Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


"Камандіри" Крапки, зверніть увагу...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.02.2005, 10:30 #37121   #21
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Коли визначетесь з датою, то маякнете мені
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 04.02.2005, 10:34 #37123   #22
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата:
Допис від Kija
От бачте, що я говорив всі тут писали-писали, але як тільки зайшла розмова про якусь конкретну дату всі затихли, "и только мёртвые с косами стоят "
шановний, якщо ви уважно прочитали самий перший пост, в якому йдеться про те, що АДМІСТРАЦІЯ КРАПКИ бере на себе левову частку організації вищезгадуваного дійства. З огляду на це логічно було б припустити, що дату будуть призначати вони, оскільки треба зібрати багато речей і людей докупи в одному місці, а це, повір, нелегко. Тому твоя дитяча непосидючість(нетерпимість) недоречна. дякую.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 06.02.2005, 15:40 #37337   #23
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від bandera
шановний, якщо ви уважно прочитали самий перший пост, в якому йдеться про те, що АДМІСТРАЦІЯ КРАПКИ бере на себе левову частку організації вищезгадуваного дійства. З огляду на це логічно було б припустити, що дату будуть призначати вони, оскільки треба зібрати багато речей і людей докупи в одному місці, а це, повір, нелегко. Тому твоя дитяча непосидючість(нетерпимість) недоречна. дякую.
Да мені звичайно лестить, що мене ще називають дитиною, хотілося б залишитися нею і до кінця життя, але уви запізно вже. А щодо посту, то якби Ви уважно перечитали мій пост, то б побачили, що я про організацію свята Крапкою, і близько не згадував ( не привик, я що б за мене хтось, щось вирішував, а ніякої вигоди від цього Крапці я не бачу), а запропонував просто десь зустрітися, все обговорити і самим організувати вище згадане дійство.
Kija зараз поза форумом  
Старий 07.02.2005, 23:29 #37581   #24
AFTER
 
Аватар для AFTER
Типово

Kija, bandera............

"какой високій слог"...............

====
Kaminko Написане: вівторок 02 01, 2005 12:08 pm Тема повідомлення:

--------------------------------------------------------------------------------

чую )
Подумаємо - спробуємо.
============

Камінко! Ти шо відморозився!
Ти ж спец по таких проектах!
Давай, кажи слово вождя...................
AFTER зараз поза форумом  
Старий 08.02.2005, 19:18 #37700   #25
Wolveren
 
Аватар для Wolveren
Типово

Протєстую!
Я тоже хочу! Давайте на серень намічайте...а то дискримінація получається!
Wolveren зараз поза форумом  
Старий 09.02.2005, 08:07 #37756   #26
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата:
Допис від AFTER
Kija, bandera............

"какой високій слог"...............
(нєткурваблядьмавйогохуямиобложитисукайобанавтрипі зди)...Просто мій рівень інтелігентності не дозволяє спілкуватись інакше, а тому іншої форми розмови і бути не може
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 09.02.2005, 11:59 #37801   #27
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Да мені звичайно лестить, що мене ще називають дитиною, хотілося б залишитися нею і до кінця життя, але уви запізно вже. А щодо посту, то якби Ви уважно перечитали мій пост, то б побачили, що я про організацію свята Крапкою, і близько не згадував ( не привик, я що б за мене хтось, щось вирішував, а ніякої вигоди від цього Крапці я не бачу), а запропонував просто десь зустрітися, все обговорити і самим організувати вище згадане дійство.
1. Так скажи дату і організуй (приміщення, пиво, тралі-валі) ... чи тоже з косою... ти ж не любиш коли за тебе шось рішають... самастаятєльний бо ж...

2. Вигода Крапці - PR + прахладітєльні напитки + постійна!!! (шо не маловажно) клієнтура

3. Якшо вже зустрінемось так шо обговорювати ? де ми на другий тиждень підем і скіко грошей брати?

4. дєцтво, дєцтво ти куда лєтіш... (с) Дід Юра
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 09.02.2005, 18:02 #37903   #28
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від Black-Raven
1. Так скажи дату і організуй (приміщення, пиво, тралі-валі) ... чи тоже з косою... ти ж не любиш коли за тебе шось рішають... самастаятєльний бо ж...
Приміщення - "Крапка", або якийсь бар навіщо щось з цього організовувати, як туди і так можна зайти в любий момент; пиво - ти що сам собі бокал чи два пива купити не можеш, чи може бачив колись щоб його так трудно було найти; тралі-валі - думаю ще менше проблем; дата - особисто мені нема різниці коли, хоч прямо зараз.

Цитата:
Допис від Black-Raven
2.Вигода Крапці - PR + прахладітєльні напитки + постійна!!! (шо не маловажно) клієнтура.
Який піар, ти думаєш тут про "Крапку", ще хтось не чув. Чи там пива ніхто не купить якщо ми не прийдем. І думаєш люди почнуть ходити туди більше чи менше грати контр, в залежності від того буде ця акція чи ні.

Цитата:
Допис від Black-Raven
3. Якшо вже зустрінемось так шо обговорювати ? де ми на другий тиждень підем і скіко грошей брати?
А ти що думав обговорювати, проблеми світової економіки, чи загрозу від озонової діри

Цитата:
Допис від Black-Raven
4. дєцтво, дєцтво ти куда лєтіш... (с) Дід Юра
От якраз думати, що тобі хтось, щось організує, щоб тобі було добре - це подитячому, і ніяк інакше не назвеш.
Kija зараз поза форумом  
Старий 09.02.2005, 20:58 #37939   #29
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

Згідний та підтримую Black-Raven
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.02.2005, 21:14 #37943   #30
Mo$
 
Аватар для Mo$
Типово

крапка крапкою, але на те щоб організувати це все дійство потрібно трошкичасу (грошей)
спонсори це немало важно!!!!!
а вже з датою думаю розберуться

нарахунок дати - постараюсь взнати і вибити інформацію
хоча від иене мало чо залежити

ШАНОВНИЙ Fort Year
можливо потрібно провести але давайте раз мова пішла про купальники перенести на весну, ну на 8 березня, або хочаб на 13 люте
тоді в нас ще 4 дня
постараюсь прийти і помогти з дійством чим зможу!!!!!!!!!
Mo$ зараз поза форумом  
Старий 09.02.2005, 22:46 #37957   #31
Nosferatu
 
Аватар для Nosferatu
Типово

Йогурт, замало часу..., за 4 дня важко з адмінів денежку собрать, а дійство такого рівня за 4.., ( вже 3 ) дня не робиться... а спонсорів ми найдем )) поставим контрольну будку " адмінам на пиво", або "барменшам на каву" - думаю в другій більше грошиків буде )) або ще "охоронцю на нові золоті зуби"..
ідея хороша ... зайва п"янка після січневих свят думаю нікому не помішає..,
13 лютого шось не дуже подобається..., потім зраненька йти до коханої з бодун і гарнячком не дуже весело..
Nosferatu зараз поза форумом  
Старий 10.02.2005, 10:45 #38026   #32
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Гадаю, що найкраще місце для таких зборів - природа, а найкращий час - весна, до якої і не так вже й багато часу залишилось. Але який би час ви не обрали - Крапка завжди забезпечит пивом
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 10.02.2005, 17:22 #38156   #33
AFTER
 
Аватар для AFTER
Типово

Я готовий до дій...... адміністрацію прошу турбувати, коли більш-менш буде означено сценарій.....

Допомогу в організації та матеріальну підтримку гарантую.

З повагою, "дивний" AFTER.
AFTER зараз поза форумом  
Старий 20.02.2005, 21:13 #40462   #34
viva
 
Аватар для viva
Типово

От, самі чоловіки, значіть, знов будуть вирішувати про бікіні. Ну хіба нас, форумчанок, обов*язково по бікіні визначати? А вуса? В хвіст? А можна форумчанки окремо, і бікіні також окремо? Можу представити цілу свою колекцію бікіні і не зовсім.
viva зараз поза форумом  
Старий 11.05.2005, 12:02 #55253   #35
mak.
Типово

Ну шо? Коли? Де? Акція буде??
mak. зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:44.