Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.08.2014, 16:30 #2433371   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Пропозиції приймаються до 18 серпня на електронну адресу rada.te.ua@ukr.net, за телефоном: 25-49-34 або в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології за адресою: вул. Коперника, 1.




Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 19:30 #2433439   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру
Пропоную "сквер на вулиці Миру".
 
Подякував(ла):
Дєцко (14.08.2014)
Старий 14.08.2014, 20:26 #2433460   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Та ну, не цікаво, все одно назвуть або - сквер свободи, або Бандери, Шухевича і т.д.
pberit зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 21:20 #2433494   #4
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Студентський.
Учаснег зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 21:45 #2433510   #5
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

ім. Барака Обами
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (15.08.2014), gregis (15.08.2014), sexymasha (14.08.2014)
Старий 14.08.2014, 23:05 #2433535   #6
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Пропоную "сквер на вулиці Миру".
Підтримую, нафіг вигадувати велосипед ще й путати людей.
А так буде все просто Сквер Миру на вул.Миру - і всім всьо панятна
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 23:20 #2433538   #7
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Підтримую, нафіг вигадувати велосипед ще й путати людей.
А так буде все просто Сквер Миру на вул.Миру - і всім всьо панятна
Та якось не оригінально, це як готель Тернопіль в місті Тернопіль.
pberit зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 23:25 #2433540   #8
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

кабачок там колись був фартовий,
"Меридіан" как бе )
А може і сквер таким стане ?)
хамід зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 23:26 #2433541   #9
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Знаю, але з другого боку не буде такої плутанини для декого як з вулицями Галицькою і Данила Галицького.
Та й там сквер прям такий великий і окремий від вулиці, що потребує окремої назви?
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 23:36 #2433543   #10
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

сквер Мирний, мирний на миру ,просто і зрозуміло , чи треба шось оригінальне типу імені зірок великоі медведиці?
Pmz зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 23:42 #2433545   #11
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

У мене погляд на керування містом виглядає так - міський голова це бізнесмен, а місто це його бізнес. За єдиною різницею що він прибуток не собі бере, а просто робить так щоб місто заробляло, ставало успішним. Чим наше вбоге місто може на себе заробити? Мало чим але треба використовувати по максимуму всі можливості. Наприклад чому не ввести таку ідею - кожен хто кине № кількість грошей матиме можливість назвати вулицю чи сквер . Ну а чого ні? Не обов'язково своєю фамілією назвати вулицю, можна назвоою бренду. Не перейменовувати вулиці чи сквери, а давати назви новим, неп важливим вулицям. Ну типу вулиці Західної, та певно процентів 10 людей знає де вона і то за рахунок Нової пошти. А може б Нова Пошта хотіла назвати ту вулицю по своєму? Нехай дає тисяч 200 та й по рукам. Ціну можна регулювати. Але ще раз наголошую - в міський бюджет!
pberit зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 23:46 #2433548   #12
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
чому не ввести таку ідею - кожен хто кине № кількість грошей матиме можливість назвати вулицю чи сквер . Ну а чого ні? Не обов'язково своєю фамілією назвати вулицю, можна назвоою бренду. Не перейменовувати вулиці чи сквери, а давати назви новим, неп важливим вулицям. Ну типу вулиці Західної, та певно процентів 10 людей знає де вона і то за рахунок Нової пошти. А може б Нова Пошта хотіла назвати ту вулицю по своєму? Нехай дає тисяч 200 та й по рукам. Ціну можна регулювати. Але ще раз наголошую - в міський бюджет!
Цікаво, але тоді буде вобше капєц )))) Де для бажаючих візьмуть стільки скверів?
Проще тоді дерева називати і стовпи, й вішати на них іменні таблички.
Наприклад, ліхтар ім.Pberitа

Та й одне діло сквери. А як бути з документацією по вулицях: адресами, прописками...
Всім, думаю, вже хватило історії з площею Небесної сотні.
Я вже не говорю про просту плутанину. Важлива чи не важлива для тебе чи міськради та вулиця, але хтось там живе чи хтось когось може шукати за цією адресою. Як тоді буде?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
За єдиною різницею що він прибуток не собі бере, а просто робить так щоб місто заробляло, ставало успішним.
А з цим би я вобше поспорила )))

Востаннє редагував Дєцко: 14.08.2014 о 23:52.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 23:49 #2433549   #13
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
У мене погляд на керування містом виглядає так - міський голова це бізнесмен, а місто це його бізнес. За єдиною різницею що він прибуток не собі бере, а просто робить так щоб місто заробляло, ставало успішним. Чим наше вбоге місто може на себе заробити? Мало чим але треба використовувати по максимуму всі можливості. Наприклад чому не ввести таку ідею - кожен хто кине № кількість грошей матиме можливість назвати вулицю чи сквер . Ну а чого ні? Не обов'язково своєю фамілією назвати вулицю, можна назвоою бренду. Не перейменовувати вулиці чи сквери, а давати назви новим, неп важливим вулицям. Ну типу вулиці Західної, та певно процентів 10 людей знає де вона і то за рахунок Нової пошти. А може б Нова Пошта хотіла назвати ту вулицю по своєму? Нехай дає тисяч 200 та й по рукам. Ціну можна регулювати. Але ще раз наголошую - в міський бюджет!
нова пошта сьогодні там е, а завтра переіде на новий адрес,знов міняем назву по бажанню того хто заплатить,чи онове розташування пошти перейменуем бо вони заплатили? з таким успіхом і на зміні назви міста заробляти можна, заплатив і нині це вже не теропіль,хтось перебье ціну завтра і опять празднік зміни табличок) ідея хороша но не досконала
Pmz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (14.08.2014)
Старий 14.08.2014, 23:58 #2433550   #14
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
нова пошта сьогодні там е, а завтра переіде на новий адрес,знов міняем назву по бажанню того хто заплатить,чи онове розташування пошти перейменуем бо вони заплатили? з таким успіхом і на зміні назви міста заробляти можна, заплатив і нині це вже не теропіль,хтось перебье ціну завтра і опять празднік зміни табличок) ідея хороша но не досконала
Так можна і назву районів, областей і самої країни міняти.
Думаю різні партії, депутати і олігархи сильно зацікавляться.
Це ж піар якого масштабу!!!
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 15.08.2014, 00:05 #2433551   #15
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Це ж піар якого масштабу!!!
Так можно партії конкуренти перейменовувати:
раз-і комуністи стали партією Геїв України )))
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (15.08.2014)
Старий 15.08.2014, 00:10 #2433553   #16
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Так можно партії конкуренти перейменовувати:
раз-і комуністи стали партією Геїв України )))
Тоді паралельно піде конкурс на найоригінальнішу і найобіднішу назви )))
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 15.08.2014, 02:31 #2433558   #17
gregis
Banned
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Наприклад чому не ввести таку ідею - кожен хто кине № кількість грошей матиме можливість назвати вулицю чи сквер . Ну а чого ні?!
Чудова iдея. Переможцем в конкурсi стане Банк Россii, який дасть N-нну кiдькicть грошей i назве сквер Iменi Героiв-Апалченцiв Данбаса i ще вистачить грошей щоб назвати вулицю iменi Новороссii.
Бюджет мicта би отримав значнi надходження.

Додано через 9 хвилин
А ще би ми тодi мали вулицi Путiна i Жирiновського i наше мiсто з нашим мером i мiськрадою безкоштовно пропiарили телеканали Лайф ньюс и Раша тудей.

Востаннє редагував gregis: 15.08.2014 о 02:31. Причина: Пізніше додано
gregis зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (21.08.2014)
Старий 15.08.2014, 06:45 #2433564   #18
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А може б Нова Пошта хотіла назвати ту вулицю по своєму? Нехай дає тисяч 200 та й по рукам. Ціну можна регулювати. Але ще раз наголошую - в міський бюджет!
Капєц з тебе бізнесмен: Нова пошта платить 200 тис. за перейменування вулиці а з міського бюджету і з кишень людей які проживають на цій вулиці йде 400 тис. за переоформлення всіх документів.
Всі ці ідеї з назвами, це всього навсього піар на черговому відкритті ВЕЛИКОГО РЕМОНТУ від міської ради, а то якось не дуже гарно виглядає відкривати пару дерев посеред міста, а от вже сквер Революції Гідності це звичайно інша справа. Одна єрунда на скільки бачу з сусідньої теми там якийсь кусочок під будівництво вже відхопили ))))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (15.08.2014)
Старий 15.08.2014, 07:10 #2433575   #19
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
У мене погляд на керування містом виглядає так - міський голова це бізнесмен, а місто це його бізнес.
Оця частина досить правдива.
 
Подякували 2:
Dinara (15.08.2014), paravozz (21.08.2014)
Старий 15.08.2014, 08:17 #2433583   #20
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернополяни можуть запропонувати назву скверу на вул. Миру

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Цікаво, але тоді буде вобше капєц )))) Де для бажаючих візьмуть стільки скверів?
Проще тоді дерева називати і стовпи, й вішати на них іменні таблички.
Наприклад, ліхтар ім.Pberitа
Я ліхтар не хочу, я хочу вулицю! А від вас лайдаків не дочекаєшся визнання всіх моїх заслуг тому можна було б за гроші
Не думаю що буде аж дуже багато охочих, ціна просто має бути відповідна. А місто розбудовується, будуть нові вулиці.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Та й одне діло сквери. А як бути з документацією по вулицях: адресами, прописками...
Всім, думаю, вже хватило історії з площею Небесної сотні.
Я вже не говорю про просту плутанину. Важлива чи не важлива для тебе чи міськради та вулиця, але хтось там живе чи хтось когось може шукати за цією адресою. Як тоді буде?
Я ж написав - нові вулиці називати, старі можна перейменувати лише за згодою мешканців якщо вони там є. Що не так з площею Небеснох сотні? Ну на початках всі огризались, но зараз ж майже в кожному місті є вулиця чи площа з такою назвою, що в цьому погано? Молодці що зробили це першими, більшість тернополян це підтримує, я впевнений.


Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А з цим би я вобше поспорила )))
І я б поспорив, я про те як має бути, а не як є.

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
нова пошта сьогодні там е, а завтра переіде на новий адрес,знов міняем назву по бажанню того хто заплатить,чи онове розташування пошти перейменуем бо вони заплатили? з таким успіхом і на зміні назви міста заробляти можна, заплатив і нині це вже не теропіль,хтось перебье ціну завтра і опять празднік зміни табличок) ідея хороша но не досконала
Я думаю як Нова пошта за таке платитиме то вона добре думатиме. А раз заплатив і все. назад не вертаємо, вибачайте.

Цитата
Допис від gregis Переглянути допис
Чудова iдея. Переможцем в конкурсi стане Банк Россii, який дасть N-нну кiдькicть грошей i назве сквер Iменi Героiв-Апалченцiв Данбаса i ще вистачить грошей щоб назвати вулицю iменi Новороссii.
Бюджет мicта би отримав значнi надходження.

Додано через 9 хвилин
А ще би ми тодi мали вулицi Путiна i Жирiновського i наше мiсто з нашим мером i мiськрадою безкоштовно пропiарили телеканали Лайф ньюс и Раша тудей.
Мусять бути певні обмеження, це звичайно. Хтось захоче і матюком назвати, звісно що це не можливо.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Капєц з тебе бізнесмен: Нова пошта платить 200 тис. за перейменування вулиці а з міського бюджету і з кишень людей які проживають на цій вулиці йде 400 тис. за переоформлення всіх документів.
Всі ці ідеї з назвами, це всього навсього піар на черговому відкритті ВЕЛИКОГО РЕМОНТУ від міської ради, а то якось не дуже гарно виглядає відкривати пару дерев посеред міста, а от вже сквер Революції Гідності це звичайно інша справа. Одна єрунда на скільки бачу з сусідньої теми там якийсь кусочок під будівництво вже відхопили ))))
Ну вже можна і самому додуматись - ціна має бути адекватною вулиці, все залежатиме від її розмірів, чи живуть там люди і т.д. В основному це мають бути нові вулиці, в нових мікрорайонах. А як хтось хоче перейменувати вулицю Руську то також будь ласка, все має свою ціну. Думаю мільйонів 100 покриють всі витрати, заміни табличок, зміни докуметів і т.д. Ще й залишиться грошей не мало. Звісно що мало ймовірно що колись буде такий спонсор.
pberit зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:01.