Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.08.2013, 15:10 #2256453   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

У школах Тернополя будуть встановлені сучасні дитячі спортивні майданчики, а у садочках – ігрові.




Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 15:46 #2256474   #2
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Класно виглядає пуста пісочниця і іржава гірка
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 21:58 #2256687   #3
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Класно виглядає пуста пісочниця і іржава гірка
ох ніфіга собі...
і трава не достатньо зеленого кольору
взагалі страх втратив Надал!
Андріка84 - в мери! Він вміє! Він може! Все його життя демонструє неймовірні результати та вміння!
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:03 #2256694   #4
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата У школах №17, №10 і та №2 буде встановлено нові сучасні вікна, - зазначає Сергій Надал
А тим школам шо вставили вікна за кошти батьків хоч пловину повернуть? Ні ?

А майданьчики то добре, буде ше одна стаття витрат для батьків - на фарбу для майданчика. В садки пісочок хоч би привезли.
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:13 #2256705   #5
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
буде ше одна стаття витрат для батьків - на фарбу для майданчика.
Та яка фарба, ті майданчики згниють за зиму, вони ж з фанери зроблені. Он десь навіть тут на форумі фотки є що з аналогічними місяць-два назад встановленими вже за цей період сталося, а за рік два то вже й до гадалки ходити не треба
Цитата В садки пісочок хоч би привезли.
А нащо пісок? Скажіть дякую що хоч щебнем той майданчик не засипали
P.S. Саме смішно що оте убожество 11 тис. грн. коштує
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:17 #2256708   #6
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
В садки пісочок хоч би привезли.
та завезуть... то ж взагалі не проблема
надіюсь можна здогадатись, що підрядник, котрий майданчик виготовлював навряд чи піском займається...

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
P.S. Саме смішно що оте убожество 11 тис. грн. коштує
а тепер завязуємо балаболити і пропнуємо значно ліпші майданчики з встановленням за цю суму
давайте-давайте! не встидайтесь!

Востаннє редагував FortYear: 14.08.2013 о 22:17. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:22 #2256713   #7
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а тепер завязуємо балаболити і пропнуємо значно ліпші майданчики з встановленням за цю суму
давайте-давайте! не встидайтесь!
http://forum.te.ua/showthread.php?t=166425

Влаштує чи ще пошукати? Бо попередній пошук в мене більше 3-5 хв не зайняв, а якщо цьому присвятити хоча б годину то можна знайти думаю набагато достойніші варіанти
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:27 #2256722   #8
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
http://forum.te.ua/showthread.php?t=166425

Влаштує чи ще пошукати? Бо попередній пошук в мене більше 3-5 хв не зайняв, а якщо цьому присвятити хоча б годину то можна знайти думаю набагато достойніші варіанти
написати допис на форумі і встановити ліпший майданчик за 11тис. - це різні речі
я готовий вам забезпечити проплату
продемоструйте власне вміння

Додано через 22 секунды
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Влаштує чи ще пошукати?
не шукати, а організувати встановлення
не в теорії
в практиці

Востаннє редагував FortYear: 14.08.2013 о 22:27. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:31 #2256727   #9
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
написати допис на форумі і встановити ліпший майданчик за 11тис. - це різні речі
я готовий вам забезпечити проплату
продемоструйте власне вміння

Додано через 22 секунды

не шукати, а організувати встановлення
не в теорії
в практиці
Цитата * Наша компанія - команда професіоналів, ми будемо супроводжувати ваше замовлення на всіх етапах. Вам не знадобиться перейматися тим як йдуть справи.
* У нас є художники та дизайнери, вони допоможуть змоделювати дитячі майданчики з врахуванням особливостей вашого ландшафту. Або ж створять індивідуальний дизайн.
* Висококваліфіковані спеціалисти з легкістю здійснять монтаж важких конструкцій на дитячі майданчики.
* Ми допоможемо здійснити комплексне проектування дитячої ігрової зони та повністю оснастити її необхідним обладнанням.
* Ми легко зможемо доставити наші дитячі майданчики в любий куточок нашої країни.

Якщо для вас проблема здійснити дзвінок і зробити замовлення. То я з радістю це зроблю. Вам залишиться лише здійснити проплату. Як бачите майданчик приїде сам і встановиться. Так що обирайте ділянки і вказуйте кількість.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:35 #2256728   #10
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Якщо для вас проблема здійснити дзвінок і зробити замовлення. То я з радістю це зроблю. Вам залишиться лише здійснити проплату. Як бачите майданчик приїде сам і встановиться
так, можете вважати, що важко
мене цікавить результат
а саме - значно ліпший майданчих З ВСТАНОВЛЕННЯМ за 11тис.грн.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
P.S. Саме смішно що оте убожество 11 тис. грн. коштує
а звідки інформація, що 11тис.?

Востаннє редагував FortYear: 14.08.2013 о 22:35. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:36 #2256730   #11
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
так, можете вважати, що важко
мене цікавить результат
а саме - значно ліпший майданчих З ВСТАНОВЛЕННЯМ за 11тис.грн.
Будете брати 10 вам любий з тих що є по посиланню встановлять безкоштовно.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:37 #2256731   #12
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Будете брати 10 вам любий з тих що є по посиланню встановлять безкоштовно.
вже починаємо спригувати?

і ще проясніть звідки ціна 11тис.?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:39 #2256732   #13
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а звідки інформація, що 11тис.?
http://www.rada.te.ua/novyny/16270.html
«В середньому встановлення одного ігрового майданчика вартує близько 11 тисяч гривень, - зазначає начальник управління освіти і науки міськради Ольга Похиляк.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
вже починаємо спригувати?
?
Та де я спригую, я говорю про 10, тоді як ТМР майже 30 закупила.

Востаннє редагував Andrik84: 14.08.2013 о 22:39. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:40 #2256735   #14
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
http://www.rada.te.ua/novyny/16270.html
«В середньому встановлення одного ігрового майданчика вартує близько 11 тисяч гривень, - зазначає начальник управління освіти і науки міськради Ольга Похиляк.
ото ж будемо ще дивитись конкретні майданчики
бо той елемент що на фото (подвійна гірка) вартує 7тис.грн. з встановленням

тобто дорожчі майданчики значить включають в себе додаткові елементи, котрих на фото немає

то будете робити значно ліпший майданчик з встановленням? чи ви, сударь, за межі теорії вийти не здатні?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Та де я спригую, я говорю про 10, тоді як ТМР майже 30 закупила.
тобто при встановленні одного майданчика вам потрібна додаткова оплата за встановлення
а при встановлені десяти майданчиків вам на оплату ДЕСЯТИ встановлень оплати не потрібно?
і де ж "маржа" ховається?

Востаннє редагував FortYear: 14.08.2013 о 22:40. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:45 #2256739   #15
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ото ж будемо ще дивитись конкретні майданчики
бо той елемент що на фото (подвійна гірка) вартує 7тис.грн. з встановленням

тобто дорожчі майданчики значить включають в себе додаткові елементи, котрих на фото немає
Покажіть тоді мені фото дорожчого майданчика. Бо з тих фото що я бачив, це єдиний елемент який встановлюється плюс пісочниця, хіба вона ще 4 тис. коштує.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:49 #2256741   #16
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Покажіть тоді мені фото дорожчого майданчика. Бо з тих фото що я бачив, це єдиний елемент який встановлюється плюс пісочниця, хіба вона ще 4 тис. коштує.
поцікавлюсь обовязково
наразі я чекаю від вас пропозиції по дитячому майданчику з встановленням
якщо від вас "внєзапно" зявилась умова, що ви готові з встановленням розглядати пропозицію лише по 10 майданчиках, то і тут я не дам вам викрутитись
скажете скільки ви бажаєте додаткової оплати за транспортування і встановлення

бо раз при великій кількості ви готові робити це безкоштовно, то значить вартість ваша націнка значно вища ніж витрати на транспортування та встановлення.. а це дуже цікаво...

отож, чекаю конкретну практичну (а не теоретичну) пропозицію
FortYear зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 22:54 #2256745   #17
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Покажіть тоді мені фото дорожчого майданчика. Бо з тих фото що я бачив, це єдиний елемент який встановлюється плюс пісочниця, хіба вона ще 4 тис. коштує.
Ще гойдалка має бути.

п.с. пісочниця в межах 1 тис.грн., до речі.

а з чого Ви вирішили, що ті майданчики, які Ви в неті знайшли, кращої якості?
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (14.08.2013)
Старий 14.08.2013, 23:48 #2256771   #18
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Не мало майданчиків встановила міська рада за половину своєї каденції, досить не мало. Але якщо можете якось вплинути на вибір цих майданчиків то попросіть їх брати менше але надійніше. Не має бути в їх конструкції тирсоплит, фанери, тонких металевих щаблів. Не потрібно бути експертом щоб зрозуміти - простоять вони 1-2 роки...
Аналогічно з зупинками. Пластик з боків та доски для сидіння це помилка. Дзвонить на ТВ-4 старший чоловік і питає мера - чому було посередині не дати ще одну горизонтальну квадратну трубу? Відповідь - як бидлота захоче то і так поламає... Може і поламає але у більшості випадків зупинки поламані через банальний вітер! Дослухайтеся інколи до людей, не до деяких неадекватів з форуму яким завжди погано, але бувають деякі поради слушні!

Востаннє редагував pberit: 18.08.2013 о 14:35.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrik84 (15.08.2013), Trader_Lena (18.08.2013), Іра (15.08.2013)
Старий 15.08.2013, 06:37 #2256793   #19
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не має бути в їх конструкції тирсоплит, фанери,
Шикарный вид(с)
barvik777 зараз поза форумом  
Подякували 5:
Andrik84 (15.08.2013), pberit (15.08.2013), Petro Ford (15.08.2013), Trader_Lena (18.08.2013), Іра (15.08.2013)
Старий 15.08.2013, 08:38 #2256820   #20
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

М-дя. "Абсолютно травмобезпечна гігка"
До речі бачив майданчики нижчевказаного Долфіна в живу, а не на картинці. Там речей, на зразок необроблених торців дерев"яних елементів, немає. Та і якість фарбування в жодне порівняння не йде.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trader_Lena (18.08.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:12.