Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Привіталки

Привіталки Тут вітаємо з днем народження, різними святами, іменинами, річницями, видатними датами. Святкування, застолья, могоричі... та про те, як треба справді відпочивати :)


Джамала виграла Євробачення!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.05.2016, 08:28 #2635194   #81
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата Але насправді якби були розумніші - тихо б собі сопіли в 2 дирки і за тиждень уже ніхто про цю пісню і її тему не згадував би. Так ні - тупаки самі ж розігрівають інетрес до незручної їм теми
Команди "згори" поступають з запізненням.)))
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (18.05.2016)
Старий 18.05.2016, 12:01 #2635252   #82
NeChipaiBoKaka
Banned
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ей, мудило, санітари в інтернет випустили?
на!
напомни мне песню про русских в СС на Евровидении, пацак - ты на четланской планете )
NeChipaiBoKaka зараз поза форумом  
Старий 18.05.2016, 15:45 #2635267   #83
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Бъётся Путин на полу - поздравляєт ДжАмалу
Отвечаєт ДжАмала: "Путин ла-ла-ла-ла-ла"

(між іншим російська народна творчість )
switch зараз поза форумом  
Старий 18.05.2016, 22:15 #2635329   #84
Shaurmyan
Banned
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

бьется, поздравляет и отвечает - я бы задумался про российскую народную, но три ошибки в десяти словах....а не до уя ли ?)))
Shaurmyan зараз поза форумом  
Старий 19.05.2016, 07:49 #2635350   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Чо, фсьо? доумнічався? ))
Мені можна хоч в кожному слові по помилці - я екзамени по твоєму "язику" здавати не планую.
А віршик - кльофий
switch зараз поза форумом  
Старий 19.05.2016, 10:17 #2635368   #86
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Наш міністр економіки Данилюк, натякнув на можливу передачу проведення євробачення. Ніби потрібно 40 лямів євро, можливо децко і пмз будуть спати спокійно
Ektalion зараз поза форумом  
Старий 19.05.2016, 10:26 #2635371   #87
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис
Наш міністр економіки Данилюк, натякнув на можливу передачу проведення євробачення. Ніби потрібно 40 лямів євро, можливо децко і пмз будуть спати спокійно
а ми то причому. ми і так спимо спокійно.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 19.05.2016, 11:50 #2635382   #88
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис
Наш міністр економіки Данилюк, натякнув на можливу передачу проведення євробачення. Ніби потрібно 40 лямів євро, можливо децко і пмз будуть спати спокійно
Ти щось попутав.
Як я зможу спати спокійно при таких обставинах, якщо так довго доводилось вчити слова.
І виконати їх на черговому Євробаченні, щоб браві патріоти мене не розтерзали.

А тепер доведеться фіг зна куди перти.)))
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 19.05.2016, 12:31 #2635388   #89
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Нахер цього міністра, якщо він не може з цієї нагоди заробити для України трохи бабла Привикли тільки на себе заробляти...

Додано через 15 хвилин
А тим часом:


Додано через 1 хвилину
Цитата Не дивлячись на критику, пісню Джамали слухають по всій Росії. Про це свідчить чарт iTunes, повідомляє depo.ua.

Востаннє редагував switch: 19.05.2016 о 12:31. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 19.05.2016, 19:40 #2635444   #90
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

А чому кацапи не кричали коли Джамала виграла в Юрмалі? Тоді це не була політика? В неї був кращий голос ніж зараз? То їм можна їй перемогу віддавати, а європейцям ні?
pberit зараз поза форумом  
Старий 19.05.2016, 21:47 #2635467   #91
Gandolier
Учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

тому, що це був тільки петінг
Gandolier зараз поза форумом  
Старий 20.05.2016, 07:58 #2635510   #92
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Продублюю ще й тут
Цитата Как я уже сообщал, на днях СБУ заблокировала канал связи российских спецслужб с террористами ЛДНР (фото, видео). В данном инциденте интересно то, что русские террористы администрировали телекоммуникационное оборудование, которое меняло маршрутизацию трафика в обход международных центров коммутации. Затем трафик направляли на сети украинских операторов мобильной связи под видом местных телефонных разговоров.

Злоумышленники разместили спецоборудование в девяти арендованных квартирах города и предоставляли услуги международной IP-телефонии. Во время обысков правоохранители изъяли 42 программных комплекса, сим-банки, компьютерную технику и большое количество сим-карт на общую сумму почти 350 тысяч гривен.

1

Не вызывает сомнений, что прокремлевские террористы могли быть задействованы в спецоперации Москвы во время проведения международного песенного конкурса Евровидение. Тысячи сим-карт и возможность изменения маршрутизации трафика давало прорасеянцам рычаги влияния на итоги голосования на Евровидении. Можно предположить, что подобные центры созданы также не только по всей России, но и в странах Европейского союза.

Данные факты и подозрения наша СБУ обязана передать в дирекцию конкурса, а активисты уже сейчас могут создавать волну по созданию петиций о пересмотре результатов исполнителя от России в конкурсе Евровидения. В случае, если подтвердится хоть один факт фальсификаций извне итогов голосования, перед дирекцией Евровидения можно ставить вопрос о дисквалификации России на этом конкурсе.
ion зараз поза форумом  
Старий 11.05.2018, 16:54 #2728663   #93
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Щойно на радіо NRJ прослухав пісеньку Меловіна з якою він вчора пробився в фінал на Євробаченні. І пригадалось мені як тут зафукували пісню Джамали...
Вимкнув радіо і включив з ютуба 1944...
І що я вам скажу - ну не знаю, в мене від цієї пісні і від її голосу мурашки пробігають зразу. Хоч я і не її фанат.

А Меловін.... без шоу на сцені - ну так, середнячок (тільки тому що там половина взагалі нулі). Проте навіть з шоу не думаю що йому світить перша трійка. Проб'ється в 10-ку - це вже для нього буде круто, особливо на фоні провалу Самойлової.

Так що не праві ви були - Джамала - це десь на голову вище середнього рівня Євробачення Інша справа, чи чесно було посилати такого профі проти переважно маловідомих новачків. тут то так, вже політика зіграла роль.
Ну але вона мала право таким чином прокричати про свою, зокрема, особисту трагедію...
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (11.05.2018)
Старий 11.05.2018, 17:58 #2728669   #94
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Прочитав одне із інтервю цього самого Мелоувіна. Там він сказа що виступав на одній сцені зі Софі Еліс Бекстор. І де він зауважив що пішов гуглити хто це така.

Відчув себе на форумі у суперечці із професійними музикантами.
saymon зараз поза форумом  
Старий 16.11.2018, 22:18 #2739690   #95
zvezdulytor
Учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

і шо там зараз Джамала на рашнАйтюнсі?) таки перша?
zvezdulytor зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:16.