Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.02.2013, 19:26 #2142520   #41
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від petyou Переглянути допис
в мене є якийсь пакет МТС - як взанти тариф і чи можна там замутити цей нет?
Назва тп відображається, коли дивишся баланс рахунку (*101#), нижче балансу пише.
А послугу "Інтернет за копійку" можна підключити тільки в тп "Український". Але, проблема в тому, що в той тп не можна перейти, а треба купляти новий стартовий пакет.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 19:52 #2142549   #42
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
тільки в тп "Український". Але, проблема в тому, що в той тп не можна перейти, а треба купляти новий стартовий пакет.
Потрібно подзвонити до оператора і попросити щоб перевели на тп "Український" і протягом 4-ох днів переведуть. Мені так зробили.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 20:08 #2142570   #43
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Потрібно подзвонити до оператора і попросити щоб перевели на тп "Український" і протягом 4-ох днів переведуть. Мені так зробили.
Такий фокус проходить тільки в 1-2 тарифних планах. В інших тп, оператор каже, що треба купляти новий стартовий пакет, і рекомендує скористатись послугою "комфортний перехід".
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 15:31 #2143159   #44
ivanshvydkyj
Banned
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

про МТС. Є той український. Як подзвонити до оператора повідключати всі ті набридливі СМС? Пробував 123 - там платно. Нині прийшло СМС: "Poslugu 'Natsionalni bezkoshtovni hvylyny v merezhi vidklucheno" - що то за херня і чому? на рахунку 23грн.
Телефон постійно питає "Дозволити дію Сім-карти?" колим в режимі очікування - що то таке - маю підозру хоче лізти в інтет або якісь платні сервіси?
ivanshvydkyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 18:05 #2143240   #45
Chortik
Учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Просто на телефоні найди МТС меню,зайдеш і там є такий пунк МТС клік ,і відключи
Chortik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 18:45 #2143255   #46
ivanshvydkyj
Banned
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

ага - взяв і відключив. Я задав кілька питань. Ви не конкретизували на яке Ви відповіли. Боюся лазити по тій менюшці, бо в них навіть до оператора платно дзвонити!
ivanshvydkyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 18:55 #2143264   #47
Chortik
Учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

МТС меню,Мтс клік,відключити. 111 справка мтс,рахунок коли останій раз поповняли?
Chortik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 19:12 #2143277   #48
lev
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Тарифу 29+ взагалі немає серед пропозицій!
lev зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 19:46 #2143299   #49
ivanshvydkyj
Banned
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від Chortik Переглянути допис
Мтс клік
в мене нема відключити - в мене тільки є "Активація". Поповняв не пам*ятаю коли. Цей телефон тільки біля компа лежить. Боюся я того МТС. СМСки лізуть одна наперед іншою, якісь дійства в мене вимагає... щось відключає само...
ivanshvydkyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 20:10 #2143308   #50
Chortik
Учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Якщо маєш вільний час підійди на шептицьго 3 це центр обслуговуваня Мтс,або до мене на злуки 45 в барвінок поможу з проблемою
Chortik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 21:03 #2143343   #51
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від ivanshvydkyj Переглянути допис
Нині прийшло СМС: "Poslugu 'Natsionalni bezkoshtovni hvylyny v merezhi vidklucheno" - що то за херня і чому? на рахунку 23грн.
Не звертай уваги. Воно в нас не діє. Таке смс приходить завжди, коли від моменту останнього поповнення на 30 грн пройшло більше 30 днів. А ця фігня діє лише за межами 5 західних областей. Тому, якщо нікуда не їдеш з цього регіону, то воно тебе не стосується.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від ivanshvydkyj Переглянути допис
про МТС. Є той український. Як подзвонити до оператора повідключати всі ті набридливі СМС? Пробував 123 - там платно.
Дзвони до оператора по безплатному номеру 111.
Я колись був подзвонив, і набридливі смс повідключали. Але не всі. Час від часу таки з"являються. Правда, рідко, і це терпИмо.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від ivanshvydkyj Переглянути допис
Телефон постійно питає "Дозволити дію Сім-карти?" колим в режимі очікування - що то таке - маю підозру хоче лізти в інтет або якісь платні сервіси?
В мене телефон нічо не питає, тому х\з, шо там в тебе налаштовано. Читай інструкцію до телефону і налаштуй, щоб не зайопувало. Якщо боїшся сам налаштовувати, то йди в цоа МТС, або в будь-який магазин, де продають мобільні телефони, і там консультант, якщо він толковий, тобі налаштує.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від lev Переглянути допис
Тарифу 29+ взагалі немає серед пропозицій!
Це тариф Білайн, а не Київстар. В Київстарі такого нема. Код мережі сім-картки має починатись на +38068...
Серез тарифних планів білайну він є: http://mobile.beeline.ua/ua/tarifs/a...2-98c5e84b9469

Востаннє редагував phenix: 18.02.2013 о 21:05. Причина: Пізніше додано
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lev (18.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 21:32 #2143389   #52
Chortik
Учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Зараз пішов djuice який поченається +3068,на тарифі альо квартал
Chortik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 21:57 #2143412   #53
lev
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

В мене тариф " Привіт, весь світ" і номер починається на +38096 щось я не розумію! Як практично перевестись на 29+
lev зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 22:01 #2143417   #54
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Допис від ivanshvydkyj Переглянути допис
Телефон постійно питає "Дозволити дію Сім-карти?" колим в режимі очікування - що то таке - маю підозру хоче лізти в інтет або якісь платні сервіси?
В мене телефон нічо не питає, тому х\з, шо там в тебе налаштовано. Читай інструкцію до телефону і налаштуй, щоб не зайопувало. Якщо боїшся сам налаштовувати, то йди в цоа МТС, або в будь-який магазин, де продають мобільні телефони, і там консультант, якщо він толковий, тобі налаштує.
в мене телефон нокія на модернізованій прошивці з вірусом сам серед ночі виходив в інтернет. десь 2 тижні ніяк не міг вичислити що це за програма виходить, а виявилось що це сама прошивка в телефоні. розумне було настільки, що само знаходило в папці "налаштування ММС" заховані настройки до "інтернет" і через них виходило. добре що в сервісному центрі підказали в якому напрямку копати.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 22:02 #2143421   #55
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від lev Переглянути допис
В мене тариф " Привіт, весь світ" і номер починається на +38096 щось я не розумію! Як практично перевестись на 29+
Ніяк. В тебе Київстар. На Білайн не переводять. Купляй новий стартовий пакет Білайн.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 22:26 #2143440   #56
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Якщо відновлювати стару Сім-картку МТС (точніше, це був джинс), якою не користувався десь 7 років, чи можна встановити тарифний план "Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень УКРАЇНСЬКИЙ"?
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 22:36 #2143447   #57
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Якщо відновлювати стару Сім-картку МТС (точніше, це був джинс), якою не користувався десь 7 років, чи можна встановити тарифний план "Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень УКРАЇНСЬКИЙ"?
Стару сімку не відновлять. Термін дії сім-карти, якщо нею не користуються, - 1 рік, а далі, оператор забирає номер, а сімка стає неактивною. Цей номер вже давним-давно віддали іншому абонентові. Простіше купити новий стартовий пакет із тарифним планом Український. Він коштує 10 грн.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 00:15 #2143502   #58
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від petyou Переглянути допис
ну три сімки одночасно то вже яйця вкруту можна варити)))
Хоть п'ять сімок одночасно - по барабану. В таких телефонах стоїть один радіомодуль (чого ви думаєте коли говорите по одній сімці інші за межами покриття?).

Я зробив простіше. Купив стартовий Алльо квартал і замутив комфортний перехід. Там абонплата 35 коп/доба без поповнень і т.д. Нуль в мережі київстар (включно з білайном) на 100хв/день. Якщо треба інтернету - поповнюєш на 40 грн і маєш 30 днів по 50 мб/доба. Поки влаштовує. Збільшать - спригну на МТС і заб'ю на київстар.
p.s. Брати білайн то брєд бо київстар ітак належить білайну, це після покупки їх білайном вони почали таку хрєнь мутити... раніше не нагліли так жостко...
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 00:27 #2143509   #59
ivanshvydkyj
Banned
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

брат - ти піддатий? Нєсуразіца в твоїх словах, однако!
ivanshvydkyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 00:39 #2143515   #60
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
p.s. Брати білайн то брєд бо київстар ітак належить білайну, це після покупки їх білайном вони почали таку хрєнь мутити... раніше не нагліли так жостко...
Ніякий не брєд. Це найвигідніший тп для дзвінків в своїй мережі. Поповнюєш на 5 грн і кожен день дають по 100 хв. Безкоштовно дають, без всяких щоденних абонплат, ті 5 грн залишаються на рахунку. А ще - на чужі мережі можна відносно недорого дзвонити, ще й за вхідні дзвінки бонуси дають. Ну де ще є така халява?
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:35.