Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Чи довіряєте ви тернопільським засобам масової інформації?
Так, довіряю 15 10.71%
Ні, не довіряю 73 52.14%
не дивлюсь/не читаю/не слухаю 52 37.14%
Голосували: 140. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тернопільські ЗМІ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.04.2013, 09:48 #2190689   #41
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

всі тернопільські медії круті,але Доба доставляє найбільше задоволення)
нуаякже, в Подолянах є жителі-комашки різні,може гризуни-не знаю,чи є,але можуть бути)
nacho one зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (19.04.2013), ОРДА (15.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2013, 12:51 #2256956   #42
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Креативний заголовок від За Збручем.

Цитата Зібраний на чужому городі урожай 43-річному тернополянину довелось віддати міліціонерам. В салоні таксі виявили мішок з нарізаними стеблами та головками маку – аж 10 кг.
Зібрав урожай але довелося віддати його міліціонерам, а вони вже той урожай пристроять куди треба.

UPD:
"Погляд" не відстає.
Цитата На Тернопільщині офіційно працює сім хабарників!
На тернопільщині хабарники працюють офіційно, із записом в трудову книжку. Хабарники всієї України, приїжджайте працювати в Тернопіль.

Востаннє редагував saymon: 15.08.2013 о 13:26.
 
Подякували 5:
Buran (15.08.2013), gsv (15.08.2013), ОРДА (16.08.2013), zaharys (15.08.2013), Іра (15.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2013, 12:39 #2257463   #43
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Креативний заголовок від За Збручем.
ЗЗ сипле перлами щодня. Заголовок:
Цитата В селі, яке опинилося в епіцентрі всеукраїнського скандалу, знов стріляли.
Поки завантажувалась сторінка, моя уява малювала трупи постріляних міліціонерів, розкиданих по фосам Врадіївки (хто-зна що могло статись без мене, поки я ходила гуляти), а виявилось, що це змагання з біатлону в Підгородньому.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2013, 15:42 #2262360   #44
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

"Погляд" вирішив блєснуть оригінальністю.

Суть така: недавно один з українських блогів (Вочер) вкинув фейкову інфу про те що український гімн визнали найкращим в світі. Цю новину скопіпастило біля сотні інших блогів, відомих і серйозних.
Потім Вочер з них сміявся і гордився які вони круті

Погляд вирішив повторити дану аферу, але не придумав нічого кращого аніж таке:



Цитата У Тернополі під землю провалився мікроавтобус. Є жертви (фотофакт)

Щойно на проїжджій частині, що по вулиці Руській, неподалік від центрального універмагу Тернополя, під землю провалився мікроавтобус.
А знизу сірим кольором уточнити
Цитата Дана стаття є вигаданою і розміщена на правах дослідження якості та оперативності роботи тернопільських та всеукраїнських ЗМІ. Результати дослідження на “Погляді” незабаром. Вони виявилися доволі цікавими
Можливо результати і цікаві, не знаю, але вибір новини... Навіть тут без крові, кишок і жовтизни не могли обійтися.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.08.2013, 22:04 #2262533   #45
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Погляд" вирішив блєснуть оригінальністю.
Заради ссилочної маси так круто всрати рідне місто...
Sargon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Buran (31.08.2013), pberit (29.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 11:26 #2262699   #46
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Заради ссилочної маси так круто всрати рідне місто...
Який відсоток публікацій на ЛТДейлі невсерання рідного міста? Як раптом всі почали дбати за рідне місто і журналістику
gsv зараз поза форумом  
Подякували 2:
happyMAMI (03.09.2013), pberit (30.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 11:34 #2262703   #47
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

От ви тут пишете тернопільскі ЗМІ, скажіть мені будь ласка - чи котрийсь з цих сайтів що публікують місцеві новини є зареєстрований як ЗМІ (20мінутка і тернопіль вечірній нерахуємо, там все має бути гуд)?
Всі оформлені як підприємці чи іншф форма господарювання? Оплату за рекламу беруть на розрахунковий рахунок чи на карточку приватбанку або готівкою щоб ніде несвітитись?

Якщо я створю свій бложик на wordpress і буду рерайтити новини місцеві - я теж можу гордо називатись "Тернопільскі ЗМІ"???
advisor зараз поза форумом  
Подякували 8:
atwinny (04.11.2013), Buran (31.08.2013), gsv (30.08.2013), org100h (30.08.2013), riznyk (30.08.2013), sl@yes (30.08.2013), timka.org (30.08.2013), Іра (30.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 11:37 #2262707   #48
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Якщо я створю свій бложик на wordpress і буду рерайтити новини місцеві - я теж можу гордо називатись "Тернопільскі ЗМІ"???
обов'язкова умова - обізвати себе порталом
gsv зараз поза форумом  
Подякували 4:
advisor (05.09.2013), Buran (31.08.2013), timka.org (30.08.2013), Іра (30.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 16:42 #2262858   #49
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Заголовок однієї із "інтернет-газет Тернополя", як вони самі себе називають.

Цитата Син Івана Гавдиди, який трагічно загинув 10 років тому, відкривав меморіальну дошку сьогодні(фото)
Яка перша думка приходить?

А я, дурний, ще переймався що деякі користувачі на форумі не вміють нормальний заголовок написати.
 
Подякували 5:
atwinny (04.11.2013), Buran (31.08.2013), gsv (04.09.2013), happyMAMI (03.09.2013), Samyel_Fox (01.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2013, 14:34 #2265070   #50
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

А де можна подивтись список зареєстрвоаних ЗМІ у нашому місті чи області, хтось знає?
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 19:59 #2277029   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

За версією блогу "Погляд", блог який найбільше читають в Тернополі - "Погляд".



Дивина та й годі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2013, 22:39 #2277128   #53
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
За версією блогу "Погляд", блог який найбільше читають в Тернополі - "Погляд"..
Сорі що не в тапочках...А що означає цифра 15% в графі "з регіону"? Куплений трафік чи що за хрень?
Sargon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2013, 18:01 #2281424   #54
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Сорі що не в тапочках...А що означає цифра 15% в графі "з регіону"? Куплений трафік чи що за хрень?
напевно відсоток трафіку з Тернопільскої області до загального,нє?
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2013, 19:18 #2281460   #55
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
напевно відсоток трафіку з Тернопільскої області до загального,нє?
Це я і маю на увазі, на сайті вказують, що про те, що на аляску їдуть тролейбуси читають всі, крім Тернополян. Не вірю. Того роблю висновок що тупо куплений трафік. Цільової аудиторії мало б бути десь в районі 50%, не менше. Але то моя думка, цікаво що на то якісь спеціалісти скажуть, сеошніки, чи кому ця тема близька?
Sargon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2013, 13:43 #2285193   #56
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

"За Збручем" стурбувалися даними "Погляд"-у про найвідвідуваніший тернопільський сайт і провели власний аналіз. Результати закономірно інші.



Очікуємо хвилю нотаріально затверджених скріншотів від решти.

UPD:
Агрегатор тернопільських новин час від часу народжує таки власноруч придумані заголовки. Краще б копіпастили.



Корисні копалини в піщаному карєрі. Сотні тон нафти видобули, ага.

Востаннє редагував saymon: 15.10.2013 о 14:06.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2013, 15:29 #2289826   #57
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата Катерина Калуш отримала посвідчення члена Національної спілки журналістів України
але заголовків формувати так і не навчилася.

Прикольно так собі примоститися при міськраді і без предметної освіти і зеленого поняття в професії мати посвідченя журналіста, з допомогою якого відкривають закриті, для тих хто не має, двері.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 04:47 #2290029   #58
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
але заголовків формувати так і не навчилася.

Прикольно так собі примоститися при міськраді і без предметної освіти і зеленого поняття в професії мати посвідченя журналіста, з допомогою якого відкривають закриті, для тих хто не має, двері.
По заголовках - загальна біда Тернополя, може і всієї України. І тут більше винен споживач, бо він буде клікати по кричущих і жовтих заголовках швидше, ніж по виважених. Якщо ще новина про чиновника чи скандал, трафік гарантований.

Щодо НСЖУ, то це реальна шарашкіна кантора ІМХО. Любий з вулиці може за 200-250 гривень стати членом спілки і отримати ксіву. Може зараз щось помінялось, але рік-два тому було саме так. Звісно і по заслугах беруть під своє крило.

По освіті. Що таке освіта в Україні? Жоден український вуз не попав в 1000 кращих світових вузів. Думаю це про щось говорить.
На кількох семінарах по журналістиці, на яких мені доводилось бути, тренери зачіпали це питання. Суть наступна, багато журналістів зі світовим ім'ям не мають журналістської чи то гуманітарної освіти і не соромляться цього, а навіть втирають носа канонічним професіоналам, які за життя не можуть захопити навіть половину їхньої аудиторії.

Толку з того, що наша педуха щороку випускає добру сотню (може і не одну) проФФесійних журналіЗДів? Якість матеріалів не покращується, бо за це не готова платити редакція, а редакція не має з чого платити, бо люди не так сильно цікавляться новинами місцевими і не особливо вимогливі.

Якщо вибирати між прес-службами, перша буде писати ідеальні заголовки і вичитаний текст, але МР буде закритою для журналістів, то я виберу повністю протилежний варіант.

пс. http://sprotiv.org/2013/10/21/u-tern...-kolesnikova/# Катя, наприклад, до такого ще не з"їхала, а прес-службою Хоптяна керує новий керівник Володимир Ліех, досвічений журналіст, поет, пише гарні заголовки, був редактором телеканалу "Рада", витягнули його з Києва...
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 11:24 #2290151   #59
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

З освітою я перегнув, такі да, в нас це не показник.
Але вот таке



зустрічається чуть не в кожному новинному блозі Тернополя раз в тиждень. Була підбірка, видалив. буду тепер зберігати. Саме смшне що Гугл за 5 секунд розвіює всі сумніви у правильності написання, але для цього треба що сумнів був, а в наших блогерів ніяких сумнівів видно нема.
За Збручем взагалі на головній сторінці оголошення помістили про пошук дописувачів, тобто просто людей з вулиці беруть. І нехай цей блог не ЗМІ, зате є інші, які ЗМІ і співробітники яких мають корочки і привілегії журналістів.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 13:08 #2290239   #60
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Тернопільські ЗМІ

По освіті таки так - котрий день вже програмісти місцевого розливу не годні форум з гуглом помирити)))
По темі: пед випускає не понад сотню журналістів, а одну групу в рік, тобто 25 чоловік ( точніше 25 набирають, а до кінця довчиваються чоловік 20), і то десь з 2005 року. З кожного курсу є кілька хороших журналістів і з десяток таких, котрі хоча б намагаються ними бути, набиваючи гулі по ходу практичного становлення. Тих же програмістів в Тернополі випускається більше, але толк з більшості з них є хіба на будовах.
Заголовки...Гонитва за трафіком, а не заголовки, і тут питання що вважати більшим професіоналізмом - такий заголовок, який подобається Семену ( Баба впала з воза), чи той, котрий набере максимальну можливу кількість хітів (Транспортний колапс в центрі міста, купа крові і кишок).
Ну і розширюючи тему, а кого взагалі називати журналістом?Працівник прес служби це журналіст? Блогер?Маркетолог по ходу своєї діяльності теж пише багато. А спічрайтер? Піарник?..
Sargon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:40.