Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Пішоходи, ви безсмертні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.12.2012, 16:14 #2090060   #21
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
От сьогодні на переході біля Орнави жінка йде на червоне, машин немає, а водії собі такого не дозволяють. Саймон, з АБС авто довше гальмує, і не варто випробовувати на собі довжину гальмівного шляху.
З ABS авто гальмує довше тіки на сухому асфальті і то коли не жарко, хороше покриття і швидкість не велика. А в всіх інших випадках з ABS шлях менший + машина керована.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 16:46 #2090073   #22
saymon
Guest
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я так розумію звертання до мене. Перше з чого ви взяли Шниву????? Хочете по ПДР? Та скільки завгодно
Ти тільки цю сторінку в ПДР читав?
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Несподівано?
Та зрештою мова не про шумахерів зі 100 км/год в населеному пункті. Ось буквально 20 хв тому їду на Бродівську. Пішоходник вище 6 магазину. Йде по тротуарі татусь з дитиною років 4-5. Йде в сторону Білої. Доходить до пішоходника і не оглядаючись буквально за 3 метри перед моїм капотом виходить на дорогу.
Добре, що швидкості не було зовсім.
Та невже важко голову повернути. Я що Нострадамус що можу вгадувати, що хто надумав?
Ти не нострадамус, ти водій, який підїжджає до пішохідного переходу, а це означає скинути швидкість і уважно подивитися чи нема поблизу людей які переходять дорогу.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Адекватні водії і так це роблять. Просто складається враження, що про життя і здоров"я пішоходів тільки водії мають думати
Думати треба про те де ти знаходишся і як їдеш. Ти в місті із пішохідними переходами, а не на автобані. Будеш їхати відповідно ніхто тобі раптово перед капотом вискакувати не буде.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Не треба перекручувати. Нормальних людей, як і не нормальних купа "з обох сторін керма" і витрафляють одинаково і ті і інші. Я не намагаюся "гнати" на всіх пішоходів. Якщо після прочитання даного топіка кілька людей почне дивитись по сторонам і таким чином збереже собі здоров"я, а водіям нерви, значить не дарма темка створена
На моїй памяті це вже третя тема про те які пішоходи дебіли, під колеса лізуть, і як важко живеться водіям, бо хтось вічно хоче їм дорогу перейти або велосипедом підрізати. А водій, бачите, поспішає, в нього серйозні справи, ну бізнес там, діла-дрова, і тут через якихось пішоходів нерви собі тріпати.
А про те що можеш людину покалічити ти думав? То подумай, коли будеш до пішохідного переходу наступний раз підїжджати. В тебе, у твоєму сузукі максимум забій грудної клітки може статися, а людині все подальше життя піде на лікування.

Одним словом притчі "всі навколо винні, один я мудрий" лишай при собі. Якщо зібєш людину на переході то вина тільки твоя, бо за рухом на дорозі ти зобовязаний слідкувати. І якщо хтось починає переходити по зебрі ти зобовязаний зупинитися і пропустити а не чекати невербальних сигналів від пішохода.
Така жорстока реальність.
 
Подякували 5:
Black-Raven (08.12.2012), Distemper (07.12.2012), Ekki (13.12.2012), Onufryj (10.12.2012), Punisher-x3m (07.12.2012)
Сказали Фууу!: 4
Bandera13 (10.12.2012), D@nZeL (13.12.2012), Minato (07.12.2012), Sany (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 18:14 #2090142   #23
Helenlife
Учасник
 
Аватар для Helenlife
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Це больна тема всьго народу)) Я ходжу тільки по пешехідному переході, але іноді водії не зупиняються((( В мене чоловік водій, коли їду з ним, то завжди він пропускає пішоходів, але іноді свариться, коли вибігають на проїзжу частину, і більше всього це пенсіонерки!!!

Треба поважати друг друга.
Helenlife зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 18:40 #2090152   #24
Пилорама
 
Аватар для Пилорама
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Тема пішоходів давно болюча, але мені сподобався один вислі чи то з ВК чи ще дест його вичитав -
Піщохід, помираючи на пішохідному переході памятай - ти був правий!
Пилорама зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 19:18 #2090188   #25
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

saymon
ти помиляєшся)
і не розумію які пішоходи-лузери тобі надякували стільки, за цей бредовий твій пост)

зразу видно шо ти типовий пішохід, який думає шо він безсмертний, а всі водії лашари і тільки то і роблять шо літають, граються магнітолою, і говорять по мобілці....

бажаю тобі купити машину, і зрозуміти і іншу сторону медалі.

тобі Петро скинув 100% інфу з ПДР, яка спростовує твій непонятний пост...

тобі має бути соромно)))
але в тебе напевно на стільки великий авторитет на форумі, шо шо б ти не написав, тобі дякує величезна кількість ботів))))
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 9:
Any (14.12.2012), Bhagavan (08.12.2012), cadaver (08.12.2012), D@nZeL (13.12.2012), HamanN (25.12.2012), Мановар (07.12.2012), nleman (07.12.2012), Petro Ford (10.12.2012), Ultra (09.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 19:48 #2090204   #26
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну значить попався неадекват. Серед водіїв, нажаль, таких також вистачає

Не треба перекручувати. Нормальних людей, як і не нормальних купа "з обох сторін керма" і витрафляють одинаково і ті і інші. Я не намагаюся "гнати" на всіх пішоходів. Якщо після прочитання даного топіка кілька людей почне дивитись по сторонам і таким чином збереже собі здоров"я, а водіям нерви, значить не дарма темка створена
о да! А до даної теми я навіть незнав , що треба дивится по строноам. Я стільки прикладів можу навести прикладів неповаги водіїх до пішоходів , що це не буде просто

Цитата як і не нормальних купа "з обох сторін керма" і витрафляють одинаково і ті і інші.
там буде 70% - неадекватних за рулем.

Цитата Я не намагаюся "гнати" на всіх пішоходів.
ти не уточнюєш ти не наводиш кокнетних людей ти говориш узагальнмоу - значить узагалнюєш тим самим і гониш на всіх . ).

І як ти створив тему в якій манері якщо ти не гониш ні на кого ? ТУт ще можна добавити " Бля ну вам не набридло жити" ?

Людина яка не хоче гнати переіменує тему у більш коректніший вислів.

Додано через 39 секунд
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
saymon
ти помиляєшся)
і не розумію які пішоходи-лузери тобі надякували стільки, за цей бредовий твій пост)

зразу видно шо ти типовий пішохід, який думає шо він безсмертний, а всі водії лашари і тільки то і роблять шо літають, граються магнітолою, і говорять по мобілці....

бажаю тобі купити машину, і зрозуміти і іншу сторону медалі.

тобі Петро скинув 100% інфу з ПДР, яка спростовує твій непонятний пост...

тобі має бути соромно)))
але в тебе напевно на стільки великий авторитет на форумі, шо шо б ти не написав, тобі дякує величезна кількість ботів))))
Всі хто дякує саймону лузери ? Ти знаєш цих людей особисто , що вішаєш ярлики ?

Востаннє редагував Distemper: 07.12.2012 о 19:48. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 20:00 #2090214   #27
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

А в мене всьо гармонійно : коли я їду в машині - я матюкаю дурнуватих пішоходів ,які катапультуються з тротуару прямо під колеса. Коли я йду пішки - я матюкаю дурнуватих водіїв, які на зебрі навіть не пригальмовують.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 14:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 20:17 #2090225   #28
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Та вистарчає "добрих людей" і там і там.
Наприклад у мене за тамтой тиждень,то ще до снігу слава богу,
слідуючі зарубки:
на відрізку від Білого замку до петриківського повороту
двічі якісь "Гастелло"-йшли в лобову,мабуть в звязку з відсутністю лобної частини головного мозку(((
Натомість одного дня в кромішній пітьмі якийсь петриківський "Бетмен"
вирішив перебігти в метрі від мого капоту зі сторони міста в теє село....
Зреагувати встиг,шо очень харашо,й збоку було вільно (ще одна молитва) !
Встав на обочині ,віддихався,подумав,врубав аварійку та побіг в Петрики )))
Метрів за 150 таки догнав супермена та млін розповів все що я думаю за нього
та його розумові здібності,мабуть третина села чула то все )))
І такво спустивши пар ,пошкандибав назад та потихеньку дамой.
Висновок:
з обох сторін вистарчає унікумів нажаль,
а тим паче в умовах наших зимових доріг уважним потрібно в 5 раз більше !!!
хамід зараз поза форумом  
Подякували 2:
dango (07.12.2012), sykalubov (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 20:17 #2090226   #29
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

скоро забов яжуть щоб світився костюм, тоді буде все видно хто їде хто іде, дивилась програму на Інтеру, здається, так разповідали, що Уніка допомогає своїм кліентам в дорозі, Технічний ассистант, даже допоможе з эвакуатором,..бензином, та ще багато чого...
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 20:50 #2090258   #30
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Всі водії казли і тупі безмозглі тварі!
А ми, пішоходи, всігда праві!!!
Це ж нам добає +5 сміливості і + 2 в карму, якшо встигнемо перебігти дорогу перед скользящою машиною, в якій водій вже незнає куди діватись і сивіє на ходу...
Ми ж круті! Ми ж завжди переходимо дорогу тільки на пішоходних і завжди дивимось по сторонах, ЯК ЦЕ ВЧИЛИ НАС В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ!

От тільки ніхто не подумає, що водій може не встигнути зреагувати, бо на мить задумався, бо в нього хвора дитина, або дружина, або матір... Ну це для прикладу... Він всерівно казьол, бо мусить завжди всьо передбачати...

Ну якось так...
Sany зараз поза форумом  
Подякували 8:
Bandera13 (10.12.2012), BBV (07.12.2012), cadaver (08.12.2012), Grig (08.12.2012), Ingenue (08.12.2012), Petro Ford (10.12.2012), vaska1988 (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 21:53 #2090320   #31
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
А в мене всьо гармонійно : коли я їду в машині - я матюкаю дурнуватих пішоходів ,які катапультуються з тротуару прямо під колеса. Коли я йду пішки - я матюкаю дурнуватих водіїв, які на зебрі навіть не пригальмовують.
Джалка як завжди аджигаєш!
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 22:35 #2090366   #32
Helenlife
Учасник
 
Аватар для Helenlife
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата
Допис від Olena123 Переглянути допис
скоро забов яжуть щоб світився костюм, тоді буде все видно хто їде хто іде, дивилась програму на Інтеру, здається, так разповідали, що Уніка допомогає своїм кліентам в дорозі, Технічний ассистант, даже допоможе з эвакуатором,..бензином, та ще багато чого...
о, і я бачила, але мені сподобалось, що це треба буде всім, але як ми жінки можемо таке одягнути, ладно діти, зараз продається вже такий одяг, що є полоски ці. Я гадаю це не вихід, знову будемо косити під запад)))) в них давно такі речі.
Helenlife зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 09:11 #2090524   #33
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Десь раніше вже свою історію, але якщо є окрема тема... "Безнаказанность рождает беззаконие". Пішоходи, що грубо порушують, чомусь думають, що водій, який їх зіб_є, як не сяде в тюрму, то буде їх утримувати мало не до кінця життя. Хоча основна більшість є цілком дієздатними і відповідають за свої дії.

Декілька років тому у мене теж був вибір - або їхати прямо і розбитись у закритому повороті до бетонного обгородження або повернути за дорогою і роздавити пішохода, який вискочив з кущів. Звичайно я обрав другий варіант. Людина загинула. Їй знесло пів-голови та потрощило все, що можна. Мені за це не було нічого, усі експертизи визнали мою правоту і неможливість запобігти ДТП. Вся суть не у порушенні, а у відповідальності. Навіть якщо водій винен, але не втік з місця ДТП(чого не можна робити ніколи), максимум, що йому загрожує(при толковому адвокатові) - рік у колонії поселенні.

Усе це детально було розписане тільки для того, щоб пішоходи, які систематично порушують, трохи задумались над тим, чи варто лізти під колеса. Ми не в Європі, де людське життя і повага до інших, з обох сторін, на першому місці. У нас йде війна, де кожен сам за себе. Нам не потрібні вороги, ми воюємо між собою, замість того, щоб допомагати. І винні тут обидві сторони. Так було завждиі не тільки на дорозі, це особливості слов_янського менталітету. Не думаю, що реально щось змінити, принаймні, у нашому поколінні.

P.S. варіант з світловідбиваючими наліпками на пішоходів реально потрібний.

Востаннє редагував kolibryks: 08.12.2012 о 09:34.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 4:
BIMMER (08.12.2012), dango (08.12.2012), Мановар (08.12.2012), Sany (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 09:18 #2090527   #34
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

та що не говоріть - а переходять в більшості без повертання голови ті, хто ніколи не їздив за кермом...

ну невже важко повернути голову і глянути?

правила правилами, а водій теж не застрахований від "задумався", "стало погано", а ввечері "засліпили зустрічні " і т.д...

і повернтуи голову "корона не довзоляє"???

ну зшибуть "на пішохідному, ну дадуть умовне водію..." ...а пішохід залишиться калікою чи відійде в інший світ - стане йому краще???

мені сподобалося в Одесі...там так не лазять пішоходи, як в нас...як мені сказав мій родич з Одеси - в нас пішоходи або шустрі, або розумні, або в лікарнях в травмпунтах лежать


і ще, якщо іде авто з ввімкненою аварійкою...сигналом, або тягне на шнурку інше авто - ну невже так важко зупинитися навіть перед тим пішохідним, і пропустити ці машини???....напевше в людини щось сталося, просто так не їздить з аварійкою...і ш буксиром?

реальні ситуації - везли мене тоді бусом, коли я ногу болгаркою різанув...стікаю кровю...бус з аварійкою, фарами і т.д....на всіх парах, бо вже мені реально херово....але на кожному пішохідному якась *ука все-рівно лізла...

Теж зимою не раз тягнув на шнурку і мене пару раз тягнули - і теж всіх по**й...всі лізуть, бо воно падла натягнула капішон, втикнула наушники - і ***рить на дорогу....


кому простіше зепинитися?????? пішоходу??? чи авто з буксиром???

Та частенько бачу лізуть навіть перед швидкою, яка їде з проблисковими...

Простий принцип - "насрати на всіх...я собі йду, я на зебрі...я правий..." а мозок включити свій система не дозволяє!!!

Востаннє редагував Nobel: 08.12.2012 о 09:24.
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 09:36 #2090536   #35
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Таких прикладів є море! Сам неодноразово ледве встигав затормозити, бо ВОНО лізе і триндить по телефону і не дивиться по сторонах або перебігає дорогу і йому на всьо по**й!

Пішоходи! Задумайтесь! Дуже Вас прошу...
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 09:43 #2090540   #36
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

а про що тут говорити???
уже декілька разів замічав, їду в потоці машин чую ззаду швидка гудить...здав вправо шоб пропустити. всі машини поприторможували а через пішохідку валить стадо дебілів і хоть би пропустило...невже в школі на ОБЖ не вчили шо коли їде мафина з мигалками і сиреною то зупинися сука і пропусти, і не важно ти водій чи пішохід, може не дай бог в тій машині наступного разу буде твоя бабця чи хтось з рідних і дякуючи таким дебілам їй не встигнуть допомогти...
якби зберігав усі відео з реєстратора з тупістю пішоходів то напевне б на вінті місця не хватило....ось вже викладав колись в темі про неадекватні ситуації хай пішоходи глянуть і шото скажуть, літом їхав і потім думав може то всетаки треба було взяти його на капот або вийти і дати тягла...


особливо люблю їздити в районі ринку де всі пішоходи думають шо дорога то тротуар і валять по дорозі як в себе вдома....та пройти блін 20 метрів до пішохідки і перейди собі, так ні...валить по перехрестю наче Горець бесмертний...або коли стемніло, вискакувати люблять там перед капотом....ОЛЕНІ!!!!
Volkmar зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nobel (08.12.2012), Sany (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 09:47 #2090541   #37
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Є не адекватні пішоходи, деякі з цих пішоходів одночасно і водії ). Але не потрібно сильно грузити пішоходів типу вони ПДР не дотримуються адже існує безліч аварій у яких пішоходів і близько не було! І відео сюди можна набагато більше накидати, починаючи від ваших паркувань на пішохідних переходах.
Я стараюсь взагалі не переходити перехід поки по дорозі рухається транспорт, зупинився йду, не зупинився чекаю поки нікого не буде. У нас не настільки насичений рух щоб довго там стояти. Знаючи як у нас люди отримують права краще зачекати декілька секунд...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
dango (08.12.2012), Nobel (08.12.2012), Sany (08.12.2012), Terror (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 09:53 #2090543   #38
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є не адекватні пішоходи, деякі з цих пішоходів одночасно і водії ). Але не потрібно сильно грузити пішоходів типу вони ПДР не дотримуються адже існує безліч аварій у яких пішоходів і близько не було! І відео сюди можна набагато більше накидати, починаючи від ваших паркувань на пішохідних переходах.
.
на пішохідних в основному паркуються блатні, держслужбовці, мєнти і торгаші з ринку...порядний водій фіг припаркується на пішохідному і в межах 10-15 метрів від нього, це по перше перекриває огляд пішохідки для водія який їде і для пішоходів які переходять...вищенаведеним когортам людей на це насрати зазвичай...бо їм так закортіло і ваще їм пофіг...тут для прикладу можна взяти весь район ринку...там на кожному метрі порушення паркування, біля магазину МОЛОКО де мажори понаставляють своїх субару бмв і т.д. на пішохідці бо так краще видгномашину і тьолок ближче знімати, шоб далелко не виходити...біля прокуратури, податкової, міськради...


а взагалі відколи сів за руль то реально став нормально переходити пішохідки, часом коли пішохідка на підйомі і бачу шо дідуля на старому корчі хоче пинитися то машу най їде бо потім фіг тронеться з місця, або коли підйом в льоді.тре ж мати повагу до всіх учасників руху....., ібо сам знаю як ото дратує коли ніз того вискакує без будьякого попередження на пішохідку , або йде як дура говорячи по телефону..є ще випадки коли назустріч валить дві коліжанки або френда і посеред пішохідного починають говорити...суки вбив би...та перейди і тоді тринди...або йде триндить по мобілі і потім зупиняється і в сумочці починає шось шукати, ну не вже не можна то зробити коли перейдеш ???

Востаннє редагував Volkmar: 08.12.2012 о 10:00.
Volkmar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 09:57 #2090544   #39
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Почитав....Для себе вирішив - Буду давити! як усі візьмемось скопом одразу стане менше таких пішоходів....
Ну шо ти їм зробиш???
Іду по Бродівській. Одразу перед мостом де заїзди до Арскераміки є пішеходні переходи шоб перейти заїзди (наголошую знаки для переходу заїздів!). Сам перехід через Бродівську трохи далі, як до рибного, але тут перходиш одразу до зупинки.
Їде якась зараза впоперк вулиці і шей кричить до мене ТУт перехід куди преш.!
Я таки став вийшов, і пояснив де там переход, куди вона малаб сходити...... А тре було даванути так легенько шоб штани обісрала..
Сомбра зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
davio37 (10.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 10:18 #2090565   #40
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
на пішохідних в основному паркуються блатні, держслужбовці, мєнти і торгаші з ринку...порядний водій фіг припаркується на пішохідному і в межах 10-15 метрів від нього, це по перше перекриває огляд пішохідки для водія який їде і для пішоходів які переходять...вищенаведеним когортам людей на це насрати зазвичай...
Пішоходи є також різні, більшість все таки нормальні, а є бидлота яка і вийшла на перехід то йде ніби в штани наробив, а ти сидиш в таксі і бачиш як зжерає твої гроші через бидло. Є бабулі яким реально на все насрати, вчора йду по Карпенка і бачу як згорба на дорогу біля будинку, з'їжджає дитина прямо під машину, а мама стоїть і дивиться. При зауваження водія ще й огризається бо то її територія!
Неадекватів всюди багато але як будемо постійно шукати де більше то всі розсваримось і нічого з того не буде, вже не перша тема де католики з православними чубляться чи віруючі з атеїстами, ще давайте рахувати де більше дибілів - серед пішоходів чи серед водіїв (які також пішоходи).
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:35.