Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2013, 15:13 #2294441   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Ось тому нормальний інтернет-магазин повинен вартувати $1000.
Те, що ти отримав, не вартує тих грошей, що ти заплатив. Не в обіду сказано, але ці шрифти..., ця верстка..., про юзабіліті я взагалі промовчу. Joomla... (скрін "маленької проблеми" з відповіддю сервера http://clip2net.com/s/65Ld1I ), але, я думаю, ці розробники навіть і гадки не мають, який код повинен віддавати сервер на не існуючу сторінку.

Який сенс купляти вхідні двері, встановлювати домофон? Можна ж на халяву взяти (зняти) десь в сусідньому домі і не парити мозок.
P.S. Потрібно поважати працю інших!!!
Два абсолютно протилежних абзаци - в першому ти образив роботу одних людей, хоча не ясно в чому тут їхня вина, це ж не вони довбаний VM2 писали правда? Роботи над сайтом ведуться постійно, дублі це страшна біда VM2, навіть з 1.х було набагато простіше. Я ж не є якісь програміст, чи верстальщик сайтів, на рахунок відповідей серверів вже до 3 різних фрілансерів звертався, ніби пішли дублі на спад.
п.с з першого разу ти б домофон не краще поставив )

Я поважаю працю інших саме тому і раджу користатись роботою українських фрілансерів, а не платити 20 раз по 55у. за один шаблон.
п.с от наші люди як прошу поради то немає, лиш коли на критику напрошусь то аж тоді потрібні факти отримаю )

Востаннє редагував pberit: 03.11.2013 о 15:23.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2013, 23:36 #2294689   #22
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Два абсолютно протилежних абзаци - в першому ти образив роботу одних людей, хоча не ясно в чому тут їхня вина, це ж не вони довбаний VM2 писали правда? Роботи над сайтом ведуться постійно, дублі це страшна біда VM2, навіть з 1.х було набагато простіше. Я ж не є якісь програміст, чи верстальщик сайтів, на рахунок відповідей серверів вже до 3 різних фрілансерів звертався, ніби пішли дублі на спад.
п.с з першого разу ти б домофон не краще поставив )
Все правильно, ти не повинен вникати в код сайту. Твоє діло сказати, що ти хотів би побачити на сайті і в кінці оплатити за розробку.
Відповідь сервера на не існуючу сторінку повинен бути 404 Not Found і не інакше. На твоєму сайті проблема залишається актуальною. В появі ось такої сторінки domofon-vizit.in.ua/kontakty/bez-katehorii/kontakty також VM2 винен? Всі ці проблеми повинні тестуватися до моменту здачі готової роботи. Це нормально, коли сайт розробляється місяць часу (узгодження дизайну, розробка, тестування, наповнення,...). Розробник закладає в кошторис розробки з/п програміста, дизайнера, контент-менеджера.
Примітка. Це не означає, що заплативши 500-1000 доларів, ми отримаємо на 100% функціональний інтернет-магазин без явних помилок.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я поважаю працю інших саме тому і раджу користатись роботою українських фрілансерів, а не платити 20 раз по 55у. за один шаблон.
Ціна нормального дизайну на фрілансі починається від 200 доларів (це без верстки).
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
п.с от наші люди як прошу поради то немає, лиш коли на критику напрошусь то аж тоді потрібні факти отримаю )
Так ти апай тему час від часу або в ПП пиши.
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2013, 00:21 #2294695   #23
saymon
Guest
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

По суті теми.
Знайти посилання на скачування можна на templatep2p



Реєстрація тільки по інвайтах в мене нема, але час від часу вони проводять аукціони небаченої щедрості, у вигляді кількаденної відкритої реєстрації. Монітор періодично.

Не по суті теми.
З точки зору мене, як клієнта, не люблю сайти/магазини із забугорних темплейтів, переповнених флешем і градієнтами і з кривим переробленим логотипом, який вписується в загальну картину як негр в Антарктиді.
Алсо, ще більш криві ремікси із видаленням основи темплейту і наступним обзиванням цього "мінімалістичним дизайном" теж не люблю.

Але якщо на сайті є те що мені треба, і воно доступне після 3-х кліків, то плював я на дизайн.
 
Подякував(ла):
Psyholog (16.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2013, 16:45 #2294985   #24
mr.psiho
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я поважаю працю інших ...
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А якщо темплейт можна не унікальний, то скачати схожий на халяву та й не парити собі мозок...
Отак ти поважаєш працю інших. Додати нічого, ти сам все сказав.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А який сенс купляти шаблон за досить таки не малі гроші?
І це якраз малі гроші за ту якість, що пропонується. За 55 баксів і годину часу налаштування можна отримати якісний готовий магазин, сайт портфоліо чи просто блог (кому що треба). Наприклад такий: http://www.kriesi.at/themes/replete/ Просто тицьнув один із сотень навмання. Вибач, але те що у тебе за 220 баксів (твої 1800 грн) і близько не рівняється з отаким за 55 баксів.
Ще раз повторюсь - цей шаблон (як приклад) + 1 година часу на встановлення WP + woocommerce, наприклад і це вже готовий працюючий сайт (і до речі без тих помилок, що тобі впарили).

Це лише низький рівень обізнаності і комп'ютерної грамотності (якщо можна так сказати) породжує запитання типу "..але ж шаблон це не готовий сайт?", "який сенс купувати не унікальний шаблон?" (типу ти ось так візьмеш і знайдеш хоча б два сайти що використовують цей, так? так часто попадаються що аж очі муляють??), а також одвічне "де скачати халявно...?"
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2013, 21:18 #2295143   #25
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Отак ти поважаєш працю інших. Додати нічого, ти сам все сказав.
Я якось не так пишу чи ти якось не так читаєш? Я вважаю що за шаблон не шкода віддати ці гроші, не шкода
віддати і більші але він має бути унікальним, тобто єдиним! Для чого платити гроші за шаблон який буде безліч разів перепродуватись якщо існує безліч безкоштовних шаблонів? Я ніде не заохочував красти чужу інтелектуальну власність, я мав на увазі безплатні шаблони.

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
І це якраз малі гроші за ту якість, що пропонується. За 55 баксів і годину часу налаштування можна отримати якісний готовий магазин, сайт портфоліо чи просто блог (кому що треба). Наприклад такий: http://www.kriesi.at/themes/replete/ Просто тицьнув один із сотень навмання. Вибач, але те що у тебе за 220 баксів (твої 1800 грн) і близько не рівняється з отаким за 55 баксів.
Ще раз повторюсь - цей шаблон (як приклад) + 1 година часу на встановлення WP + woocommerce, наприклад і це вже готовий працюючий сайт (і до речі без тих помилок, що тобі впарили).
Ну так гарненький, все блимає, крутиться... Всі потужні світові сервіси є надзвичайно простими, з дуже скромним дизайном, а нашим людям давай флеш, анімацію, відео... Дякую що так за мене переживаєте і за мій ресурс, помилки мені вже виправляють. Я не прийшов сюди хвалитись тим що маю, так до слова засвітив.
Я людина самокритична і завжди прислухаюсь до слушних зауважень. Але критика має бути обгрунтованою...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2013, 22:23 #2295180   #26
mr.psiho
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я вважаю що за шаблон не шкода віддати ці гроші, не шкода
віддати і більші але він має бути унікальним, тобто єдиним! Для чого платити гроші за шаблон який буде безліч разів перепродуватись якщо існує безліч безкоштовних шаблонів?
1. Я тобі вже пропонував знайти принаймі два робочі сайти з тією темою, наприклад. Багато знайшов? Чи отак чисто серфиш в неті і аж очі муляє від одного і того, ж так?
Та до дупи унікальність, якщо сам дизайн (та й програмування теж) лайнові. Ти про це не думав?

2. Ти думаєш він чому платний? Просто тому що хтось хоче гроші за нього, чи що? Автор створив класний дизайн, оновлює тему і пропонує підтримку.

Хоча ладно, кому я це говорю.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
І ще якихось наворотів...
Так, бракує якихось наворотів. Більше вже нічого не бракує.
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 07:38 #2295232   #27
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

пберіт, забери цей сенчюрі готік і заміни на опен санс, наприклад.
У всіх інших випадках:
Я зайшов на сайт і знаю про що він.
Я бачу прайс
я бачу телефони для довідки
я можу купити домофона в 3 кліка

Шо ше тра?

Востаннє редагував org100h: 05.11.2013 о 08:08.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (05.11.2013), riznyk (05.11.2013), timka.org (13.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 11:56 #2295360   #28
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

то є вузько спеціалізований магазин, націлений на вузьку аудиторію. Для цього конкретного випадку - сайт функціональний і інтуїтивно зрозумілий.
Якщо б задача була впарити кросовки домогосподаркам - тоді да - плюшок маловато.
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (05.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 15:19 #2295476   #29
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Тема трохи перейшла на мій сайт, але для мене це приносить користь, якщо можна нехай модератори не будуть строгими.

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
пберіт, забери цей сенчюрі готік і заміни на опен санс, наприклад.
Зробив, ледачим способом але зробив. Дякую за слушну підказку!

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
1. Я тобі вже пропонував знайти принаймі два робочі сайти з тією темою, наприклад. Багато знайшов? Чи отак чисто серфиш в неті і аж очі муляє від одного і того, ж так?
Скільки знайти?
ccwsafe.com
www.bexbags.com
altai-holding.ru
Буде треба ще кажи, або сам пошукай...

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Та до дупи унікальність, якщо сам дизайн (та й програмування теж) лайнові. Ти про це не думав?
Правильно до дупи унікальність, головне дизайн!


Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
2. Ти думаєш він чому платний? Просто тому що хтось хоче гроші за нього, чи що? Автор створив класний дизайн, оновлює тему і пропонує підтримку.
Та до автора жодних притензій, він зробив хороший дизайн, він має право просити за нього любі гроші. Просто є й інші варіанти, я про них і написав. Мені якось приємніше віддати гроші якомусь землякові...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 19:37 #2295628   #30
mr.psiho
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Буде треба ще кажи, або сам пошукай...
Ціленаправлено гуглити я і сам вмію. Суть не у тому. Ти тут бідкався, що шаблон не унікальний, ось я і запитав тебе, чи тобі хоч один очі намуляв. Напевно ж ні, але ж пожалітись про це треба, правда?
А на ці сайти ти взагалі ніколи б не потрапив якби не гуглив спеціально тему, так що не треба.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мені якось приємніше віддати гроші якомусь землякові...
Яка різниця кому? Думаю, розумно платити за якість, але ти платиш "бо земляк". Питань більше немає
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 20:00 #2295643   #31
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Ціленаправлено гуглити я і сам вмію. Суть не у тому. Ти тут бідкався, що шаблон не унікальний, ось я і запитав тебе, чи тобі хоч один очі намуляв. Напевно ж ні, але ж пожалітись про це треба, правда?
А на ці сайти ти взагалі ніколи б не потрапив якби не гуглив спеціально тему, так що не треба.
Він мені і не міг очі намуляти бо більшість сайтів України-Росії зроблені або на безкоштовних шаблонах або зроблені з нуля. Це зв'язано з тим що для нас 55у.о це гроші, замовити розробку готового сайту в більшості випадків не дуже дорожче. У США ціни на розробку сайтів інші і 55у.о для них це що для нас задурно.
Тому я такі сайти і не відвідую.

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Яка різниця кому? Думаю, розумно платити за якість, але ти платиш "бо земляк". Питань більше немає
В тебе вже декілька разів питань не було але ти продовжуєш для чогось мене чіпляти. Я висловив альтернативний варіант, хто як захоче так і зробить, хочеш купляти шаблон купляй, хтось захоче унікального дизайну зробить як я раджу. Кожному своє.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 21:14 #2295673   #32
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
бо більшість сайтів України-Росії зроблені або на безкоштовних шаблонах
... або на безкоштовно "стирених" шаблонах - templatemonster, themeforest, і т.д. Якісних дійсно безкоштовних шаблонів дуже мало.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Для чого платити гроші за шаблон який буде безліч разів перепродуватись якщо існує безліч безкоштовних шаблонів?
Бо:
- знову, безкоштовних якісних дуже мало
- навіть якщо й найдеться кілька хороших варіантів, то ці безкоштовні будуть ще більше повторюватись і "муляти" очі в і-неті

І повернемось до основної теми. Якщо всі вищезгадані повчання ще не відбили бажання пошукати безкоштовні теми від Themeforest, то можна зазирнути для ознайомлення сюди: http://www.gfxtra.com/wordpress-themes/
Якщо цікавить конкретний шаблон, то можна задати в Гугл назву шаблон.rar і деколи так знайти.

Додано через 39 хвилин
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
55 баксів - не так багато
Це за WordPress, а HTML ще дешевші: $15-30.

Востаннє редагував .: 05.11.2013 о 21:14. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 21:42 #2296263   #33
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
... або на безкоштовно "стирених" шаблонах - templatemonster, themeforest, і т.д. Якісних дійсно безкоштовних шаблонів дуже мало.
Красти погано... Але кого ми дуримо? Нам наплювати на авторські права, кожен з нас кожен день краде, раз більше, раз менше...

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Бо:
- знову, безкоштовних якісних дуже мало
- навіть якщо й найдеться кілька хороших варіантів, то ці безкоштовні будуть ще більше повторюватись і "муляти" очі в і-неті
Наведений нижче приклад повторюється в інтернеті десятки якщо не сотні разів, як на мене це те саме що робити сайт на юкосі. Немає грошей - безкоштовні шаблони, якщо совість дозволяє крадені, як варіант робити самому або в Артістрі щось набацькати.
Є гроші - зробити так як треба.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 15:19 #2297109   #34
mr.psiho
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Наведений нижче приклад повторюється в інтернеті десятки якщо не сотні разів, як на мене це те саме що робити сайт на юкосі
Можу навіть точніше сказати - 1592 сайти виглядають класно завдяки якісній і красивій темі і всього за 55 баксів. І як мінімум один, за який заплатили втричі більше, виглядає наче з минулого століття. Як на мене.

Додано через 1 хвилину
Завантажуючи нулені чи крадені теми ви наражаєтесь на небезпеку отримати якийсь гівняний код на додачу. Не раджу такого робити.

Востаннє редагував mr.psiho: 08.11.2013 о 15:19. Причина: Пізніше додано
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 17:07 #2297146   #35
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
http://domofon-vizit.in.ua/ Хто любить розцяцьковані сайти з флеш ефектами не зрозуміє. Там пів джумли та віртуалмарту переписані...
Не дороблений ще правда до кінця але продає .

До речі, добав на магазин опис продуктів мікроформатами.
Ми свій стор так оформили і тішимося з того.

Ще би опенграф метатеги не помішали, окремо для кожного товару. (Цеякшо хтось лайкнути захоче)

Востаннє редагував org100h: 08.11.2013 о 17:18.
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (08.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 19:30 #2297204   #36
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Можу навіть точніше сказати - 1592 сайти виглядають класно завдяки якісній і красивій темі і всього за 55 баксів. І як мінімум один, за який заплатили втричі більше, виглядає наче з минулого століття. Як на мене.
Та яка мені різниця що хтось там собі купив і за скільки? Кожен купляє що хоче це його право. Я зробив свій вибір, ним задоволений, пішло багато часу, сил та грошей на реалізацію але такий вклад відробив себе багато разів. Сам процес приніс мені певне задоволення, я багато чого навчився. Не думаю що всі супер красиві сайти на основі цих шаблонів заробили хоча б копійку.

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
До речі, добав на магазин опис продуктів мікроформатами.
Ми свій стор так оформили і тішимося з того.

Ще би опенграф метатеги не помішали, окремо для кожного товару. (Цеякшо хтось лайкнути захоче)
Буду брати до уваги. Не дуже багато маю часу на догляд за сайтами яких досить багато. На рахунок соц мереж то є сумніви відносно доцільності адже відвідувальність поки не висока але росте, з часом інтегруватимемо. Зараз основне завдання це вирішення тих проблем про які писав promouter, а саме боротьба з дублями та не правильна відповідь сторінок.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 15:05 #2297532   #37
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
До речі, добав на магазин опис продуктів мікроформатами.
Ми свій стор так оформили і тішимося з того.
Так від чого тащитися - http://clip2net.com/s/68A2HS
Окрім ціни і "Еще от автора ..." нічого не відображається.
А повинно було б вийти, щось таке - http://clip2net.com/s/68Abw5

P.S. Тепер в Google Webmaster є інструмент Маркер, який заміняє розмітку для вебмайстрів (тільки для Google).
Щоб розширений опис сторінок був доступний і в інших пошукових системам, то є ось такий інструмент https://www.google.com.ua/webmasters/markup-helper/, який значно полегшує розмітку згідно стандарту schema.org.

Востаннє редагував promouter: 09.11.2013 о 15:31.
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:48 #2297835   #38
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Ніби побороли генерацію дублів та коди сторінок стали на свої місця, 404 сторінок чомусь зараз 2 але це не важливо. Єдиний нюанс - сторінки які не існують видають не 404 сторінку, а 410, багато сеошників кажуть що так навіть краще.
Біда ці дублі, біда. З існуючих 100 сторінок гугл бачить майже 800. Яндекс взагалі тормоз, дуже повільно шукає особливо картинки.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 15:08 #2298678   #39
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Так від чого тащитися - http://clip2net.com/s/68A2HS
Окрім ціни і "Еще от автора ..." нічого не відображається.
А повинно було б вийти, щось таке - http://clip2net.com/s/68Abw5
Ась?

http://prntscr.com/23f42m
Злий ти якийсь, видихай

Правда, я лось, потрібно було описувати це все як програму, а не продукт. Но там багато узгоджувати ше треба, то нехай поки таке буде.


Краще розкажи пберіту, як дублі побороти, бо я б на його просто заюзав опенкарт

Востаннє редагував org100h: 11.11.2013 о 17:13.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 22:51 #2298979   #40
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Краще розкажи пберіту, як дублі побороти, бо я б на його просто заюзав опенкарт
Вже по ходу зробили, чекаю коли гугл то все впорядкує. Опенкарт вже пізно...
З VM 1.x і joomla 1.5 в мене якось менше проблем було...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:35.