Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


мистецтво реклами

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.10.2007, 17:27 #461185   #21
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Elizabeth Переглянути допис
4 Tita
і доречі, ваш слоган "першою не кусаю" - відверта неправда
Ну по-перше жінок цей допис не стосується, якшо придивитись до зображення на аваторі)) А по-друге.....живіть)) У вас ще все по-переду на цьому форумі, я не стану вам ворогм, бо ви знайома Сілайн Лізи
Моє хоббі сьогодні реклама, колись було професійне заняття. Гуже гарний ролик, та не орієнтований на нашого споживача, приочму ніяк не орієнтований!
Tita зараз поза форумом  
Старий 31.10.2007, 17:48 #461206   #22
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
Ну по-перше жінок цей допис не стосується, якшо придивитись до зображення на аваторі)) А по-друге.....живіть)) У вас ще все по-переду на цьому форумі, я не стану вам ворогм, бо ви знайома Сілайн Лізи

у мене на меті і не було- з кимось ворогувати)) навіть не через те, що ми всі знайомі знайомих, чи тому,що в більшості, мешкаємо в одному місті
форум- на те й форум, щоб писати, думати, обговорювати
ви мені сподобались у пості про білу нутюрліх шубу а тут...можливо просто один одного не зрозуміли.

але, хочу сказати, що цей форум кардинально відрізняється від інших.
у нього, як і в квартири, коли приходиш в гості, є своя аура чи навіть запах...з чим ще порівняти...
наприклад, людина висвітлює свою думку, а кому неподобається - нападають- що так неправильно, так не прийнято. мало хто прагне зрозуміти - чому саме така у людина думка?
аналогія(буде зрозуміла мешканцю Тернополя): диви-но, як Зоська нефайно вбрана. так ніхто в місті не вбирається, значить і ми не будем, бо шо люди скажуть?

Цитата Моє хоббі сьогодні реклама, колись було професійне заняття. Гуже гарний ролик, та не орієнтований на нашого споживача, приочму ніяк не орієнтований!
гаразд)) але і нашим людям потрібні "заморські" штучки для загального розвитку

Востаннє редагував Elizabeth: 31.10.2007 о 17:53.
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 31.10.2007, 17:58 #461211   #23
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Elizabeth Переглянути допис

у мене на меті і не було- з кимось ворогувати)) навіть не через те, що ми всі знайомі знайомих, чи тому,що в більшості, мешкаємо в одному місті
форум- на те й форум, щоб писати, думати, обговорювати
ви мені сподобались у пості про білу нутюрліх шубу а тут...можливо просто один одного не зрозуміли.

але, хочу сказати, що цей форум кардинально відрізняється від інших.
у нього, як і в квартири, коли приходиш в гості, є своя аура чи навіть запах...з чим ще порівняти...
наприклад, людина висвітлює свою думку, а кому неподобається - нападають- що так неправильно, так не прийнято. мало хто прагне зрозуміти - чому саме така у людина думка?
аналогія(буде зрозуміла мешканцю Тернополя): диви-но, як Зоська нефайно вбрана. так ніхто в місті не вбирається, значить і ми не будем, бо шо люди скажуть?


гаразд)) але і нашим людям потрібні "заморські" штучки для загального розвитку
Я вже пережила всі "прелєсті" цього форуму) і вижила!!! Бажаю успіхіві будь розумна і уважна, найбільше тут не люблять неуважних до їхніх дописів
Tita зараз поза форумом  
Старий 31.10.2007, 18:04 #461214   #24
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
Я вже пережила всі "прелєсті" цього форуму) і вижила!!! Бажаю успіхіві будь розумна і уважна, найбільше тут не люблять неуважних до їхніх дописів
дякую))
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 31.10.2007, 18:45 #461243   #25
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
Ми говорим про гроші- рекламний бюджет, (але звідки вам оперувати такими термінами), а не про пралку яку я особисто купую
А ми говоримо про "іміджеву рекламу", але звідки вам оперувати такими термінами
Fibre зараз поза форумом  
Старий 31.10.2007, 19:20 #461255   #26
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
пряма інфа про переваги рекламованого товару. зрозумійте, реклама повинна працювати. а не розважати людей.
Количество разновидностей рекламы сильно выросло "з часів древніх ремісників", её цель уже нечто большее, чем обычный призыв к покупке товара.
Fibre зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 08:12 #461415   #27
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Fibre Переглянути допис
А ми говоримо про "іміджеву рекламу", але звідки вам оперувати такими термінами
слухай, умнік, зміни тон розмови або взагалі не бери участь в дискусіях з цивілізованими людьми.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 08:25 #461426   #28
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Fibre Переглянути допис
Количество разновидностей рекламы сильно выросло "з часів древніх ремісників", её цель уже нечто большее, чем обычный призыв к покупке товара.
та шо ви гаварітє? мета реклами, як стародавньої так і сучасної одна - продати товар. і крапка. ілюзія розвинутості реклами виникає просто через набагато більшу кількість товарів і послуг, котрі варто пропихати , тому і з2явились різноманітні "ухіщрєнія" і уловки. окрім матеріальних товарів з"явились політики, котрих треба продавати політичною рекламою, суспільні рятівники, котрих треба продавати соціальною рекламою етцетера.
а твоя хвальона іміджева реклама - всього лиш складова загальної, прямої комерційної реклами. тому що іміджева реклама - 1 з способів "удорожати" товар, заставити платити за нього покупців якомога більшу суму. так, це явище притаманне нашому часу - в ціні багатьох товарів - 30% - це плата за бре(н)д.

Востаннє редагував сім самураїв: 01.11.2007 о 08:30.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 08:28 #461430   #29
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Вони показують головне бо час дорогий, кожна секунда коштує афігенно, так що вони пошуріку про головне!!! А виходить бред!!))
Sempron зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 08:28 #461431   #30
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

сім самураїв, не переживай, я лишь отвечаю в тон и правилам дискуссии следует учить не меня.
Fibre зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 08:47 #461447   #31
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
та шо ви гаварітє? мета реклами, як стародавньої так і сучасної одна - продати товар. і крапка. ілюзія розвинутості реклами виникає просто через набагато більшу кількість товарів і послуг, котрі варто пропихати , тому і з2явились різноманітні "ухіщрєнія" і уловки. окрім матеріальних товарів з"явились політики, котрих треба продавати політичною рекламою, суспільні рятівники, котрих треба продавати соціальною рекламою етцетера.
а твоя хвальона іміджева реклама - всього лиш складова загальної, прямої комерційної реклами. тому що іміджева реклама - 1 з способів "удорожати" товар, заставити платити за нього покупців якомога більшу суму. так, це явище притаманне нашому часу - в ціні багатьох товарів - 30% - це плата за бре(н)д.
Во многом с тобой согласен, но замечу, что задача современной рекламы - выделить товар или бренд среди конкурентов с целью его продажи. Для этого применяют все виды рекламы: имиджевую, вирусную, скрытую, партизанскую. В целом, такие действия называют рекламной компанией - компанией по позиционированию товара (бренда) в головах потребителя.

Отличными примерами служат:
http://www.youtube.com/watch?v=6s5lCLGjFDs
http://www.youtube.com/watch?v=kIbs5wh8zIY
Эти ролики ничего не продают и не призывают даже совершить какое-то действие.

Востаннє редагував Fibre: 01.11.2007 о 08:53.
Fibre зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 09:11 #461479   #32
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Fibre +1 цитата "задача современной рекламы - выделить товар или бренд среди конкурентов с целью его продажи" - ключ до подальшої дискусії
сім самураїв "іміджева реклама - 1 з способів "удорожати" товар, заставити платити за нього покупців якомога більшу суму. так, це явище притаманне нашому часу - в ціні багатьох товарів - 30% - це плата за бре(н)д"
- невірне розуміння поняття іміджева реклама, ніхто ніколи навмисне неудорожає товар за рахунок реклами. Іміджева реклама потрібна для створення позитивного синонімічного ряду - товар-позитивні емоції, які створює перегляд хорошої реклами даного бренду, і відповідно ці ж емоції людина переноситиме на товар, і задля відчуття знову ж радості (задоволення), яке вона пережила дивлячись хорошу іміджеву рекламу підсвідомо вона віддасть вибір даному товару
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 09:43 #461494   #33
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: мистецтво реклами

я напевно тупий. але реклама тої пралки створили в моїй голові позитивний настрій стосовно тої самої пралки. і коли в мене постане задача купити нову пралку, 100% я згадаю про факт існування тієї конкрентної можел арістон, хоча можу забути конкретну її назву.

тепер стосовно таймерів на пралці - одна з речей в сучасних пралках, яка мені інколи доводить до сказу - не ясно коли конкретно (в хвилинах) закінчиться програма.
Frutik зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 10:06 #461512   #34
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
реклама тої пралки створили в моїй голові позитивний настрій стосовно тої самої пралки. і коли в мене постане задача купити нову пралку, 100% я згадаю про факт існування тієї конкрентної можел арістон, хоча можу забути конкретну її назву.
Так. В окремих рекламних зверненнях ставляться т.з. "якорі". Стосовно цієї реклами Арістон говорити нічого неможу - в мене цей ролик чогось нейде. Приклад якоря - реклама пива Карлсберг з їхнім тупим, на перший погляд, слоганом - мабуть найкраще пиво в світі. Слово мабуть там невяжеться зовсім - пиво ж з вищої цінової категорії, це не стратегія лідера - але якраз слово "мабуть" і є якорем. Людина на долю секунди звертає увагу на нього, воно сильно виділяється з ряду - і тут якраз ставиться якорь "карлсберг-мабуть". Тепер при вживанні в фільмі, в розмові слова "мабуть" асоціюватиметься підсвідомо протягом певного часу з словом "Карлсберг". І в магазині клієнт підійшовши до вітрини (якщо він звичайно не постійний прихильник опілля) він можливо обере пиво "Карлсберг", назва якого раз 10 за сьогодні в свідомості звучала (взамін слова мабуть). Чи багато ви бачили реклами карлсберга? А пиво продається і слоган діє.
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 10:23 #461519   #35
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: мистецтво реклами

де продається а слоган не діє...
крім того опілля тіпа в іншій ціновій категорії...
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 10:31 #461523   #36
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
мета реклами, як стародавньої так і сучасної одна - продати товар. і крапка. ілюзія розвинутості реклами виникає просто через набагато більшу кількість товарів і послуг, котрі варто пропихати , тому і з2явились різноманітні "ухіщрєнія" і уловки. окрім матеріальних товарів з"явились політики, котрих треба продавати політичною рекламою, суспільні рятівники, котрих треба продавати соціальною рекламою етцетера.
а твоя хвальона іміджева реклама - всього лиш складова загальної, прямої комерційної реклами. тому що іміджева реклама - 1 з способів "удорожати" товар, заставити платити за нього покупців якомога більшу суму. так, це явище притаманне нашому часу - в ціні багатьох товарів - 30% - це плата за бре(н)д.
справа в тому, що люди в цьому житті купують дві речі - свою вигоду і своє задоволення...ну і певною мірою, безпеку, а вже самі рекламні контори розробляють ролики, продумують їх спираючись на роботу цілого штату розумних людей, або не спираючись...звідси маємо креативні хороші реклами ( пепсі, деякі авто і т.д.), або повне г***о (заощаджуй з "DAX", Петро на сходах в Орбіту...), нажаль хорошої, якісної реклами дуже мало, по крайній мірі в нас
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 10:34 #461525   #37
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Петро на сходах в Орбіту...
+ 1 .. посміхнуло
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 10:35 #461526   #38
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Так. В окремих рекламних зверненнях ставляться т.з. "якорі". Стосовно цієї реклами Арістон говорити нічого неможу - в мене цей ролик чогось нейде. Приклад якоря - реклама пива Карлсберг з їхнім тупим, на перший погляд, слоганом - мабуть найкраще пиво в світі. Слово мабуть там невяжеться зовсім - пиво ж з вищої цінової категорії, це не стратегія лідера - але якраз слово "мабуть" і є якорем. Людина на долю секунди звертає увагу на нього, воно сильно виділяється з ряду - і тут якраз ставиться якорь "карлсберг-мабуть". Тепер при вживанні в фільмі, в розмові слова "мабуть" асоціюватиметься підсвідомо протягом певного часу з словом "Карлсберг". І в магазині клієнт підійшовши до вітрини (якщо він звичайно не постійний прихильник опілля) він можливо обере пиво "Карлсберг", назва якого раз 10 за сьогодні в свідомості звучала (взамін слова мабуть). Чи багато ви бачили реклами карлсберга? А пиво продається і слоган діє.
Честно говоря, не думаю, что "якорение" применялось в этом слогане. Слоган "Крлсберга" "Probably the best lager in the world" разбавляет пафосность банального "The best lager", стремиться зародить спортивное сомнение - "а действительно ли самое лучшее, нужно попробовать". Ведь они ещё в комплексе подают другую текстовку: "Если бы Карлсберг делал что-то - это было бы лучшее что-то в мире" )
Fibre зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 10:40 #461529   #39
Blind_angel
 
Аватар для Blind_angel
Типово Відповідь: мистецтво реклами

Мені завжди подобалась проста і ненавязлива реклама.
От наприклад Рекламу Біттернету на радіо мабуть всі памятають.
Цитата BitterNet
Медова 2
43-09-13
Реклама діє. І навіть ті хто не абоненти цієї мережі прекрасно памятають вулицю і телефон

А Укртелекома ця реклама. Троє придурків шукають дерево в інтернеті.
Тупо, аж нікуди діватись.

Завжди найбільше подобались реклами від Найку. Там просто супер поєднання спорту і саме продукції компанії.
*Nike-Just do it!* Ненавязливо і просто
Blind_angel зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 10:47 #461533   #40
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: мистецтво реклами

часом щоб видати кінцевий, якісний рекламний продукт, люди працюють місяцями і отримую за це хороші гроші, а в кінці виходить простий, доступний для розуміння ролик, і необовязково він буде супердорогий в технічному плані (яскравий приклад - реклами adidas з дитячими малюнками зробленими як мульти)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:53.