Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Гумор


МУРСИКИ, или перлы в маршрутках

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.11.2005, 14:42 #85878   #21
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

Цитата:
Допис від FredJr
Стара байка, певно багато хто чув, але до кучі напишу
------------
Їде маршрутка. На зупинці заходить мамаша з малим хлопчиком. Сідають, і малий починає клянчити якусь ігрушку шоб мама купила, чи шоколадку. Мама відмазується шо грошей нема. Це продовжується кілька хвилин. Нарешті малий видає фразу.
- Якщо ти мені не купиш, я скажу татові шо ти смоктала пісю дяді саші.
Всі в маршрутці замовкли. Мамаша почервоніла, і на слідуючій зупинці вискочила з маршрутки.
Народ культурно промовчав. На слідуючій зупинці заходить мужик з маленькою донькою. Донька каже:
- Тату, та купи ляльку.
І тут народ не витримує. Ржачка стоїть дика, водій аж зупинився і вийшов з маршрутки.
---------------
От така байка
От така байка,байка з пісьою дзядзі Саші. 4ув??????
K12L3R зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2005, 11:13 #86015   #22
Тута_н_Хам_он
Типово

Трохи про троліки:
1) одного разу чув конкретно на власні "очі" (а випадків, мабуть, було таких до фіга)
Кондуктор підходить до жіночки, яка файно вмостилась на кріслі і питає:
Ця пані вже мені давала?
- ні, ще не давала....

2) в троліку №1 (не знаю як зараз) раніше постійно їздив такий шнирь в шапці, який при любих розкладах наступав на ноги, навіть якщо людей не було в проході так вот раз їхали якісь студіки, лінь їм було сидіти, вони собі стали....і тут цей ШварцЧОБІт валить. Студікі,певно, в курсах були....тільки він до них підходить, вони раз і стали на ту платформу таку над колесом... пропустили його. йому залишилось лише здивовано пожати плечима і піти далі виконувати свій обов"язок...

отакі байки, чули?

P.S. прикиньте якби Подерев"янський в рекламі ще якісь цитати зі своїх безсмертних творів навів? тоді б точно всі чули і знали б байки...
Тута_н_Хам_он зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2005, 11:34 #86027   #23
Merik
Типово

Знайомий розказуваюЇде якось в маршрутці, зайшла мама з малим сином, син каже:"мамо купи мені морозиво"
мама:зараз вийдемо і куплю
син:не, ти зара купи
мама:та ж вийдемо і куплю
син:мамо, якшо ти зараз не купиш мені морозиво, то я розкажу татові, як ти цюмала пісю дяді Міші!
Отаке буває, коли робиш це при дітях!!!!
Merik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2005, 11:41 #86030   #24
Merik
Типово

А ше гон:
Їде в маршрутці мама з малим, надворі помаранчева революція, висить плакат Януковича.мама сина певне тільки вчила читати,і питає, шо на плакаті написано.
Малий:"Підер".
Мама:"не, ти уважно читай, там перша буква Л!"
малий:"А яка різниця!"
маршрутка пропустила два зелені світлофори, так всі заходились!
Merik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2005, 10:29 #86253   #25
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Приколи з тролейбусів. Особисті.

1. Діло було років 5 тому. Підходить до мене кондукторша, типу "оплачуємо проїзд". Я був в хоршому гуморі, витягую дискету 3.5 чітко показую їй і говорю - "посвідчення". Вона кивнула головою і пішла далі..


2. Було десь рік тому. Їде тролейбус, кондукторша активно обілечує всіх. Раптом в тролика, як це часто буває, злітають штанги. Кондукторша зупиняється як в копана, так ніби від тих дротів теж працює. Тільки но тролейбус завів мотор і поїхав далі, клопітка кондукторська робота продовжилася. Повірте, зі сторони це виглядало дуже смішно
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2005, 10:44 #86259   #26
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

десь на 1 курсі....
їду шпротному троліку, тримаюсь ледве одною рукою, напіввишу... тролік різко тормозить і я випадково ліктем наношу в око кондукторші... вибачаюсь.... вона: "Та не впервой... тільки вон зійшов синяк, буду мати новий...".... сильно не ображалась
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2005, 13:25 #86282   #27
ads
Guest
Типово

Одного разу ввечері їхав в тролейбусі № 10. Біля готелю "Тернопіль" тролейбус довго стояв. Два молодих хлопці (на вигляд наркомани) зупинились в дверях і прощаються. При цьому, один з них надворі, а інший - в тролейбусі. Хлопці пожимають один одному руки із словами типу: "подзвониш", "до завтра", "дзвони" і т.д. В цей час водій кілька раз вже робив оголошення "обережно, двері закриваються". Як результат, двері закрилися притиснувши руку товариша, що на вулиці. Далі відбувається наступна картина: розгублений товариш (що в тролейбусі) тримається за руку і не знає, що робити. І тут у нього виривається крик (на весь тролейбус) - "Ей, ваділа тармазі, кентухє ласту прідавіла". Двері звичайно відкрилися, а пасажири сміялися ще до зупинки "Центр".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2005, 09:48 #86472   #28
mak.
Типово

юмік зачот
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2005, 09:49 #86787   #29
mak.
Типово

Зупинка в центрі біля кооперативного:
на паркані підряд з інтервалом в метр висить десяток однакових афіш.
Підходить чолов"яга і починає читати одну з них... На його обличчі неважко читається гримаса, яка виражає прояв понаднормової ментальної діяльності. Через хвилину він підходить до сусідньої ідентичної афіші і стовбичить ще хвилину там.
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2005, 13:45 #86868   #30
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово

знакомий прикалувався з кондукторів !!!

№ 1
Підходить кондукторша до нього і каже ВАШ БІЛЕТ
а він каже МІЙ БІЛЕТ !!
вона трохи сердитіша ВАШ БІЛЕТ ?
у віддповідь ТА МІЙ БІЛЕТ !!!
і так пару раз , кондукторша просто бешена стала !!!!

№ 2
Їхав він в автобусі 20(довгий, гармошка) і зайшов в перші двері
і тут підходить кондуктор і каже ваш білет , він в свою чергу давай пробиратись в прискореному темпі в іншу частину автобуса(втікаючи від кондуктора) , бідний кондуктор давай йти за ним а народу трохи було !!!
вот і дойшов він до кінця автобуса і як тільки його догяняє кондуктор ,він витягує і показує йому проїзний - говорив кондуктор був просто в ах....ї
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2005, 14:14 #86876   #31
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово

[quote="Karmen"]
Цитата:
Допис від leonkiller
Їхав я раз в маршрутці і в цетрі зайшло пару пасажирів останім заходив пацан з девушкою !!!!! і він передав задвох за проїзд !! а минутку перед тим хтось так перданув шо там на переді дихати небуло чим !!! і тут шофер питає ЦЕ ХТО ТАК !!! а пацан не доганяючи про що це каже ЦЕ Я ЗА ДВОХ !!!!
пердєц там половина маршрутки вилягла !!!!!!!!

Певно дуже багато народу їхало в тій маршрутці, бо чула про це вже 150 раз...
а чого ти шось захвилювалась то часом не ти була з тим пацанюрою
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2005, 20:18 #87378   #32
vadyk2
Типово

2 leonkiller нащот №1, то є відповідний анегдот
Підходить кондукторша до ппасажира:
- ВАШ БІЛЕТ
- МІЙ БІЛЕТ
- ВАШ БІЛЕТ
- МІЙ БІЛЕТ
- ВАШ БІЛЕТ
- МІЙ БІЛЕТ
- ВАШ БІЛЕТ
- МІЙ БІЛЕТ
...
- ви що ЗАЕЦЬ?!!!
- а вищо ВОВК?!!!
- ВАШ БІЛЕТ
- МІЙ БІЛЕТ
- ВАШ БІЛЕТ
- МІЙ БІЛЕТ
...
- ОПА, МОЯ ЗУПИНКА ))
vadyk2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2005, 20:24 #87379   #33
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово

leonkiller

з чого ти взяв шо я захвилювалась? я вопше рідко хвилююсь.... тим більше від таких глупих історій, про які всі, присутні тут, купу раз чули.... :P
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2005, 14:02 #87484   #34
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово

vadyk2

анекдот то може ы э я не спорю
якраз напевно пысля почутого анекдоту його потянуло на такы подвиги ...
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2005, 15:52 #87506   #35
Mar Ivanna
 
Аватар для Mar Ivanna
Типово

Було правда не в маршрутці а в рейсовому автобусі.
Мужик запізнюючись доганяє автобус. Заскочив ледь дихаючий. Через хвилин 10 він віддихавшись, оглянувшись по сторонам, чуть здивовано питає:
- А шо то за автобус?
Шофер йому на то з сейозною мордою і гордістю:
- Ікарус!!!
Mar Ivanna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2005, 16:04 #87508   #36
Mar Ivanna
 
Аватар для Mar Ivanna
Типово

Той же автобус, той же воділа. Автобус відстає від графіка. Шофер, щоб не кружляти довго на одній із автостанцій стає впоперек декільком автобусам, перегороджуючи тим самим їм виїзд, а сам біжить в відмічати свої бумаги. Прибігає, а тут вже діжурить контролер, і відразу до нього з претензіями, мол "як ти автобус поставив?"
на що він їй "мій автобус, як хочу, так і ставлю!!!" І на всіх газах давай далі наздоганяти графік!
Mar Ivanna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2005, 16:23 #87514   #37
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Знайомі їхали в маршрутці. Двоє мало мобілки з блютузом. Сиділи на останніх сидіннях і кидали один одному мелодії. Тепер уявіть реакцію пасажирів, коли вони чули такий діалог:
- Дай я ввійду в тебе.
- Чекай, не зараз.
- Пусти, я ввійду в тебе.
- Та не зараз.
...
- Ну входь.
- Я вхожу в тебе.
- Давай, пускай.
- Входь.
- Я ввійшов в тебе.
- Добре.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2007, 00:10 #278396   #38
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: МУРСИКИ, или перлы в маршрутках

Ух ви шо! Така темка! Я тут сижу, втухаю! Вона не повинна померти! =)))
MALINA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2007, 09:09 #278482   #39
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: МУРСИКИ, или перлы в маршрутках

Історії, 2-3 роки. Бачив і чув, на власні очі й вуха.
Їхав одного вечора в з Дружби на Бам 11 тролейбусом. І ось заходить на одній із зупинок 5 чоловіків, солідного вигляду, віком 25-27 років, правда випивші, і не трохи, а таки добре випивші, правда ще смекалка працювала. Ну ось стоять вони так (місць для сидіня були вже зайняті), хитаються зі сторони в сторону. Підходить кондукторша (К). Побачивши що хлопці (Х) випивші, починає із такою якоюсь зверхністю вимагати за проїзд. Простягаючи руку і підвищуючи при цьому тон:
(К) - "Гроші."
(К) - "Давайте гроші" - при цьому весь час стоїть з протягнутою рукою.
(К) - "Гроші давайте!"
І тут один із хлопців:
(Х) -"Ви знаєте, ... я так не люблю бомжів."
Тут треба було бачите лице кондукторші. Лице почервоніло, набухло, з рота вийшла піна, як в собаки, очі наповнилися кровю. з диким криком і вереском, як остання надія показати хто тут головний, почала репетувати:
- Гроші!!! гроші!!!... Зараз визову міліцію, Та вам, ...та ви,... та я...!!!.
Короче кажучи, хлопці вийшли, на наступній зупинці, ну а кондукторша ще довгий час не могла заспокоїтись.:-p
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2007, 10:38 #278562   #40
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: МУРСИКИ, или перлы в маршрутках

Мля, читав це все - втухав і катався
Класна тема.
Згадаю шось подібне, то напишу))
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:33.