Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Хороше про Януковича і Ко.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.03.2010, 00:40 #1271762   #41
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Нічого толкового Янукович не зробив і ніяких толкових починань за ним помічено не було.
На мою думку він ще далі запихає країну в кризу.
Антикорупційних розслідувань 0 цілих 00 сотих.
Подолання корупції 0 цілих 00 сотих.
Дотримання законності і конституції - 0 цілих 00 сотих.
Якщо по законодавству протягнуть утворення парламентської більшості тушками - то інша справа. А поки що законності в його діях 0 цілих 00 сотих.
На беззаконні прийшов до влади.
На недосконалості законів тримається при владі.
Має усі шанси з ганьбою піти від влади як і усі його попередники....

Востаннє редагував Mark V: 24.03.2010 о 00:57.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 02:05 #1271772   #42
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

якраз в тему попалася стаття Дубинянського
цитую
Цитата ...В одночасье рухнул миф о прозревших регионалах, которые-де многое поняли за пять оппозиционных лет и уже никогда не станут прежними. Исправление плохого парня Януковича оказалось такой же фантастикой, как и грустная легенда о перерождении "европейца" Ющенко.
...Делить украинских политиков на белых и черных – все равно что пытаться выяснить, какова же истинная окраска гималайского кролика. В зависимости от внешних условий многоликий Politicus vulgaris легко становится либералом или консерватором, поборником свободы слова или борцом с клеветниками-журналистами, стражем законности или врагом излишних правовых формальностей.
...Все гораздо прозаичнее. В Украине нет демократов и автократов, профессионалов и демагогов, защитников и попирателей Конституции – перед нами один и тот же биологический вид Politicus vulgaris. Эволюции он не подвержен. То, что мы принимаем за деградацию или прогресс украинского политика – всего лишь адаптивная реакция на изменившиеся условия внешней среды.
...Если вчера Politicus vulgaris защищал Конституцию, а сегодня ее нарушает, глупо обвинять его в непоследовательности и лицемерии. С таким же успехом можно инкриминировать притворство несчастным гималайским кроликам. Они так устроены, они просто не могут по-другому!
повний текст http://www.pravda.com.ua/articles/2010/03/23/4884646/
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 04:31 #1271775   #43
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Нічого толкового Янукович не зробив і ніяких толкових починань за ним помічено не було.
На мою думку він ще далі запихає країну в кризу.
Антикорупційних розслідувань 0 цілих 00 сотих.
Подолання корупції 0 цілих 00 сотих.
Дотримання законності і конституції - 0 цілих 00 сотих.
Якщо по законодавству протягнуть утворення парламентської більшості тушками - то інша справа. А поки що законності в його діях 0 цілих 00 сотих.
На беззаконні прийшов до влади.
На недосконалості законів тримається при владі.
Має усі шанси з ганьбою піти від влади як і усі його попередники....
Cєня ж тобі казав - "Далі прірва!". Не послухався, тепер будеш тут лити нам сльози

Твоє "На мою думку"... не тіш себе ілюзіями, це лише післяалкогольний хаотичний спазм нейронів з подальшою їх смертю. Для того щоб мати думку, треба щоб думалка працювала хоч трошки.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 07:45 #1271835   #44
scorpik
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Колись звинувачували попередників в кумівстві. А як зараз назвати те, що Ганька Герман пропхала свого відприска в міністерство?!
Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Зараз президент, прем"єр, законодавча і виконавча гілки влади є одною командою. Це не позитив?
Ні, це не позитив, бо ти сам знаєш якими методами все це робилося. Ситуація аналогічна російській - влада єдина, а народу все одно живеться куойово. І взагалі тут в будь-який речах можна провести аналогію з Росією і ти не знайдеш 10 відмінностей. Так же само визиваються люди для доповіді до президента, сидять за столом, Яник говорить "мудрі" слова, преса все це знімає, а доповідач уважно все записуєпс. Якби так всі боялися Януковича, то зараз би бензин за день на 30-40 коп не піднявся.
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 09:14 #1271932   #45
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Колись звинувачували попередників в кумівстві. А як зараз назвати те, що Ганька Герман пропхала свого відприска в міністерство?!
Бо така наша національна особливість, причому в галичан вона гіперпосилена. Своїх дітей не будеш пхати? Тебе батьки нікуди не пропихали?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 09:25 #1271939   #46
scorpik
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Своїх дітей не будеш пхати?
Таких мажорів , як в Ганьки Герман не буду.
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Тебе батьки нікуди не пропихали?
Може це дивно звучить, але ні! За час мого начання в інституті ні разу там не були та й на роботу не пропихали
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 09:27 #1271943   #47
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Ігорко Бакай передає всім чмокє і пакує валізи додому

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1059938
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 09:34 #1271950   #48
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Таких мажорів , як в Ганьки Герман не буду.
для суттєвого відсотка громадян ти і твої діти - мажори
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 09:47 #1271961   #49
contras552
Banned
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Ні, це не позитив, бо ти сам знаєш якими методами все це робилося. Ситуація аналогічна російській - влада єдина, а народу все одно живеться куойово.
А то вже кому як. Як на мене, то мені краще жити в сильній стабільній державі з дрібним недотриманням недолугої конституції, ніж, в корумпованій, розореній, роздерибаненій країні, яка є на межі розвалу чи громадянської війни, де об конституцію всі підряд витирають ноги, і кожен крутить її на свій лад, бо кожен собі гетьман. А, особисто мені, та й думаю, більшості народу, шо за помаранчевих, шо за біло-блакитних жилося однаково-херово. Просто зараз за країну не соромно, не буде з нас весь світ сміятися, коли влада є одною командою.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 09:50 #1271962   #50
scorpik
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
для суттєвого відсотка громадян ти і твої діти - мажори
Не впевнений!
Все що маю, зароблене майже чесною, нелегкою працею.

пс. Не маю нічого проти прем"єра Азарова (явно розумніший за Тюльку), але Президент мабуть ніколи не стане моїм кумиром

Востаннє редагував scorpik: 24.03.2010 о 09:53. Причина: Пізніше додано
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 10:38 #1272037   #51
ФАТІ
 
Аватар для ФАТІ
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Твоє переконання помилкове. В 2004-му я і багато моїх родичів і знайомих, які голосували за Ющенка, і які бачили, як нахабно вела себе тодішня влада на телебаченні, на виборчих дільницях, на роботі в кожного, були вкрай обурені, коли влада втілила в життя принцип "не важливо, як голосують, а важливо, як рахують". Ми були переконані, що Ющенко візьме на виборах на кілька відсотків більше, ніж Янукович, тому люди і виступили з протестом проти дій влади. Мої родичі і знайомі за власний рахунок і безкоштовно поїхали в Київ відстоювати своє право на чесний вибір. Чого не можна сказати про біло-блакитні бізнес-майдани, де люди стояли за гроші. І не треба мені тут доказувати, що помаранчевий майдан був теж платним. Бо маю купу живих свідків, які перебували там безкоштовно, маю знайомих підприємців, які добровільно переказували кошти на підтримку помаранчевого майдану.

Якщо прихильники ПР переконані, що помаранчевий майдан-це маніпулювання, то вони помиляються, бо у них не вкладається в голові, як можна відстоювати свої права безкоштовно. Тим більше, що тоді проголошення президентом Януковича, їх цілком задовільняло, і вони вірилии (та й вірять зараз) кожному слову регіоналів. Не будьте сліпими. Зніміть рожеві окуляри. Це зараз регіонали взялися активно за справу, щоб зламати тотальну корупційну схему влади. Але побачимо, що з цього вийде. Тому не треба так сліпо їм вірити, не треба зачаровуватись, щоб потім не розчаровуватись. Тим більше, що це не перший їхній прихід до влади, і вони вже мали можливість змінити життя країни на краще. Але замість цього вони тоді покращували лише свій добробут.
Де в моїх постах написано, що платний?. Потдруге переконують не прихильники ПР, а науковці, які провели дослідження (журнал ВАК знайду номер скажу автора). Те, що на підсвідомість впливали, це дводить твій пост, бачиш який тривалий ефект мають технології.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
А то вже кому як. Як на мене, то мені краще жити в сильній стабільній державі з дрібним недотриманням недолугої конституції, ніж, в корумпованій, розореній, роздерибаненій країні, яка є на межі розвалу чи громадянської війни, де об конституцію всі підряд витирають ноги, і кожен крутить її на свій лад, бо кожен собі гетьман.
Ото зараз наша країна така і є, після помаранчів

Востаннє редагував ФАТІ: 24.03.2010 о 10:38. Причина: Пізніше додано
ФАТІ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 11:24 #1272098   #52
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Не впевнений!
Все що маю, зароблене майже чесною, нелегкою працею.
п.с. Рокфеллер говорив: питайте мене про що завгодно, тільки не питайте, як я заробив свій перший мільйон.

Кожен олігарх може сказати те саме, обдуривши державу на мільйон і заробивши на цьому чесно 100 мільйонів


п.с.с. Варто починати з себе.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 11:29 #1272105   #53
scorpik
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
п.с.с. Варто починати з себе.
Так! Всі ми грішні ...
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 11:50 #1272122   #54
Мишаня Чечет
 
Аватар для Мишаня Чечет
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Мої родичі і знайомі за власний рахунок і безкоштовно поїхали в Київ відстоювати своє право на чесний вибір. Чого не можна сказати про біло-блакитні бізнес-майдани, де люди стояли за гроші. І не треба мені тут доказувати, що помаранчевий майдан був теж платним. Бо маю купу живих свідків, які перебували там безкоштовно, маю знайомих підприємців, які добровільно переказували кошти на підтримку помаранчевого майдану.

Якщо прихильники ПР переконані, що помаранчевий майдан-це маніпулювання, то вони помиляються, бо у них не вкладається в голові, як можна відстоювати свої права безкоштовно. Тим більше, що тоді проголошення президентом Януковича, їх цілком задовільняло, і вони вірилии (та й вірять зараз) кожному слову регіоналів
Нельзя утверждать, что майдан-04 был полностью проплаченным, но также нельзя утверждать, что он был полностью идейным.
Было и то и другое. В какой пропорции это уже вопрос дискуссионный.
Идея, если она настоящая то не может исчезнуть, когда вожди не оправдывают надежд
Мишаня Чечет зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ФАТІ (24.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 13:32 #1272212   #55
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Так! Всі ми грішні ...
і вимогливі до когось більше, ніж до себе.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 13:57 #1272243   #56
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
і вимогливі до когось більше, ніж до себе.
Тебе це стосується в першу чергу.
 
Подякував(ла):
Стечкин (30.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 14:06 #1272259   #57
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Тебе це стосується в першу чергу.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 15:17 #1272333   #58
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Таких мажорів , як в Ганьки Герман не буду.

Може це дивно звучить, але ні! За час мого начання в інституті ні разу там не були та й на роботу не пропихали
А неї сина не стало того року, я би подивився як ти заспівав на її місці, і чи не опікувався би іншим.
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 16:01 #1272363   #59
contras552
Banned
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата:
Допис від ФАТІ Переглянути допис
Де в моїх постах написано, що платний?.
Та це не так стосується твого допису, як твердження про те, що помаранчевий майдан був ідейним, а біло-блакитні бізнес-заробітчанськими.

Цитата:
Допис від ФАТІ Переглянути допис
Потдруге переконують не прихильники ПР, а науковці, які провели дослідження (журнал ВАК знайду номер скажу автора). Те, що на підсвідомість впливали, це дводить твій пост, бачиш який тривалий ефект мають технології.
Та які там срані науковці? Ті, хто пише таке, то роблять це під чиєсь замовлення, або є ярими прихильниками ПР, яким в голові не вкладається, що революції можуть бути ідейними. Це вам (маю на увазі прихильників ПР), добре мізки промили, бо вам також до цього часу в голові не вкладається , що люди йшли на майдани за ідею. Яка там підсвідомість? Пів-країни набрало злості, коли регіонали нагло почали топтати вибір народу. По собі знаю. Обуренню не було меж. Маю десь до 30 знайомих людей, які брали на роботі відпустки за власний рахунок, за власні кошти їхали в Киїів, щоб відстояти свій вибір, і жоден з них ні про які гроші за це навіть не думав. Їхали безкоштовно, з власної волі. Пам"ятаю, біля штабу Ющенка довжелезна черга добровольців стояла, щоб записатись в поїзку до Києва. Про жоден якийсь матеріальний інтерес навіть мови не було. А знайомі- підприємці, які не їхали в Київ, то добровільно перераховували гроші у виборчий штаб Ющенка на підтримку майдану.

Знаю і таких, які 2006 чи в 2007, 2008 році (точно не пам"ятаю), їздили на заробітки в Київ на біло-блакитний бізнес-майдан, то потім поприїжджали і плювались, що їм регіонали не заплатили навіть половини того, що обіцяли. І жоден з них цього не скривав.

Та, що я тут розпинаюсь? Вам, прихильникам ПР, мабуть, на все життя промили мізки наколотими апельсинами і американськими валянками. Ви і так залишитесь при своїй думці, і будете вишукувати в неті відповідні статєйки "вчених"...

Цитата:
Допис від ФАТІ Переглянути допис
Ото зараз наша країна така і є, після помаранчів
Так, а я про це і казав. Люди піднялись на захист свого вибору, це одна історія, а те, що Тимошенко стала величезним злом для Ющенка і країни в цілому, то зовсім інша історія. Тому-то зараз такі як я, ставимось лояльно до ПР, бо негідники довели країну і народ до ручки...

Востаннє редагував contras552: 24.03.2010 о 20:57. Причина: Занадто великий допис муляє очі.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 17:11 #1272446   #60
ФАТІ
 
Аватар для ФАТІ
Типово Відповідь: Хороше про Януковича і Ко.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис


Та які там срані науковці? Ті, хто пише таке, то роблять це під чиєсь замовлення, або є ярими прихильниками ПР, яким в голові не вкладається, що революції можуть бути ідейними. Це вам (маю на увазі прихильників ПР), добре мізки промили, бо вам також до цього часу в голові не вкладається , що люди йшли на майдани за ідею. Яка там підсвідомість?

Той с....ий науковець, якраз і Юлькин і писав це не сьогодні і навіть не 2009 року.
ФАТІ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:44.