншими хворобами яких не можливо врятувати замінниками, залишити помирати?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 23:52 #2187800   #69
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Балачки це не робота! Я щось не чув щоб десь СЄ збирали кошти на якісь дослідження чи просто щоб закупити замінників потребуючим.
Свідки якраз мають замінники. І я ще не чув, щоб хтось зі Свідків купляв сам замінники.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2013, 00:01 #2187805   #70
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Не думаю, що тепер таке можливо. Хіба через небачену халатність лікарів.
Хочеться сексу, краще одружуватися.
На форумі 2 нові теми про донорство - в іншій декілька чоловік твердо доказують що при здачі крові можна заразитись снідом. Щоб зробити аналіз на снід, потрібно здати кров - значить по їхній логіці, можна заразитись снідом! Получається щоб взнати чи хворий ти на снід треба здати кров від чого можна заразитись, відповідно через деякий час потрібно знову йти здавати кров щоб перевірити чи не заразили тебе минулого разу але і тепер міг заразитись... Як люди ще не збожеволіли від страху?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Хочеться сексу, краще одружуватися.
Кожного разу одружуватися? . А якщо мені сексу хочеться років від 10, а женитись до 30 не хочу/не можу?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Свідки якраз мають замінники. І я ще не чув, щоб хтось зі Свідків купляв сам замінники.
Маєте якогось спонсора? А може б він врятував тих діток які можуть померти, навіть тема є на форумі? Чи ваш спонсор тільки своїх рятує і вам байдуже що ті діти помруть? Я думаю та мати чия дитина готова навіть мусульманство прийняти - лиш би дитину врятували!

Востаннє редагував pberit: 16.04.2013 о 00:01. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2013, 13:07 #2188199   #71
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Якщо з точки зору Бога переливання крові таке велике зло, то чому він сам не попіклується, щоб в цьому не виникало потреби і щоб не ставити людей перед цим непростим вибором? Ми ж не по власній волі живемо в світі, де в любий момент з тобою може статись якесь нещастя чи хвороба.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2013, 13:22 #2188226   #72
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Можна ж використовувати гемоделюцію, реінфузію. Можливо, винайдуть ще якісь методи. Але це власна кров а не чужа.
Методи вже є, Лео, вам про це я вже казав і також pberit вже зауважив.
Метод збирання вланої крові наперед, перед операцією, чи про всяк випадок.
Але Керівна Рада (ваша) сказала вам - що це є рівнозначно поїданню власної крові.
Але, якщо цю саму власну кров збирати під час операції - це вже не є поїданням!
Вас просто позбавляють свободи мислення, позбавляють вибору, роблячи вибір замість вас. А ви ковтаєте готовий продукт - "думку Керівної і правлячої партії", яка ніколи не помиляється і завжди права (наче вона і є Єгова).
Не бачите тут проблеми?
А проблема набагато більша, ніж ймовірність заразитися при переливанні.
Набагато більша! Бо вона стосується душі людини, а не тіла.
Новак зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (21.04.2013), Lео (17.04.2013), pberit (16.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2013, 20:16 #2188627   #73
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Я так бачу тут мова не про переливання крові, а про ставлення СЄ до цього

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але Керівна Рада (ваша) сказала вам - що це є рівнозначно поїданню власної крові.
Цікава думка , а чи є в СЄ лікіарі щоб такі речі заявляти і твердо відкидати навіть ту ж аутотрансфузію чи реінфузію...
я в СЄ не орієнтуюсь, тому буду вдячний за роз'яснення, зокрема хто такі Керівна Рада і хто їх туди призначив
(дійсно цікаво знати)
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 10:44 #2189006   #74
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Методи вже є, Лео, вам про це я вже казав і також pberit вже зауважив.
Метод збирання вланої крові наперед, перед операцією, чи про всяк випадок.
Але Керівна Рада (ваша) сказала вам - що це є рівнозначно поїданню власної крові.
Але, якщо цю саму власну кров збирати під час операції - це вже не є поїданням!
Вас просто позбавляють свободи мислення, позбавляють вибору, роблячи вибір замість вас. А ви ковтаєте готовий продукт - "думку Керівної і правлячої партії", яка ніколи не помиляється і завжди права (наче вона і є Єгова).
Не бачите тут проблеми?
А проблема набагато більша, ніж ймовірність заразитися при переливанні.
Набагато більша! Бо вона стосується душі людини, а не тіла.
Володимир, я тоже про таке думав. І повір, я не знав, що по цьому поводу говорить ВР. Але я без нього схилявся до думки, що це неналежне використання крові.
Порівняння з реінфузією цікаве. Виясню. Дякую.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 10:53 #2189014   #75
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Lео, Я так і не зрозумів чого Свідки проти переливань.
Тому шо ви не так траектуєте бібілю??? ТОді чому раніше вам дозволяли і навіть заохочували???
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 11:17 #2189051   #76
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Переливання крові.

Ну ще якось можна зрозуміти заборону переливання чужої крові - можливі болячки і т.д але забороняти свою відкладати про запас - це вже спеціальне зомбування щоб добитись людської смерті!
Така добре організована група людей як СЄ могла б зробити купу добра але вся їхня діяльність на знищення! Та якби всі СЄ скинулись по 100грн то можна було б звести до мінімуму ризики від переливань! Але ж ні, най краще вмирають люди...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 12:09 #2189094   #77
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Порівняння з реінфузією цікаве. Виясню.
В кого будете виясняти?
Реінфузія, як видно із інформації в Гуглу, включає,як вливання крові, зібраної під час операції (її вам дозволили ЇСТИ?), так і крові, зібраної незадовго перед операцією (за декілька днів).
То що, останню вам заборонили вживати (ЇСТИ?) через інфекцію, яка могла там розвинутися, чи через яку іншу причину?

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Я так бачу тут мова не про переливання крові, а про ставлення СЄ до цього
Саме так!
Тему почав свідок (чи їх симпатик), який вже не одну таку тему починав. Пам"ятаю, що була його тема із назвою "Чи є Святий Дух особою?" Автор ніби-то хотів почати дискусію, а насправді, все було набагато простіше.
Свідки висловили свою думку в цій темі, дописи опонентів не сприймалися і потім, відредагувавши перший допис, автор підвів резюме, приблизно отаке: "Ми бачимо, що таки позиція свідків правильна і Святий Дух не є особою".

Щось приблизне, я бачу, буде і тут.
"Ми бачимо, що переливання крові - це погано, а свідки, які просувають безкровну медицину - це добре".

Насправді, все вприрається в думку Керівної Ради (керівного і спрямовуючого органу (своєрідного Політбюро) Організації свідків.
Я вже навів приклад:
Якщо Рада каже свідкам, що донорство - це є добра річ, то свідки радісно повторюють ці слова і без вагань здають кров.
Як тільки Рада поміняла позицію, то свідки в розмові кажуть: "здавати(переливати) кров - це ГИДОТА! Як можна таке робити, ви що?!"

Було б цікаво почути думку свідків (наших, з форуму) про їх Керівну Раду.
Бо, як правило, нічого конкретного про своїх керівників вони сказати не можуть.
- Вони не знають їх імен, їх життя. Автори статей у "Вартовій Башті", у книгах свідків НЕ ПІДПИСУЮТЬСЯ. Якщо там написано дурниці, то ви навіть не взнаєте хто був автором.
- Для рядового свідка ті таємничі керівники є прикладом і об"єктом обожнювання. Тут можна розширити і показати в чому саме полягає це обожнювання, але головне ось у чому: свідок вірить дописам Ради більше, ніж Біблії. Отже, для свідка саме дописи Керівної Ради є Божим Словом, а не Біблія. Я багато разів пропонував свідкам на вулиці провести простий тест: беремо твердження із Біблії, з Нового Завіту і порівнюємо із твердженнями Керівної Ради. Результат, як правило, один: свідок відкидає те, що написано в Біблії і називає правдою те, що сказали йому його Керівники.
Фактично, оця таємнича Рада є для свідка тим посередником між ним і Єговою, посередником, який передає свідкові слова від Бога.
А насправді, як бачимо, то є слова людські: сьогді так, а завтра - інакше.
Керівна Рада вже стільки разів переінакшувала свої думки, що давно можна було б зробити висновок про їх істинність, богонатхненність, але... але рядовий свідок три\мається в Організації страхом смерті.
Свідок знає, що усумнитися в істинності слів Організації - є одним із найважчих гріхів для свідка, який карається виключенням із Організації, позбавленням спілкування із іншими свідками (навіть, якщо це рідня), переведенням в клас "відступників-зрадників". Це той "зашморг", яким Організація тримає своїх на припоні.

Ну а переливання (чи вакцинація та інші речі) - це додаткові важелі впливу на рядових членів, засоби перевірки їх лояльності до Керівництва. Завтра Керівництво може змінити свою думку і основним, як завжди, буде одне: чи кожен рядовий свідок погодився із новим віянням. Незгодних чекає вибір: або ти з нами, або ти відступник.
А Керівна Рада завжди права (в теперішній момент). А те, в чому вона була неправа (таких фактів десятки) - це свідка не турбує і не повинно турбувати.
"Жираф большой - ему видней!"
Новак зараз поза форумом  
Подякували 4:
Ingenue (21.04.2013), k382 (21.04.2013), Сомбра (17.04.2013), pberit (21.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 22:38 #2189558   #78
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Переливання крові.

Є цікавий рефлекс, коли пораниш палець - тягне кров облизати)
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2013, 10:58 #2191559   #79
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Lео, Я так і не зрозумів чого Свідки проти переливань.
Тому шо ви не так траектуєте бібілю??? ТОді чому раніше вам дозволяли і навіть заохочували???
В Дії 15:20 сказано "стримуватися від крові".
Що було раніше я не знаю.
Я проти переливання, навіть без релігійної позиції.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2013, 11:09 #2191561   #80
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
В Дії 15:20 сказано "стримуватися від крові".
Може це про вбивства? Чому вирішили шо має відношення до переливання?? І хто до речі це вирішив. Хто вас такому навчив??
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Я проти переливання, навіть без релігійної позиції.
А шо до спасіння невиниих діточок та і просто людей?? Їм кров потрібна. Ти от проти, а чому пояснити зможеш??
Я проти вбивст, наприклад, бо проти насилля.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:03.