Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Фото


Викуплю фотоапарат з ломбарду

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.05.2015, 00:47 #2545827   #1
Apostol
Типово Викуплю фотоапарат з ломбарду

Якщо вам потрібні були срочно гроші і ви заклали в ломбард фото, чи якусь інакшу техніку, але можливості викупити немаєте, пропоную викуп вашого товару з додатковою доплатою вам за пропозицію. Доплата в залежності від товару.
Як приблизно це виглядає.
Ви принесли в ломбард фотоапарат ціною 4000 грн, вам оцінили в можливість дати за нього в залог 1000 грн., але в житті всяке буває, і от надходить крайній срок, а віддати в ломбард грошей немає можливості. Ви пишете мені мол такий то фотоапарат, така то модель, здав в такий то ломбард за таку то заставу, якщо товар підходящий то ми йдемо з вами в той ломбард, ви даєте там документи, я перевіряю апарат, якщо все добре я його викуповлюю собі, а вам даю додатково 100 - 150 грн, то залежно від якості товару. Зрозуміло, що виглядає як грабіж, але у вас ітак заберуть той товар якщо ви не розрахуєтесь, а так ще й заробите пару гривень. Якщо домовимось то думаю у вас буде ще кілька днів щоб викупити товар в мене. Приблизно отак.

P.S.Впринципі можете пропонувати все? що може скоро піти в ломбардну власність.

Востаннє редагував Apostol: 31.05.2015 о 08:32.
Apostol зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:33.