Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Відключення електропостачання у всьому під'їзді

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.01.2018, 19:11 #2717921   #1
doctorloza
Учасник
 
Аватар для doctorloza
Типово Відключення електропостачання у всьому під'їзді

Доброго вечора. Сьогодні трапилась така ситуація-вдень відключили електропостачання лише у першому та другому під’їзді. Проживаю за адресою Мазепи 2. Через дві години - спроби додзвонитися до жеку виявилися марними. До РЕМу дозвонився, сказали що не проводять ніяких робіт, порадили звернутися до ЖЕКу. За десятим разом дозвонився на гарячу лінію міської ради. Сказали, що вже дзвонили з нашого під'їзда і майстер вже виїхав. О 19:30 з'явилось світло. Майстри сказали, що відключення електропостачання проведено за несплату. І завтра, скоріш за все, буде таке саме. Довго з ними сперечався: у мене ніяких боргів нема, як і в інших мешканців, за винятком двох квартир, де імовірно ніхто й не проживає! Пів дня без світла, котел без електрики не працює. Квартира охолола. Працювати за комп'ютером не можливо. Витрачені нерви і час на з'ясування. Їжу приготувати і розігріти не було де. У будинку проживають сім'ї з маленькими дітьми. На моє питання як це можете пояснити, відповіли,що це напевно «закинули кістку», щоб мешканці будинку самі «розібрались» з боржниками. Сказав працівник жеку, що в обід прийшов представник РЕМу і ЖЕКу та відключили за несплату. В мене таке питання, чи є це законно? І до кого звертатись? Чому всі повинні сидіти без світла через когось? Невже неможливо відключити постачання індивідуально??? Дякую за увагу, буду вдячний пораді, що робити далі в цій ситуації
doctorloza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2018, 22:21 #2717952   #2
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Відключення електропостачання у всьому під'їзді

матеріал може стати цікавим для журналістів, а це один з +сів, щоб РЕМ з ЖЕКом не нагліли.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2018, 22:44 #2717956   #3
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відключення електропостачання у всьому під'їзді

Цитата:
Допис від doctorloza Переглянути допис
Майстри сказали, що відключення електропостачання проведено за несплату. І завтра, скоріш за все, буде таке саме. Довго з ними сперечався: у мене ніяких боргів нема,
Якщо відключення відбулося спеціально, хоча дуже в цьому сумніваюся бо електрика це не вода і не газ тому відключити конкретну квартиру не складає великих проблем, я б на вашому місці другий раз як пропаде світло закрив би підвал на ключ разом з тими електриками так в цілях профілактики ))) а якщо серйозно то банально викликав би поліцію й написав заяву про хуліганські дії з боку невідомих осіб. РЕМ би звичайно дав якусь відписку, що це якісь профілактичні роботи виконувались, але більше думаю не наглів би точно.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 19:46 #2718049   #4
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Відключення електропостачання у всьому під'їзді

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
матеріал може стати цікавим для журналістів, а це один з +сів, щоб РЕМ з ЖЕКом не нагліли.
Півдня без світла сидів цілий будинок. Нібито через неіснуючі борги
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2018, 12:13 #2718100   #5
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Відключення електропостачання у всьому під'їзді

Живу в першому під_їзді, позавчора світло не пропадало зовсім, може тільки у деяких квартирах?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:01.