Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


«Кожного гада, який є суддею або прокурором», чекає покарання – Олесь Доній

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2012, 17:10 #2085111   #1
dantez
Учасник
Типово «Кожного гада, який є суддею або прокурором», чекає покарання – Олесь Доній

У кожного гада, який є суддею або прокурором, буде покарання у будь-який спосіб
Олесь Доній
http://www.radiosvoboda.org/content/.../24782986.html
....Олесь Доній: О, саме тому я й казав, що, на жаль, усі демонстрації в Україні є політичні. Вони можуть виглядати як громадські. А що, податковий Майдан був неполітичний? Якщо Тігіпко і Кабмін, і Верховна Рада ухвалюють цей Податковий кодекс проти дрібного бізнесу, значить, це політична справа.

Так само і тут, якщо судді підкорені фактично всі Президенту Януковичу, значить, боротьба за очищення суддів – це політична справа. І поки вони не будуть усі скинуті, всі продажні судді, не буде тут справи.

І інше. Що найбільш небезпечно? Якщо вони не візьмуться за голову, іншого шляху, аніж румунський варіант, коли були просто-на-просто розстріляні Чаушеску і його дружина, просто не буде. Нагадаю, такий самий варіант в Ірландії, коли були розстріляні навіть зрадники.

– Ну, так не лякайте!
У кожного гада, який є суддею або прокурором, буде покарання у будь-який спосіб
Олесь Доній

Олесь Доній: А якщо іншого шляху не буде? Я що, не знаю, хто наносив мені удари у Верховній Раді? Я знаю прізвище цієї людини. Але прокуратура навіть не визнала мене потерпілим. Я два місяці валявся зі струсом мозку! Яким чином я можу вплинути на продажну прокуратуру, і яким чином я можу вплинути на того бандита у Верховній Раді з «корочкою» депутата?

Іншого шляху, аніж покарання, немає. А покарання мусить бути. У кожного гада, який є суддею або прокурором, він повинен знати, що буде покарання у будь-який спосіб. І може бути така ситуація, що інший спосіб, аніж революційний, аніж насильницький, покарання цим людям, цим бандитам просто не буде.

– Влада так само говорить про те, що має бути покарання. Інша справа…

Олег Надоша: Я згоден.

Олесь Доній: Тільки карають вони невинних.

Олег Надоша: Ситуація з чинним правосуддям у нашій країні склалася не за останніх 2 і 3 роки, поки Партія регіонів при владі. Це проблема взагалі незалежної Україні впродовж взагалі усіх 22 років. Тому говорити і приписувати одній із політичних сил ті бардаки, які сьогодні виходять і в прокуратурі, і в судовій системі, я би не став.

Те, що ми повинні виробити систему державного захисту і систему державного захисту громадянина, то це повинно відбутися. Але, на жаль, ті Верховні Ради, які були в нашій країні, а це шість скликань, жодна з них не була в цьому зацікавлена з різних причин. Або 2002-2006 років Рада була не зацікавлена у тому, що вони прийшли до влади і їм треба було самим дерибан зробити, таке інше.

– Пане Надоша, Ви говорите про те, що такі революційні ситуації в Україні можуть відбутися не раніше, аніж у 2017 році.

Водночас щойно Тарас Кузьменко говорив про те, що вони будуть іти до останнього.

Олег Надоша: Це економічні…

– Тут економіки немає.

Олег Надоша: Це, які підходять під соціально-економічні. Тобто, завтра випустять Павлюченків – ця акція закінчиться. Податковий Майдан. Задовольнили прохання людей – Майдан розпався.

Політичні акції – це зовсім інше. Це зміна системи влади, це зміна важелів влади, це про зовсім інші речі ми повинні говорити, а не давайте так: оцих зловимо і покараємо. Це зовсім інше.

Олесь Доній: Дивіться, «мажори» в Миколаєві, один з них є активістом Партії регіонів! У Чернігівській області «мєнта», якого вбили.!

Олег Надоша: Давайте зараз згадаємо БЮТівського Лозинського!

Олесь Доній: Якщо Ви говорите, що понад 20 років, то так тому, що не було у 1991 році проведена люстрація і спочатку «комуняк» не відсунули з цих суддів, прокурорів.

Олег Надоша: Оце я з Вами згоден.

Олесь Доній: Якби було б очищено від КДБістів, усіх цих комуністів, то зараз цієї проблеми не було б.

Олег Надоша: Так.

Олесь Доній: А вони досі правлять. І їхні вихованці тепер правлять. І іншого шляху, аніж їх почистити, просто немає.

– А який вихід може бути з цього?

Олесь Доній: Зміна влади і люстрація. Всі, хто брав участь в антинаціональних голосуваннях, у всіх таких справах, не повинні бути допущені до державних посад, на 10 років…
– З іншого боку, влада мінялася. А сенс?

Олег Надоша: А хто буде міняти, вибачте?

Олесь Доній: От саме тому для того повинні бути моральні, чесні люди в політиці, а не те, що зараз.

Олег Надоша: Те, що ми сьогодні маємо, просто заклики. Тому що знову ж таки Рада, яка сьогодні сформована, частина якась, я не буду говорити, яка частина, бо я не знаю, але знову ж вона зайшла за гроші, які роздавалися виборцям. Тому в даному випадку говорити про чесність…
Партія регіонів не хоче виконувати Конституцію – голосувати самостійно
Олесь Доній

Олесь Доній: І саме Партія регіонів не хоче, навіть зараз, виконувати Конституцію – голосувати самостійно, кожен своєю карткою. Вона бореться проти цього для того, щоб показувати приклад антиконституційності.

Олег Надоша: І ніхто не бореться у Партії регіонів голосувати. І про це вже є заяви і Єфремова, і всіх інших.

Олесь Доній: Та ви зараз у Верховній Раді голосуєте чужими картками з Партії регіонів! Які заяви? Я жодного разу не голосував не своєю краткою, поки ви чужою карткою.

– Хто голосує чужими картками, по-моєму, знає вся країна.

Вони показують приклад для кожного судді, для кожного прокурора, як треба брехати, як треба нехтувати законами! Саме тому чинять це все кожен «мєнт», кожен суддя і кожен прокурор
Олесь ДонійЦе повідомлення було скопійовано dantez із запису «Кожного гада, який є суддею або прокурором», чекає покарання – Олесь Доній в блозі dantez
dantez зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:38.