Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.05.2013, 09:31 #2204784   #61
Aндрійко
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Aндрійко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zvir (20.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2013, 14:42 #2204918   #62
Мастер_5
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Я оно вже сам почав ходити на турнік, але самому якось не то.
може ще хтось ходити, то могли б разом.
Хто коли і куди ходить ?
Мастер_5 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (25.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 10:10 #2230566   #63
harman123
Banned
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

повикладайте відео як ви йіпашите на турніку і брусьях. тема одразу набере рейтингу )))))
хто 50 разів зробить натурніку??? відео відео відео ))))))) давайте відєо спортсмени
harman123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 11:02 #2230600   #64
AndjeY
 
Аватар для AndjeY
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

вечорами ходжу на турнічки в топільче... народу трошки є... качатись не нудно
AndjeY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (25.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 19:16 #2230855   #65
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

Цитата
Допис від harman123 Переглянути допис
повикладайте відео як ви йіпашите на турніку і брусьях. тема одразу набере рейтингу )))))
хто 50 разів зробить натурніку??? відео відео відео ))))))) давайте відєо спортсмени
та 20 раз то вже багато..
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2013, 09:28 #2231056   #66
harman123
Banned
Типово Відповідь: Турнік і бруси – спина як в Шварценеггера!

згоден, для деяких це дійсно багато. для новачків хочу сказати, вибирайте турнік де труба добре обхвачується лодонею, також перекладина повинна бути нерухомою, тобто коли ви підтягуєтесь, турнік не повинен ні прогинатись ні коливатись. ті хто підтягуються на гімнастичному, то частенько травмуються, це я по собі знаю.
в холодну пору розминку перед труніком треба робити довше ніж в спеку. перед турніком також бажано не їсти хоч би півтора години, при підтягуванні живіт дуже напружується.
якщо ходите часто на турніки, обов'язково купіть рукавички спеціальні, але бажано не дуже з товстої тканини, тому що рука погано облягатиме перекладину і вже після здійснення великої кількості повторів кисті рук забиваються через, що послаблюється хватка, ось саме тоді ви зрозумієте що в товстих рукавичках важко висіти на турніку і руки самі зповзатимуть. я купував деколи навіть рукавички для велосипедистів, в них досить зручно підтягуватись. Не купуйте рукавички для занять спортом з важкою атлетикою, в них абсолютно неможливо підтягуватись.
новачки часто при підтягуванні не знають куди подіти ноги і починають ними дригати у різні боки, я раджу просто зхрестити ноги і все. також дуже важливо при підтягуванні опускатися до самого низу, тобто розгинати руки повністю. слідкувати обов'язково за диханням, бо частенько є такі що набирають повітря і роблять 5-6 разів, а потім видихають повітря вилуплючи очі на лоба.. якщо ви чуєте біль десь в районі плеча, то краще припинити підтягування, це свідчить про розтяжку або надрив, який потім ви довго лікуватиме гріттями та мазями !!! після підходу ніколи не сідайте, просто ходіть туди-сюди і налаштовуйтесь на наступний підхід ))))

Востаннє редагував harman123: 26.06.2013 о 09:48.
harman123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:14.