Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Послуги


Ремонт АКПП

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.01.2020, 19:03 #2773996   #1
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Ремонт АКПП

Можливо хтось стикався з ремонтом АКПП і знає куда можна звернутись. Підкажіть будь-ласка. Про того що на збаразькому кільці я знаю і знаю що він непомірно дорогий.
ANRI зараз поза форумом  
Старий 31.01.2020, 07:11 #2774007   #2
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Машина яка? Ну це все відносно, ремонт АКПП ніколи не був дешевим.А робити в гаражі "на колінах"це така собі рулетка.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 31.01.2020, 14:31 #2774032   #3
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Машина яка? Ну це все відносно, ремонт АКПП ніколи не був дешевим.А робити в гаражі "на колінах"це така собі рулетка.
Машина Сантафе 2 2007р. Ремонт акпп неоправдано дорогий і друть деякі майстри сумашедші суми. Согласіться що немає смислу платити за ремонт 2000$ коли можна купити б/у коробку відремонтовану за 1300$. А самі запчастини коштують не так вже і дорого. Питання в тому наскільки майстер жадний. Я согласний що кожен оціює самостійно свою роботу і за дарма ніхто нічого робити небуде але коли майстер хоче здерти суму за роботу в 3 рази більшу ніж самі запчастини то це вже занадто.
ANRI зараз поза форумом  
Старий 31.01.2020, 17:10 #2774048   #4
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Цитата:
Допис від ANRI Переглянути допис
Машина Сантафе 2 2007р. Ремонт акпп неоправдано дорогий і друть деякі майстри сумашедші суми. Согласіться що немає смислу платити за ремонт 2000$ коли можна купити б/у коробку відремонтовану за 1300$. А самі запчастини коштують не так вже і дорого. Питання в тому наскільки майстер жадний. Я согласний що кожен оціює самостійно свою роботу і за дарма ніхто нічого робити небуде але коли майстер хоче здерти суму за роботу в 3 рази більшу ніж самі запчастини то це вже занадто.
Ну дивись, ціна роботи і ціна запчастин не мають ніякої привязки. От наприклад щоб поміняти сальнік колінвала, або ланцюг на деяких машинах треба мало не мотор знімати чи розбирати всю морду, а потім збирати знов. А це означає що на роботу треба затратити дуже багато часу, а час це то що визначає ціну роботи. Тому цілком може бути що робота по заміні в рази перевищує ціну запчастин - і це нормально.
+ Коробка автомат, це дуже не простий механізм, не багато людей може діагностувати, визначити проблему і знати як це поремонтувати. А це означає що цінність роботи таких людей висока.

Ну і при тому всьому, і виходячи з власного досвіду (а досвід такий шо в ті агрегати куда лізли руками майстри - потім ніколи не були безпроблемними і їб--ли мені мозок поки я їх не міняв повнісью в зборі) рекомендую купити БУ коробку на розборці, або замовити бу коробку, поміняти її і їздити горя не знати.

Я таке колись зробив з мотором, насосом гідрака, генератором і не пожалів наразу! Перед тим генератор ремонтувався кожних пів року, насос гідрака після заміни підшипника (який коштував як пів бу насоса + робота) заклинив нахер через 2-3 тижні після заміни, а мотор, в якому або криворукі майстри херово поміняли ланцюг, або запчастини були підробні якимось хером сточив натягувач ланцюга, шо привело до того що проскочив лагцюг і поршні в одному з блоків цилінтдрів торкнулись до
клапанів! Ті ж самі криворукі майстри пропонували "зробити капіталку шоб знати шо всьо добре з мотором", на шо були послані *** і був куплений бу мотор і поміняний за ціну меншу ніж їх оціночна вартість капіталки, після чого проблеми закінчились і ніколи не повторялись на час володіння тою машиною

Ну ти поняв до чого я веду?

ПС. Бу коробку краще бтати просто БУ, а не ремонтовану, бо ремонтована - означає шо туда пхали руку майстри, а це додатковий величечзний ризик.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
ANRI (01.02.2020), Romko_7 (02.02.2020)
Старий 01.02.2020, 05:37 #2774075   #5
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Чесно кажучи незнаю що робити. В моїй коробці проблема в тому що вана пробуксовує і шо дальше робити я в розтєряності чи шукати хорошого майстра чи купувати б/у. Хоча з б/у коробкою також можуть бути приключенія оскільки майже всі вони зняті з машин які їздили по європі а це означає що там масло ніхто неміняв, а це і є основною причиною виходу з строю самого агрегата. Однк таку я вже маю коли міняв в ній масло то по кольору воно було як нігрол. Тому і більше схильний до ремонту хоча кажуть що можна попробувати зробити адаптацію АКПП і це може допомогти. Но я незнаю чи дійсно може бути ефективною така процедура...
ANRI зараз поза форумом  
Старий 01.02.2020, 16:14 #2774089   #6
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

0679658783 Володя. Механічні робить добре. За автомат не знаю. Подзвони він все скаже
SPO зараз поза форумом  
Старий 01.02.2020, 20:15 #2774102   #7
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
0679658783 Володя. Механічні робить добре. За автомат не знаю. Подзвони він все скаже
Дякую за номер. Вот саме цього я і хотів.
ANRI зараз поза форумом  
Старий 02.02.2020, 09:23 #2774117   #8
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Можливо ще хтось стикався з подібним ремонтом і може поділитися номером майстра куди можна звернутись!
ANRI зараз поза форумом  
Старий 02.02.2020, 09:46 #2774119   #9
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Є в львові фірма яка займається діагностикою, ремонтом, заміною масла з Гарантією. А не так як в нас, за поріг і допобачення. Контактів не лишилося нажаль.
leyo зараз поза форумом  
Старий 02.02.2020, 18:25 #2774142   #10
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

0679654887, 0967274712 львівська фірма, роблять автомати, дають гарантію.Колєга робив в Вектрі Ц коробку то вроді всьо ок, вже рік їздить.
Stalk зараз поза форумом  
Старий 03.02.2020, 07:41 #2774167   #11
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Цитата:
Допис від ANRI Переглянути допис
Машина Сантафе 2 2007р. Ремонт акпп неоправдано дорогий і друть деякі майстри сумашедші суми. Согласіться що немає смислу платити за ремонт 2000$ коли можна купити б/у коробку відремонтовану за 1300$. А самі запчастини коштують не так вже і дорого. Питання в тому наскільки майстер жадний. Я согласний що кожен оціює самостійно свою роботу і за дарма ніхто нічого робити небуде але коли майстер хоче здерти суму за роботу в 3 рази більшу ніж самі запчастини то це вже занадто.
Бу і відремонтована за 1300$ - взагалі б не дивився в ту сторону, з тої причини що ніхто Вам чесно не скаже що там відремонтовано.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 04.02.2020, 20:08 #2774237   #12
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Відповідь: Ремонт АКПП

Цитата:
Допис від Stalk Переглянути допис
0679654887, 0967274712 львівська фірма, роблять автомати, дають гарантію.Колєга робив в Вектрі Ц коробку то вроді всьо ок, вже рік їздить.
Дякую.
ANRI зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:48.