Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Макбуд і ЖК "Щастя"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.02.2018, 15:16 #2721268   #41
Anyska
Учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

[QUOTE=MakDi;2720943]Не переживай, Шегинський реалізує все задумане. Можливо зі строками не встигне на червень, але на осінь точно здасть. Сам купив в 5 під'їзді трьошку і взагалі не переживаю хоч купляв задовго до фундаменту. Депозити у валюті це брєд з нашими обмеженнями у банках і фінмоніторингу і крихітними відсотками.[/QU

Вам переживати немає чого, наскільки я розумію ваша квартира вже збудована)
Anyska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 15:49 #2721270   #42
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

10 поверх в мене.
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 21:03 #2721300   #43
Sun
 
Аватар для Sun
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Якщо рахувати для прикладу по 12 000 грн за метер то 35 метрову квартиру можна приблизно в дольову купити за 15 500$ якщо по 27 долар рахувати. Якщо зараз купляти квартиру в тих будинках що 3-10 років тому збудовані помоєму ціни дорощі за 20 000$, ясно можна знайти фейкові оголошення в інтеренеті але хто купляв квартири чи мав справу з тим може знати які насправді ціни, думаю по хорошій ціні можна в забудовника на пряму купити в збудованому будинку, але переважно гірші квартири залишаються, кращі розкупляють ще в процесі будівництва. А на рахунок Макбуду то мав з ним справу в будинку на вул. Шпитальна. в загальному задоволений, хоч були недоліки. стіни хоч були пощикатурені але були криві, в стояку трубу зафігачили високо, та інші менш дрібні нюанси
Sun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 21:21 #2721304   #44
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від Sun Переглянути допис
Якщо рахувати для прикладу по 12 000 грн за метер то 35 метрову квартиру можна приблизно в дольову купити за 15 500$ якщо по 27 долар рахувати. Якщо зараз купляти квартиру в тих будинках що 3-10 років тому збудовані помоєму ціни дорощі за 20 000$, ясно можна знайти фейкові оголошення в інтеренеті але хто купляв квартири чи мав справу з тим може знати які насправді ціни, думаю по хорошій ціні можна в забудовника на пряму купити в збудованому будинку, але переважно гірші квартири залишаються, кращі розкупляють ще в процесі будівництва. А на рахунок Макбуду то мав з ним справу в будинку на вул. Шпитальна. в загальному задоволений, хоч були недоліки. стіни хоч були пощикатурені але були криві, в стояку трубу зафігачили високо, та інші менш дрібні нюанси
Воно то так але якщо купити квартиру в готовому будинку то там можна швиденько зробити ремонт і жити самому чи здавати квартиру. У випадку дольової ви вкладаєте гроші в 2017, зданим він має бути в 2020, а враховуючи що вчасно майже ніхто не здає то - 2011р. Приступати до ремонту одразу не варто бо будинок ще пару років буде всідатись... Мій швагро вже перешпакльовує стіни бо пішли тріщини як і в більшості сусідів (будинок рік як зданий). І того 2017-2022р. 5 років чекати, а можна використовувати вже. Крім того купуючи зданий декілька років назад ви вже маєте робочий ліфт, більшість людей ремонт вже зробили, рішили всі проблемні моменти з будинком - запустили ліфт (а це гроші, обгородили територію, встановили відеоспостереження, домофон і т.д) а з дольовою це все потрібно рішати, витрачати не мало грошей і часу. Та й у зданому будинку ви бачите що купуєте, а не вірите найо...ам типу Гуди що він вам ігроленд збудує...
Шкода мені наших людей, дуже шкода, не легко заробляють свої гроші, хочуть щось купити, а їх дурять всякі виродки. Дивлячись на те які гарні будинки в Івано-Франківську мене просто злість бере.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 23:32 #2721315   #45
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата на те які гарні будинки в Івано-Франківську мене просто злість бере.
в нашому місті Тернопільбуд задає тон як простяцьких постосовкових рішень по фасаду і прибудинкової, малярки під'їздів території так і достатньо високої ціни, і всі решта забудовників не параться вкидуванням грошей у це, просто ставлять ціну на 500-тисячу менше. І так куплять, куди дінуться, у Франківськ же не повезуть гроші. Хто хоче +- надійності в плані чи збудують, йдуть до Тернопільбуду чи Креатора. Хто хоче дешевше шукають щастя у престиж-добро-мак-матли.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2018, 00:15 #2721316   #46
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
в нашому місті Тернопільбуд задає тон як простяцьких постосовкових рішень по фасаду і прибудинкової, малярки під'їздів території так і достатньо високої ціни, і всі решта забудовників не параться вкидуванням грошей у це, просто ставлять ціну на 500-тисячу менше. І так куплять, куди дінуться, у Франківськ же не повезуть гроші. Хто хоче +- надійності в плані чи збудують, йдуть до Тернопільбуду чи Креатора. Хто хоче дешевше шукають щастя у престиж-добро-мак-матли.
Тернопільбуд та Матла найбільше загадили місто однотипними будинками - Матла монолітним гімном квадратної форми, Тернопільбуд - біло-червона цегла і капець. Престиж аж 4 будинки, гарні но мало, Креатор хоча б роздуплився і почав скловатою утепляти будинки але Варшавський мікрорайон знову квадрати... Та поставте вікна від стелі до підлоги, та пофарбуйте якось оригінально той будинок, а не одним кольором бо так швидше. Це те що вже не переробиш, архітектура головне для міста!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2018, 09:12 #2721329   #47
Sun
 
Аватар для Sun
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тернопільбуд та Матла найбільше загадили місто однотипними будинками - Матла монолітним гімном квадратної форми, Тернопільбуд - біло-червона цегла і капець. Престиж аж 4 будинки, гарні но мало, Креатор хоча б роздуплився і почав скловатою утепляти будинки але Варшавський мікрорайон знову квадрати... Та поставте вікна від стелі до підлоги, та пофарбуйте якось оригінально той будинок, а не одним кольором бо так швидше. Це те що вже не переробиш, архітектура головне для міста!
Матла навіть не однотипні будував а майже індентичні копії, але на Лучаківського 6 хороший будинок збудував ще десь в 2010-2011 буквою П так для дітей прікольно, бо получається закритий двір і вхід в двір з вулиці через двері які закриваються, багато кому той будинок сподобався, то в різних забудовників є більш вдалі проекти і не вдалі, так само як машини ще марка не обовязково щось означає бо бувають і вдалі і не вдалі моделі
ну не думаю що варто зациклюватися хто забудовник, головне щоб забудовник був надійний і щоб ще проект сподобався
Sun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 00:33 #2721400   #48
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата на Лучаківського 6 хороший будинок збудував ще десь в 2010-2011 буквою П так для дітей прікольно
початок будівництва там був, у +-2003 році, пам'ятаю, перший і певно останній кран в Тернополі, який мав заводські нічні маячки. І якби ж то П подібно, там С подібно https://goo.gl/VsL6sw і як ще можна зробити висновки з цього фото, це був один з перших прикладів для забудовників, що прибудинкова може мати 25-30% від площі забудови (тобто поверху). А якщо розкинути на 10 поверхів, отримуємо площу дворику у 3% від площі забудови. Чи то там 11 поверхів? За совка будували будинок від будинку на відстань мінімум висоти - 9 поверхівки, +-30 і більше метрів ось приклад на Кривоноса 5 поверхові хрущовки https://goo.gl/jd4YTB
А зараз, 15-20 метрів і бувай здоровий, хочеш щось з вікна побачити, то мусиш сусіда без бінокля дивитися. Реаліті шоу без ютуба і ящика. Ось до прикладу беремо проекти того ж забудовника https://goo.gl/kwbCYJ і то не 5 поверхів там.


І ще для порівняння площі прибудинкової - багатьом відомий СССР https://goo.gl/RahNrP .

По нормах совка в МаТЛИ на Лучаківського 6 мав би бути максимум Г побідний будинок, решта на прибудинкову.

Востаннє редагував igorslf: 15.02.2018 о 00:45.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 08:53 #2721408   #49
Anyska
Учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
10 поверх в мене.
Ого, а я коли купувала, то мені в Макбуді сказали, що 3 кімнатні квартири тільки до 4 поверху! А всі вище тільки одно і двох кімнатні!
Anyska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2018, 09:12 #2721564   #50
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
Ого, а я коли купувала, то мені в Макбуді сказали, що 3 кімнатні квартири тільки до 4 поверху! А всі вище тільки одно і двох кімнатні!
Це як???? Зазвичай планування на стояку не міняється
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2018, 11:26 #2721596   #51
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
Ого, а я коли купувала, то мені в Макбуді сказали, що 3 кімнатні квартири тільки до 4 поверху! А всі вище тільки одно і двох кімнатні!
Коли я брав то були вільні всі до 5 і 8 з 10. Значить вже на той момент їх розкупили коли ви брали.
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2018, 11:37 #2721598   #52
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

А як там взагалі місцевість? Обжита? Є дорога? Чи така ж дупа як Яреми-Овочева? І... Я так розумію там 1-2 будинки наразі, а планується дофіга. Тобто перманентні будови на роки, з рухом вантажної техніки, забиванням свай і т.п.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2018, 13:21 #2721608   #53
Anyska
Учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Це як???? Зазвичай планування на стояку не міняється
Не знаю, нам сказали що спочатку були заплановані великі квартири 3-ох кімнатні, але щось типу того, що їм важко їх продавати і люди питають часто за 1-но кімнатні, вони після 4-го поверху перепланували,і почали з тих що були 3-ох робити дві однокімнатні, вот якось так.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Коли я брав то були вільні всі до 5 і 8 з 10. Значить вже на той момент їх розкупили коли ви брали.
А ваша квартира, якщо дивитись на підїзд буде з лівої сторони (там де 5 підїзд зєднується з 4) чи з правої сторони?

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А як там взагалі місцевість? Обжита? Є дорога? Чи така ж дупа як Яреми-Овочева? І... Я так розумію там 1-2 будинки наразі, а планується дофіга. Тобто перманентні будови на роки, з рухом вантажної техніки, забиванням свай і т.п.
Ну звичайно там не так як на Яреми) так, там наразі тільки один будинок з 4 підїздами, і вот будується наш 5 підїзд, а планується ще, наскільки я памятаю 12, тому якщо в Макбуда все буде добре, і їхні плани втіляться в реальність, то нам доведеться ще трошки пожити так як ви описали!) Але якщо говорити так як є, то помойму біля багатьох будинків яким вже по 100 років починають будуватись нові, місто розбудовується і нічого з цим не поробиш. В мене наприклад, тому будинку в якому я зараз живу 60 років, і біля нас побудували вже 2 нових багатоповерхівки, і так також проводились всі вище перечислені вами роботи кожен день.

Востаннє редагував Anyska: 16.02.2018 о 13:21. Причина: Пізніше додано
Anyska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2018, 13:26 #2721611   #54
6orgaH1
Banned
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

хочеш прикинутися людиною - тоді при звертанні з повагою пиши "Ви", бо "ви" - це множина, бидло.
6orgaH1 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
dodge (18.02.2018), Sect0r (16.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2018, 17:15 #2721789   #55
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від 6orgaH1 Переглянути допис
хочеш прикинутися людиною - тоді при звертанні з повагою пиши "Ви", бо "ви" - це множина, бидло.
тут бидлота тільки одна... і це всі знають хто це
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2018, 00:28 #2721801   #56
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Та сторона яка приєднується до 4 під'їзду.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А як там взагалі місцевість? Обжита? Є дорога? Чи така ж дупа як Яреми-Овочева? І... Я так розумію там 1-2 будинки наразі, а планується дофіга. Тобто перманентні будови на роки, з рухом вантажної техніки, забиванням свай і т.п.
Обжита. Це відразу через дорогу від Бахуса.

Востаннє редагував MakDi: 19.02.2018 о 00:28. Причина: Пізніше додано
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2018, 05:32 #2721806   #57
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

хто за років 5 і більше планує продавати беріть на заметку - за 5-8 років то все буде обжито, зроблені дорожки, всьо поряд забудовано. це зараз "таке як овочева-яреми" . ) ще якщо в квартирі нормальний ремонт то полюбе себе окупить. на крайняк в оренду завжди пустити можна, тернопіль це не хата в селі.

так вгробити банківську сиситему ще треба вміти. відсотки смішні, банк щоб збанкротував то тільки так. вот і тягнеться народ до недобудов...
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2018, 13:26 #2721828   #58
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
хто за років 5 і більше планує продавати беріть на заметку - за 5-8 років то все буде обжито, зроблені дорожки, всьо поряд забудовано. це зараз "таке як овочева-яреми" . ) ще якщо в квартирі нормальний ремонт то полюбе себе окупить. на крайняк в оренду завжди пустити можна, тернопіль це не хата в селі.

так вгробити банківську сиситему ще треба вміти. відсотки смішні, банк щоб збанкротував то тільки так. вот і тягнеться народ до недобудов...
Забудовано і обжито воно буде якщо в народу раптом гроші з'являться на покупку квартир. Відповідно забудовники будуть мати за що будувати і облагороджувати. А звідки швидкі гроші візьмуться? Єдиний варіант - доступна гопотека. Але ж банківська система.... Ну не несе туди народ грошей на депозит, відповідно, кредитувати немає чим
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2018, 14:13 #2721836   #59
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

А ніхто не помічає що на рекламних щитах ЖК "Щастя" схожий на рай на землі, а насправді - коробки коробками? І це ще люди не заселились і не почалось покращення.
Щодо якості тернопільських новобудов, а я з ними постійно маю справу, - біда. Ціни на нерухомість приближаються до львіських, а якість та вигляд - аж ніяк.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2018, 17:57 #2721855   #60
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Престиж аж 4 будинки, гарні но мало
Це жовтий будинок Престижбуду в гідропарку,той що з годинником,
ну хто так строїть-на першому поверсі газова труба тупо заведена у вікно
І то не в одному місці,попри тротуар їх мінімум два є
себто то є або коряво виправлений прорахунок або проектне рішення ...



хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
igorslf (19.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:22.