Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2016, 11:54 #2624958   #4621
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чіїм духом відбувається помазання: Божим, чи ХрИстовим???
Учень, якщо Ви задаєте такі запитання, то лишень підстверджуєте своє нерозуміння ні Слова Божого, ні спасіння по вірі в Ісуса Христа.
Дух Божий - це і є Дух Христовий, нема різних Божих Духів (чи може у Вас є різні?).
Народження згори - це неодмінна і необхідна умова того, щоб людина стала дитиною Бога по Духу (християнином). Це однозначна Біблійна аксіома. І, навпаки, відмінність сект у тому, що це потрібно заслуговувати все життя послухом керівництву секти, а потім "Бог може дасть".



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Давид, Мойсей, Іван ХрИститель і т. д. не були народжені з вище, невже вони життя не побачать ???
Побачать, бо ці люди були знайомі з Богом ще тоді, коли Бог їх покликав. І вони з радістю побачили "день Христів" і прийняли усиновлення.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Івана 3:5 можете пояснити, що відбувається з помазанцем при його покликанні ???
Що Вам дадуть слова? Ви маєте самі прийти до Бога і отримати Його дарунки.
А для цього потрібно спочатку усвідомити свою безумовну і невиправну пропащість, свою мертвість через гріх.
Дух Святий - це Той, Хто реалізовує зараз спасіння і без Нього ніхто б і не навернувся до Бога.
Бо Він:
а) докоряє людині про гріх, про правду і про Суд.
б) підводить людину, яка чує слово про Ісуса Христа до навернення і до віри в Нього.
Це все ще до увірування, до навернення, до народження згори - це все дія Святого Духу. Якщо людина не пройшла через це, а просто приєдналася до якоїсь релігійної громади за якимись власними мотивами, то ніякого толку нема ні в її "воцерквлении" чи "хрищенні". Навіть якщо перед цим вона пройде біблійну шкілку чи вивчення Біблії зі "свідками Єгови". Є люди, які прийшли до громади під впливом мотивів, які просто дивують. "Бо у вас тут музика гарна, співають гарно" - чув я таке від декого. Від одного "свідка" чув і таке: "Бо у вас (у протестантів) пити не можна, а у свідків можна, тому я до них пішов!". Ще від одного "свідка" чув: "Бо там так приязно тебе зустрічають, посміхаються, вітають тебе, коли виходиш і читаєш статті з журналів на сцені" (при цьому він продовжував вдома молитися до Марії, як батьки навчили). Мотиви є найрізнішими. Ага, згадав ще одну жінку-"свідка". Каже: "Коли я взнала про те, що Бог віддав Свого Сина заради мене, про Його таку велику жертву, то шукала як Йому за це віддячити. От мені і трапилися люди, які навчили мене, що для цього слід служити, розносячи оці журнали про Царство". Мені особливо було шкода цієї жінки, бо вона оминула основне, як могла віддячити Богові: прийняти те, заради чого Він віддав Свого Сина. А так, вийшло що вона відкинула (чи, може їй і не відкрилося ще) те, заради чого помирав Ісус і тепер вона намагається віддячити Йому своїми справами, відплатити за Його страждання своїм служінням, за Його Кров своїми годинами проповідування. А Бог хотів і хоче, щоб вона перейшла від смерті до життя, прийнявши повне прощення, праведність і нове життя.

Тому, коли людина народжується згори - вона йде у волі Божій і починає жити як нове духовне немовля, маючи за Наставника Святого Духа. Вона вчиться розрізняти Його ставлення до себе, Його навчання, Його думки і зростає духовно завдяки послуху Йому. Сам Дух Божий свідчить людині всередині її, що вона є дитиною Бога. Дух, Який пише закони Божі в серці людини, формуючи її зсередини.

А якщо народження згори не було, то маємо справу з імітацією християнства. Навіть мертва людина, труп, якщо її файно розмалювати, може виглядати як жива. Але труп залишиться трупом, а Дух Божий оживлює людину. Кожний, хто ведений Ним, приходить до усвідомлення своєї безумовної гріховності і невиправності і благає про те, щоб Бог дарував нове життя. І християнин - це той, хто перейшов, кого Бог перевів від смерті до життя. Тут, зараз перевів, в цьому земному житті, а не "колись, десь там", перемірявши і зваживши всі достоїнства і заслуги людини-мертвяка. Мертвяк догодити Богові своїми справами не може. Йому потрібно спочатку народитися згори, а потім почати жити по Духу.

Востаннє редагував Новак: 23.03.2016 о 12:00.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 13:09 #2624964   #4622
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Дух Божий - це і є Дух Христовий, нема різних Божих Духів (чи може у Вас є різні?)
Хто помазав Ісуса ХрИста на Царя, чій дух на нього зійшов- Бога Єгови, чи на Ісуса зійшов його ж дух ???
То чий дух сходить на помазанців Єгови? Якщо ви є помазанцем і на Вас сходив цей дух, то Ви б мали знати від кого Ви народились- чи Ви дитина Божа і родились з вище від Єгови, чи ви дитина ХрИста??? Хто Ви, чия дитина, бо ХрИстос сказав чітко що не він помазує кому сидіти в Царстві, а робить це Його Батько (пам'ятаєте прохання синів Заведеєвих) ??? Тому Івана 3:5 від Вас так і не почув, чому потрібно родитись від води і духа? А Ви б мали знати раз Ви помазанець і про себе таке заявляєте.
Поки що виміряно тростиною (Біблійним стандартом вимог до помазанців)- результату впливу духу Єгови за Його мірою не видно.
І ще, як відбувалось Ваше помазання, в який момент Ви побачили дію духу Божого на собі і від кого цей дух свідчив, що він прийшов, разом з вашим духом.???
Бо коли ХрИстос охрИстився в річці Йордан, то його Ісусів дух свідчив разом з духом Єгови, що він Син Божий? А у Вас хто свідчив ???
Раз Ви помазанець- це має бути природньо для Вас, Вашою стихією, речі які для Вас мають бути Вашим особистим життям і досвідом.

Додано через 17 хвилин
Цитата А якщо народження згори не було, то маємо справу з імітацією християнства.
Тому, щоб Ваше помазання не було всього навсього імітацією- міряйте його Біблійною тростиною (стандартом помазання).

Востаннє редагував Ychen: 23.03.2016 о 15:08. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 13:26 #2624971   #4623
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Хто помазав Ісуса ХрИста на Царя, чій дух на нього зійшов- Бога Єгови, чи на Ісуса зійшов його ж дух ???
Дух Єгови це Дух Божий і Дух Христовий. Читайте уважніше Біблію.
Утішитель, обіцяний Ісусом Христом перед вознесінням - це і є Дух Божий. Апостоли називали Його також Духом Христовим. Цитати потрібно наводити?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому Івана 3:5 від Вас так і не почув, чому потрібно родитись від води і духа?
Процитувати Вам ще раз?
1. Щоб перейти від смерті до життя.
2. Щоб стати новою людиною, яка народжена від Бога.
3. Залишитися мертвяком - це означає відкинути Жертву Ісуса Христа. Не народитися згори - це залишитися мертвим.
Що Вам тут неясно?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Поки що виміряно тростиною (Біблійним стандартом вимог до помазанців)- результату впливу духу Єгови за Його мірою не видно.
Що і як Ви можете міряти, якщо не розрізняєте елементарних Біблійних речей?
Плутаєте лжепророків і пророків.
Плутаєте спасіння по милості Божій і по ділах.
Не розумієте, що народження згори для людей - це ціль приходу Ісуса Христа і відкидаєте це народження, намагаючись купити Жертовну кров за свої справи, справи мертвої людини, яка НІКОЛИ не може догодити Богові. Навіть, якщо увесь маєток роздасть бідним чи тіло своє віддасть на спасення. Бо людина спасається по благодаті Божій, без заслуг і діл взамін за спасіння.
Пропонування Богові придбати (заробити) спасіння, за яке Його Син заплатив Своїм життям - це не обурливо хіба?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І ще як відбувалось Ваше помазання, в який момент Ви побачили дію духу Божого на собі і від кого цей дух свідчив, що він прийшов, разом з вашим духом.???
Учень, чому Ви не хочете самі звернутися до Єгови і попросити пробачення за те, що відкидали дарунок Духа Святого стільки часу?
Чому не хочете самі прийняти нове народження, яке призначено КОЖНОМУ, хто насправді вірує в Ісуса Христа і розуміє чому Ісус приходив і чому Йому довелося померти за нас?
Ви не спасетеся моєю вірою і не загинете через моє невірство.
Вам потрібно пройти свій шлях (віри чи невірства) і отримати належне в кінці.
Хто збереже в собі нову людину, народжену Богом, буде цінувати новим народженням понад усе - той увійде в життя майбутнього віку.
А хто не народиться згори (під будь-яким приводом чи виправданням), хто відкине Божий дарунок - той залишиться мертвим і піде у смерть вічну.

Вибір за Вами.
Я ще у 1995 році зробив свій вибір, схилився перед Богом і прийняв, не відкинув Його благодать. Мій шлях - це мій шлях, мої взаємини з Духом Святим - це мої взаємини, що тут переповідати Вам? За цей час багато всього було.
Але про основне скажу: радість від усвідомлення того, що твої гріхи прощено і що Бог прийняв тебе таким, який ти є зараз. Прийняв, не відкинув, не відправив удосконалюватися, щоб потім прийти знову на "зважування". Оця безумовна Божа Любов - це і є основа всього і вона приноситься саме Духом Святим. І пізнання цієї Любові - це і є життя.
Ось, слова апостола:
Цитата 14 Для того схиляю коліна свої перед Отцем,
15 що від Нього має ймення кожен рід на небі й на землі,
16 щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім,
17 щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові,
18 змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина,
19 і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою.
(Еф.3:14-19)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 15:32 #2624975   #4624
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Учень, чому Ви не хочете самі звернутися до Єгови і попросити пробачення за те, що відкидали дарунок Духа Святого стільки часу?
Я не відрікався помазання, не пам'ятаю за собою такого, щоб я говорив- не приймаю помазання, але це вирішує Єгова, а не людина і кому уготоване.
Тому я Вас питаю: як Вам засвідчив дух Єгови, що Ви Його дитина ???

Додано через 8 хвилин
Цитата 3. Залишитися мертвяком - це означає відкинути Жертву Ісуса Христа.
Це повинно якось виражатись- це відкидання, людина така повинна показати свою зневагу до Викупу. Вірно, бо більшість "оживуть" (отримають вічне життя) аж поки не скінчиться 1000 років, не тому що відкидали Жертву, а тому що до них Викуп застосовувався 1000 років.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%8F%2020%3A4-6

Додано через 4 хвилини
Цитата Утішитель, обіцяний Ісусом Христом перед вознесінням - це і є Дух Божий.
Вірно, але Хто дав того утішителя, як ХрИстос говорив, Кого Ісус мав вблагати, щоб дав його, невже мусів вблагати самого себе??? (Тоді це подібне на роздвоєння особистості і я не вірю, що в ХрИста була ця хвороба)!!!

Додано через 56 хвилин
Цитата Я ще у 1995 році зробив свій вибір, схилився перед Богом і прийняв
А коли стали помазанцем, тоді ж ???

Додано через 20 хвилин
Цитата Дух Єгови це Дух Божий і Дух Христовий.
Дух Єгови- це і є дух Божий, а дух ХрИстів- це дух Ісуса ХрИста, який був помазаний духом Єгови при хрИщенні в воді і при хрИщенні духом у вигляді голуба.
Івана 3:5- мали б знати, якщо Ви помазанець, для помазанця такі речі не повинні бути таємницею.

Востаннє редагував Ychen: 23.03.2016 о 15:34. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 16:11 #2625017   #4625
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дух Єгови- це і є дух Божий, а дух ХрИстів- це дух Ісуса ХрИста,
Якщо так продовжувати далі, то є ще окремо Любов Божа і окремо Христова Любов і окремо любов Духа Святого, так же?
Бо вислови такі в Біблії є, але чи мова про різне чи про одне і те ж?
Можете в цьому розібратися?
Тоді із Духом Божим (Він же ж Дух Христа) вдасться плутанини уникнути.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А коли стали помазанцем, тоді ж ???
"помазанцями" стають (або не стають, не знаю, бо жодного не бачив серед ваших) у вашій організації.
А у Бога стають Його дітьми, які народилися від Духа.
Були мертвими і ожили. Були пропащими, загинулими, але Бог віднайшов їх і спас.

Проблема вашої організації (і Ви живе тому підтвердження), що я ще не бачив серед ваших хоч одну людину яка відкрито визнавала, що визнавала свою повну і безпросвітну зіпсутість, мертвість внаслідок гріха. Картина приходу у секту виглядає приблизно так: людина вважає себе достатньо хорошою, шукає більше правди і чесності, бо бачить неправду серед традиційних священників і починає шукати "правильнішу віру". Ота "віра" має, за її думкою, зробити її ще кращою, священники, відповідно, там теж мають бути набагато кращі за тих "православних". Ото і є критерії пошуку такої людини. Ну а "свідки Єгови" тут як тут. І про неправильних священників розкажуть і про своїх чудових "помазанців" і про те, як організація їх покращить, розвине любов і, можливо, якщо бути відданим служителем, то Бог колись ще й вічне життя відміряє за відданість і важку працю.
Отак, Учень, я правильно говорю?

І тут, в цій схемі, нема місця для правдивого християнства. Бо правдиве християнство починається із того, про що я вже не раз згадав: усвідомлення причин Жертви Ісуса Христа. Усвідомлення того, що я цілком справедливо заслуговую на смерть. Більш того, я перебуваю у духовній смерті і НІЯКІ добрі діла, заслуги перед людьми чи Богом не можуть змінити цього мого стану.
Змінити стан цієї смерті може тільки Бог, через НОВЕ НАРОДЖЕННЯ, народження від Святого Духу. Все.
Від усвідомлення цього починається покаяння і прийняття Жертви Ісуса Христа, як принесеної за мене особисто. Із всіма наслідками, які з цього випливають. А Бог, бачачи щирість покаяння, дає і прощення і усвідомлення виправдання перед Ним і нове народження від Духа Святого. КОЖНОМУ, хто НАСПРАВДІ вірує в Ісуса Христа і приймає Його Жертву. Кожному. І людина переходить від смерті до життя. Стає дитиною Божою.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому я Вас питаю: як Вам засвідчив дух Єгови, що Ви Його дитина ???
Його думками, Його прийняттям, Його змінами в моєму дусі. А далі і Його плодами в моїй душі.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 16:42 #2625020   #4626
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата "помазанцями" стають (або не стають, не знаю
Дякую за чесну відповідь, а хочете знати ???

Додано через 3 хвилини
Цитата Змінити стан цієї смерті може тільки Бог, через НОВЕ НАРОДЖЕННЯ, народження від Святого Духу. Все.
Тоді розкажіть про своє просте народження духовне, не помазання (народження від духа святого Єгови).

Додано через 5 хвилин
Цитата Його думками, Його прийняттям, Його змінами в моєму дусі. А далі і Його плодами в моїй душі.
Його то кого, бо хто є дитиною Бога кличе Його Ава-Отче, Любий Батьку. Якщо це дитина ХрИста і Ви дитина ХрИста, то як кажете: мабуть Ава-Сину ???

Додано через 2 хвилини
Цитата Тоді із Духом Божим (Він же ж Дух Христа) вдасться плутанини уникнути.
Тоді кому свій дух віддав Ісус ХрИстос, коли помер ???Невже одному і тому ж ??? І Ви кажете що дух Єгови і дух ХрИста це одне й те ж.

Додано через 8 хвилин
Цитата бо жодного не бачив серед ваших) у вашій організації.
Можете глянути на помазанців ось тут, хоч не всі вони є помазанцями (показують і тих, і тих), бо це видно коли вони є на Спомині, який відбудеться через декілька годин і у вашому місті, а по телебаченні Ви навіть не побачите хто з них помазанець, а хто ні, але вони виступають і можете на них глянути:http://tv.jw.org/#uk/live

Востаннє редагував Ychen: 23.03.2016 о 16:47. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 17:09 #2625041   #4627
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дякую за чесну відповідь, а хочете знати ???
Ось вся відповідь, яку Ви назвали чесною і з якою погодилися, вочевидь:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
"помазанцями" стають (або не стають, не знаю, бо жодного не бачив серед ваших) у вашій організації.
А у Бога стають Його дітьми, які народилися від Духа.
Учень, людина може бути або мертвою, або живою, або дитиною цього світу, або дитиною Бога.
Стати дитиною Бога без народження згори, від Духа Святого не вийде, Ви це зрозуміли?



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тоді розкажіть про своє просте народження духовне, не помазання (народження від духа святого Єгови).
Це у вашій організації плутанина (Дух Божий і Дух Христів), два народження згори (просте і непросте), а у Бога є Його діти. А у світу є його діти.
Що зміг для початку, вже розказав.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Його то кого, бо хто є дитиною Бога кличе Його Ава-Отче, Любий Батьку. Якщо це дитина ХрИста і Ви дитина ХрИста, то як кажете: мабуть Ава-Сину ???
Я у Христі, розумієте що це означає? Я у Ньому помер і у Ньому воскрес і як Ісус кликав Духом "Ава, таточку!" так і я в Ісусі і в тому ж ОДНОМУ Дусі кличу "Ава, Отче!"

Ви вже розібралися із
Любов"ю Бога-Отця
Любов"ю Ісуса Христа, яка перевищує знання
Любов"ю Духа?
Це про різне йде мова, чи про одне і те ж?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 18:06 #2625046   #4628
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Стати дитиною Бога без народження згори, від Духа Святого не вийде, Ви це зрозуміли?
Тоді для Вас все може закінчитись плачевно. Бо я це прекрасно розумію і знаю, яка Воля Бога для тих хто ненароджений з вище.http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B0%2010%3A16

Додано через 4 хвилини
Цитата два народження згори (просте і непросте)
Народження згори є тільки одне, для малої отари. Духовне відродження (не помазання з вище) потрібно обидвом отарам.

Додано через 18 хвилин
Цитата Я у Ньому помер і у Ньому воскрес і як Ісус кликав Духом "Ава, таточку!" так і я в Ісусі і в тому ж ОДНОМУ Дусі кличу "Ава, Отче!"
Коли це з Вами таке сталось, а чо Ви не Небі з ХрИстом після свого воскресіння, а воскресли на Землі ??? Чого Ви розлучились з ХрИстом, коли б Ви мали воскреснути так як він (Помазанець Божий)???Странне у Вас якесь народження з гори (помазання духом святим), не за мірою "тростини". Чому Ви не там де Вас було запрошено бути після воскресіння- Ви що втекли звідти, чи Вас там і не було ???

Додано через 13 хвилин
Цитата Ви вже розібралися із
Любов"ю Бога-Отця
Любов"ю Ісуса Христа, яка перевищує знання
Любов"ю Духа?
Це про різне йде мова, чи про одне і те ж?
Не відходьте від теми свого народження з гори- це мабуть особливе і цінне призначення і запрошення, і я хочу розібратись чому Ви не там де мали б бути ??? Бог не міг обдурити- це відпадає; або Ви там не були після свого воскресіння- не є з ХрИстом, чомусь не з ним; або Ви звідти дали драла.

Востаннє редагував Ychen: 23.03.2016 о 18:06. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 18:39 #2625066   #4629
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Коли це з Вами таке сталось, а чо Ви не Небі з ХрИстом після свого воскресіння, а воскресли на Землі ???
Учень, я ще і ще раз рекомендую Вам самостійно читати Біблію, особливо листи апостолів.
Для вивчення цього питання можете зробити пошук по НЗ таких словосполучень як "у Христі" та "у Ньому". Вас чекає багато відкриттів, нових висловів і думок, яких Ви не бачили.
Ось, для прикладу:
Цитата 12 Ви були з Ним поховані у хрищенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив.
(Кол.2:12)
Цитата 1 Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці.
2 Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі.
(Кол.3:1,2)
Цитата 5 і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю...
(Еф.2:5)
Тут Ви теж не розумієте, як то так, що християни, до яких пише апостол, були поховані разом із Христом і воскресли разом із Ним, проте продовжують жити на землі? Не розумієте? Для Вас вони теж "втекли від Христа"?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не відходьте від теми
Знаєте, Учень, я говорю з Вами про більш прості речі, аніж народження згори, але воно не находить у Вас відклику, тому...
То як, все-таки:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви вже розібралися із
Любов"ю Бога-Отця
Любов"ю Ісуса Христа, яка перевищує знання
Любов"ю Духа?
Це про різне йде мова, чи про одне і те ж?

Востаннє редагував Новак: 23.03.2016 о 18:45.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 20:59 #2625094   #4630
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Цитата
12 Ви були з Ним поховані у хрищенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив.
(Кол.2:12)
Ви що не бачите що це не буквальна смерть, чи воскресіння- це стосується розуму і віри, відповідно і вчинків (смерть для колишніх вчинків, щоб воскреснути для нових вчинків, віри і нового розуму). А я Вас запитував щоб зрозуміти, чи розумієте про Небесне, бо Ви заявляєте, що маєте Небесне покликання через народження духом святим. Ви б мали розуміти про що я вас запитую, не про смерть для колишнього способу життя і воскресіння щоб жити по новому, а яку перспективу Ви маєте в Небі, а не тут на Землі? Бо це зрозуміло, що хто народився знову- це докорінно нова особистість.

Додано через 2 хвилини
Цитата 1 Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці.
2 Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі.
(Кол.3:1,2)
Бо якщо вони мали Небесне запрошення, вони мали зосереджуватись на Небесному, а не на Земному.

Додано через 1 хвилину
Цитата Цитата
5 і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю...
(Еф.2:5)
А ви кажете що вчинки не роблять людину мертвою.

Додано через 14 хвилин
Цитата Учень, я ще і ще раз рекомендую Вам самостійно читати Біблію, особливо листи апостолів.
Я цей етап вже проходив дуже давно і зрозумів, що Бог не залишив нас без Правди, тому я хотів знайти тих людей, що живуть за Божою правдою. Спочатку я не знав що це Свідки Єгови, я навіть один час допускав, що Правда може бути десь за межами хрЕстеянства, можливо навіть у східних релігіях. Правда не забарилась- Правда є і вона не в традиційному хрЕстеянстві, але в тих хто живе за Словом Нашого Батька- Біблією.

Востаннє редагував Ychen: 24.03.2016 о 07:18. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 21:05 #2625106   #4631
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Як звучало ім'я Ісуса (ХрИста) в 1 ст. єврейською, а як грецькою? Чому в цих різних мовах навіть в 1 ст. ім'я Ісус звучало по різному, я вже не кажу про діалекти в кожній з мов?
І так як ми не знаємо точної вимови імені Ісуса ХрИста в 1 ст.- науковці називають дві версії: Єшуа від Ягве, або Єгошуа від Єгова в вимові єврейською 1 ст. Чому так? Бо ім'я Ісус має в собі складову Божого Імені, що було нормою для ізраїльтян, які поклонялись Єгові.
Слід пам'ятати де і серед якого народу виховувався цей хлопець з малку.
--- по перше, різниця між Іменем Ісуса і ЙГВГ в тому, що у Імені Ісус попри різні форми вимови на інших мовах є точна форма відображена на мові оригіналу, на вдміну Ім'я ЙГВГ її немає в мові оригіналу тим більше на інших мовах.

--- по друге, на відміну від хибної догми організації вартової вежі про унікальність імені ЙГВГ, Ім'я ЙГВГ немає жодної переваги над іншими подібними Іменами Бога як Шаддай, Саваот, Адонай.... тощо , оскільки лише відкриває одну з Його якостей Особистості

--- по трете, скільки б не торочила організація вартої вежі про унікальність Імені ЙГВГ, єдиним актуальним та важливим Іменем для спасіння людини є виключно Ім'я Ісуса Христа, оскільки без Нього не можливе спасіння навіть якщо б було відоме точна вимова Імені ЙГВГ це і є поясненням того, що проповідь Апостолів наповнена Іменем Ісуса про те жодного вислову про унікальність імені ЙГВГ

Додано через 5 хвилин
Цитата Виникає запитання: точної вимови імені Ісус єврейською не знаєм, діалектів грецької 1 ст. також не знаєм, а як тоді вживаєм ім'я Ісус? Вірно, вживаєм в різних мовах по різному: Єзус, Іісус, Ісус... Правда цей забобон не спрацьовує, якщо поважаємо Ісуса ХрИста??? Нам байдуже що Ісуса ХрИста кличемо в різних мовах по різному- це для нас не принципове і це норма що імена звучать у різних мовах по різному, і стародавня втрачена вимова тих імен нас не бентежить. Якщо ви так поважаєте Ісуса ХрИста чому така несправедливість, коли точної вимови Ісуса не знаєте і кличете його, та ще в різних мовах і діалектах по- різному ??? ХрИстос вас за неточну вимову його імені не покарає ??? А може негайно, через такий забобон, припиніть вживати ім'я Ісуса ХрИста і щось придумайте в замін, наприклад [адоні] ХрИстос відповідно що було зроблено з його Батьком- [Адоні] Отець.
--- вище відповідь

Востаннє редагував engar: 23.03.2016 о 21:05. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 21:38 #2625110   #4632
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Цитата:
Допис від Новак
Ви вже розібралися із
Любов"ю Бога-Отця
Любов"ю Ісуса Христа, яка перевищує знання
Любов"ю Духа?
Це про різне йде мова, чи про одне і те ж?
Ну хоч Ви переходите на іншу тему, догадуюсь чому, скажу Вам коротко- ці дві Особистості об'єднує Любов, саме з великої букви, надзвичайні стосунки і теплота відносин.А дух святий- це Вічна Енергія Бога Єгови (Перст Божий, або Рука Бога), якою Він з Любов'ю послуговується, як до Свого Сина- Ісуса ХрИста, так і до всього Творіння Всесвіту (видимої і невидимої частин Всесвіту, неживих об'єктів, так живих створінь, про що додатково засвідчують останні наукові астрономічні відкриття спостереження за Всесвітом).Для наочності наведу Вам такий Земний приклад: коли Ви батько обнімаєте свою дитинку, любите її і кажете цій дитині, тримаючи її: татова рука дуже любить твій носик, вушка... і ніжно торкаєтесь, пригортаючи дитину до себе- що відчуває дитина, не любов батька? Але чи рука може любити сама по собі? Чи Перст Божий (дух святий, тобто дух Божий сам по собі) ???

Додано через 3 хвилини
Цитата --- по трете, скільки б не торочила організація вартої вежі про унікальність Імені ЙГВГ, єдиним актуальним та важливим Іменем для спасіння людини є виключно Ім'я Ісуса Христа, оскільки без Нього не можливе спасіння навіть якщо б було відоме точна вимова Імені ЙГВГ це і є поясненням того, що проповідь Апостолів наповнена Іменем Ісуса про те жодного вислову про унікальність імені ЙГВГ
Тоді читайте тут:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%8F%2014%3A1 У них на чолах ім'я Ягняти (Ісуса ХрИста) і Ім'я Батька (Єгови). Чомусь не сказано що тільки ім'я Ісуса ХрИста одне, щось Ви виходите за межі Святого Письма, що за ненависть до Бога, звідки вона у Вас ?

Додано через 8 хвилин
Цитата є точна форма відображена на мові оригіналу,
То як писалось ім'я Ісус мовою оригіналу, наприклад Євангеліє від Матвія (саме перше, яке було написане) спочатку було написано єврейською мовою (як звучало ім'я єврейською)? Потім той же Матвій перевів своє Євангеліє і на грецьку, яка була загальноприйнятою на великій території, що було корисно для новонавернених хрИстиян з інших народів, де ім'я звучало не так. Ісус навіть міг би не відкликнутись на це ім'я, не зрозумівши що це до нього звертаються, бо до нього звертались учні єврейською, доки він був з ними.І Ви чомусь не наполягаєте вимовляти Ісус єврейською. От чому я маю кликати Ісус українською, а Єгову (українська вимова) єврейською, я що єврей за національністю ???

Додано через 15 хвилин
Цитата --- по друге, на відміну від хибної догми організації вартової вежі про унікальність імені ЙГВГ, Ім'я ЙГВГ немає жодної переваги над іншими подібними Іменами Бога як Шаддай, Саваот, Адонай.... тощо , оскільки лише відкриває одну з Його якостей Особистості
Де написано що це імена Бога ?

Додано через 4 хвилини
Цитата на вдміну Ім'я ЙГВГ її немає в мові оригіналу тим більше на інших мовах.
Це Вам не підсилу, викреслити Боже Ім'я, бо Єгова пообіцяв, що це Ім'я Його навіки. Покричіть в бік Єгови, що Ви проти цього і не хочете, щоб про Нього і Ім'я навіть згадувалось; бачив одного, який навіть висловлювався в бік Бога і махав кулаком в бік Неба до Бога, чомусь Ви мені його нагадуєте.

Востаннє редагував Ychen: 24.03.2016 о 07:52. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:00 #2625124   #4633
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тоді читайте тут:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%8F%2014%3A1 У них на чолах ім'я Ягняти (Ісуса ХрИста) і Ім'я Батька (Єгови). Чомусь не сказано що тільки ім'я Ісуса ХрИста одне, щось Ви виходите за межі Святого Письма, що за ненависть до Бога, звідки вона у Вас ?
--- нагадаю, на марне публікуєте посилання на веб-ресурси вашої організації, їх я не читаю, бажаєте щось довести надавайте належні докази наводьте безпосередньо цитати з Писання, ваші переклади та веб-ресурси, мають авторитет для мене, що фальшива валюта для банку .

Додано через 7 хвилин
Цитата То як писалось ім'я Ісус мовою оригіналу, наприклад Євангеліє від Матвія (саме перше, яке було написане) спочатку було написано єврейською мовою (як звучало ім'я єврейською)? Потім той же Матвій перевів своє Євангеліє і на грецьку, яка була загальноприйнятою на великій території, що було корисно для новонавернених хрИстиян з інших народів, де ім'я звучало не так. Ісус навіть міг би не відкликнутись на це ім'я, не зрозумівши що це до нього звертаються, бо до нього звертались учні єврейською, доки він був з ними.І Ви чомусь не наполягаєте вимовляти Ісус єврейською. От чому я маю кликати Ісус українською, а Єгову (українська вимова) єврейською, я що єврей за національністю ???
--- Н.З. був в основному написаний на арамейські мові поширеною мовою того часу, Ім'я Ісус було масово поширене серед Ізраїлю та Юдеї , та широко вжите у посланнях та євангеліях не говорячи про інші джерела на кшталт книг Йосифа - Флавія, тому мабуть лише у вашої організації точність вимови імені Ісус мовою оригіналу може викликати сумнів. Однак щодо цього імені лише воно дане з метою спасіння чого немає у випадку ЙГВГ.

Додано через 47 секунд
Цитата Де написано що це імена Бога ?
--- у Біблії звичайно

Додано через 3 хвилини
Цитата Це Вам не підсилу, викреслите Боже Ім'я, бо Єгова пообіцяв, що це Ім'я Його навіки. Покричіть в бік Єгови, що Ви проти цього і не хочете, щоб про Нього і Ім'я навіть згадувалось; бачив одного, який навіть висловлювався в бік Бога і махав кулаком в бік Неба до Бога, чомусь Ви мені його нагадуєте.
--- не маю на меті щось викреслювати , тим більше те, що невідомо навіть вам, ціль відвернути від хибного вчення вартової вежі, що за основу спасіння ставить Ім'я яке немає до цього відношення .

Востаннє редагував engar: 23.03.2016 о 22:00. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:20 #2625133   #4634
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ім'я Ісус було масово поширене серед Ізраїлю та Юдеї
Мене це мало цікавить, бо ми обговорюєм якою мовою звертались учні до Ісуса ХрИста, коли він ходив з ними по Палестині? А ще хотілось би почути, чи Ісус ХрИстос , читавши Писання, знав мову, якою було написано С.З. (єврейські Писання)??? Це так для того запитую, щоб зрозуміти чи думаєте перед тим як щось сказати, бо коли Ісус читав Писання, він що не знав, як вимовити Ім'я Єгови, коли читав з ними Писання, невже учні були глухі, чи Ісус не знав Писання і вимови з того тексту ??? Значить Ісус також не знав Писань і вимову тексту- та Ви шо, мабуть Вам Ісуса ХрИста вчити, як має бути !!! Тепер я ще більше розумію чим керувались ті, що його розпинали.

Додано через 2 хвилини
Цитата --- не маю на меті щось викреслювати , тим більше те
Все уже викреслено (витерто) до Вас.
Але не всі Біблії були спалені інквізиторами, які точно передавали текст Писань.

Додано через 51 секунду
Цитата --- у Біблії звичайно
Ану покажіть.

Додано через 8 хвилин
Цитата Писання, ваші переклади та веб-ресурси, мають авторитет для мене, що фальшива валюта для банку .
Нічого не маю проти Вашого вибору, нехай гідні читають.

Востаннє редагував Ychen: 23.03.2016 о 22:46. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:21 #2625142   #4635
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Мене це мало цікавить, бо ми обговорюєм якою мовою звертались учні до Ісуса ХрИста, коли він ходив з ними по Палестині? А ще хотілось би почути, чи Ісус ХрИстос , читавши Писання, знав мову, якою було написано С.З. (єврейські Писання)??? Це так для того запитую щоб зрозуміти чи думаєте перед тим як щось сказати, бо коли Ісус читав Писання, він що не знав, як вимовити Ім'я Єгови, коли читав з ними Писання, невже учні були глухі, чи Ісус не знав Писання і вимови з того тексту ??? Значить Ісус також не знав Писань і вимову тексту- та Ви шо, мабуть Вам Ісуса ХрИста вчити, як має бути !!!
--- неуважні до сказаного, суть у тому, що точна форма Ім'я Ісус була збережена оскільки щодо цього імені не було обмежень у декалозі як до ЙГВГ чому і воно було втрачене. Натомість тісна прив'язка імені Ісус до спасіння поширено використовувалось у проповіді Апостолів і перебувало у постійному вжитку, що забезпечело збереження Його безмін до цього часу
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:24 #2625144   #4636
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата не говорячи про інші джерела на кшталт книг Йосифа - Флавія,
Для Йосифа Флавія, стародавнього єврейського історика, не складало жодної проблеми знання Імені Єгови, Ісус ХрИстос і учні постарались, перекресливши забобон євреїв не вимовляти Ім'я в голос.

Додано через 2 хвилини
Цитата що точна форма Ім'я Ісус була збережена оскільки щодо цього імені не було обмежень у декалозі як до ЙГВГ чому і воно було втрачене.
І тому Ісус відновив, виявив своїм учням і оточуючим це Ім'я заново, бо так хотів його Батько.

Востаннє редагував Ychen: 24.03.2016 о 07:15. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:29 #2625146   #4637
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Нічого не маю проти Вашого вибору, нехай гідні читають.
--- якщо б подібний спосіб надавались докази у суді навряд чи справа була б у виграші.......

Додано через 1 хвилину
Цитата Для Йосифа Флавія, стародавнього єврейського історика, не складало жодної проблеми знання Імені Єгови, Ісус ХрИстос і учні постарались, перекресливши забобон євреїв не вимовляти Ім'я в голос.
--- чому його не передав ?

Додано через 1 хвилину
Цитата І тому Ісус відновив, виявив своїм учням і оточуючим це Ім'я заново.
--- чому не наголошено, що саме ЙГВГ ? Воно на той час було відоме ?

Востаннє редагував engar: 23.03.2016 о 22:32. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:33 #2625150   #4638
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- якщо б подібний спосіб надавались докази у суді навряд чи справа була б у виграші.......
Я з Вами в шашки не граю. А роблю це тому, бо Ісус нас навчив шукати гідних і страждущих Правди.

Додано через 3 хвилини
Цитата --- чому не наголошено, що саме ЙГВГ ? Воно на той час було відоме ?
"Стидались" вимовляти вголос і Ви чомусь "стидаєтесь".

Востаннє редагував Ychen: 23.03.2016 о 22:33. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:34 #2625155   #4639
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я з Вами в шашки не граю. А роблю це тому, бо Ісус нас навчив шукати гідних і страждущих Правди.
--- сумнівне твердження .....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 22:34 #2625157   #4640
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- чому його не передав ?
"Стидався" за традицією (забобоном) євреїв.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:18.