Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.03.2012, 22:38 #1899138   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
я партріот, хоч це відчутно впливає на товщину гаманця
Це як? Мені щось не дуже впливає...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2012, 23:17 #1899169   #22
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Це як? Мені щось не дуже впливає...
ну як 1/3 не впливає...

пс. ти ж вмієш придумувати всякі махінації, н-д, ліквідувати фірму, щоб вагітну звільнити
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2012, 00:19 #1899199   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
ну як 1/3 не впливає...

пс. ти ж вмієш придумувати всякі махінації, н-д, ліквідувати фірму, щоб вагітну звільнити
Я щось всеодно не розумію, ти власник фірми і у тебе працюють вагітні жінки яких ти не звільняєш? Якщо ні то яким чином ти мене процитував?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2012, 00:34 #1899206   #24
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я щось всеодно не розумію, ти власник фірми і у тебе працюють вагітні жінки яких ти не звільняєш? Якщо ні то яким чином ти мене процитував?
Таким способом гаманець не сильно худає
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну наприклад про те що він не може нікого звільнити - так просто нехай людина пише заяву на звільнення ще при прийомі на роботу, звісно без дати. За таку зарплату можна це вимагати. Принаймі унас так роблять. Стосовно вагітних жінок можна так само зробити + завжди можна зробити банкрутство і потім знову нову фірму, у нас жеки так часто роблять. Старших 50 я б і сам не брав. Ну а ці всякі добавки, надбавки, больнічні і т.д. мене також дратують, працюєш отримуєш зарплату, захворів вибачай!
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2012, 11:54 #1900278   #25
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Патріот це той хто не краде сплачені податки але може. Но при всій повноті владі цього не робить
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2012, 17:06 #1901381   #26
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

а якщо таких держав декілька? он багато хто з депутатів мають подвійно а то і потрійне громадянство. тоді як бути?
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2012, 09:49 #1904238   #27
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Патріот це той хто не краде сплачені податки але може. Но при всій повноті владі цього не робить
Це ідеал.

А насправді патріот - людина, яка на державні свята, на публіку, одягає вишиту сорочку; знає коронний слоган "Слава Україні". На рахунок хабарів, то тут - всі беруть, а я чим гірший.

На рахунок податків з заробітчан, то нехай спочатку закриють всі офшорні зони, а тоді беруться за простих смертних.

P.S. Якщо і є справжні патріоти України, то вони не при владі і ніколи там не будуть, бо все вирішують гроші.
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2012, 13:55 #1905121   #28
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
нехай спочатку закриють всі офшорні зони, а тоді беруться за простих смертних.
P.S. Якщо і є справжні патріоти України, то вони не при владі і ніколи там не будуть.
Ось ще про патріотів. http://www.pravda.com.ua/news/2011/04/14/6108282/
Радіо-новачок, через якого закрили "Мелодію", належить Хорошковському

Цитата Компанія "Новий обрій", яка отримала 55 радіочастот, можливо пов'язана із главою СБУ Валерієм Хорошковським.
Як свідчать дані з витягу кіпрського реєстру компанії Vancoviar Holdings Limited, ця структура належить порівну двом офшорним компаніям із Белізу - Anerston Enterprises Limited і Bransten Enterprises Limited, що зареєстровані в місті Беліз за адресою Belize Marina towers, офіс 303.

Компанію Vancoviar Holdings Limited було зареєстровано на Кіпрі 28 травня 2010 року зі статутним капіталом 5 тисяч євро.

При цьому в Україні в серпні 2010 року вона вже виступила засновником ТОВ "Об'єднана медіа група" (засновник "Нового обрію"), статутний фонд якого сягає 10 мільйонів гривень.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2012, 14:28 #1905157   #29
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
Як раз тут він має починатись, а не закінчуватись.
Бидло і бандити при владі - це явище тимчасове, а держава - ні. Але якщо тут патріотизм закінчується, то і держава може стати тимчасовим явищем.

У давніх греків поняття патріотизму було просте: сплачувати податки, приймати участь в суспільному житті, не порушувати законів, і виставляти від свого дому кінних і піших воїнів під час війни.
Україна де-юре держава , де-факто колонія , давні греки в таких випадках замість сплати податків робили інші речі ... законодавство України складається не з законів , а правил , які мало не щорічно міняються в залежності від коньюктури , і поширюються на вибіркові групи людей ... неможливо порушувати те чого нема ... я сумніваюсь , що ваша сім"я виставить воїна , коли іноземці відбиратимуть майно у Фірташа чи Ахметова , які його у свій час прихватизували у держави
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (29.03.2012), gsv (26.03.2012), S.H.A.D.E (29.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2012, 19:48 #1905411   #30
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Патріот - це той, хто не на словах, а на ділі допомагає своїй державі. Наприклад готовий продати машину за 40 000 баксів і купити собі жигуля, продати хату за 500 К баксів і переїхати в хрущовку, а виручені гроші передати державі для потреб її армії, на ремонт доріг, чи на сплату зовнішніх державних боргів.
 
Подякував(ла):
ОРДА (26.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2012, 22:05 #1907157   #31
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Патріот - це той, хто не на словах, а на ділі допомагає своїй державі. Наприклад готовий продати машину за 40 000 баксів і купити собі жигуля, продати хату за 500 К баксів і переїхати в хрущовку, а виручені гроші передати державі для потреб її армії, на ремонт доріг, чи на сплату зовнішніх державних боргів.
Ну ти загнув. Навіть, якщо і знайдеться людина, яка схоче пожертвувати левову частку своїх грошей, то здоровий глузд стримає, адже ці гроші не підуть на потребу армії, на ремонт доріг, на сплату зовнішніх боргів.
Це як переписати свої статки на якогось чиновника.

Краще вже:
- купити одяг, їжу і передати в Інтернати;
- посприяти хоч якійсь кількості людей у лікуванні;
- сприяти в залученні дітей до заняття спортом (безкоштовно!!!)
- популяризувати українську мову (сприяти в друці книг, виробництві кіно,...).
- т.д.т.п.
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2012, 22:59 #1907192   #32
kostyanets
 
Аватар для kostyanets
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Патріот в першу чергу повинен купувати відчизняне.
І не потрібно казати БУ іномарка дешевша і краща за відчизняний ланос чи заз фонзу. Значить ви не патріот, ви спонсоруєте чужу державу, ви їй платите податки, ви піднімаєте іноземне виробництво, Скільки пригнані машини дали тут робочиш місць? 1-того хто пригнав і все. Ми не доженемо ніколи нікого коли наш власний народ буде казати що закордонне ми купляєм бо відчизняне лайно.

Розкажу про Німецький патріотизм, 1 знайома через роботу, на запрошення німецької компанії повинна була зїздити в Німетчину, німці все фінанусуали, прямий рейс був, але не німецької компанії, тому німці купили 2 квитка-З Києва в Відень а з відти вже в Берлін. Вийшло значно дорожче, але гроші залишилися в відчизні. А в нас шо? Всі же на принцип пішли щоб відчизняне ну купувати. Як ми будемо продавати товар закордон якщо він не продається тут? Ми і залишимся сировинним придатком тай все.
Кажете Іноземне краще? Воно таким завжди буде якщо будемо підтримувати іноземців більше чим відчизняне.
Купуйте український одяг, шкарпетки, консерви, ітд, котли, сантехніку, фарби, лампочки, все все все. Так воно може поступається іноземним аналогам, але воно й буде поступатися коли народ не зрозуміє шо купуючи відчизнані речі гроші не пропадають за кордоном а залишаються тут, піднімають зарплати і так далі.
Звісно в нас багато чого не виробляють-зокрема компютерна техніка, високотехнологічне обладнання, але повірте якщо почати прийнамі купувати те що відчизняне є, то всі заживуть в рази краще, адже Україна купує іноземного товару більше чим продає-тобто не заробляє, ми падаємо в боргову кризу, ми залежні від всього іноземного, а те що є більш менш якісне відчизняне топить і влада і народ. Зробимо хочаб щоб народ не топив? Народ сильніший!
kostyanets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2012, 00:49 #1907278   #33
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від kostyanets Переглянути допис
Патріот в першу чергу повинен купувати відчизняне.
І не потрібно казати БУ іномарка дешевша і краща за відчизняний ланос чи заз фонзу. Значить ви не патріот, ви спонсоруєте чужу державу, ви їй платите податки, ви піднімаєте іноземне виробництво, Скільки пригнані машини дали тут робочиш місць? 1-того хто пригнав і все. Ми не доженемо ніколи нікого коли наш власний народ буде казати що закордонне ми купляєм бо відчизняне лайно.
Далі навіть немає смислу читати.
Цитата ZAZ Forza є українським складанням китайського Chery A-13. Автомобіль ZAZ Forza випускається в виконаннях Basic plus, Comfort, Luxury як для внутрішнього ринку України, так і на експорт.
Взято звідси
Отже, яке відношення китайсько-корейський (а, нагадаю, Ланос корейці вже не роблять) автоширпотреб має відношення до патріотизму? Наші нахлібники-автовиробники за 20 років не придумали нічого складнішого від експлуатації проекту ще радянської Таврії/Славути (яка випускалась до 2011 року!) і складання азіатських жестянок. І вони мають наглість просити державу підняти мито на іномарки, бо, бачите, українці не купують у них (за пруфом гугліть).
П.С. До речі, в Компартії, яка завжди з народом "народним" авто вважається не Форца і не Ланос, а Порш
Тому, робіть висновки
Phantom зараз поза форумом  
Подякували 2:
castor (29.03.2012), proton (30.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2012, 02:20 #1907287   #34
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від kostyanets Переглянути допис
Патріот в першу чергу повинен купувати відчизняне.
Отже, патріот не має права вибору? Я б радий був вдягатись в українські речі, проте нічого крім спортивних курток з гордим надписом "Ukraine" наші не навчились робити. А якщо вже і роблять щось, то по цінах вищих від європейських.
.До прикладу. Я протягом тривалого часу закуповую продукцію вітчизняного виробництва (Одеса). Хоч і вдвічі дорожче, проте до недавніх пір я був впевнений в якості. Потім партія за партією якісь починає падати (економія матеріалу). Аналогічне китайське вдвоє дешевше, і таке ж фігове по якості. Із двох зол, яке б вибрали Ви?
.Держава не те що не підтримує власне підприємництво, навпаки ставить палки в колеса. В цивілізованих краях все навпаки - в пріоритет ставиться власне виробництво, а в альтернативу - закордонне.
Так, я патріот. Я справно сплачую податки. Я розмовляю здебільшого українською. (якщо сабж - критерій)
Але я хочу бути патріотом Держави, яка дасть мені соціальну гарантію, безкоштовну освіту моїм дітям, захистить мій бізнес, відремонтує дороги, Держави, в якій пересічний чиновник чи службовець захищатиме інтереси простих громадян, а не власної кишені.
На даному етапі: немає держави - нема патріотів.
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2012, 09:09 #1907344   #35
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Патріот - це той, хто не на словах, а на ділі допомагає своїй державі. Наприклад готовий продати машину за 40 000 баксів і купити собі жигуля, продати хату за 500 К баксів і переїхати в хрущовку, а виручені гроші передати державі для потреб її армії, на ремонт доріг, чи на сплату зовнішніх державних боргів.
держава тратить гроші не на армію і ремонт доріг , а на сплату данини , яка по-сучасному називається державний борг

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від kostyanets Переглянути допис
Патріот в першу чергу повинен купувати відчизняне.
І не потрібно казати БУ іномарка дешевша і краща за відчизняний ланос чи заз фонзу. Значить ви не патріот, ви спонсоруєте чужу державу, ви їй платите податки, ви піднімаєте іноземне виробництво, Скільки пригнані машини дали тут робочиш місць? 1-того хто пригнав і все. Ми не доженемо ніколи нікого коли наш власний народ буде казати що закордонне ми купляєм бо відчизняне лайно.
у вартості пригнаної іномарки приблизно 20 % заробіток німця , японця ; 10 % доставки ; 40 % - 50 % податки в держбюджет України ; 20-30 % заробіток підприємця який тратиться в середині держави де люба покупка обкладується податком 20 % ПДВ

у вартості ланоса української зборки 75 % заробіток корейців і американців ; 10 % доставка ; 15 % вартість розборки болгарами ; 10 % вартість зборки в Україні , лише з яких сплачується податок ... підприємство має пільги по прибутковому і податку ПДВ


у патріота ще й з математикою повинно бути впорядку

Востаннє редагував qazwsx321: 29.03.2012 о 09:11. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2012, 20:48 #1908871   #36
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від Phantom Переглянути допис
Наші нахлібники-автовиробники за 20 років не придумали нічого складнішого від експлуатації проекту ще радянської Таврії/Славути (яка випускалась до 2011 року!) і складання азіатських жестянок. І вони мають наглість просити державу підняти мито на іномарки, бо, бачите, українці не купують у них (за пруфом гугліть).
То є нагла гнилота. Їм хоть кордони позакривій - всеодно нічого нового вже не зроблять.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2012, 03:54 #1909090   #37
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Немає прямого зв"язку з темою, но цікавою є кінцівка статті.
Я думаю, що стан речей в міліція показує і стан речей в суспільстві, і навпаки.
Що скажеш, правильні слова репортера про те що така ситуація для рядового українця виглядає не реальною, не можливою і не зрозумілою. (принаймні зараз, адже більшість при можливості відмазатися зв"язками, "корочкою" і т.д. нею скористається)

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/03/30/829031.html
Несколько лет назад начальника дорожной полиции остановил за превышение скорости его же подчиненный. Выписал штраф и отправил дело в суд. Полицейский получил повышение по службе, руководитель - лишился должности. Во главу угла работы израильской полиции положен простой принцип: люди, которые охраняют закон, сами должны неукоснительно его соблюдать. Без исключений и оговорок.
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2012, 09:38 #1909202   #38
acdesign
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

не плутайте патріот і ідіот....
acdesign зараз поза форумом  
Подякували 2:
DIC (02.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 10:33 #1910691   #39
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
P.S. Якщо і є справжні патріоти України, то вони не при владі і ніколи там не будуть, бо все вирішують гроші.
то шо патріоти дебіли бо не сміють заробляти міліони? Вон Біл Гейтс наприклад. А шо український патріотів таких нема?
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 13:15 #1910825   #40
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
то шо патріоти дебіли бо не сміють заробляти міліони? Вон Біл Гейтс наприклад. А шо український патріотів таких нема?
Біл Гейтс - це невдалий приклад.
Біл Гейтс - громадянин США і суспільство в США дозволяє йому використовуючи ресурси США і закони США заробляти міліони, бо основні державні питання ( оборона, наука, соціальний захист громадян і інші) там вирішені, а сама діяльність Біла Гейтса забезпечує ще більший приплив капіталу в бюджет і взагалі в США, та ще й крім того робить громадян інших країн і цілі держави залежними від США і програмного забезпечення Біла Гейтса.
Біл Гейтс приносить своїй державі користь. (створює робочі місця з пристойною оплатою праці, забезпечує приплив капіталу, який приносить користь всьому суспільству США, не тримає гроші по офшорах і вони працюють на економіку США, дає кошти на різні супільні благодійні фонди)
Українське суспільство теж дозволяє будь кому, хто має гроші використовувати свої націонадьні ресурси (землю, заводи, людські ресурси, законодавчу базу), але не видно жодного українського скоробагатька, діяльність якого приносила би державі і суспільству більше користі, чим шкоди.

Востаннє редагував Mark V: 02.04.2012 о 13:25.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:27.