Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


як побороти герпес на устах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.01.2013, 17:45 #2120467   #41
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від Winner Переглянути допис
Дуже сильно змерз 2 дні тому, і ось появилось на губах.... До сьогодні ніколи з цим не стикався... От халепа... Попробую зубну паста, подивимся що з того вийде.
Тут вже писалось. Герпес із організму не виведеш ніяк. А його прояви у вигляді висипки на губах, непогано лікуються маззю герпевір.
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (22.01.2013)
Старий 21.01.2013, 18:27 #2120514   #42
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від Winner Переглянути допис
Дуже сильно змерз 2 дні тому, і ось появилось на губах.... До сьогодні ніколи з цим не стикався... От халепа... Попробую зубну паста, подивимся що з того вийде.
звичайна дешева горілка , на палець і припікати 3-4 рази на день , проходить за 1-2 дні ... колись дуже рекламувався ОХІ , продавався в аптеках , то він на спирту + запах , навіщо платити більше ... за союзу дітей зеленкою мастили ( вона також на спирту ) , помагало

Востаннє редагував qazwsx321: 21.01.2013 о 18:40.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (22.01.2013)
Старий 21.01.2013, 19:09 #2120561   #43
Sofi
 
Аватар для Sofi
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

мазь, 4г.Герпекс-експрес.
Sofi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (22.01.2013)
Старий 21.01.2013, 19:26 #2120585   #44
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Із власного досвіду: спирт і горілка не помагають. Так, вони припікають, але біль, свербіння і почервоніння нікуда не діваються, а й навіть ще більше подразнюють шкіру.
А герпевір лікує зразу. Ледь почув симптоми герпесу, чи побачив легке почервоніння, зразу починаю мастити. Часто мастив, 1 раз в годину. Часто бувало, що після такого інтенсивного лікування симптоми герпесу на губах вбивались майже не почавшись, до вечора того ж дня. Відбувався лише ледь замітним почервонінням.
Із спирто-горілчаними виробами такий номер не проходить, симптоми розвиваються мінімум 2 дні, ще й все пече.

Герпвір не дорогий, десь 15 грн коштує маленька туба, якої вистачає на 2-3 роки.
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (22.01.2013)
Старий 21.01.2013, 19:30 #2120590   #45
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

В мене та фігня часто буває. Герпевір не помагає. Купив Зовіракс, - таке саме. Мастив феністил-пенсивір, трошки краще, хоч воно одне і те саме, але різниця думаю якась є. Зубна паста гарно сушить, але всеодно нічого не допоможе. Думаю попити антибіотики від проявлення герпесу.
ars13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (22.01.2013)
Старий 21.01.2013, 19:52 #2120612   #46
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
В мене та фігня часто буває. Герпевір не помагає. Купив Зовіракс, - таке саме. Мастив феністил-пенсивір, трошки краще, хоч воно одне і те саме, але різниця думаю якась є. Зубна паста гарно сушить, але всеодно нічого не допоможе. Думаю попити антибіотики від проявлення герпесу.
Антибіотики не поможе пити. Тобто, герпесу вони не вб"ють. Бо висипка на слизових - це вже остання фаза загального захворювання\простуди. Герпес живе у нервових клітинах, не виліковується нічим. Проявляється у вигляді висипки лише у випадку, і через деякий час після того, коли імунна система вже дала збій. Нам залишається лише підтягнути імунну систему до належного рівня, і усунути неприємні симптоми висипки.
phenix зараз поза форумом  
Старий 22.01.2013, 13:08 #2121195   #47
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Winner, добре тут радять і мазь, і спирт.
але спочатку припекти спиртом(я настойкою прополісу) і потім мастити мазю( я герпевіром).
помогає швидше, якшо в такому порядку регулярно робити.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Із власного досвіду: спирт і горілка не помагають. Так, вони припікають, але біль, свербіння і почервоніння нікуда не діваються, а й навіть ще більше подразнюють шкіру.
вони висушують
а потім зволожувати мазю тре, котра діє на вірус герпесу
Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
А герпевір лікує зразу. Ледь почув симптоми герпесу, чи побачив легке почервоніння, зразу починаю мастити. Часто мастив, 1 раз в годину. Часто бувало, що після такого інтенсивного лікування симптоми герпесу на губах вбивались майже не почавшись, до вечора того ж дня. Відбувався лише ледь замітним почервонінням.
Із спирто-горілчаними виробами такий номер не проходить, симптоми розвиваються мінімум 2 дні, ще й все пече.

Востаннє редагував kookla: 22.01.2013 о 13:09. Причина: Пізніше додано
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (22.01.2013)
Старий 22.01.2013, 13:57 #2121239   #48
YG
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Саме ефективне мазь ацикловір і таблетки ациклорів, таблетки набагато ефективніші.
YG зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (22.01.2013), Winner (22.01.2013)
Старий 22.01.2013, 14:47 #2121278   #49
AleksHr
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Також користуюся при потребі ацикловіом, тільки легке почервоніння - намастив раз другий і нічого не з'являється.

Тільки єдине що бажано - це чим скоріше скористатися маззю, тим скоріше пройде.
Таблетки не вживав. Не було необхідності.
AleksHr зараз поза форумом  
Старий 22.01.2013, 14:58 #2121288   #50
YG
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Також користуюся при потребі ацикловіом, тільки легке почервоніння - намастив раз другий і нічого не з'являється.

Тільки єдине що бажано - це чим скоріше скористатися маззю, тим скоріше пройде.
Таблетки не вживав. Не було необхідності.
На власному досвіді переконався, що таблетки діють набагато краще ніж мазь, місце де вискочив герпес одразу починає підсихає і загоюється. Але не варто купувати дорогі таблетки, це тільки гроші за марку виробника, а по дії вони всі одинакові.
YG зараз поза форумом  
Старий 22.01.2013, 17:08 #2121429   #51
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
вони висушують
От, для чого допускати, до появи висипки, яку вже треба сушити? Я вже писав, тому повторю для неуважних: герпевіром треба мастити ЗРАЗУ!!!, як тільки з"явились ледь помітні смптоми (почервоніння і легенький свербіж). Мастити треба 1 раз в годину, зранку до вечора, всюда з собою таскати ту мазь. Якщо симптоми з"явились ввечері, то помастити, хоча б 1-2 рази вночі. При такому лікуванні НЕ БУДЕ висипки, яку треба припікати. Уражені ділянки відбуваються лише легким почервонінням.
phenix зараз поза форумом  
Старий 22.01.2013, 17:54 #2121468   #52
lesjok
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
В мене та фігня часто буває. Герпевір не помагає. Купив Зовіракс, - таке саме. Мастив феністил-пенсивір, трошки краще, хоч воно одне і те саме, але різниця думаю якась є. Зубна паста гарно сушить, але всеодно нічого не допоможе. Думаю попити антибіотики від проявлення герпесу.
Часті прояви герпесу свідчать про зниження імуннного захисту організму. Антибіотики на герпес НЕ ДІЮТЬ, тому що вони вбивають клітинні мікроорганізми, а не віруси.
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 2:
Wild Orchid (08.02.2013), Іра (22.01.2013)
Старий 22.01.2013, 18:35 #2121509   #53
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
От, для чого допускати, до появи висипки, яку вже треба сушити? Я вже писав, тому повторю для неуважних: герпевіром треба мастити ЗРАЗУ!!!, як тільки з"явились ледь помітні смптоми (почервоніння і легенький свербіж). Мастити треба 1 раз в годину, зранку до вечора, всюда з собою таскати ту мазь. Якщо симптоми з"явились ввечері, то помастити, хоча б 1-2 рази вночі. При такому лікуванні НЕ БУДЕ висипки, яку треба припікати. Уражені ділянки відбуваються лише легким почервонінням.
Пробував кілька мазів, хоча вних всіх всередині одна і та сама діюча речовина і в такій же самій кількості, мастив як тільки був свербіж і всеодно вилазило і через кілька днів заживало. Якісь вони слабенькі...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 22.01.2013, 21:56 #2121768   #54
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
От, для чого допускати, до появи висипки, яку вже треба сушити?
ну не завжди виходить. інколи можу прийти ввечері додому(з губами все ок ще), а вранці просипаюсь, а там вже ранки.

Прихований текст: погана порада 

шо забагато, то теж некорисно:
Цитата Детям в возрасте старше 12 лет и взрослым мазь Герпевир наносят 5 раз в сутки приблизительно с 4-часовыми интервалами, за исключением ночного времени. Важно начать лечение как можно быстрее в начале инфекции, лучше — во время продромального периода. звідси (на вкладиші такі самі поради по використанню)
не нарадь тут комусь домаститись до алергії щогодини - зачасто, не стирай ліпше попередній раз намазану. (це про герпевір, а інші - може й частіше можна)
kookla зараз поза форумом  
Старий 23.01.2013, 12:17 #2122266   #55
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
ну не завжди виходить. інколи можу прийти ввечері додому(з губами все ок ще), а вранці просипаюсь, а там вже ранки.


шо забагато, то теж некорисно:

не нарадь тут комусь домаститись до алергії щогодини - зачасто, не стирай ліпше попередній раз намазану. (це про герпевір, а інші - може й частіше можна)
Може й так. В кожного може бути по-різному. Я таке дозування визначив для себе експериментально. Ну і що, що зачасто? Зато ефективно. І висипки нема, і алергії нема. Кожен сам собі господар, тому дозу може визначити кожен сам для себе. Передозування не смертельне. Хто боїться то нехай мастить згідно інструкції. Але, не знати, чи в такому випадку вдасться вбити висипку ще у зародку.
phenix зараз поза форумом  
Старий 23.01.2013, 12:28 #2122277   #56
Hurma
Учасник
 
Аватар для Hurma
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

чула якось, що найліпше - коли його взагалі не чіпати (ну це якщо ранка невелика, непомітна і особливого дискомфорту не спричиняє).
доводилося кілька разів мазати герпевіром, ну але не щогодини минало, правда, не скажу, що набагато швидше, ніж якби взагалі нічим не мастила.
Hurma зараз поза форумом  
Старий 23.01.2013, 21:23 #2122807   #57
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від Hurma Переглянути допис
чула якось, що найліпше - коли його взагалі не чіпати (ну це якщо ранка невелика, непомітна і особливого дискомфорту не спричиняє).
доводилося кілька разів мазати герпевіром, ну але не щогодини минало, правда, не скажу, що набагато швидше, ніж якби взагалі нічим не мастила.
А це вже як в кого. Одні перносять захворювання легко, інші - важко. Одні майже не помічають висипку, а у інших вона дико свербить і болить. От, для тих, хто переносить хворобу важко, тим треба обов"язково чимось лікувати, і результати лікування помітні.
phenix зараз поза форумом  
Старий 07.02.2013, 18:50 #2135410   #58
Irena2007
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Рекомендую спробувати Корвалол. Наносите трішки на марлю чи ватку і прикладаєте на кілька хвилин. Через трохи повторюєте. Дуже помічна штука, правда запах в'їдливий.
Irena2007 зараз поза форумом  
Старий 08.02.2013, 07:56 #2135656   #59
YG
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

YG зараз поза форумом  
Старий 16.04.2018, 15:17 #2727307   #60
ZhannaRomanova
Учасник
 
Аватар для ZhannaRomanova
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Часті прояви герпесу свідчать про зниження імуннного захисту організму. Антибіотики на герпес НЕ ДІЮТЬ, тому що вони вбивають клітинні мікроорганізми, а не віруси.
Герпес - вірусне захворювання. Допомужуть подолати його прояви противірусні засоби, проте повністю позбавитись його неможливо. Герпес буде повертатися при ослабленні імунітету. Тут шлях один - зміцнювати його. Загартовування, правильний спосіб життя, здорове харчування. У випадках, коли все це не допомагає, або через особливості організму, можуть лікарі призначити препарати для стимулювання імунітету http://proteflazid.com.ua/ Протефлазід, до речі, виготовляють в Україні - наші ліки, виробництва Екофарм. Мені їх свого часу радили - досить дієві.
ZhannaRomanova зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (16.04.2018)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:14.