Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Смартфон без "глюків" і зависань

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2018, 08:37 #2720547   #21
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
https://expofree.com.ua/iphone_5s_16_black.html
глянув,4 дисплей мало,його основна функція і перегляді і відправці фото буде + багато набору тексту у вейбері.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
зараз користуюсь редмі 4 прайм, звязок стабільний, тримає відмінно, не лагає. після досвіду користування ніколи б не брав лажу (не дурно ціни такі))))

Додано через 1 хвилину
гнусмасів j серії не рекомендував би. какахи ше ті)

Xiaomi знайомі теж мають,дуже задоволені(не факт що та ж модель що і у вас) Самсунги з тими ж +- характеристиками коштують + 2-3 штуки грн до ціни Xiaomi. Мабуть по співвідношенні ціна-потужність це хороший варіант.А от якість запитання викликає.По відгуках браку багато,на тій же розетці навіть майже по будь якій моделі є пару коментів про брак.

Востаннє редагував Kosyacello: 07.02.2018 о 08:37. Причина: Пізніше додано
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 09:59 #2720557   #22
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
А от якість запитання викликає.По відгуках браку багато,на тій же розетці навіть майже по будь якій моделі є пару коментів про брак.
Браку не багато, просто переважно відписуються ті в кого брак. Xiaomi вже увійшла в ТОР-5 виробників смартфонів, думаєш би купували якби каждий 5ий був бракований?
Та й можеш порити на 4pda любий iPhone (чи самсунг) там є тема для браку для всіх моделей...
А самий топовий Х вопше лідер:
Гарантийный сервис признал iPhone X самым ломающимся айфоном
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 13:01 #2720587   #23
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

+1 за айфон
Любий андроїд з часом починає глючити. А за такий бюджет як у автора тим більше. 6 не купиш за 5000 але вот 5s буде в хорошому стані з 64 пам'яті
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 3:
dodge (07.02.2018), kolibryks (07.02.2018), Tommygun (08.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 17:21 #2720615   #24
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від 6orgaH Переглянути допис
Але лох візьме мильничку і заплатить
Можеш взагалі на смітнику поритись, там усе безкоштовно, ти ж не лох - платити гроші за телефон.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (08.02.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 18:51 #2720623   #25
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Можеш взагалі на смітнику поритись, там усе безкоштовно, ти ж не лох - платити гроші за телефон.
Богдана просто смокче під ложечкою, що він не може собі дозволити нормального телефона, вот і поливає всіх гімном
Айфон дорогий по тій причині, що ПО в ньому продумане до дрібниць, і кожна функція вилизана. За таке треба багато грошей програмістам.
Окрім того, матеріали з яких він виконаний теж не дешеві. Я думаю, якби в айфон почали ставити андроїд, ціна на нього дуже впала б
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 19:23 #2720637   #26
Emm
Учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Redmi Note 4x Snapdragon 4/64 . Майже рік користуюся, смарт бомба автономності і безглючності! Але, без але не буває, треба обов'язково перепрошити на кастомну прошивку(голий тюнінгований Андройд), наскільки пам'ятаю, я шив на Resurrection Remix OS от BrateloSlava
Emm зараз поза форумом  
Подякували 3:
---ANDRE--- (08.02.2018), Пилорама (07.02.2018), MoRZE (07.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 20:40 #2720651   #27
Пилорама
 
Аватар для Пилорама
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Маю Xiaomi Redmi Note 3 Pro. За ту ціну він тільки хіба що кави не варить (щоб багато слів не писати). Я за Xiaomi !!!
Пилорама зараз поза форумом  
Подякував(ла):
---ANDRE--- (08.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 21:17 #2720656   #28
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата Богдана просто смокче під ложечкою, що він не може собі дозволити нормального телефона, вот і поливає всіх гімном
Айфон дорогий по тій причині, що ПО в ньому продумане до дрібниць, і кожна функція вилизана. За таке треба багато грошей програмістам.
Окрім того, матеріали з яких він виконаний теж не дешеві. Я думаю, якби в айфон почали ставити андроїд, ціна на нього дуже впала б
чоловіче, я на той шлак дивитися не можу. І відповідно вважаю, хто купляє слабші можливості за високу ціну - йобані лошари.
В кількох знайомих G5, G3 - проблем нема взагалі.
Повторюю - звязок(якість, GPS) - супер, потужність і можливості також. Ціна - без компромісів. Хто не згідний - слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, що називає чорне білим.
6orgaH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 22:13 #2720666   #29
dante1
Учасник
 
Аватар для dante1
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
якшо без глюків і зависан - only iPhone 5S/6/6S
А чорта з два, на iOS11 5S та 6, ще ті плуги, я восени не витримав тормозів на свому 5S пішов у Фокстрот та купив новенький Samsung Galaxy S7. 6S напевно не буде плужити, в ньому вже 2GB оперативної пам‘яті, але колеги по роботі кажуть що з оновленням до iOS11 6Sки почали мало заряд тримати. Та й людина просила до 5 тис гривень порадити, нормальний 6s, а не кручаний, топлений і т.д. За такі гроші не взяти. Якщо брати на Android то краще брати з чистим андроїдом без надбудов та оболонок, дуже не погані в цьому мотороли, нокіа по стабільності не гірші за айфони. Оперативки має бути не менше 2 гб, що вже майже мінімум навіть для iOS, не те що Андроїд, а бажано більше. Тут вже радили Xiomi redmi 4x 3/32, до 5к грн дуже непоганний вибір, самсунг такий за 8к буде, купив батькові на ДР він ненатішеться після тугого Samsung core prime G360

Востаннє редагував dante1: 07.02.2018 о 22:44.
dante1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 23:00 #2720670   #30
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

в сяомі один величезний мінус - вони скопіювали недолуге(антиергономічне) розміщення кнопки "назад" в йобаних гнусмасів. Але то китайчики керують - вони лише копіюють, убогі...
Екран бідний, та й в загалі - навіть якщо порівнювати з тим же Дроїд Турбо - то нема про що говорити... Про назву(лейбл) промовчу.

Востаннє редагував 6orgaH: 07.02.2018 о 23:16.
6orgaH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 08:55 #2720692   #31
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Новый флагман Xiaomi будет гораздо мощнее iPhone X

Надіюсь, це не буде глючити
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 12:16 #2720719   #32
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
+1 за айфон
Любий андроїд з часом починає глючити.
Любий іОС тоже з часом починає глючити...
Всі виробники про це дбають...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
---ANDRE--- (08.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 12:34 #2720721   #33
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Любий іОС тоже з часом починає глючити...
Всі виробники про це дбають...
iOS не глючать
те що нижчі версії прошивки не підтримують інших програм це одне
але вони як працювали з дня купівлі так і надалі
нещодавно позбувся 4s прюцвав добре - тільки вайбер заглючив не міг позвонити нідокого (на форумі писав) тільки тому змінив його
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 13:23 #2720727   #34
Avalon
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата iOS не глючать
розкажи, аха...
то-то в мене на конторі стільки народу постійно з проблемами айфонів бігають...
Як звонілку використовувати тоді так не глючитиме... але ж то ніби смартфон, і використання різного софту там мало б передбачуватись уже виходячи з даного факту...
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 13:31 #2720729   #35
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

А як же скандал з штучним заповільненням телефонів з деградацією акума? Не все так так райдужно.

Можна капку переплатити за Xiaomi Mi A1 там чистий андроід і багато плюшок
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 13:31 #2720730   #36
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Ех мабуть нівкого небуло BlackBerry він по глючності носа любому втре
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 15:29 #2720743   #37
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Мені цікаво, які ж то люди функції використовують в телефоні, що ставлять до нього такі вимоги (багато можливостей за мало грошей)
Я дзвоню, пишу смс/вайбер/вацап, користуюсь поштою і роблю фотки. Відосик в ютубі можу переглянути. Не знаю, будильником користуюсь. Музики не слухаю, хіба в дорозі коли десь. Ви там на них що, проектуєте будинки? Від чого у вас смартфони глючать?
До айфона я мав MOTOROLA RARZ maxx, ту що з акумом на 3200. При тих самих характеристиках (2 ядра і 1гб оперативки) що і 6 айфон, вищеописані функції в неї безбожно тупили. Тому я і поміняв її. Проблема в тому, що андроїд універсальний, а іос суто для конкретного продукту
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 17:10 #2720766   #38
Avalon
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата які ж то люди функції використовують в телефоні,
ну в мене наприклад іще віддалений доступ до серверів, системи з базами даних, імітація флешки з образами для загрузки, різне планування, ІП коммункатори для різних протоколів звязку, почта різна, читання книг, перегляд і швидка правка документів, шифрування і збереження паролів, апарійний файл-сервер на різні протоколи обміну як по вайфай так і по кабелю через USB-IP чи блутуз, куча софта від клієнті-банку до всяких розеток і таксі, навігатори і трекери і куча дрібниць... і все на телефоні і використовується...

Додано через 2 хвилини
Цитата Ви там на них що, проектуєте будинки?
між іншим моделювання і прості кад системи іще на Palm уже були... і люди їх використовували - не всі в дорозі читають чи ігри грають ...
в кожного свої вимоги.

Востаннє редагував Avalon: 08.02.2018 о 17:10. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Подякували 4:
---ANDRE--- (08.02.2018), ion (09.02.2018), MoRZE (08.02.2018), [Romanio] (08.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 22:14 #2720802   #39
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
ну в мене наприклад іще віддалений доступ до серверів, системи з базами даних, імітація флешки з образами для загрузки, різне планування, ІП коммункатори для різних протоколів звязку, почта різна, читання книг, перегляд і швидка правка документів, шифрування і збереження паролів, апарійний файл-сервер на різні протоколи обміну як по вайфай так і по кабелю через USB-IP чи блутуз, куча софта від клієнті-банку до всяких розеток і таксі, навігатори і трекери і куча дрібниць... і все на телефоні і використовується...

Додано через 2 хвилини

між іншим моделювання і прості кад системи іще на Palm уже були... і люди їх використовували - не всі в дорозі читають чи ігри грають ...
в кожного свої вимоги.
Ну гаразд, з тобою все ясно. ІОС не твій варіант.
Але скільки таких самих людей як ти з такими ж запитами? Бо я так розумію, всі хочуть щоб мобілка робила все те, що тобою описано, але при цьому максимум, то скидають фоточки по вайберу колєгам
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (08.02.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 02:11 #2720806   #40
dante1
Учасник
 
Аватар для dante1
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

На рахунок так звати всіми улюбленої “зручності” iPhone, ніхто не задумувався чому у власників iPhone в 99% випадків стоїть заводська мелодія на виклик))) Ще був зі мною прикрий випадок влітку на фестивалі Файне місто, познайомився під час нього з дівчиною у мене був iPhone, у неї тел на андроїд, так вийшло що фотки робили на її тел. І коли я захиів щоб вона зкинула їх мені (з інтернетом тоді були проблеми), вгадайте куди я йшов з айфоном точно лісом))) Виручила старенька нокіа з блутусом. Такої дичі як на айфоні я навіть у далекомум 2004 не зустрічав на тогочасній моторолі. Чи попробуйте айфоном скачати mp3 з мержі чи книгу по за istore))) А ось ще одне покращення від епле) https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=846333
dante1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prodigy (12.02.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:05.