Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Отож, національна поліція є
ОК 153 69.86%
Неок 34 15.53%
Мені всерівно 32 14.61%
Голосували: 219. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Національна поліція України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.07.2015, 20:32 #2556438   #81
saymon
Guest
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
давай розженемо весь персонал укразал (так як зараз роблять по інших сферах) і подивимося, як будуть здити потяги..працювати диспетчера, ремонтуватися колійне полотно і ще 100500 робіт
Саме так. Всіх слід розігнати, і на конкурсній основі набрати молодих та амбіційних людей, які не знають як злити пальне з дизеля і як загнати пару рельс на металобрухт. Провести інструктаж силами закордонних працівників залізниці і зробити так, щоб Укрзалізниця стала лідером в пасажирських та вантажних перевезеннях України.
А не сидіти на мізерній зарплаті і тішитися що "хоч якась система є". Ремонт транспортного полотна це не вища математика, навчити любого можна, головне щоб люди які працюють в галузі чітко знали для чого вони працюють і які в них перспективи.
Саме цей сценарій якраз і впроваджується в поліції України.
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
це мені нагадує події 1917р..а чого ж..матросню і кухарок до влади...чим то все закінчилося...знаємо
Матросня і кухарки силою взяли владу. А в тут конкурс 10 людей на місце.
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
стосовно монополіста...якби держава не займалася популізмом і не покладала всі пільги на руки підприємств..може б і не були банкрутом, а так перевозити 27 категорій пільговиків і не отримувати відшкодування ...що ж...чи довго то все буде їздити, подивимося
Цитата якби держава
Ото та держава погана. Всі цяці, тільки держава кака.
Але ж це і є система яка "хоч якось працює", і яку ти тут щойно її відстоював. То в чому проблема?
Реформувати, всмислі розганяти то всьо кодло, не хочеш, так як є зараз теж не хочеш. А що хочеш? Щоб прилетіли добрі інопланетяни і зробили ОК? Не розумію.
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Дятле всюдисущий,я ж не тебе питався.Попустися .Тобі ж он вроді дали задачу,тож йди тьолок нафотай пацану,най поганяє лисого плисого поки служба йде.
Що, таки порвало пуканчик?
 
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 20:59 #2556446   #82
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Дятле всюдисущий,я ж не тебе питався.Попустися .Тобі ж он вроді дали задачу,тож йди тьолок нафотай пацану,най поганяє лисого плисого поки служба йде.
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Невже й через інтернет можна отримати поранення в голову ...
Питаюсь в третє,де ти служиш,що з ранку до вечора в неті сидиш???
Але ти дебільне створіння
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (06.07.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 21:16 #2556449   #83
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Національна поліція України

А в Тернополі вони коли будуть ?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 21:27 #2556457   #84
saymon
Guest
Типово Відповідь: Національна поліція України

Спочатку мільйонники - Київ, Одеса, Ліьвів. Потім крупні - Дніпропетровськ, Харків.
Села типу Тернополя, Чернівців і Франківська в кінці черги. Думаю не раніше кінця 2016 року.

Алсо, документальний фільм про підготовку поліції.
https
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 21:53 #2556469   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Та ше для цього треба президента Саакашвілі,бо на фоні нинішніх -ця поліція мильна бульбашка ,показуха.

Не може це працювати ,бо реформи ,які робляться знизу не працюють.

Це те саме,що дітей вчити ввічливості та етикету,коли тато з мамою бухають і бються.
мені здалось, чи то останнім часом в тебе раптом з"явились якісь надії, що Україна не така вже й безнадійна?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 23:24 #2556506   #86
saymon
Guest
Типово Відповідь: Національна поліція України

А ось і перший запроданець в партизанському загоні в лавах поліції.
Цитата Екс-регіонал, депутат Тернопільської обласної ради Іван Хацановський поповнив лави нової поліції.
...
Регіонал протягом свої роботи в обласній раді був помічений у двох скандалах. Саме його голос став ключовим у скандалі з землею у Петриках – при вилучені 14 га землі на суму 7 мільйонів доларів у двох комунальних установ.

Другим моментом стали події на Майдані. У грудні 2013 року резонанс серед тернопільської громади викликав список депутатів Тернопільської обласної ради, котрі не прийшли на «революційну» сесію обласної ради, на якій голосувалося питання недовіри голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну. Тоді не прийшли та не виконали свій депутатський обов’язок понад 40 депутатів. Серед них був і Іван Хацановський.
via
Вже пристроїлась гнида. Ну нічо, не на довго.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 23:31 #2556508   #87
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Національна поліція України

так,я б хотіла щоб на чолі мирної України поставили Саакашвілі і в нього все вийшло
але поки собі цього уявити не можу,уявляю тільки погане
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 23:43 #2556510   #88
saymon
Guest
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
так,я б хотіла щоб на чолі мирної України поставили Саакашвілі і в нього все вийшло
але поки собі цього уявити не можу,уявляю тільки погане
Прочитай що він, і його команда, зробили в Одесі, під час війни в Україні, і спробуй уявити ще раз що в нього получиться.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 23:49 #2556512   #89
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Національна поліція України

я читаю,хіба ти не бачиш шо лайкаю тобі за хроніки його діяльності

але є багато факторів які можуть перешкодити ,тому в хеппі-енд на всю Україну всеодно не вірю
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 10:31 #2556610   #90
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Національна поліція України

На рахунок "проколів" нових поліцейських - ну скажем так - за перші кілька днів роботи оцінювати рановато буде. Народ в нас специфічний, всі "шибко-умні" і норовлять "потестити" нових копів. Умовно - проходиш співбесіду і попадаєш на роботу в серйозну фірму і далі 2 варіанти розвитку:
- колектив розуміє, що ти новачок, тому тобі роблять трохи поблажку, щось трохи підказують і іноді помогають, і ти за тиждень-два-місяць вливаєшся в колектив цілком і починаєш працювати вже самостійно і ефективно, сам допомогаючи колегам.
- колектив починає стебатись з тебе на кожному кроці, підставляти тебе перед шефом, провокувати тебе на скандали і т.д. і т.п.

от ці відео "проколів" сильно нагадують другий сценарій.
особисто я - за перший, і я думаю все в них вийде - не святі горшки ліплять як то кажуть. за кілька місяців курсів навря реально зліпити ідеального правоохоронця - наразі в них рівень чуть вище добровольця-дружинника.

а на рахунок фотогненічних поліцейських модельної зовнішності - та я навіть можу припустити, що це справді навмисно зроблено і навмисно відібрано кілька таких моделей, які пропрацюють перші кілька тижнів, причом основна робота в них буде світитись перед камерами... Це, Інженю, називається Паблік Рілейшн точно так само як і ті ролики, зняті в США, створені для формування позитивного іміджу в ЗСУ, щоб вони відчували підтримку народу, так само і тут можуть вести роботу на цьому фронті для формування іміджу новій службі.

Подивимось словом. Є надія, що толк буде.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hoplite (08.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 11:54 #2556653   #91
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Національна поліція України

Коментар Андрія Дзиндзі (трушного ДК) про свіже відео від ДКУ.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 12:02 #2556656   #92
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Коментар Андрія Дзиндзі (трушного ДК) про свіже відео від ДКУ.
Що мені не сподобалось у діях даних полісменів,так їхня зашуганість. Треба було виписати мудаку штраф за неправильну парковку,або якщо так як він каже "отошла клєма" то за відсутність знаку аварійної зупинки,за те що гуляє по дорозі без жилета,викликати йому евакуатор,перевірити подих на вміст алкоголю,встановити особу,і вобше чого таких борзий тестостеронщик ще не в АТО А ці сіли,камеру побачили,...єх,що їх там вчили.Краще б подивились як діють американські копи в даних ситуаціях,як вже взялись їх наслідувати
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 12:09 #2556657   #93
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Національна поліція України

Я думаю їм установку таку давали всі ці 3 місяці навчань - ви мол не міліція, ви поліція, ви повинні поважати громадян і допомагати їм, а не карати їх. Що в принципі можна зрозуміти, з огляду на те, яке ставлення в людей до "ментів" і "мусорні".
Вот вони і "затолерантні" трохи. Занадто стараються.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 13:46 #2556689   #94
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата а на рахунок фотогненічних поліцейських модельної зовнішності - та я навіть можу припустити, що це справді навмисно зроблено і навмисно відібрано кілька таких моделей, які пропрацюють перші кілька тижнів, причом основна робота в них буде світитись перед камерами... Це, Інженю, називається Паблік Рілейшн
Про шо я і говорю,а як це називається-значення не має.
Якщо ми знаємо ,чи допускаємо ,що ці поліцейські фіктивні,то сенс тішитись ?
Потім не жалійтесь ,що вас обманюють в масштабніших питаннях ,якщо це для вас прийнятно і навіть приємно.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 15:26 #2556723   #95
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата Якщо ми знаємо ,чи допускаємо ,що ці поліцейські фіктивні,то сенс тішитись ?
ти на основі кількох імовірно навмисно набраних для формування позитивного доброзичливого іміджу пі-ар персонажів робиш висновок про всю систему.
про реальну їхню ефективність (поліції вцілому в смислі) можна буде судити трохи згодом, скажем так по середньому арифметичному.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 16:10 #2556741   #96
saymon
Guest
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
На рахунок "проколів" нових поліцейських - ну скажем так - за перші кілька днів роботи оцінювати рановато буде. Народ в нас специфічний, всі "шибко-умні" і норовлять "потестити" нових копів. Умовно - проходиш співбесіду і попадаєш на роботу в серйозну фірму і далі 2 варіанти розвитку:
- колектив розуміє, що ти новачок, тому тобі роблять трохи поблажку, щось трохи підказують і іноді помогають, і ти за тиждень-два-місяць вливаєшся в колектив цілком і починаєш працювати вже самостійно і ефективно, сам допомогаючи колегам.
- колектив починає стебатись з тебе на кожному кроці, підставляти тебе перед шефом, провокувати тебе на скандали і т.д. і т.п.
Ти правильно описав існуючу ситуацію, от тільки народ тут ніпричому. Якщо брати цю аналогію то народ тут - клієнти цього підприємства. А так все правильно - конфлікти поліції та мусорні набирають дедалі більше оборотів, замість допомогти словом і ділом мусора всіляко стараються принизити недосвічених поліцейських і заважають їх роботі.
Народ же не просто має право, а зобовязаний слідкувати за поліцією, заради їх же блага, щоб контора не перетворилася на те що завжди вона мусить бути під пильним контролем з першого дня.

Також, троха свіжих новин.
Травля Людмили Мілевич почалася. Фоточки із сумками гуччі, за кермом мерса за лям грн. і канапок з ікрою, викликають в людей сумнів щодо профпридатності такого поліцейського.
Тут же зазначається що в неї є чоловік та дитина.
Наразі роблю висновки що забезпечував всі ці елементи якраз він та висуваю теорію що жінка пішла в поліцію якраз для самореалізації, щоб не бути просто придатком чоловіка і домогосподаркою. Алсо, щоб пережити травлю треба мати товсту шкіру і бути не перший день в інтернетах, так що варіант її відставки виглядає цілком імовірним.


Далі, експерт Центру політико-правових реформ Олександр Банчук зазначає, що закон України "Про національну поліцію"
Цитата містить низку норм, які звужують права і свободи українців.
Виглядає недуже переконливо, оскільки закон до болю знайомий, через те що базується РАПТОВО! на законі України "Про міліцію", і майже всі ці норми успішно та ефективно звужують права і свободи українців вже десятки років, але експерти чомусь звернули увагу саме зараз.
Швидше за все це просто спроба експерта піаритися на тренді, оскільки зараз половина новин з України про поліцію.


І останнє. Дорожній Контроль провів спецрейд вулицями Києва. Цілу добу екіпаж слідкував за роботою нової поліції.
Короткий звіт
https
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 16:23 #2556747   #97
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата Ти правильно описав існуючу ситуацію, от тільки народ тут ніпричому. Якщо брати цю аналогію то народ тут - клієнти цього підприємства.
та всі ми в одному човні
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 16:32 #2556750   #98
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата Алсо, щоб пережити травлю треба мати товсту шкіру і бути не перший день в інтернетах, так що варіант її відставки виглядає цілком імовірним.
ше скажи що вона вже третю ніч плаче
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 16:43 #2556754   #99
saymon
Guest
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
ше скажи що вона вже третю ніч плаче
Я не в курсі.
Вот тут можна прочитати що вона думає про травлю, якщо комусь цікаво.
Цитата До своєї слави я поставилася дуже негативно, тому, що люди пишуть те, що не знають. Облили брудом за добу. Як піднялася хвиля ажіотажу, селфі в купальнику я видалила сама. Командир поки що мені нічого не сказав, але я більше ніж впевнена , що у мене будуть з цього приводу проблеми. Принаймні, рапорт я точно напишу, щоб пояснити ситуацію, що склалася
Цитата Мені 27 років. У мене вища юридична освіта – закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю "комерційне та трудове право ". Я почала працювати ще під час навчання і в банківській сфері в юридичному відділі пропрацювала більше 5 років. Там я заробляла близько 6 – 7 тис / міс. У мене є цивільний чоловік, чим він займається, я сказати не можу, але, як ви розумієте, він забезпечена людина.
Цитата У нас є семирічна донька, перейшла в другий клас. Дуже пишається мною, каже, що мама- коп – це круто! Коли я вирішила піти в поліцію, мене дуже сильно підтримали, особливо тато. Та й характер у мене бойовий. У поліцію пішла тому, що дуже сильно хотілося брати участь в чомусь новому. Як дівчина я не можу брати участь у АТО, не можу допомогти нашим чоловікам. Тому, хоча б тут ми, ті 20-30% дівчат-поліцейських, хоч таким чином будемо впливати на ситуацію в країні
Але твої теорії про пошук багатого мужика провалилися, вона вже має багатого мужика і навіть дитину. Так що зараз саме час придумати якусь іншу причину, чому тобі Люда не сподобалася
Можливо причина в тому, що жінка, яка народжувала, виглядає так:



P.S. Моя теорія теж не підтвердилася, так.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2015, 16:45 #2556755   #100
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Національна поліція України

Цитата Травля Людмили Мілевич почалася. Фоточки із сумками гуччі, за кермом мерса за лям грн. і канапок з ікрою, викликають в людей сумнів щодо профпридатності такого поліцейського.
Тут же зазначається що в неї є чоловік та дитина.
Наразі роблю висновки що забезпечував всі ці елементи якраз він та висуваю теорію що жінка пішла в поліцію якраз для самореалізації, щоб не бути просто придатком чоловіка і домогосподаркою.
пишуть,що її чоловік теж працює в правоохоронних органах
вона ж сама поки не може відповісти на питання чим він займається
дивно ,що в такого "знавця "причинно-наслідкових звязків ,як саймон не виникає відчуття дисонансу

замість цього він вигадує свої неймовірні теорії ,лиш би виправдати і покрити наслідки роботи грузинів,які прийшли врятувати Україну.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:57.