Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Володимир Зеленський - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.06.2019, 13:38 #2760470   #1261
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

стільки версій майдану, скільки придумали поттер на пару з ванко я ще ні від кого не чув
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 14:28 #2760471   #1262
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Відпіздять твоїх дітей, то ти теж будеш казати, яке тобі діло до їх кривдників? Чи з тобою такого ніколи не буде?
Але дійсно, при чому тут якубович?
Ой, а це що таке?

https://youtu.be/7R9QLjdDaP4

Серед відпіжджених Порошенком не було, так званих «дітей»?
Чи вам не показували цього по п’ятому і не говорили, що час скинути кривавого нелюда?

Додано через 46 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
https://newsone.ua/news/politics/zhu...-prichina.html

А може воно і на краще, а то було-б: " Абирвалг, абирвалг, ФОП, 6%, Пивная, еще кружечку, Вот такая история"
Ти серйозно вважаєш себе розумнішим від нього?
Чи може свого Порошенка, який програв дебати і вибори, розумнішим вважаєш?)

Востаннє редагував Ingenue: 04.06.2019 о 14:28. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 15:11 #2760477   #1263
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
стільки версій майдану, скільки придумали поттер на пару з ванко я ще ні від кого не чув
Версії придумував лише ти, про корупцію, зубожіння і т.д. Причина завжди була тільки одна: побили студентів.

Для інжені: в європку ніхто не хотів, якщо судити по тому, що студентів практично ніхто не підтримував. Але янеку набридло чекати, поки воно все само розсмокчеться. от і отримав майдан.
Poter2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (04.06.2019), vanco2 (04.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 15:18 #2760478   #1264
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
а ти його дивишся?
нафіга мені 1+1, якщо я сам сплачую мамині рахунки за всі послуги? і ще їй підкидую гроші, бо їй тупо на харчі не вистачає, а неповноцінне харчування для неї зараз є небезпечним.

Додано через 8 хвилин
а мені головне не це. мені головне, щоб Україна або провела реформи аналогічні польським і за 10 років стала нормальною країною (не треба тут про 30 років з 90-х - ми не з нуля таки стартуємо і в не від планової економіки відштовхуємось), або нехер і починати було. І результатом порошенка я бачу нереформовану країну в якої перспектив нуль з цією політичною і економічною ссистемою, зате є "хороші" перспективи, далі скочуватись в жопу, завдяки діям росії. І важелів в неї для цього достатньо.
А чого твоя мама не отримує субсидій?

По друге, скільки має квадратів будинок в якому мешкає твоя мама?

На рахунок реформ - якщо ти не в курсі, коли реформували поляків, їм не то шо комуналка була задорога - там тупо не було шо їсти. Почитай про реформи Бальцаровича. То при тому що польща була не так сильно економічно інтегрована в совок як Україна, вважалась по суті закордоном окупованим, там однорідне культурно населення і тд.

Додано через 29 секунд
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
стільки версій майдану, скільки придумали поттер на пару з ванко я ще ні від кого не чув
Які це ти від мене чува неймовірні версії майдану?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Версії придумував лише ти, про корупцію, зубожіння і т.д. Причина завжди була тільки одна: побили студентів.

Для інжені: в європку ніхто не хотів, якщо судити по тому, що студентів практично ніхто не підтримував. Але янеку набридло чекати, поки воно все само розсмокчеться. от і отримав майдан.
+1 майдан зібрався і почав вимагати відставки овоща тільки після побиття студентів, до того студенти в овоща вимагали тільки підписати асоціацію. Ніхто там не виступа проти корупції чи зубожіння.

Ну і по темі:

Зє замінив Ірину Геращенко в мінському процесі на лутковську. Ту саму лутковську яка була омбуцменом за овоща і яка не бачила порушень з боку беркуту і ментів по відношенню до протестуючих. Ну шо ідіоти, готуйте мило, бо повним ходом йдуть призначення які не просто натякають, а явно вказують шо скоро раша буде вас снашати.

Ну і ще одна класна новина для Зє ідіотів



Тобто як порошенко змінив закон щоб призначити югу - то пукани тріщали, а як Зє призначає на посаду якогось чувака непонятного і йому для того присвоюють звання! При тому що він ні дня ніде не служив - то це "нові обличчя" )))) Відразу видно почерк бені - він ніколи не церемониться з законами.

Востаннє редагував vanco2: 04.06.2019 о 16:44. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 16:48 #2760491   #1265
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Причина завжди була тільки одна: побили студентів.
та да - революція, небесна сотня, анексія криму і війна на донбасі бо студентам люлєй дали. ага
фантазер...
так само як Ванко з "майдан був через асоціацію з ЄС".

Додано через 2 хвилини
Інженю вам правильно питання ставить - як пиздили атовців і студентів на міхо-майдані - чого ніхто не вийшов?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А чого твоя мама не отримує субсидій?
уже пояснював. другий раз влом.
ПС: субсидії систематично скорочують щороку. і на цей рік їх ще раз переполовинили. ти що 2+2 склласти не можеш, щоб зрозуміти, що держава платить далеко не за всіх, хто того потребує?

Додано через 28 секунд
І далеко не стільки, скільки потрібно.

Востаннє редагував switch: 04.06.2019 о 16:48. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 16:51 #2760495   #1266
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
та да - революція, небесна сотня, анексія криму і війна на донбасі бо студентам люлєй дали. ага
фантазер...
так само як Ванко з "майдан був через асоціацію з ЄС".

Додано через 2 хвилини
Інженю вам правильно питання ставить - як пиздили атовців і студентів на міхо-майдані - чого ніхто не вийшов?

Додано через 1 хвилину

уже пояснював. другий раз влом.
ПС: субсидії систематично скорочують щороку. і на цей рік їх ще раз переполовинили. ти що 2+2 склласти не можеш, щоб зрозуміти, що держава платить далеко не за всіх, хто того потребує?

Додано через 28 секунд
І далеко не стільки, скільки потрібно.
Бляха. І ці люди називають себе адекватними
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (04.06.2019), stingerone (04.06.2019), vanco2 (04.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 17:04 #2760496   #1267
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

петро - вибери стінку поміцніше десь там коло себе - і спробуй те саме в реалі - дивись і попустить тебе з порошенком
що саме викликало в тебе таку істеричну реакцію?

Додано через 5 хвилин
Моїй мамі ваших субсидій вистачало перші 2 роки. причому другий рік вона вже платила свою частку, і сума була десь як до цих "реформ". А останні 3 роки - за неї плачу я. Останній рік - всі 100%, бо субсидію вона собі використовує як "премію" до пенсії, щоб нормально харчуватись.
Тому ти давай поакуратніше трошки.
Тут у мене почуття гумору закінчується.

Додано через 1 хвилину
Це щоб ти розумів, наскільки мене тошнить від Порошенка, і від вас з ванком, які мені розповідають, як чудово він керував країною і як ми 100-мильними кроками рухаємось у вірномі напрямку

Востаннє редагував switch: 04.06.2019 о 17:04. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 17:10 #2760501   #1268
stingerone
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Інженю вам правильно питання ставить - як пиздили атовців і студентів на міхо-майдані - чого ніхто не вийшов?
А ти чого не вийшов з тою придyрочною, правильний ти наш??? Звичайно, на форyмі п---ти набагато легше, ніж захищати когось, правда?
Так що краще з цього приводy заткнись., герой диванний!
stingerone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 17:17 #2760502   #1269
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Ще одне вилізло...
Ти до речі захисник діток чи свідок євроасоціації? куди тебе записати?
коротше... бачу пора вчергове завязувати з цим форумом ще з на рік... поки шли вибори і була інтрига - ще було цікаво. зараз якась беззмістовна гавкотня.
набридло.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 17:30 #2760504   #1270
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ще одне вилізло...
Ти до речі захисник діток чи свідок євроасоціації? куди тебе записати?
коротше... бачу пора вчергове завязувати з цим форумом ще з на рік... поки шли вибори і була інтрига - ще було цікаво. зараз якась беззмістовна гавкотня.
набридло.
Ги. А твоя версія яка? Мені сьогодні не хочеться розписувати
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 17:45 #2760505   #1271
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
петро - вибери стінку поміцніше десь там коло себе - і спробуй те саме в реалі - дивись і попустить тебе з порошенком
що саме викликало в тебе таку істеричну реакцію?

Додано через 5 хвилин
Моїй мамі ваших субсидій вистачало перші 2 роки. причому другий рік вона вже платила свою частку, і сума була десь як до цих "реформ". А останні 3 роки - за неї плачу я. Останній рік - всі 100%, бо субсидію вона собі використовує як "премію" до пенсії, щоб нормально харчуватись.
Тому ти давай поакуратніше трошки.
Тут у мене почуття гумору закінчується.

Додано через 1 хвилину
Це щоб ти розумів, наскільки мене тошнить від Порошенка, і від вас з ванком, які мені розповідають, як чудово він керував країною і як ми 100-мильними кроками рухаємось у вірномі напрямку
А мене тошнить від нитіків і ідіотів які чогось впевнені що розмір пенсії залежить тільки від того як порошенко керував країною - та курва подивись кругом, вон твій напарнік косячелло так і каже "а хто в нас платить податки?" то якщо ніхто не платить нормально податки і приховує доходи - то з яких ресурсів взяти гроші на пенсію? Чувак я цілком погоджуюсь що пенсія в розмірі чверті середньої ЗП і нижча ніж прожитковий мінімум - це піздец, але курва хто в тому винен? Я памятаю як підняття мінімалки урядом сприймалось і як деякі "підприємці" кричали шо позакриваються бо не вигідно. А це все робилось шоб відновити пенсію твоїй мамі хоча б трохи. І так я теж допомогаю кожен місяць батькам, і шо?

+ ти так і не сказав скільки квадратів хата.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ще одне вилізло...
Ти до речі захисник діток чи свідок євроасоціації? куди тебе записати?
коротше... бачу пора вчергове завязувати з цим форумом ще з на рік... поки шли вибори і була інтрига - ще було цікаво. зараз якась беззмістовна гавкотня.
набридло.
Ну є факти, 31 побили студіків, то показали по телеку - на другий день зібрався майдан. При чому не треба розказувати шо всьо готувалось заздалегідь - бо ніяких автобусів, партій і тд спочатку там взагалі не було, а основна масса були кияни - це теж факт. А трійко тодішніх "опозиціонерів-кандидатів" самі не знали шо з тим робити і через то обісрались по повній, і дали дорогу порошенку який обісрався менше.

Ну і критикувати версії інших і не приводити своєї з фактами - це якось не гарно.

Востаннє редагував vanco2: 04.06.2019 о 17:48. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 18:11 #2760509   #1272
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Я вже пояснював і не раз - нахера починати зміни в одному, якщо ти не готовий йти на зміни в іншому і в результаті ти заганяєш людей в ярмо, коли людина не здатна себе прогодувати, а країна опиняється в сраці, бо економіка не відновлюється, ВВП не росте, працездатні тікають, народжувати не наважуються, пенсіонерів по відношенню до працюючих - все більшає.
ситуація тупикова.
звідси питання - якщо ти не готовий жити по європейських правилах - нахера ти починав? щоб зробити бідну країну ще біднішою?
так, я зараз натякаю саме на те, що по великому рахунку, не отримавши бажаних перспектив - я вважаю, що можна було і не чіпати яника - хай би собі взяв бабло в хуйла і ми б далі жили в такій же країні, тільки з тими ще цінами, а не нинішніми.
ібо нафіга це все було потрібно, якщо в кінцевому результаті ми отримали точно таку ж фальшиву і корумповану країну?
де ти бачиш ниття? я зараз мислю цілком тверезо і прохолодно. І саме тому я вважаю, що інженю багато в чому розумніша за вас, бо вона ще 5 років тому доводила мені, що буде так, як є зараз.
І я вам казав, що виберете Пороха - отримаєте реванш. Отримали?
і пофігу мені ваші пояснення - є постий факт - змін не є, відкат - є.

ще раз повторю - до пороха моя мама завжди могла сама себе прогодувати і жити в теплі. це є факт.
тілтки при порошенкові вона дожилась до того, що без фінансової підтримки вже не може звести кінці з кінцями. навіть з вашими субсидіями, без яких вона теж спокійно обходилась.
це є факт.
це що ви блеєте про причини і наслідки - це все філософія. все суб'єктивно, в тебе одна точка зору, в інжені інша, в мене ще інша.
але факт є такий.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (04.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 18:11 #2760510   #1273
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Як вам Абирвалг від Артикля?
https://twitter.com/U_J_RE/status/11...029377024?s=09
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 18:20 #2760512   #1274
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата Цитата
Журналисты не смогут поставить вопросы президенту Украины Владимиру Зеленскому во время его первого зарубежного визита в Брюссель. Об этом сообщил корреспондент “Радио Свобода” в Брюсселе Рикард Йозвяк в Twitter.

Йозвяк отметил, что Зеленский не будет давать совместную пресс-конференцию с президентом Европейской комиссии Жан-Клодом Юнкером и не будет отвечать на вопросы журналистов.

"Первый визит в Брюссель президента Украины и никакой возможности для СМИ задать вопрос?", – заявил журналист.
https://newsone.ua/news/politics/zhu...-prichina.html

А може воно і на краще, а то було-б: " Абирвалг, абирвалг, ФОП, 6%, Пивная, еще кружечку, Вот такая история"
Ніколи такого не було, і от знову ....


[IMG][/IMG]

Додано через 4 хвилини
Цитата Бляха. І ці люди називають себе адекватними
У каждого ,бывают помутнения...(с)

Востаннє редагував aleko2007: 04.06.2019 о 18:20. Причина: Пізніше додано
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 18:28 #2760515   #1275
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я вже пояснював і не раз - нахера починати зміни в одному, якщо ти не готовий йти на зміни в іншому і в результаті ти заганяєш людей в ярмо, коли людина не здатна себе прогодувати, а країна опиняється в сраці, бо економіка не відновлюється, ВВП не росте, працездатні тікають, народжувати не наважуються, пенсіонерів по відношенню до працюючих - все більшає.
ситуація тупикова.
звідси питання - якщо ти не готовий жити по європейських правилах - нахера ти починав? щоб зробити бідну країну ще біднішою?
так, я зараз натякаю саме на те, що по великому рахунку, не отримавши бажаних перспектив - я вважаю, що можна було і не чіпати яника - хай би собі взяв бабло в хуйла і ми б далі жили в такій же країні, тільки з тими ще цінами, а не нинішніми.
ібо нафіга це все було потрібно, якщо в кінцевому результаті ми отримали точно таку ж фальшиву і корумповану країну?
де ти бачиш ниття? я зараз мислю цілком тверезо і прохолодно. І саме тому я вважаю, що інженю багато в чому розумніша за вас, бо вона ще 5 років тому доводила мені, що буде так, як є зараз.
І я вам казав, що виберете Пороха - отримаєте реванш. Отримали?
і пофігу мені ваші пояснення - є постий факт - змін не є, відкат - є.

ще раз повторю - до пороха моя мама завжди могла сама себе прогодувати і жити в теплі. це є факт.
тілтки при порошенкові вона дожилась до того, що без фінансової підтримки вже не може звести кінці з кінцями. навіть з вашими субсидіями, без яких вона теж спокійно обходилась.
це є факт.
це що ви блеєте про причини і наслідки - це все філософія. все суб'єктивно, в тебе одна точка зору, в інжені інша, в мене ще інша.
але факт є такий.
А тепер розчехли думалку і подумай, якого хера янек брав в хуйла гроші? Шо думаєш шоб твоя мама могла платити за газ? А якого хера нафтогаз продавав населенню ресурси в кілька разів дешевше ніж купував сам? Шо думаєш то хуйло з яником про твою маму думали? А якого хера яник розтринькав весь золотовалютний запас на утримання бакса до виборів? Думаєш шоб твоїй мамі було легше?

Нє курва, їм на твою маму було насрати, грогші давались щоб країну затягнути в пост СССР, нафтогаз був пилососом який висмоктував кеш позичений в МВФ і петедавав його прямо в газпром і хуйлу на карман - а винен за то ідіот українець. Бакс тримали - "бо стабільний" і до виборів.

А тепер напрягся сильно сильно і спроектував собі до чого то б всьо привело. Підказую - бакс би впав, раша б нагнула нас як зараз нагинає білорусів, а АТО скоріш за все було б не на східних а на західних областях.

І ше раз - курва, глянь шо було в польщі під час реформ Бальцаровича - глянув чи нє?

І ти так і не сказав СКІЛЬКИ В ТВОЄЇ МАМИ КВАДРАТІВ В ХАТІ?


+ як курва нема змін? ЯК ТИ БЛЯТЬ НЕ БАЧИШ ЗМІН?????? ЯК???? Ви там шо їбанулись від того теліка зовсім?

Тобто нема
1. децентралізації (кому то нахер треба, хіба дібілам які роблять проекти в містах за ті гроші, а кому воно тре? Краще б роздали бідним по 1000грн)
2. армія така сама як була до 2013 (кому ті джавеліни тре, або ракети які випустила Україна і які випускає крім нас ще 5 країн світу і всьо)
3. безвізу, асоціації і зони вільної торгівлі нема (а нахера це дібілу який і так нічо туда продати не може і грошей не має шоб поїхати - можна вважати нема)
4. дороги не робляться (Львів-Тернопіль наприклад то *****, хто по ній їздить, тре було зробити всьо і відразу)
5. Нафтогаз не відсудив 70ярдів в газпрому і не виграв ше пару ярдів компенсації за транзит, і ПЕРШИЙ раз став за історію Україні прибутковим в сплатив в бюджет податків (привіт пенсія), але кому то цікаво? Якщо газ тепер не в 10 разів дешевший ніж ринок?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Як вам Абирвалг від Артикля?
https://twitter.com/U_J_RE/status/11...029377024?s=09
Це жопа, кінь бені говорить гірше ніж овощ... Курва навіть зек міг висловитись краще.

ПС. Ідеальне життя з погляду Свіча

1. Податків з білої ЗП ніхто не платим, ібо бізнесу дорого, платим мінімалку а решта в конверті
2. Пенсії платим з мінімалки
3. Енергоресурси купуєм по 500 баксів - продаєм по 50 населенню, ібо пенсії маленькі а субсидію використовуєм як добавку до пенсії
4. Живем в будинку, обовязково 200+ квадратів, бажано не утепленому
5. Різницю ціни закупки і продажу газу покриваєм за рахунок кредитів МВФ, як перестануть давати в МВФ - берем гроші в хуйла
6. Банкрутуєм і йдем назад совок, головне шоб комуналка була дешева!

Востаннє редагував vanco2: 04.06.2019 о 18:41. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 18:43 #2760519   #1276
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
+ як курва нема змін? ЯК ТИ БЛЯТЬ НЕ БАЧИШ ЗМІН?????? ЯК???? Ви там шо їбанулись від того теліка зовсім?
та говорили ми вже про зміни і не раз.
і я тобі пояснював - немає ніяких противідкатних запобіжників. дуже сумніваюсь, що те, що вроді і змінилось - за років 5-10 не буде тупо знівельоване.

чувак, що з телеком? ти ж сам кажеш, що зрада закінчилась, 1+1 вже не розповідає про "зубожіння" - забудь про телек
- фейсбук ваше все

45 квадратів опалюваної, 75 загальної.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. Ідеальне життя з погляду Свіча
не-не-не...
трошки не так.
це реальність, яка стала наслідком провального керівництва порошенка. і це тааааак, не віднєкуйся

Додано через 28 секунд
і я тобі на пару постів раніше пояснив чому.

Додано через 59 секунд
ПС: а що там білоруси? теж не можуть на пенсію прогодуватись і комуналку сплатити? чи таки можуть?

Додано через 59 секунд
ладно, я зливаюсь. цей форум почав забирати в мене забагато часу і псувати мені настрій.

Востаннє редагував switch: 04.06.2019 о 18:43. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 18:44 #2760525   #1277
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ніколи такого не було, і от знову ....


[IMG][/IMG]

Додано через 4 хвилини

У каждого ,бывают помутнения...(с)
То й добре, що без запитань. Ще більше опозорились би
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 18:45 #2760526   #1278
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис

не-не-не...
трошки не так.
це реальність, яка стала наслідком провального керівництва порошенка. і це тааааак, не віднєкуйся

Додано через 28 секунд
і я тобі на пару постів раніше пояснив чому.
А до порошенка так не було? Всі платили в білу і пенсії були великі так? (Памятаю як на вибораз казали - то буде перехідний презедент, від нього чекати нема чого бо це зараз як політичне самогубство йти на цю посаду, то перехідний перезидент. В результаті - порошенко показав результат кращий ніж всі до того гаранти разом взяті, а перейшов "мудрий український народ" до коміка, до БЛЯТЬ КОМІКА бо їм відітілє швидкість реформ не сподобалась - дібіли)

Чувак, я не вірю шо наше населення хоче боротись з корупцією, наше населення цілковито і всебічно ту корупцію підтримує своїми діями.

Тому реальність така що корупція була і буде ще досить довго. А боротись з системною проблемою треба системними змінами - які ніколи не бувають швидкими і легкими.

На рахунок будинку на 40 метрів опалюваної площі - і скільки за газ платити? Мої батьки живуть в квартирі аналогічної площі - в них комуналка цілком підйомна навіть за пенсію якщо є субсидії.

Востаннє редагував vanco2: 04.06.2019 о 19:14.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 19:34 #2760527   #1279
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Кінець епохи бідності, ...

https://www.facebook.com/zinoviy.guz...10633922335855
з якого ? ... що уряд Гройсмана-Порошенко , замінили на уряд Бені ? ... поки порох рулить, ціни тільки вверх
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2019, 07:37 #2760535   #1280
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата та да - революція, небесна сотня, анексія криму і війна на донбасі бо студентам люлєй дали. ага
Власне, поки люлєй не дали ніхто не виходив. Але що тобі пояснювати, ти ж мабуть як інженя вже, госдеп, пєчєньки, наколоті апельсинки.

Забув дописати, виходить ти брехло? Бо версія була тільки одна від мене, а не 100500, як ти пишеш, так?

Востаннє редагував Poter2: 05.06.2019 о 07:43.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:16.